Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich serdecznie

rzadko się odzywam ale czytam was na bieżąco

staram się też czytać do tyłu na tyle na ile mi córcia pozwala

niestety jeszcze nie mam wagi bo wszystkie zniknęły ze sklepów

ale tak jest zawsze jak czegoś szukam może zamówię przez internet

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

rzadko się odzywam ale czytam was na bieżąco

staram się też czytać do tyłu na tyle na ile mi córcia pozwala

niestety jeszcze nie mam wagi bo wszystkie zniknęły ze sklepów

ale tak jest zawsze jak czegoś szukam może zamówię przez internet

pozdrawiam

bez wagi to troche trudno ocenić spadki masy tłuszczowej, tylko po ciuszkach.

Przyłączam się do sabaciku. Chętnie pozaklinam.

Gratulacje spadkowiczom bo dzisiaj jakoś widzę sprzyja.

Ja niestety warzywka - więc stoję.

Dobrze że słoneczko świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc KOCHANE!!!

Zacznę od GRATULACJI dla Bożenki! - no ładnie lecisz w dół! :) Cieszę się bardzo!!!

A mi od wczoraj udało się w życie wdrożyc 'aerobik' :( Mój luby ściągnął mi z netu

Bollewood dance.. Hihihi.. Nie jest to za łatwe.. ale daje w kośc.

Dzisiaj w planach wykorzystam ostatni dzień i może wyskoczę na jakieś zakupy..

tylko, że u mnie za oknem.. śnieg.. i nie bardzo to topniej..

Jeszcze zobaczę..

Życzę miłego dnia. Oj - ja chętnie bym już na zawsze została mimo wszystko

w domu.Gdyby tylko przyszły mąż dużo zarabial... :)

I Tobie Marzenko też gratuluje!!!

Ja się przymierzam do zapisania na aerobik ale jakoś się zbieram i zbieram.

Takie bycie w domku jest fajne, ale na dłuższą metę to nudno. Nie żałuj, w pracy to inaczej czas biegnie.

Widzę Gochnę - pozdrawiam - jak tam Śnieżynka - może nie wróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie piątkowo przy kawusi!!!

Od dawna nie wyspałam się tak jak dzisiaj:) O wadze narazie nie będę mówiła :(

Gratulacje Bożenko!!!! Może Margarete i resztę wag zaczaruje;)

MarzeniaW Dla Ciebie również gratulacje za ładną cyferkę na wadze :)

GabiM Super wynik!!!

Olinko wielkie gratki dla Taty - idzie jak burza, a u Mamy widzę mały zastoik?

Saguś a Twój spadeczek to dzisiejszy czy wczorajszy?? Bo tak jakoś wcześniej nie zarejestrowałam tej połóweczki mniej:/ W każdym razie gratuluję(nawet jeżeli to już przedawniona sprawa;)) Aha, właśnie doczytałam nowego pościka, że Twa waga stoi... To ja poprostu mało spostrzegawcza jestem... :) Wstyd!

Właśnie Gochna jak tam Śnieżynka?? Musimy Ciebie wypytać, bo nie wiadomo kiedy do Nas zaglądnie osobiście;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko wielkie gratki dla Taty - idzie jak burza, a u Mamy widzę mały zastoik?

hej Madziu :)

Mamuśka całkiem nieźle się czuje.

Zastój może to nie jest, ona po porstu ma niewiele do zrzucenia więc troszke to trwa.

Poza tym jej ogromnie ciężko-wiesz diete rozpoczęła żeby zmotywowac tatę i teraz nie ma odwrotu :(

A tatko leci z wagi bo i balas wielki :D

A ty maleństwo jeszcze kilosek i III faza :) Superaśnie.

pozdrawiam wszystkich z dołu :)

czy u Was też sypie snieg???

Hej to nie tak miało być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko i Madziu, bardzo dziękuję :)

GabiM, szczęka mi opadła jak zobaczyłam ile zrzuciłaś przez 2 dni i wcale nie startujesz z wagi małego słoniątka więc tym bardziej gratulacje :(

W mojej pracy jest ostatnio możliwość wykupienia karty do klubów sportowych,fitness i na baseny. Obniżyliśmy cenę z 200zł do 35/miesięcznie, bo jest nas dużo i jest duże zainteresowanie. Chyba nie mam wyjścia i muszę się zapisać, bo te wszystkie fałdki i fałdeczki trzeba jakoś będzie usunąć, żeby się już tak na dobre wylaszczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie piątkowo przy kawusi!!!

Od dawna nie wyspałam się tak jak dzisiaj:) O wadze narazie nie będę mówiła :(

Gratulacje Bożenko!!!! Może Margarete i resztę wag zaczaruje;)

MarzeniaW Dla Ciebie również gratulacje za ładną cyferkę na wadze :)

GabiM Super wynik!!!

Olinko wielkie gratki dla Taty - idzie jak burza, a u Mamy widzę mały zastoik?

Saguś a Twój spadeczek to dzisiejszy czy wczorajszy?? Bo tak jakoś wcześniej nie zarejestrowałam tej połóweczki mniej:/ W każdym razie gratuluję(nawet jeżeli to już przedawniona sprawa;)) Aha, właśnie doczytałam nowego pościka, że Twa waga stoi... To ja poprostu mało spostrzegawcza jestem... :) Wstyd!

Właśnie Gochna jak tam Śnieżynka?? Musimy Ciebie wypytać, bo nie wiadomo kiedy do Nas zaglądnie osobiście;)

Suwaczek zmieniłam przedwczoraj także nie tak dawno, ale nic o tym nie pisałam, malutkie teraz te moje spadki, pewnie dlatego że finisz blisko. Dziękuję za gratki. Powodzenia dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko i Madziu, bardzo dziękuję :)

GabiM, szczęka mi opadła jak zobaczyłam ile zrzuciłaś przez 2 dni i wcale nie startujesz z wagi małego słoniątka więc tym bardziej gratulacje :(

W mojej pracy jest ostatnio możliwość wykupienia karty do klubów sportowych,fitness i na baseny. Obniżyliśmy cenę z 200zł do 35/miesięcznie, bo jest nas dużo i jest duże zainteresowanie. Chyba nie mam wyjścia i muszę się zapisać, bo te wszystkie fałdki i fałdeczki trzeba jakoś będzie usunąć, żeby się już tak na dobre wylaszczyć :)

Taki karnecik to super sprawa - sprawności fizycznej też byś nabrała, fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko i Madziu, bardzo dziękuję :D

GabiM, szczęka mi opadła jak zobaczyłam ile zrzuciłaś przez 2 dni i wcale nie startujesz z wagi małego słoniątka więc tym bardziej gratulacje :)

W mojej pracy jest ostatnio możliwość wykupienia karty do klubów sportowych,fitness i na baseny. Obniżyliśmy cenę z 200zł do 35/miesięcznie, bo jest nas dużo i jest duże zainteresowanie. Chyba nie mam wyjścia i muszę się zapisać, bo te wszystkie fałdki i fałdeczki trzeba jakoś będzie usunąć, żeby się już tak na dobre wylaszczyć :)

Hmm ja uważam, że startuje z waga małego słoniątka, któremu się trochę nazbierało po ciąży mniej ale za to po karmieniu to waga tak szybko szła w górę:( a wszyscy mówią że jak się karmi to się leci w dół, a u mnie wszystko odwrotnie w ciąży spadek a karmienie wzrost!

Chyba jakaś dziwna jestem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich na forum :)

Ja jestem w czwartym dniu fazy uderzeniowej i stracilam 3 kilo.

Jestem w wieku menopauzy i schudnąć każde 1 kilo to cud bo w tym wieku tylko się tyje

Od soboty wchodzę w II fazę i niemoge się doczekać bo brakuje mi witamin

Najciężej jest bez owoców

Zaczęłam odchudzanie 1-03-2010 z wagą 75 kg.( 2 lata temu ważyłam 62 i to jet mój cel)

Trochę czytałam ale trudno wychwycić to co by się chciało.

Nie mogę znaleźć przepisu na protalowy sernik a już skreca mnie z braku łakoci...pomóżcie

Jeżeli chodzi o złe samopoczucie to miałam tak w drugim dniu myślałam że dopada mnie zawał...

może to i powiązane z pogodą no i z wysiłkiem na aerobiku..????

Kochani będę z Wami jeszcze długooooooooooo...

bo protal to już musi byc do końca życia..

oczywiście ja tez nie umiem wstawić super suwaczka

Ja Bogunia przez siedem dni uderzeniuwki stracilam 4 kilo a nie jestem w wieku menopauzy także uważam że twój wynik jest świetny przeciesz to dopiero czwarty dzien :D

a co do suwaczka to Śliweczka na 1275 stronie pisała jak go się wkleja

POWODZENIA

GabiM,Bozenko gratkiza spadki :) :)

Mnie natomiast dopadło choróbsko jestem zasmarkana mam gorączkę i w ogóle czuję się podle a muszę isc dziś jeszcze do pracy :( :) wesprzyjcie mnie myślami to może jakos dam rade

Do napisania

Ps.:u mnie świeci piekne słoneczko czy u was też tak ladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piatek:)tygodnia koniec i poczatek:)

obudzilam sie z przokropnym bolem gardla!!juz w nocy po oamcku tabletek szukalam,boliiii!i taka sie czuje zmeczona.. i niewyspana!!oj niedobrze zaczynac dzien od jeczenia!!dajcie mo jakiegos kopa w dupe:)potrzebuje!!

gratuluje Wam spadeczkow:)

JADĘ DO SZPITALA POCIESZYĆ MOJEGO MĘŻCZYZNĘ PO USUNIĘCIU PRZEPUKLINY

PS. KROPELKO DZIĘKI ŻE ZAUWAŻYŁAŚ KOCHANA JESTEŚ :(

marzeniaw- ja tez zauwazylam :) ale Ty nie zauwazylas,ze ja zauwazylam :):):D:)

nie pamietam dokladnie(tyle nas tu pisze!!)chyba kasias pisala,ze czuje sie olwana czasem....moich wypocin tez nie wszyscy zauwazaja i odpisuja..i wcale mnie to nie martwi ani nie zlosci bo jest tu nas po prostu baadzro duzo serojadek i nie sposob czasem tego ogarnac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny piątkowo - zimowo! Brrrr!! znów śnieg i snieg :)

Maragretko dzięki za pamięć o moich dzieciach. Ostatnie dni były tak zwariowane, że nie barzdo miałam czas na forumowanie, więc i nie pisałam zbyt wiele. Maciek się trzyma i zaczyna spadać, ale i tak w sobotę planuje piwko, i nadal ćwiczy intensywnie. Ważne, że nie rezygnuje. Zna konsekwencje i się z nimi godzi. Najwyżej będzie mu wolniej szło, ale zawsze w odpowiednim kierunku :)

Moja Śnieżynka już w domciu. Dukała cały czas, tylko w podróży musiała coś zjeść innego, ale o tym to może sama napisze. A ja po prostu przeżyłam szok jak zobaczyłam ją na dworcu: włoski przedłużone, białe spodnie, nowa gustowna kurteczka ... aż dech mi zaparło. Buźka szczuplejsza, figurka coraz lepsza ... po prostu się wylaszcza :-D No i sama młodość jest piękna :)

Poczytałam i ... smutno mi się zrobiło, że jest ktoś na naszym forum, kto poczuł się niezauważony :) . Tak to już jest, że jeżeli nie wiemy jak odpowiedzieć, to nie będziemy zabierać głosu. Saga o tym pisała.

A może jednak dziewczyny czytajcie troszkę uważniej :-D , bo ręce opadają, jak człowiek się produkuje a tu raptem ktoś pisze, że nie otrzymał odpowiedzi :evil: . Czasem trzeba zapytać jeszcze raz, bo nie zawsze każda z nas czyta wszystko od deski do deski z prozaicznego powodu braku czasu. Niekiedy tylko wpadamy żeby się przywitać i już :-D .

Napewno nie jest to objaw olewania kogoś czy takie tam ...

Chcecie odpowiedzi na nurtujące pytanie - molestujcie aż do skutku :)

Witaj Grajka - mały spadek to pewnie przez te zaparcia. Ja mam ten sam problem i wiele innych też. Nie działa na mnie Colon C i Dicoman, nie działa na mnie parafina ciekła, ani otręby, ani duża ilość płynów. Na dzień dzisuejszy pozostaję mi herbatka z senesem, boldaloin, bo nawet Xsenna jest nie dla mnie.

Jeśli chodzi o wspomagacze odchudzania to nie mam doświadczeń chociaż też o tym myślałam, ale nie próbowałam i jak na razie nie zamierzam.

Powodzenia i większych spadków życzę :-D

Trzymaj się Agabyd. Waga musi spaść!

Jak miło, że dorobiłam się fanklubu ze swoim nickiem w nazwie :lol:

GabiM otręby przenne można jeść zawsze, ale max 1 łyżkę dziennie. No i oczywiście gratuluję spadku!!! Rewelacyjny!!!

Szpuleczko tak mi przykro z powodu wypadku Twojego syna, że sobie nie wyobrażasz. Dobrze, że będziesz miała go już blisko i duuużo siły życzę na czas rehabilitacji. Dobrze, że był operowany tam, bo czasami nie chcą się podjąć, tylko transportują do Polski, a to nic dobrego. Mój mąż miał wypadek w Niemczech, gdzie złamał rękę w nadgarstku. Złamanie było fatalne, ale bardzo dobrze je poskładali i obyło się bez operacji, na którą początkowo chcieli go wysłać do kraju. Jak przyjechał do Polski, to nasi lekarze nie mogli się nadziwić, że tak to się skończyło i po rehabilitacji ręka jest w pełni sprawna. :grin:

Alienko! Jesteś rewelacyjna! Przegonić Dukana? Niezły wyczyn! Jak to zrobiłaś???

Dzięki za pozdrowienia Ivonko i ignoruj nieprzyjaznych, szkoda zdrowia ...

Gosiulku oto odpowiedzi na Twoje pytania, chociaż na oczy mogło Ci paść :twisted: , bo rękę dam, że pisałam przynajmniej na temat alkoholu.

1. Alkoholu Nie wolno i koniec! Na własną odpowiedzialność. Reakcja - waga w miejscu lub wzwyż, a tego nie chcemy chyba?

2. Serniczek lepiej w drugiej fazie ale mi nie zaszkodził na spadki w I :grin: Przepis Saga wkleiła parę postów wyżej i Olinka w wątek z przepisami :grin:

3. Cola zero jest OK! Może coś z przepisów Cię zainspiruje na tę imprezkę?

4. Moja patenia teflonowa ma na dnie wzorki i też wszystko łapie na sucho, ale mam taką z powłoką nonstick kupioną w Biedronce na wagę i jest rewelacyjna, nic nie przywiera :grin:

5. Ja od czasu przejścia na dietę też mam mniejsze dolegliwośći, jeśli o to Ci chodziło w tym pytaniu. Cylk mi się skrócił i zupełnie nie odczuwam bólu owulacyjnego, co do tej pory było dla mnie masakrą, raz po jednej raz po drugiej stronie w czasie jajeczkowania okolice jajnika i cały bok przeszywał mnie taki ból, że nawet nospa forte nie bardzo pomagała. Teraz nic nie odczuwam :grin:

Słodzik w płynie kupuję w Auchanie, w pudrze - w Carrefure (słoik z czerwoną nakrętką)

No i oczywiście gratuluję wyniku :grin:

a co do odpowiedzi to tez czuje sie olewana :) jakis czas temu napisalam posta, bo rzadko pisze i nikt nie odpisal buuuu....no ale coz nigdy nie bylam postrzegana jako ktos warty uwagi, juz sie przyzwyczailam :)

kasias nawet tak nie mów! Jak to ktoś nie wart uwagi? Co z Twoją samooceną? Jak będziesz tak siebie traktować, to nie oczekuj żeby inni mieli do Ciebie inne podejście. A skoro piszesz o tym, to chyba choć troszkę Ci to przeszkadza i nie czujesz się dobrze ze sposobem postrzegania Ciebie przez innych. Popracuj nad tym a poczujesz się lepiej :grin:

Witaj Boguniu! Gratuluję spadku. Rozumiem Cię i wiem co to znaczy walka z każdym kilogramem :) Ale w I fazie nie powinnaś jednak ćwiczyć ostro. Dukan poleca aktywność na receptę, ale raczej wysiłek umiarkowany i w kolejnych fazach. Suwaczek: kliknij na jakikolwiek z naszych, zrób sobie swój, skopiuj bbcode i w: panel kontrolny, po lewej stronie niżej edytuj sygnaturę, pojawi się pole i tam go wklej. :-D Mam nadzieję, że nie zaciemniłam :D

Maliszko wysłałam Ci ten skan :grin:

Bożenko moje najszczersze gratulacje!!!!!!! Podwójna radość i -20 i 6 z przodu, po prostu super!!!

Piszę się jak najbardziej na sabat :grin:

Marzeniuw Tobie również gratuluję spadku! I siły dla mężusia w powrocie do pełnej sprawności, bo będzie mu potrzebna. Na początku będzie musiał bardzo na siebie uważać i nawet jak przestanie boleć lepiej niech się nie nadwyręża :( .

Wiecie co odpisywanie zajęło mi 3 godziny! Co chwilę coś mi przeszkadzało i odrywało, ale dotrwałam do końca moich cytatów i chyba powiedziałam wszystko co chciałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kropelko! Będę na pewno myślieć żebyś wyzdrowiała jak najszybciej, myślę, że reszta też! U nas też teraz świeci słoneczko, ale jest całkiem biało od śniegu :(

Iriss1 Ty też się kuruj żeby Cię nie powaliło całkiem. A z tym zauważaniem to nie tak, nie każda z nas ma coś do powiedzenia na wszystkie tematy, które poruszamy w naszych postach. Zresztą jakby każda z nas zechciała odpowiadać każdej na każdego posta to miałybyśmy nie kilka stron dziennie do czytania ale kilkadziesiąt i pewnie odpowiedzi by się powtarzały. Zawsze można zadać nurtujące pytanie na priva. :) A czasem wystarczy troszkę poszukać :) :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kropelko! Będę na pewno myślieć żebyś wyzdrowiała jak najszybciej, myślę, że reszta też! U nas też teraz świeci słoneczko, ale jest całkiem biało od śniegu :(

Iriss1 Ty też się kuruj żeby Cię nie powaliło całkiem. A z tym zauważaniem to nie tak, nie każda z nas ma coś do powiedzenia na wszystkie tematy, które poruszamy w naszych postach. Zresztą jakby każda z nas zechciała odpowiadać każdej na każdego posta to miałybyśmy nie kilka stron dziennie do czytania ale kilkadziesiąt i pewnie odpowiedzi by się powtarzały. Zawsze można zadać nurtujące pytanie na priva. :) A czasem wystarczy troszkę poszukać :) :D :)

Dziekuję Gochna(nie musisz w imieniu wszystkich :) :) ) ja nie czuję się olewana chociaż moje posty też czasami przechodzą bez echa ale przecież jest nas tu tyle i każdemu może coś umknąc zresztą sama też nie odpowiadam na na wszystkie wiec dlaczego miałabym tego wymagac od kogoś.Tak jak napisałas wyżej to kwestia samoceny ale nie piszmy więcej na ten temat bo się robi nie zdrowo

do wsystkiego trzeba podchodzic z uśmiechem i rezerwą

POGODY DUCHA WAM ŻYCZĘ

trochę chaotycznie mi to wyszlo ale wiecie o co chodzi...prawda :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.