Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ja uważam, że startuje z waga małego słoniątka, któremu się trochę nazbierało po ciąży mniej ale za to po karmieniu to waga tak szybko szła w górę :( a wszyscy mówią że jak się karmi to się leci w dół, a u mnie wszystko odwrotnie w ciąży spadek a karmienie wzrost!

Chyba jakaś dziwna jestem!

Gabi, ja miałm dokładnie tak samo. W obu ciążach przytyłam po niecałe 10kg i po urodzeniu dzieci nie miałam w ogóle wzrostu wagi, natomiast po karmieniu za każdym razem +15kg i to niestety spoodowało, że byłam dokładnie tkim samym słoniątkiem jak Ty, ale teraz już nie i jestem pewna, że Tobie też się uda, bo jak na razie masz rezultaty zachwycajace :)

Kropelko i Iriss, wracajcie szybciutko do zdrowia, bardzo proszę :)

Gochna, dziękuję bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wciachało mi posta! Ok od początku...

Cześć Dziewczyny! :(

Troche ostatnio sie rozpasałam i mam efekty. Zaliczyłam dwie imperzy z alkoholem i zastój trwa juz 3 tydzień. Do tego dziś wybieram sie na obiad z pracy z okazji dnia kobiet. Z menu wybralam grilowanego kurczaka z brokułami ale w sosie serowym i od tygodnia biję się z myślami o frytkach! Matko ja chyba świadomie zgrzeszę, ale cóz byłam przygotwana że moja frytasowa obsesja powróci.

Ale od soboty wracam na ostry protal!! :)

pozdrawiam was wszystkie

stare znajome i nowe protalki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - proszę o pomoc, mam problem.

Dzisiaj 5ty dzień I fazy a ja od wczoraj mam biegunkę. U mnie jest to niesamowite, ponieważ całe życie mam zaparcia. Regularnie piję zioła od Bonifratrów 'na odchudzanie' ponieważ bez tego miałam wieczne zaparcia.

Mój repertuar codzienny:

- serek Piątnica light ze szczypiorem, wędlina z indyka, piersi kurze pieczone bez tłuszczu w musztardzie

- ok. 1,5l wody niegazowanej, trzy herbaty, kawa Ricore 2 x dziennie, zioła

I nie wiem co się dzieje:( Może odstawić zioła? Za dużo wody? Masakra. Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze w drugą stronę:(

Helpppp!

Dziękuję, A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss1 Ty też się kuruj żeby Cię nie powaliło całkiem. A z tym zauważaniem to nie tak, nie każda z nas ma coś do powiedzenia na wszystkie tematy, które poruszamy w naszych postach. Zresztą jakby każda z nas zechciała odpowiadać każdej na każdego posta to miałybyśmy nie kilka stron dziennie do czytania ale kilkadziesiąt i pewnie odpowiedzi by się powtarzały. Zawsze można zadać nurtujące pytanie na priva. :D A czasem wystarczy troszkę poszukać :) :) :)

Dzieki Gochna!!ale w tej mojej rzezni raz lodowka raz upal,stad te moje czeste przeziebienia

no i..ja wcale nie czuje sie niezauwazana:)ja sie czuje super w Waszym gronie!!i tak jak napisalam wyzej-czasem nie sposob po prostu tego ogarnac zwlaszcza jak kupa innych obowiazkow na glowie:)

Kropelko i Iriss, wracajcie szybciutko do zdrowia, bardzo proszę :)

Dzieki Bozenko:)mam nadzieje,ze szybko mi to minie:)a tak przy okazji imieninki masz niedlugo co??jak moja Mamus..wczoraj z nia gadalam chwilke przez telefon i sledzie po zydowsku robila na imprezke(goscie sie zlaza tydzien wczesniej w tym roku)...o matko takie sledziki!!!..z bialym chelbkiem...

No i wciachało mi posta! Ok od początku...

Cześć Dziewczyny! :(

Troche ostatnio sie rozpasałam i mam efekty. Zaliczyłam dwie imperzy z alkoholem i zastój trwa juz 3 tydzień. Do tego dziś wybieram sie na obiad z pracy z okazji dnia kobiet. Z menu wybralam grilowanego kurczaka z brokułami ale w sosie serowym i od tygodnia biję się z myślami o frytkach! Matko ja chyba świadomie zgrzeszę, ale cóz byłam przygotwana że moja frytasowa obsesja powróci.

Ale od soboty wracam na ostry protal!! :)

pozdrawiam was wszystkie

stare znajome i nowe protalki :)

migota-nie grzesz!!!!ja mam taka obsesje na cheescake to w tej Anglii,ale trzymam sie!!moja waga i tak powoli spada wiec lepiej sobie odpuscic niz miec potem zastoje.Trzymaj sie dzielnie!!

pozdrowka:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - proszę o pomoc, mam problem.

Dzisiaj 5ty dzień I fazy a ja od wczoraj mam biegunkę. U mnie jest to niesamowite, ponieważ całe życie mam zaparcia. Regularnie piję zioła od Bonifratrów 'na odchudzanie' ponieważ bez tego miałam wieczne zaparcia.

Mój repertuar codzienny:

- serek Piątnica light ze szczypiorem, wędlina z indyka, piersi kurze pieczone bez tłuszczu w musztardzie

- ok. 1,5l wody niegazowanej, trzy herbaty, kawa Ricore 2 x dziennie, zioła

I nie wiem co się dzieje:( Może odstawić zioła? Za dużo wody? Masakra. Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze w drugą stronę :(

Helpppp!

Dziękuję, A.

hmm..a jakies leki moze bierzesz??

moze faktycznie za duzo tych ziolek na odchudzanie i stad ta biegunka..

ale ja ekspertem w tych sprawach nie jestem,moze dziewczyny cos pomoga

trzymaj sie Analena!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Madziu :)

Mamuśka całkiem nieźle się czuje.

Zastój może to nie jest, ona po porstu ma niewiele do zrzucenia więc troszke to trwa.

Poza tym jej ogromnie ciężko-wiesz diete rozpoczęła żeby zmotywowac tatę i teraz nie ma odwrotu :(

A tatko leci z wagi bo i balas wielki :)

A ty maleństwo jeszcze kilosek i III faza :) Superaśnie.

pozdrawiam wszystkich z dołu :)

czy u Was też sypie snieg???

Hej to nie tak miało być :)

Niestety już nie kilosek, ostatnio przez @ się rozbestwiłam i mały wzroscik:( No ale chciałam to mam, ale suwaczka nie zmieniam, mam zamiar od poniedziałku 100% DUKAĆ!!! A że wiosna przyszła to na bieganie się skuszę może. Mam miesiąc na poprawienie jędrności skóry:)

Olinko i Madziu, bardzo dziękuję :)

GabiM, szczęka mi opadła jak zobaczyłam ile zrzuciłaś przez 2 dni i wcale nie startujesz z wagi małego słoniątka więc tym bardziej gratulacje :D

W mojej pracy jest ostatnio możliwość wykupienia karty do klubów sportowych,fitness i na baseny. Obniżyliśmy cenę z 200zł do 35/miesięcznie, bo jest nas dużo i jest duże zainteresowanie. Chyba nie mam wyjścia i muszę się zapisać, bo te wszystkie fałdki i fałdeczki trzeba jakoś będzie usunąć, żeby się już tak na dobre wylaszczyć :)

Fajny karnet, z taką zniżką :) Ale będzie z Ciebie Lachon hehehe :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wciachało mi posta! Ok od początku...

Cześć Dziewczyny! :)

Troche ostatnio sie rozpasałam i mam efekty. Zaliczyłam dwie imperzy z alkoholem i zastój trwa juz 3 tydzień. Do tego dziś wybieram sie na obiad z pracy z okazji dnia kobiet. Z menu wybralam grilowanego kurczaka z brokułami ale w sosie serowym i od tygodnia biję się z myślami o frytkach! Matko ja chyba świadomie zgrzeszę, ale cóz byłam przygotwana że moja frytasowa obsesja powróci.

Ale od soboty wracam na ostry protal!! :D

pozdrawiam was wszystkie

stare znajome i nowe protalki :)

Witam po dłuższej absencji!!! To pewnie przez te grzeszki Cię tu nie było? Wracaj na protala i nie grzesz więcej! :)

Dziewczyny - proszę o pomoc, mam problem.

Dzisiaj 5ty dzień I fazy a ja od wczoraj mam biegunkę. U mnie jest to niesamowite, ponieważ całe życie mam zaparcia. Regularnie piję zioła od Bonifratrów 'na odchudzanie' ponieważ bez tego miałam wieczne zaparcia.

Mój repertuar codzienny:

- serek Piątnica light ze szczypiorem, wędlina z indyka, piersi kurze pieczone bez tłuszczu w musztardzie

- ok. 1,5l wody niegazowanej, trzy herbaty, kawa Ricore 2 x dziennie, zioła

I nie wiem co się dzieje:( Może odstawić zioła? Za dużo wody? Masakra. Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze w drugą stronę :)

Helpppp!

Dziękuję, A.

Menu jest dobre, więc jeśli wszystko było świeże, to spoko, powinno przejść. Moje dziewczyny też męczyły biegunki. Zarówno jedną jak i drugą. Badały co może być tego powodem. Śnieżynka podejrzewała różne rzeczy np. lift gruszkowy, cola zero, nie wiem dokładnie co jeszcze ale wiem, że nie je otrębów a i tak od czasu do czasu dopada ją biegunka. Martę też męczyło, ale jak u niej to nie wiem niestety :( W każdym razie otrębów też nie je.

Ja myślę, że jednak Twoje ziółka mogą być powodem, a niektóre dziewczyny po prostu od czasu do czasu mają biegunki, za to jak im waga leci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..a jakies leki moze bierzesz??

moze faktycznie za duzo tych ziolek na odchudzanie i stad ta biegunka..

ale ja ekspertem w tych sprawach nie jestem,moze dziewczyny cos pomoga

trzymaj sie Analena!!

Ja też bym obstawiała picie ziółek na odchudzanie, wkońcu ich działanie jest przeczyszczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi, ja miałm dokładnie tak samo. W obu ciążach przytyłam po niecałe 10kg i po urodzeniu dzieci nie miałam w ogóle wzrostu wagi, natomiast po karmieniu za każdym razem +15kg i to niestety spoodowało, że byłam dokładnie tkim samym słoniątkiem jak Ty, ale teraz już nie i jestem pewna, że Tobie też się uda, bo jak na razie masz rezultaty zachwycajace :(

Dzięki za pocieszenie, mam nadzieje że tym razem się uda, bo sadełko wcale nie jest miłej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek SERNIX dostaniesz w każdym markecie - poszukaj na półkach z wypiekami z pudełka : )

Maliszka - no właśnie obleciałam już Carrefour'y i zwykły i Express, Polo Market, i przydomowe sklepiki i nigdzie nie ma :(:(:) dzisiaj jeszcze polecę może do Kauflandu i Biedronki - może gdzieś tam będzie - a czas goni - jutro wyjazd, a ja nadal nie mam nic przygotowanego (nawet w myślach) na ta imprezkę.

Wczoraj znalazłam w końcu i zrobiłam sobie test Dukana - wyszło, że do wesela powinnam zejść do 62,5kg. Ale jednocześnie wyszło, że faza uderzeniowa u mnie powinna trwać 4 dni i w tym czasie powinnam schudnąć ( w sumie to bardziej stracić niż schudnąć - bo to pewnie wypłukanie wszystkiego z organizmu, woda itp) 1.9kg. A ja uderzeniówkę chce dociągnąć do niedzieli (czyli 7 dni).

Ponadto dzisiaj jest 5 dzień a ja właśnie mam prawie -4kg na wadze :) Niestety dzisiaj od rana (jeśli można to ranem nazwać - wstałam koło 11) boli mnie strasznie głowa... A poza tym poza wynikiem na wadze nie widać jeszcze nic :) ale może jak zacznę trochę ćwiczyć od poniedziałku (Faza II) to się to zacznie zmieniać :D

Trzymam za wszystkich mocno kciuki, buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - proszę o pomoc, mam problem.

Dzisiaj 5ty dzień I fazy a ja od wczoraj mam biegunkę. U mnie jest to niesamowite, ponieważ całe życie mam zaparcia. Regularnie piję zioła od Bonifratrów 'na odchudzanie' ponieważ bez tego miałam wieczne zaparcia.

Mój repertuar codzienny:

- serek Piątnica light ze szczypiorem, wędlina z indyka, piersi kurze pieczone bez tłuszczu w musztardzie

- ok. 1,5l wody niegazowanej, trzy herbaty, kawa Ricore 2 x dziennie, zioła

I nie wiem co się dzieje:( Może odstawić zioła? Za dużo wody? Masakra. Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze w drugą stronę:(

Helpppp!

Dziękuję, A.

Mi tez czasem to się zdarza, biorę laremid lub dwa i następnego dnia jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto dzisiaj jest 5 dzień a ja właśnie mam prawie -4kg na wadze  :D Niestety dzisiaj od rana (jeśli można to ranem nazwać - wstałam koło 11) boli mnie strasznie głowa... A poza tym poza wynikiem na wadze nie widać jeszcze nic :) ale może jak zacznę trochę ćwiczyć od poniedziałku (Faza II) to się to zacznie zmieniać :)

Trzymam za wszystkich mocno kciuki, buziaki

Głowa to od spania do 11 :( A wynik no to w porównaniu z tym co Dukan wyliczył jest szokujący :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analenko, zdecydowanie odstaw te ziółka, bo one są najbardziej podejrzane :(

Iriss, tak kochanie jedne z najpopularniejszych imienin Polsce, a na pewno mamy też na forum jakąś Krysię, która też pewnie będzie obchodzić imieninki. W tym roku zrobiłam sobie wolne na imieniny, mam nadzieję, że nikt nie zachoruje i nie będę musiała nikogo zastępować. Bardzo Ci dziękuję za pamięć :) i jestem bardzo zadoolona, że mam tak samo na imię jak Twoja Mama :)

Migota jakaś pałka abo bombka Ci się należy . Nie dosyć, że nagrzeszyłaś to msz jeszcze jakieś przeokropne plany dotyczące bleeeeeeee frytek Wstyd :)

Gosiulek, jeśli nie możesz dostać sernixu zrób serniczek Jusi, jest naprawdę bardzo smaczny, nie będziesz żałować :) Gatuluję super wyniku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki,

Dziś chyba ostatni raz zerkam na forum ....

tzn do poniedziałku :)bo w domu nie mam znów Internetu, więc pewnie nie będe miała jak zerknąć co u Was.

Magda:) no to nie grzesz i wracaj do wagi suwaczkowej, bo pewnie na święta chcesz być w III fazie? Mi się też marzy, ale nic na siłe, jak się nie uda to trudno, twarda jestem i dam radę.

Zresztą z serniczkiem i jajkami święta wielkanocne nie są mi straszne.

Gosiulek Sernix na pewno jest w Lidlu, sama kupowałam.

A ja dziś zaliczam smutaśny dzień.

Energia prawie zerowa, pogoda jest zwariowana, raz słońce raz śnieg i ciemno jak w d...ie u ...

Jedyny plus jest taki że już prawie 14 no i piątek.

Najchętniej przeszłabym się szybkim marszem gdzieś daleko a potem zapakowała do cieplutkiego łóżeczka. Nie mam nadal @. We wtorek trzeba więc odwiedzić dr i zobaczyć co tam piszczy w trawie.

Analena nie pomoge w tej materii gdyz raczej mam zaparcia jak biegunki.

Moja mama zawsze na takie coś poleca jadogy, z tym że my nie jemy owoców :(

Gochna pozdrownionka dla Śnieżynki i Maćka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.