Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorowo weekendowo:)

wiecie..oprocz chorobska gornych drog oddechowych, przypaletala mi sie infekcja TAM..gdzie nie powinna sie paletac!!!!wrrrr!!!!od razu klotrimazol w ruch i polecialam do apteki po cos takiego jak w PL lactovaginal to farmaceutki patrzyly na mnie jak na glupa!!!Boze co za kraj!!!!!!jeszcze troche i wracam do domu!!no i zakupilam sobie mase probiotycznych jogutrow;jakos le lactobacillusy musze pochlaniac:)tylko nie znalazlam zadnych probiotykow lihgt(maja duzo wegli) no ale trudno jakos to przezyje...nie wiem w sumie kwasu mlekowego nie powinno mi brakowac pochalniam sporo przetworow mlecznych przeciez.No i poszlam tez zapisac sie lekarza;mowie jakie mam objawy itd.....wizyta za tydzien!!!!JA PIERNICZE!!!!tu sie nie da zyc!!a jeszcze jak sie zapisalam juz do "kobiecego lekarza"to mowie,ze chce tez przy okazji do normalnego to bym sobie badania zrobila krwi i moczu to pani w recepcji mowi,ze to ten sam lekarz...oni tu nie maja osobnej specjalnosci jak ginekolog!!!im dluzej tu mieszkam tym bardziej mnie ten kraj przeraza!!

Bozenko zyczonka to sie jeszcze posypia dla Ciebie,poczekaj tylko do 13 :(

tez bym zjadla cos takiego podrobowego..tylko,ze taka watrobka jak sledzie..bez chleba mi nie ida..

I26 wypatrzylam,ze ze warminskomazurskiego jestes:)moge spytac skad??ja studiowalam w Olsztynie potem pracowalam w Mrągowie....i strasznie tesknie za Mazurami!!

no i tak trzymac Agabyd!!ja tez sie nie poddaje!!spektakularnych spadkow nie mam ale powoli cos tam sie chyba rusza:)dzis zalozylam spodnie nie noszone przez 2 tyg i jakos tak luznij w udach:)i jakos tak mam wrazenie..skora odolnie mi sie jakby poprawila;taka bardziej elastyczna i gladka jest

Marzeniaw ciesze sie,ze humorek lepszy:)

Monika trzymaj sie dzielnie!!noce generalnie w czasie choroby sa okropne...ja dzis na bank bede wstawac i po omacku strepsilsow szukac

super!!!ja tez bede tak czarowac :)

Gochna -ja sie pisze na kawke!!marzy mi sie taki cisnieniowy ekspres i kiedys na pewno sobie taki sprawie a co!!

a ja jutro mam dostawe sera wiec wlaczne moja wlasna wesola tworczosc i mam zamiar zrobic kawowo rumowy rerniczek na zimno...taki na zimno to sie powinno raczej z serkow homo robic ale jak tu nie ma czegos takiego jak serek homo to sprobuje z normalnego.Juz sie doczekac tego smaku nie moge:) :) :D :)

dobrej nocki dziewczynki:)

Z okolic Iławy jeśli coś ci to mówi :) .

dziś robiłam impreskę dla synka i nawet nie popatrzyłam na ciasto :) :) :) .JESTEM Z SIEBIE DUMNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah dziewczyny... zawsze mnie tu jakoś próbujecie podbudować... no oby oby... oby to jakos ruszyło :(.... dziękuję Wam za cierpliwośc... ale prosze też o pzresyłanie jakiś "spalających kg mocy"... bo jak nigdy potrzeba mi teraz czegos na zachętę...

Sliweczko - dziękuję Ci za wsparcie, podziwiam Cię niezmiernie za upór w dietowaniu przez ponad rok już! Niemiej choc długo to juz trwa to jednak zobacz ile zgubiłaś... wynik piękny, należą się brawa za chęc walki o swoje zdrowie :D

Nutka!!nie zalamuj sie Skarbie:)ja pamietam jak bylam na studiach ...zwlaszcza tak ciezkich jak medycyna!!to wiem,ze czasem ciezko wytrzymac na diecie bo po prostu duzo musisz sie uczyc,potrzebujesz cukru czasem tez!!pamietam,ze wtedy odchudzanie szlo mi tylko w wakacje;glownie w lipcu bo w sierpniu to juz rylam do kampanii wrzesniowej:)..i jak tak czytam o Twoich egzaminach...to kurde zatesknilo mi sie za studiami;taki to byl cudny czas ...a wtedy sie narzekalo ze nauki tyle..a teraz by sie chcialo wrocic..ach!!

trzymaj sie!bedzie dobrze:)

ps.jak swiezo po ginekologii jestes to pytanie intymne mam:)moge??taka serowata,biala,bezzapachowa(no moze troche slodkawa)gesta wydzielina to drozdzyca co??bo juz dzialam klotrimazolem i jest lepiej:)

Iriss1 - ah no studia studia... wiesz do czerwca jest jeszcze chwila, pzrede mną jeszcze 5 egzaminów by zakończyć tą edukację medyczną... niemniej powiem Ci, że wcale mnie nie ciągnie do "stania się lekarzem" :). Nie żebym żąłowała wyboru, bo to absolutnie, ale jednak poczucie spadającej na Ciebie odpwoiedzialności, tego, że niby wiesz dużo ale tak naparwdę "wiesz że nic nie wiesz" i mnóstwa rzeczy wykutych musisz nauczyć się pzrekładac na praktykę... ah, nie jest to łatwe i dylematów i strachów jest mnóstwo :)

Jeśłi chodzi o Twoje objawy to owszem, jest to zakażenie grzybicze (owszem wywołane drożdżakami) - to jedna z diagnoz którą można pewnie po opisanych objawach postawić :). Resztę pozwól, że skrobnę na PW, bo jak dla mnie owszme nic co ludzkie nie jest mi obce, ale może na forum niekoniecznie aż tak pisać o tym :) [na PW mozna mnie też zawsze o wszystko zagadnąć]

A ja dziewczyny znalazłam twaróg Dr Oetkera i tam było tylko 3 % tłuszczu :)

Ja własnie z takiego twarogu piekę ostatnio tylko sernik (tzn jak piekę). Zmodyfikowąłam go zupełnie i robie tak:

- 1 kg twraogu Oetkera 3% tł.

- 7 jajek

- słodzik w proszku na oko aż będzie słodkie (z 7 łyżek lub więcej)

- aromat pomarańczowy/cytrynowy (lub dowolny)

Zółtka ze słodzikiem ucieram, dodaje twraóg, aromat. Ubijam białka na pianę i łącze wszytsko, a potem do piekarnika na 180st. na termoobiegu ok. 60min. :) NIE DODAJĘ ANI OTRĄB, ANI MĄKI KUKURYDZIANEJ, ANI PROSZKU - wychodzi cudnie, rośnie jak na proszku, a potem owczywiście opada (ale na proszku tez opada), jest bardzo smaczny i chyba najbardziej dukanowy z możłiwych z powodu braku tych dodatków. spóbujcie! (najelpszy jak juz dobzre wystygnie)

spokojnego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zapytać czy w drugiej fazie można 5/2 czyli 5 dni białka, a tylko 2 warzywa?? U mnie dzisiaj waga 100 gram w górę :) i to bardzo mnie dziwi bo cały wieczór wczoraj miałam biegunki. Więc chyba waga powinna spaść a nie w górę iść?!

Pozdrawiam Wszystkie Protalki:)

Życzę miłego weekendu

Tutaj już Saga Ci odpowiedziała widzę. Kilka stron wcześniej także była dyskusja na temat tego, że nie może być dni białkowych więcej niż PW. Tak więc mówimy stanowcze NIE!! :(

Dopiero za tydzień się spodziewam @, więc to może taki jednodniowy skok, zobaczę jutro rano!

Pozdrawiam

Jednodniowe skoki się zdażają, ale i niektóreorganizmy reagują inaczej już tydzień przed @.

Przy okazji powiedzcie dziewczęta, czy na pewno otręby należy stosować w uderzeniówce, a potem na dniach białkowych? Kurcze, nie sądziłam, że owsiane otręby są takie pyszne! Zasmakowały mi okrutnie i cięzko mi się ograniczyć do tych 3 łyżek dziennie.

Dzisiaj wymyśliłam słodki deser:

jogurt Zott naturalny, 3 rzeczone łyżki otrąb, słodzik i odrobina cynamonu. Po prostu boskie:)))

Zamiast cynamonu pewnie możnaby dać jakiś zapach do ciasta, ale przeca one wszystkie na oleju...

(...)

2 łyżki owsianych i 1 pszennych - mam nadzieję że o takie 3 łyżki Ci chodzi;) A co do kawy i nabiału działającego "ekhm" to mam podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.