Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Suwaczek-w panelu kontrolnym (na górze strony) z lewej masz edytuj sygnaturę,tam w oknie tekstowym wklejasz link bbCode ze strony z suwaczkiem,zatwierdzasz i już.

Zdjęcie-również panel kontrolny w edytuj avatar.

Wszystko zrobiłam i zobaczmy co wyszlo tylko zdjęcia mi nie chciał wkleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkie "stare" i Nowe,(a widze ,ze jest Was sporo)protalki,zyczac wiadomo, pozbycia sie tych znienawidzonych KILOSOWChce sie przywitac i gonie nadrobic zaleglosci,a jest ich sporo,mialam tydzien pelen roboty,a jeszcze do tego syn wyjezdza do Anglii, w strony Irris,zobaczymy czy mu sie uda z praca

Śliweczka właśnie spojrzałam na Twój suwak i szczęka mi opadła z hukiem na podłogę. Fantastyczny wynik!!! Jestem pełna podziwu. Masz kobieto w sobie moc!!

Alienko! Sliweczka jest geniuszem,wczoraj w naszym radiu slysze jak mowia,ze w klubie grubasow w naszym miescie jedna osoba pobila rekord,bo w ciagu roku schudla 30 kg,hehe,ciekawe co by powiedzieli na wynik Sliweczki,czy Sagi,lub pozostalych osob z naszej sekty?

-Widze ze Nutka znowu sie pojawila na forum,witam :(

-a u mnie waga caly czas miedzy 63-65,smieje sie ,bo swoje 15 kg stracilam w ciagu 3 miesiecy,a teraz 6 nie moge stracic ,a juz prawie 3 miesiace,ale sie nie poddam,ale grzeszki robia swoje i to tylko moja wina,jestem tego swiadoma.Uciekam czytac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alienko! Sliweczka jest geniuszem,wczoraj w naszym radiu slysze jak mowia,ze w klubie grubasow w naszym miescie jedna osoba pobila rekord,bo w ciagu roku schudla 30 kg,hehe,ciekawe co by powiedzieli na wynik Sliweczki,czy Sagi,lub pozostalych osob z naszej sekty?

Dziękuję Grazzia :( Geniuszem nie jestem,bo ile ja przez ten rok nagrzeszyłam...Gdyby nie te grzechy to pewnie byłabym już w III fazie :) Ale tłumaczę sobie że to dobrze chudnąc pomalutku,bo startowałam z wielorybiej wagi i jak chudnę wolno to skóra jest w stanie troszkę sie wchłonąć...A jest jej troche za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GabiM,dlaczego w pierwszej fazie nie wolno serniczka?Jeśli zrobisz go bez sernixa czy budyniu to możesz go jeść.Chudy ser,słodzik...Nutka podała przepis na sernik bez dodatków.Napewno to jakaś opcja dla pierwszofazowiczów.

Przeczytałam gdzieś wcześniej, że dopiero w drugiej fazie, ale jak bez sernixa to sobie zrobię! Dziękuję za odpowiedź

a tak w ogóle to jakoś nie mam przekonania do takich ulepszaczy jak sernix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Grazzia :( Geniuszem nie jestem,bo ile ja przez ten rok nagrzeszyłam...Gdyby nie te grzechy to pewnie byłabym już w III fazie :) Ale tłumaczę sobie że to dobrze chudnąc pomalutku,bo startowałam z wielorybiej wagi i jak chudnę wolno to skóra jest w stanie troszkę sie wchłonąć...A jest jej troche za dużo...

śliweczko to Ty ... super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.