Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serowe siostry :D

Ja tylko na chwilę, nadrobić zaległości bo jak w weekendy na forum mało się działo to teraz taki tu ruch :( i za godzinę muszę sunąć na uczelnie...miałam jechać na 8 ale pojadę tylko na laborki na 15..tak mnie głowa boli że ledwo widzę na oczy ;/

Maliszko dziękuję za miłe słowa :) dopiero dzisiaj je przeczytałam :) lubię wyraziste kolory bo jest w mi w nich dobrze, tak więc czerwienie, szmaragdowe zielenie, chabrowe, fuksje wszystkie goszczą w mojej szafie :)

Witam nowe twarze, gratuluję spadków :)

Miłego dnia o pewnie wieczorkiem do Was zajrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczka pamietam jak zytałam ostatni raz Twoje posty w kwietniu...wchodze dzisiaj i patrze ze juz tyle zrzucilas serdecznie gratuluje i zarazem zazdroszcze samozaparcia...

Wiem, ze nie powinnam Was o to prosic - ale moze pomozecie mi przetrwac i wytrwac w tej diecie?

Zyczę wszystkim spokojnej i pelnej odpoczynku niedzieli... Powodzenia !

Dziękuję Makiia.Pamiętam Ciebie :) Szkoda że sie wtedy nie udało.Trzymam kciuki za powrót na Dukana.

Sliweczko a z jakiego przepisu ten sernik??ja po porostu nie moge sie nadziwi jakie Ty cudownosci wymyslasz:)uwielbiam Twoje przepisy:)moze wstaw w watek caly przepis na taki sernik z galaretka;ladnie prosze :( pieknie prosze :)

juz sie nawet zapisalam ale musze poczekac na potwierdzenie chyba:)

milego dnia!!

Przyjęłam Cię do klasy :D

Przepis na serniczek wstawię w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "porannie" hehehe. Dopiero dostałam się do komputera... Całe szczęście nie narobiłyście mi zaległości;)

Witam serdecznie wszystkie dzielne kobietki :)

Ja niestety kiedys nie dotrwalam w 2 fazie i kilogramy wrocily... :) Ach jakos za duzo problemow, trosk, zarowno w pracy jak i zyciu osobistym przez co zapalnialam swoja samotnosc i problemy jedzeniem....potem oszukiwalam sie cwiczeniami, ale cwiczac 3 razy w tyg. po 3 h dlugo nie mozna wytrzymac....czulam sie strasznie slaba...wieczorkiem chipsy, winko....Zla jestem strasznie na siebie, ale nie mam wsparcia, a sama jakos na dluzsza mete nie daje rady....

Od poniedzialku bylam na 1 fazie uderzeniowej i rzeczywiscie 2 kg mniej..., a od wczoraj juz faza z warzywkami... i dzisiaj widze 1 kg wiecej :/ Nie potrafie pozegnac sie z winkiem...za bardzo je uwielbiam...Dziewczyny czy nie mozna wypic choc 1 lampki dziennie?

Sliweczka pamietam jak zytalam ostatni raz Twoje posty w kwietniu...wchodze dzisiaj i patrze ze juz tyle zrzucilas serdecznie gratuluje i zarazzem zazdroszcze samozaparcia...

Wiem, ze nie powinnam Was o to prosic - ale moze pomozecie mi przetrwac i wytrwac w tej diecie?

Zycze wszystkim spokojnej i pelnej odpoczynku niedzieli... Powodzenia !

Witaj! Fajnie, ze powróciłaś na łono Dukana :( Z Nami Protalkami będzie Ci napewno raźniej. Wspieramy, rozśmieszamy, doradzamy i nawet odradzamy ;)Powodzenia życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piekna sloneczna niedziele.Jakie u nas piekne slonce,sniegu prawie nie ma,tylko zimno;rano bylo 10*C

-

Z tym aspartamem to jest kłopot. Zdania na jego temat są bardzo podzielone. Jedni uważają, że jest rakotwórczy a np. Dukan go poleca, jako jedyny słodzik odpowiedni dla diety proteinowej. Bądź tu mądry i pisz wiersze.

Alienko ja tez jestem zaskoczona jesli chodzi o aspartam,mial byc taki zdrowy.Jak syn 8 lat temu zachorowal na cukrzyce to tylko byla mowa o aspartamie,napoje,cukierki itp tylko mogly byc na aspartamie,a teraz takie rzeczy slysze o nim,dziwne.

Witam Kobialki:

grazzia a gdzie dokladnie Twoj syn bedzie??ma juz jakas prace??w miare mozliosci sluze pomoca!!:(

milego dnia!!

Iriss1 syn moj jedzie dzisiaj do Hereford,chyba tak sie pisze..Jego kolezanka pracuje w jakims zakladzie drobiarskim i twierdzi ,ze przyjmuja tam do pracy,ale trzeba troche poczekac,bo roznie to bywa.zobaczymy.Uciekam robic jeszcze obiadek bo u nas dzisiaj slynny Kaziuk,czyli rozpust na Kaziuka,jest bardzo duzo ludzi,nawet z Lubelszczyzny przyjechali aby sprzedawac swoje wyroby.Ja dopiero wrocilam wiec teraz do roboty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM w mrozkowe niedzielne popołudnie we wschodnim mazowszu! Właśnie wpisałam się na listę do NASZEJ KLASY ,proszę o przepisy na barbara150368@o2.pl i podajcie proszę nazwę słodzika NIE GROŻNEGO !!!Fajnie że rośniemy w liczbę a spadamy z ilości kg! Miłego popołudnia! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss1 syn moj jedzie dzisiaj do Hereford,chyba tak sie pisze..Jego kolezanka pracuje w jakims zakladzie drobiarskim i twierdzi ,ze przyjmuja tam do pracy,ale trzeba troche poczekac,bo roznie to bywa.zobaczymy.Uciekam robic jeszcze obiadek bo u nas dzisiaj slynny Kaziuk,czyli rozpust na Kaziuka,jest bardzo duzo ludzi,nawet z Lubelszczyzny przyjechali aby sprzedawac swoje wyroby.Ja dopiero wrocilam wiec teraz do roboty:)

Grazzia-ja mieszkam i pracuje w Hereford i jedyna rzeznia i drobiarski zaklad to ten w ktorym ja pracuje wlasnie.Tylko,ze ja nie jestem zatrudniona przez rzeznie bo ja pracuje ze tak powiem dla rzadu i mnie zatrudnia zupelnie ktos inny.Ale fakt czasem przyjmuja do pracy ale generalnie to sie odbywa przez agencje a nie bezposrednio przez zaklad pracy co zbyt dobre nie jest...gdyz nie wiadomo jakdlugo beda potrzebowac ludzi i czasem potrzebuja duzo i zatrudniaja a potem rownie szybko zwalniaja..ale nie chce Cie straszyc.. wszystko bedzie dobrze:)jesli tylko Twoj syn chce pracowac to praca jakas zawsze sie znajdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazzia-ja mieszkam i pracuje w Hereford i jedyna rzeznia i drobiarski zaklad to ten w ktorym ja pracuje wlasnie.Tylko,ze ja nie jestem zatrudniona przez rzeznie bo ja pracuje ze tak powiem dla rzadu i mnie zatrudnia zupelnie ktos inny.Ale fakt czasem przyjmuja do pracy ale generalnie to sie odbywa przez agencje a nie bezposrednio przez zaklad pracy co zbyt dobre nie jest...gdyz nie wiadomo jakdlugo beda potrzebowac ludzi i czasem potrzebuja duzo i zatrudniaja a potem rownie szybko zwalniaja..ale nie chce Cie straszyc.. wszystko bedzie dobrze:)jesli tylko Twoj syn chce pracowac to praca jakas zawsze sie znajdzie:)

dziekuje Iriss za wiadomosc,tak myslalam ,ze Ty wlasnie tam pracujesz;wiem ze to wszystko jest przez agencje,zobaczymy moze sie uda,jezeli nie to w poblizu 60km tez ma znajomych,ktorzy chca pomoc jesli to nie wypali.Juz wlasnie wyjechal,a na miejscu bedzie po polnocy,bo leci z Kowna.

-nie mam nowej ksiazki ,wiec tez prosze,jesli to mozliwe gpomian@wp.pl z gory dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie dziewczyny za wsparcie...to naprawde duzo daje...

A WAm jak idzie na tej diecie?

Pozdrawiam

Witam wszystkich serdecznie w niedzielne popołudnie.

Spacerek zaliczony, chodno, ale trzeba się poruszać.

Zapraszam Cię do współnego dietkowania, myślę, że warto na trochę się poświęcić i odstawić alkohol, przecież to nie na zawsze. Szybciej skończysz będzie wtedy trochę luzu, a tak to tylko będziesz przedłużać 2 fazę.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss1 syn moj jedzie dzisiaj do Hereford,chyba tak sie pisze..Jego kolezanka pracuje w jakims zakladzie drobiarskim i twierdzi ,ze przyjmuja tam do pracy,ale trzeba troche poczekac,bo roznie to bywa.zobaczymy.

Wrazie co to zapraszam do Swindon jest tu praca rusza sie wszystko powoli mojchlopak mimo ze pracuj dostaje oferty pracy kilka razy w miesiacu bokiedys tam sie porejestrowal w jakis agencjach wiec wychodzimy juz z kryzysu dzieki Bogu !!!!!!!!!!!!

A tak ogolnie to czesc serojadki

kilka dni mnie tu nie bylo jakos mialam zle dni waga stanela w miejscu, i wogole wiele innych rzeczy , wczoraj pojechalam odwidzic kolezanke w ciazy jest juz w 9 miesacu myslelismy ze moze porob odbierzemy ale nie udalo sie:P za to kolezanka upikla dwa piekne slodkie tluste ciasta !!!!!!!!!!!!!!!!! jejku slinilam sie jak nie wiem co , ale przy pomocy przyjaciolki ktora jak tylko widziala w moich oczac ze zaraz sie na te ciasto rzuce przypominala mi ile juz schudlam po co to robie , normalnie kocham ja za to gdyby nie ona to napewno bym zjadla chociaz kawalek a znajac mnie to po jednym byl by drugi !!!!!!! jak to sie mowi prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie:P pewnie nie o tak biede chodzilo ale zawsze to cos !!!!!!!!

I dzisiaj zostalam wynagrodzona spadkiem:)

Pozdrawiam Was serdecznie witam nowe forumowiczki , i oczywiscie nie jestem na bierzaco z forum bo kurcze przez te kilka dni to tyle napisalyscie !!!!!!!!!!!!!!!!!! GADULY !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marta84' date='7.03.2010, 15:36' post='98608

A tak ogolnie to czesc serojadki

kilka dni mnie tu nie bylo jakos mialam zle dni waga stanela w miejscu, i wogole wiele innych rzeczy , wczoraj pojechalam odwidzic kolezanke w ciazy jest juz w 9 miesacu myslelismy ze moze porob odbierzemy ale nie udalo sie:P za to kolezanka upikla dwa piekne slodkie tluste ciasta !!!!!!!!!!!!!!!!! jejku slinilam sie jak nie wiem co , ale przy pomocy przyjaciolki ktora jak tylko widziala w moich oczac ze zaraz sie na te ciasto rzuce przypominala mi ile juz schudlam po co to robie , normalnie kocham ja za to gdyby nie ona to napewno bym zjadla chociaz kawalek a znajac mnie to po jednym byl by drugi !!!!!!! jak to sie mowi prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie:P pewnie nie o tak biede chodzilo ale zawsze to cos !!!!!!!!

I dzisiaj zostalam wynagrodzona spadkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( kochani czy można passać miętowego cukiereczka-jak się tak bardzo chce? a jak nie to co radzić na taki słodki głód/

azza dobrze wiesz ze na jednym się nie skończy więc ... nie wolno a w której fazie jesteś

A tak wogóle to witam dzisiaj protalóweczki ja już po spacerku z pieskiem bo mąz skoki oglądał

Makiia trzymaj się trzymamy kciuki! Chociaz raz dziennie się odezwij

Ja delektuję się serniczkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.