Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Śliweczko!!

a wiesz ile teściowa powinna mieć zębów???

dokładnie dwa!!

jeden żeby ją ciągle bolał, a drugi, żeby było o co piwo otworzyć...

:D :) :twisted: 8-) :-D :-D :-D :-D

:D :D :D hehe

Kurteczka...moja ma więcej zębów...sztucznych :D

Ja też będę kiedyś teściową,mam nadzieje że nie tak wredną jak moja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna a skąd te korzenie???o ile możesz napisać?

Olinko!!Bieszczady naprawdę mają swój niepowtarzalny klimat!! kto nie był nie wie...więc..urlop na połonince????

Dokładnie to mój tata urodził się w Zawadce, malej wioseczce jak zawsze zwykł mówić, ale urokliwej że trudno opisać. To gdzieś koło Ustrzyk Dolnych podobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... dziękuję,dziękuję... :grin: :grin: :grin:

U mnie po wczorajszym humorku nie zostało nic, siedzę i buczę od samego rana ,oczy mam już tak spuchnięte,że nie wiem jak na ulicę wyjdę.Miałam nadziejęże ten rok będzie leprzy ,że moje problemy mnie zostawią i dadzą mi spokojnie żyć.Niestety...

Nie mam z kim porozmawiac męża nie ma a mama...?-to właśnie ona jest powodem moich kłopotów.Poróżniła mnie z bratem wkopala w długi,założyła sprawę(głupia poszłam na ugodę przecież to matka nie będę się z nią sądzić).Teraz cieszy się,że długi mi rosną że jest mi trudno i odgraża się że doprowadzi do tego iż będę mieszkać pod mostem.Zyczy aby mój mąz zdechł i abym straciła w życiu to na czym mi najbardziej zależy.

Kiedy miała osiem lat kupiła mi pamiętnik i wpisała się tak:

RÓŻE SĄ PIĘKNE,

PIĘKNE SĄ BRATKI

NIKT CIĘ NIE KOCHA

JAK SERCE MATKI

:D :) :twisted: 8-) :-D :-D :-D :-D :D :D :D :D

Nie mieści mi się to w głowie. Bardzo Ci współczuję i życzę wytrwałości w tym niemiłym doświadczeniu. Ja wierze że każdy w końcu ponosi konsekwencje za swoje czyny i ..ten się śmieje kto sie śmieje ostatni...Także zobaczysz, jeszcze będziesz szczęśliwa a Twoja mama będzie gorzko żałować swojego postępowania... ehhh brak mi słów, wiem że nic nie jest w stanie pocieszyć takich przezyć:(

A my powinniśmy docenić swoje nieraz może tez nie idealne mamy ale jednak...

Co to teściowychzgadzam się w 100%!!!! 100 km od domu i 2 m pod ziemią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko ktory to kosciol taki zawziety? ha moze sie wybiore na slub i zobacze panne mloda w realu? :D i zdam relacje dziewczynom na forum...

:D Ale ja tam powiem szczerze, ze mogę zrozumiec to, że chcą jedną kwiaciarnie..

Może nie mają świadomości ile to kosztuje.. Nie wiem.. no.. Gdyby na ten dzień

było 6 par.. no to cena byłaby ok - bo wyszło by po 100zł od pary.. Ale mi bidulki

takie jedynaczki w ten dzień.. A do kościółka zapraszam.. :D nawet jak nie będzie wystrojony.. :) to ślub się odbędzie!! :D Na Przyjaźni, ten nowszy, biały kościółek

(godzina 13:00 :twisted: ).

Iriss ja jeszcze nie wiem ile zapłacimy w kościele.. Każdy mówi co innego.

I na szczęście ksiądz nam nie powiedział jaki jest ten najniższy pułap "co łaska".

Po 15 marca będę wiedzieć ile za zapowiedzi w parafii narzyczonego będą chcieli.

Tak sobie kiedyś z koleżanką rozmawiałyśmy.. że u nas nie ma w PL żadnego podatku

na kościół (jak chyba w Niemczech na przykład) więc dlatego trochę biurokracji

finansowej się wkradło w tą instytucję..

Prawda taka, ze w końcu i tak się okazało, że wszyscy byliby szczęśliwsi gdybyśmy

wzięli ten slub potajemniej - informując już tylko wszystkich po fakcie.. No cóż

może moje dzieci będą mądrzejsze - nauczone maminym doświadczeniem!! :D

I nie będą nikomu zawrać głowy żadnymi ślubami.. 8-)

I co do mam.. to tak.., ja chcę być inna niż moja!! Chciałabym żeby mi dzieci

mówiły o wszystkim.. Może wiecie jak to osiagnąć?? :( Może to już w życiu

płodowym trzebaby popracowac na rozwijającym się małolatem..

Jak Ty pięknie ..myślisz i piszesz :-D :-D :-D

Oooo.. dziękuję!!! Ja mam trochę tak jak któraś niedawno pisała..

Że nieśmiała.. i rozmowa tylko na 'papierze' się klei.. Ze mną to

samo.. Nie ułatwia mi to życia. Nawet z pracy jak gdzieś idziemy

tą naszą młodszą ekipą - to siedze ...i słucham.. Taki mój urok :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co do mam.. to tak.., ja chcę być inna niż moja!! Chciałabym żeby mi dzieci

mówiły o wszystkim.. Może wiecie jak to osiagnąć?? :D Może to już w życiu

płodowym trzebaby popracowac na rozwijającym się małolatem..

Nie wiem jak nad tym pracować ,ale mam w moim domu tak że najstarsza córka mówi mi wszystko,jak ma problem to na pewno mi o tym opowie i będziemy mogły razem pomyśleć na wyjściem z sytuacji,a młodsza 14-to latka nic mi nie chce powiedzieć,muszę ją za język ciągnąć żeby czegokolwiek się dopytać ,co nie zawsze daje efekty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak nad tym pracować ,ale mam w moim domu tak że najstarsza córka mówi mi wszystko,jak ma problem to na pewno mi o tym opowie i będziemy mogły razem pomyśleć na wyjściem z sytuacji,a młodsza 14-to latka nic mi nie chce powiedzieć,muszę ją za język ciągnąć żeby czegokolwiek się dopytać ,co nie zawsze daje efekty...

To może jednak w większej mierze jakoś to od dziecka zależy..

U mnie to brat z mamą o wszystkim gada - mimo, że nie jedynak to taki

trochę maminy cyc.. Ja z kolei w ogóle z rodzicami nie gada..łam.

Aż im współczuję trochę - bo umiałam wyć w niebogłosy z rozpaczy

i nieszczęścia.. ale nie mówiłam czemu. Dwa lata temu tak wszystkim

wigilię zepsułam. Było mi smutno, że ten mój się żenić nie chce, że nie ma

mieszkania i że w ogóle wszyscy wszystko mają tylko nie my..

Ech.. dziecinada.. Teraz już widzę, że i na mnie przyszła pora - W KOŃCU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D Ale ja tam powiem szczerze, ze mogę zrozumiec to, że chcą jedną kwiaciarnie..

Może nie mają świadomości ile to kosztuje.. Nie wiem.. no.. Gdyby na ten dzień

było 6 par.. no to cena byłaby ok - bo wyszło by po 100zł od pary.. Ale mi bidulki

takie jedynaczki w ten dzień.. A do kościółka zapraszam.. :-D nawet jak nie będzie wystrojony.. :) to ślub się odbędzie!! :D Na Przyjaźni, ten nowszy, biały kościółek

(godzina 13:00 :twisted: ).

Iriss ja jeszcze nie wiem ile zapłacimy w kościele.. Każdy mówi co innego.

I na szczęście ksiądz nam nie powiedział jaki jest ten najniższy pułap "co łaska".

Po 15 marca będę wiedzieć ile za zapowiedzi w parafii narzyczonego będą chcieli.

Tak sobie kiedyś z koleżanką rozmawiałyśmy.. że u nas nie ma w PL żadnego podatku

na kościół (jak chyba w Niemczech na przykład) więc dlatego trochę biurokracji

finansowej się wkradło w tą instytucję..

Prawda taka, ze w końcu i tak się okazało, że wszyscy byliby szczęśliwsi gdybyśmy

wzięli ten slub potajemniej - informując już tylko wszystkich po fakcie.. No cóż

może moje dzieci będą mądrzejsze - nauczone maminym doświadczeniem!! :-D

I nie będą nikomu zawrać głowy żadnymi ślubami.. 8-)

I co do mam.. to tak.., ja chcę być inna niż moja!! Chciałabym żeby mi dzieci

mówiły o wszystkim.. Może wiecie jak to osiagnąć?? :D Może to już w życiu

płodowym trzebaby popracowac na rozwijającym się małolatem..

Oooo.. dziękuję!!! Ja mam trochę tak jak któraś niedawno pisała..

Że nieśmiała.. i rozmowa tylko na 'papierze' się klei.. Ze mną to

samo.. Nie ułatwia mi to życia. Nawet z pracy jak gdzieś idziemy

tą naszą młodszą ekipą - to siedze ...i słucham.. Taki mój urok :-D

hmmm czy ja wiem Marudko jak jest dobrze... czy lepiej miec taka mame jak Ty czy taka jak ja, ktora kochala mnie moze za mocno, moj tata byl i jest malo uczuciowy, dla niego to tak jakbysmy z siostra nie istnialy, a mama chciala nam to wynagrodzic i ja do dzis trzymie sie jej kiecki, bylam malo samowystarczalna, koleznki wszedzie juz same jedzily, a ja nie moglam, za to siostra byla typem buntowniczki i chyba lepiej na tym wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.