Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak nad tym pracować ,ale mam w moim domu tak że najstarsza córka mówi mi wszystko,jak ma problem to na pewno mi o tym opowie i będziemy mogły razem pomyśleć na wyjściem z sytuacji,a młodsza 14-to latka nic mi nie chce powiedzieć,muszę ją za język ciągnąć żeby czegokolwiek się dopytać ,co nie zawsze daje efekty...

My zawsze z Mama bylysmy nawet bardziej niz przyjaciolki;nie balam sie powiedziec chocbym zrobila cos nawet bardzo zlego(w tamtym ..szkolnym czasie:)byly to np wagary,pala z matmy,powrot po pijaku do domu itp)ale ja zawsze wiedzialam,ze spokojnie to obgadamy i ze Mama ma do mnie zaufanie...po prostu jej podejscie bylo w miare bezstresowe i nie balam sie... i mam to do dzis:)jak Mama zaczela sie spotykac z kims..to ja z siostra "uswiadomilysmy"i dalysmy jej paczke prezerwatyw;pomyslalaysmy,ze po tylu latach samotnosci na bank na biezaco nie jest:P:P:P:P:Pale byl ubaw!!szczesliwa jestem,ze moge tak awsze i o wszystkim:)tego zycze kazdemu dziecku:)i kazdemu rodzicowi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko mojego małżeństwa już nie naprawię, bo nie ma czego naprawiać, już pozamiatane. Jakoś się z tym pogodziłam i całą miłość przelałam na dzieci. Zawsze im mówię, że są moimi słoneczkami, a bez słoneczka nie ma życia, no nie.

Tak sobie myślę, że może te "matki", ktoóre nie umieją być kochającymi to może dlatego że kiedyś "wypadało" krótko po ślubie urodzić dzieci. Nikt nie pytał czy kobieta już do tego dojrzała, czy jest gotowa i pragnie dziecka. Po prostu jest ślub to zaraz musi być dzieciątko, bo potem to już za stara i za późno.

Także chyba do wszystkiego trzeba dojrzeć.

Gochna masz rację często jest ciężko tak liczyć samej na siebie. Cóż - życie (jak mówi moja młodsza córcia).

Moje dzieci też są różne, starsza dużo ze mną rozmawia, mówi o swoich problemach, czasem nawet o problemach koleżanek. Za to młodsza zawsze ucina - zawsze wszystko dobrze, zamyka się, ucieka od rozmów. Staram się być taka sama dla obu. Także to chyba kwestia charakteru.

Moja teściowa jest super, trochę czasem przesadzia i zagłaskała by na śmierć, ale bardzo mi pomaga, szczególnie dużo pomagała, jak dzieci były małe. Choć to mi się udało, ni mąż to teściowa.

Też bym chętnie się z Wami spotkała, jak dla mnie mogą być i bieszczady.

Moja mama udziela się na forum "dla seniorów" i spotykają się co jakiś czas, zazdroszczę jej tego. Tyle tylko, że zazwyczaj są to osoby z trójmiasta, choć zdarzają się też czasem przyjezdne z południa kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko mojego małżeństwa już nie naprawię, bo nie ma czego naprawiać, już pozamiatane. Jakoś się z tym pogodziłam i całą miłość przelałam na dzieci. Zawsze im mówię, że są moimi słoneczkami, a bez słoneczka nie ma życia, no nie.

Tak sobie myślę, że może te "matki", ktoóre nie umieją być kochającymi to może dlatego że kiedyś "wypadało" krótko po ślubie urodzić dzieci. Nikt nie pytał czy kobieta już do tego dojrzała, czy jest gotowa i pragnie dziecka. Po prostu jest ślub to zaraz musi być dzieciątko, bo potem to już za stara i za późno.

Także chyba do wszystkiego trzeba dojrzeć.

Gochna masz rację często jest ciężko tak liczyć samej na siebie. Cóż - życie (jak mówi moja młodsza córcia).

Moje dzieci też są różne, starsza dużo ze mną rozmawia, mówi o swoich problemach, czasem nawet o problemach koleżanek. Za to młodsza zawsze ucina - zawsze wszystko dobrze, zamyka się, ucieka od rozmów. Staram się być taka sama dla obu. Także to chyba kwestia charakteru.

Moja teściowa jest super, trochę czasem przesadzia i zagłaskała by na śmierć, ale bardzo mi pomaga, szczególnie dużo pomagała, jak dzieci były małe. Choć to mi się udało, ni mąż to teściowa.

Też bym chętnie się z Wami spotkała, jak dla mnie mogą być i bieszczady.

Moja mama udziela się na forum "dla seniorów" i spotykają się co jakiś czas, zazdroszczę jej tego. Tyle tylko, że zazwyczaj są to osoby z trójmiasta, choć zdarzają się też czasem przyjezdne z południa kraju.

no to kobitki organizujmy sie!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie i kiedy??? A może gdzieś w centrum Polski żeby mniej więcej po równo odległości było? Chociaż Bieszczady to Bieszczady...eh obozy wędrowne za czasów LO

Tam chyba będzie łatwiej z noclegiem, choć sama nie wiem. Dla mnie daleko, ze Szczecina to jeszcze dalej, fakt.

Proponujcie, może najpierw kto ma chęć się spotkać, a potem ustalimy gdzie.

Czyli:

Annuuulllka

Olinka

Agabyd2002

ja- saga

są chętne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie jakis termin ,taki orientacyjny, a potem jakoś dopasujemy

ja proponuję Polańczyk

tak zeby było cieplo, moze koniec czerwca lub początek lipca? moze są inne propozycje?

Tylko, żeby tam można było dojechać. Patrząc na mapę Polski to sam koniec kraju.

Nie znam tych rejonów, zgadzam się w ciemno, niech inni się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie sie z Wami spotkała,ale nie wiem jak to wyjdzie...Mam sporo obowiązków i nie tak łatwo mi się wyrwać z domu...

Założycielka naszego wątku Dorotaxx ma dzisiaj urodziny.

Wszystkiego najlepszego Dorotko!!!!!

Torcik (nie tak piękny jak Twoje wypieki :D )dla Ciebie

post-7037-1268141796_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie sie z Wami spotkała,ale nie wiem jak to wyjdzie...Mam sporo obowiązków i nie tak łatwo mi się wyrwać z domu...

Założycielka naszego wątku Dorotaxx ma dzisiaj urodziny.

Wszystkiego najlepszego Dorotko!!!!!

Torcik (nie tak piękny jak Twoje wypieki :D )dla Ciebie

post-7037-1268141796_thumb.jpg

dopisuję i ja swoje trzy grosze:

STO LAT! STO LAT!!DLA NASZEJ DOBRODZIEJKI!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zeby było cieplo, moze koniec czerwca lub początek lipca? moze są inne propozycje?

Tylko, żeby tam można było dojechać. Patrząc na mapę Polski to sam koniec kraju.

Nie znam tych rejonów, zgadzam się w ciemno, niech inni się wypowiedzą.

Saguś! no ja cie proszę!!!

normalnie się dojeżdża- autobusem, pociągiem, autem no z samolotem to nieco problem, ale jakby co to jest lotnisko w Arłamowie- wiesz takie wojskowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.