Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie doczytałam choć trochę po łebkach. Musicie wybaczyć, szykuję się na koncert Rammstein do Łodzi. Dziewczyny z łodzkiego będę Wam machać, wyglądajcie.

Maragrete ćwiczę teraz 2 razy w tygodniu w klubie step i pilates i jeszcze w domu, choć niecodzienne, ale staram się głównie na brzuch i udka.

Nutko przyłączam się namawiam do aktywności fizycznej, człowiek się zupełnie inaczej czuje.Powodzenia na egzaminach.

Bożenko, Alienko, Olinko nie bardzo z tym zdjęciem, bo są osoby wśród moich znajomych, które podczytują nasze forum anonimowo oczywiście i komentują potem wypowiedzi, a tak, to do końca nie wiedzą czy ja to ja i mam spokój.

Dziewczyny pierwotny sukces osiągnięty, waga pokazała dziś 55 kg troszkę później niż przewidział Dukan, ale się udało, a jestem dumna, bo wczoraj były bratowej 40 ur. i torcik tylko powąchałam , pięknie pachniał.

Lecę się pakować, zwariowałam, jak nie ogłuchnę to będzie cud, bo nie przepadam za taką muzyką, ale akurat Rammstein lubię, tylko te supporty....

Pozdrawiam

Pa , pa.

Wrzuć zdjęcie do naszej klasy. Liczba osób odwiedzających jest bardziej ograniczona.

Ivonko - miłego koncertu.

Gosiulek wielkie gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czessssc!!!!:D

Obudzilam sie po nocce i od razu do forum:)

Maruda!!! Mi tez sie nie podoba ten ''narzeczony'' kuzynki.To jakas masakra, co z tego, ze moze i ratuje ''staropanienstwo''-co w zasadzie w dzisiejszych czasach juz nie powinno sie tak okreslac tylko niezalezna kobieta lub ''singielka'', skoro-jesli sie z nim zwiaze to bedzie miala prze..ane zycie z takim kims.Wez ja lepiej przestrzez, kurcze nie wiem co niektorym kobietom chodzi po glowie, przeciez zycie bez faceta wcale nie jest najgorsza opcja!!!Mam za soba taki dlugoletni nieudany zwiazek i wiem jak moze zatruc zycie, jak mozna sie budzic dzien w dzien i pytac sie samej siebie ''co ja robie tu'', szkoda tylko lat.Wez jej przetlumacz:)))Ja po moich doswiadczeniach naprostowywalabym tylko:)Ale po prostu sama cos w ten desen przeszlam i zal mi tych biednych kobitek:)Niech sobie obejrzy ''Sex w wielkim miescie'' i sie podbuduje:)

Marudka a ile Ty teraz wazysz???bo sie pogubilam:)

Maragrette ta moja praca to jedyna w swoim rodzaju fabryka Hp(produkujemy tusze do drukarek), kazdy kto tam robil wie ze to najbardziej wyluzowane miejsce pod sloncem.Siedze przy biurku, na okolo siebie mam kilka maszyn i musze ich dogladac, robic testy, naprawiac jak cos sie zepsuje itp.Samego takiego ''dogladania'' jest malo, reszta to siedzenie i bycie w pogotowiu.Bardzo lubie ta prace niestety na stala umowe nie ma szans, tylko kontrakty.Jak skoncze w maju to po polrocznej przerwie moge wrocic na kolejny kontrakt, wiec jesli nic nie znajde, posiedze na zasilku pol roku i tak zrobie.Ale wiem, ze takie bujanie sie od kontraktu do kontraktu to zadne wyjscie, jedynie awaryjne.

Iwonka35 mamy taki sam cel:)3kg...ciekawe, ktorej szybciej zleci, powodzonka:)A ile masz wzrostu jesli mozna?:)

No to chyba wszystko, co chcialam skrobnac...lece robic ''pieczywko''dukanowe i jajecznice.

AAAA Gochna tylko nie przesadz, wiem , ze bedzie ciezko ale zebys potem nie plakala tak jak ja po moim wyjezdzie:)

Sago daj znac jak z ta praca, trzymamy kciuki, myslimy...chcialam jeszcze zapytac czy tam Ci wszystko dziala z tymi lostami i ta stronke dal mi moj narzeczony, bo on jest od ''znajdywania''tego wszystkiego w necie, ja nawet jej nie sprawdzalam a potem pomyslalam sobie czy sa tam napisy...wec daj znac czy masz wszystko tak jak trzeba.

No to pozdrawiam i do pozniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie popołudniowo :twisted:

Sago, czy masz jakieś wieści w sprawie pracy? Nie wiem czy trzeba jeszcze trzymać kciuki i czy coś pomogłyśmy. Tak przy okazji wszystkim dziewczynom szukającym pracy życzę POWODZENIA :D

Maragretko, bardzo się cieszę, że się ze mną zgadzasz, ale wolałbym, żeby nasza wagi uznały, że powinnyśmy chudnąć jak najszybciej :-D

Iriss, dla pocieszenia Ci napiszę, że ja też co piątek pracuję do 22, a w sobotę do 21, tyle tylko, że ja nie muszę oglądać kurczaków. Chociaż czasem wolałabym oglądać jakieś ptactwo niż niektórych w mojej pracy, ale chyba nie powinnam tak pisać 8-)

Ivonko, miłych wrażeń na koncercie i gratulacje dietowo-wagowe :-D

Gosiulek, dla Ciebie też gratulacje, przesuwanie suwaczka jest niezwykle przyjemnym zajęciem :-D

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru i całego weekendu :)

Dziękuję za troskę, o pracy jeszcze nic nie wiem, ale jak pytałam na koniec rozmowy to odniosłam wrażenie, że będą się starały podjąć decyzję do piątku, ale jak zadzwonią w poniedziałek to się nie obrażę, także proszę o dalsze trzymanie kciuków - tak do poniedziałku, na pewno dam znać jak zadzwonią, oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago daj znac jak z ta praca, trzymamy kciuki, myslimy...chcialam jeszcze zapytac czy tam Ci wszystko dziala z tymi lostami i ta stronke dal mi moj narzeczony, bo on jest od ''znajdywania''tego wszystkiego w necie, ja nawet jej nie sprawdzalam a potem pomyslalam sobie czy sa tam napisy...wec daj znac czy masz wszystko tak jak trzeba.

No to pozdrawiam i do pozniej:)

Sandruś nie bardzo sobie z tym radziłam, szczególnie połączenie napisów, nie wiem jak pierwszym razem udało mi się to zrobić, ale nie umiałam tego powtórzyć. Moje córki poradziły mi inny link gdzie jest 6 odcinków od razu z napisami, fakt nie jestem zalogowana i co jakiś czas serwer robi mi przerwy, ale już je wszystkie obejrzałam (bo tam się nie ściąga, ale ogląda). Czekam na dalej. gdybyś chciała to: http://www.serialeifilmy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny. Dziękuję wam wszystkim za ciepłe słowa. Jak dobrze że jesteście. Moja waga stoi jak zaklęta :twisted: Poza tym jestem strasznie dzisiaj głodna wiec mam nadzieje że jutro waga nie pokaże wiecej.Strasznie bym zjadła coś słodkiego w końcu to już 16 dzień o " suchym pysku" Czasem jakaś tableteczka słodzika i tyle. Czy wy gotujecie czasem np. budyń z torebki bez cukru mam taki dr.oetkera na mleku 0,5 % mogłabym zrobic ale sie boję :D że mi przybędzie kg.

Jutro z pewnością zrobię mufinki jogurtowe nie wytrzymam dłużej heh

Normalnie zjadłabym dziś konia z kopytami a smażone ziemniaki niemal wciągłam nosem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Sago to super, ze znalazlas innego linka bo ja tez nie potrafie zgrywac napisow do filmow.Mam tylko taki program do odtwarzania filmow ''bestplayer'' i w nim jak sie wlaczy film, to sam juz szuka w internecie napisow i je dopasowuje-czyli robi wszystko za mnie.Ale ciesze sie , ze mimo wszystko mozesz byc na bierzaco.Dawno zaden serial mnie tak nie wciagnal i z takim zaparciem nie czekalam na kolejny odcinek:)Teraz zaczelam ogladac ''heroes'', jestem juz przy IV sezonie, tez fajny ale to juz nie to-jak dl mnie.

Ja wlasnie zjadlam przepyszna jajecznice taka ze wszystkim-cebula, pieczarki, papryka, male pomidorki, wedlinka z indyka i z kilebaskami z fileta.Pychota:)Polecam.Do tego dukanowe ciasteczka owsiane z serkiem twarozkowym light, pomidorem i ogorkiem:) Na PW naprawde dieta jest ok.Oby sie zaczela juz III faza to bede jesc ze smakiem:)

Tak sie zastanawialam jakich zakazanych produktow mi najbardziej brakuje.I jest to normalne pieczywo i zolty ser a z warzyw kukurydza konserwowa.Ziemniaki i inne ryze moga dla mnie nie istniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż kupił mi uda z indyka, a Nutki nie widać, cóż chyba coś zaimprowizuję, chyba że któraś z Was wie jak je zamarynować przed pieczeniem. Pomocy.

Czy to nie jest Nutki?

Marynata do mięsa zgodna z Dukanem

Do indyka robię taką rzadką marynatę (no bo nie na oleju):

- 2-3 łyżki sosu sojowego

- 1-1,5 łyżki octu (nie należy się go bać, na początku mocno czuć ocet ale po usmażeniu w zasadzie w ogóle go nie ma)

- 6 łyżek mleka chudego

- 5 łyżek wody

- 1-2 ząbki posiekanego czosnku (lub trochę czosnku granulowanego)

- pieprz (wedle uznania - ja używam grubo mielonego z młynka prosto)

- zioła suszone: rozmaryn (szczególnie polecany do drobiu choć nie każdy lubi jego aromat), cząber (mało popularny w spożyciu, a szkoda bo warto! - świetny też do wieprzowiny), bazylia, majeranek - wybieram zawsze jedno zioło tak by mięso miało "zapach przewodni", daję tych ziół sporo bo w takim "nie tłustym sosie" one mało się przylepiają do mięsa więc jak jest ich więcej to lepiej oblepiają a, jak mam w domu ZIOŁA DO DROBIU "Kamis" to też sypnę dodatkowo do tego jednego "przewodniego zioła" [zauważcie, że "Zioła do drobiu" nie mają w swoim składzie NIC prócz ziół, a np. taka "przyprawa do kurczaka/indyka" tej samej firmy jest już upstrzona glutaminianem i innymi bajerami! szukajcie CZYSTYCH MIESZANEK ZIOŁOWYCH DZIEWCZYNY!]; 'Zioła do drobiu' tez świetnie zdają egzamin jeśli chcemy zrobić taki lekki rosołek na kurczaczku - udko z włoszczyzną i dodatkiem tych ziół i jest fajny aromatyczny rosołek BEZ CHEMICZNEJ KOSTKI ROSOŁOWEJ (z tłuszczem)! Polecam!

Kupuję kawałek piersi indyczej, kroję "z włosiem" na sznycelki grubości ok. 1-1,5 cm, robię marynatę i tak trzymam to nawet do 2-3 dni w lodówce... codziennie sobie smażąc jakąś część tak przygotowanego mięsa. Polecam!

NIE SOLĘ JUŻ takiej mieszanki - jak dla mnie sos sojowy zapewnia wystarczającą słoność i wcale nie jest ona nadmierna - radzę jednak "umoczyć język" w sosie i zweryfikować go na sól, może komuś będzie mało (nie zrażać się tylko ewentualnym dziwnym smakiem marynaty, tak ma być, mięso z niej jest naprawdę pyszne). 

Marynata która powstaje ma barwę kawy z mlekiem . Wiem, że połączenie sosu sojowego z mlekiem może wydać się kontrowersyjne, ale... pierwszy raz jak ją przygotowywałam to nie dałam na początku mleka, jednak po "umoczeniu w sosie języka" stwierdziłam, że jest on za intensywny i że czymś muszę zgasić ten bardzo aromatyczny ( i SŁONY!) sos sojowy (normalnie radziłam sobie z tym dzięki oliwie, no ale...). Wówczas pomyślałam o mleku... i naprawdę super to zdaje egzamin! Przygotowuję taką marynatę od razu w plastikowym pojemniczku w którym będę trzymała mięso, mieszam... i potem obtaczam sznycelki i cyk - zamykam i do lodówki... jak przygotuje to jednego dnia wieczorem, to na drugi dzień z rana są już pyszne kotleciki... a, spokojnie takie kotleciki mogą poleżeć taką noc i jeszcze 2 dni w lodówce, nic się z nimi nie dzieje - można więc przygotować więcej ale smażyć na świeżo każdego dnia [ja przeważnie robię sznycelki z połowy piersi indyczej... ważne by pokroić je "wzdłuż włókien mięśniowych" - smaczniej się je chrupie wtedy]

Smażę na dość dużym ogniu z obu stron, nie za długo - są cienkie więc ryzyko nieusmażenia jest nikłe ."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szanso znalazłaś o rany, szkoda że nie doczekałam i zrobiłam tak po swojemu. Ale bardzo, bardzo Ci dziękuję skopiuję ten przepis do swoich notatek. Jesteś super, jak Ci się udało go znaleźć, ja to nawet zapomniałam że Nutka podawała go wcześniej, jak zaczęłam czytać to skojarzyłam, że to już było. Natępnego indyka na pewno tak zrobię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wieczorowa pora i zapraszam do modyfikacji przepisu - otoz przyuwazylam na stole u znajomej salatke salatke, a ze moj mozg funkcjonuje teraz w sposob specyficzny, od rezu zaczal podsuwac mi obrazy, jak by owa salatke "przekabacic" na Dukanowa... oto skladniki oryginalne;

seler ze sloika w wiorkach, jajka na twardo, kukurydza, chrzan majonez

moja modyfikacja: seler ze sloika,  jajka na twardo, chrzan i troche serka typu Turek tylko wlasnie nie moge wymyslic czym by ta kukurydze zastapic - jak na razie zrobilam bez i zapakowalam w plastry indyka wedzonego i sie wszyscy zajadali twierdzac zgodnei ze super... ma ktos jakis pomysl co do tej kukurydzy? samo tez nie jest zle :D mysle jeszce dodac drobno pokrojonej swiezej papryki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szanso znalazłaś o rany, szkoda że nie doczekałam i zrobiłam tak po swojemu. Ale bardzo, bardzo Ci dziękuję skopiuję ten przepis do swoich notatek. Jesteś super, jak Ci się udało go znaleźć, ja to nawet zapomniałam że Nutka podawała go wcześniej, jak zaczęłam czytać to skojarzyłam, że to już było. Natępnego indyka na pewno tak zrobię.

Pozdrawiam

Udało mi sie znaleźć, bo mam go bezczelnie skopiowany do mojego komputera i to bez praw autorskich  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wieczorowa pora i zapraszam do modyfikacji przepisu - otoz przyuwazylam na stole u znajomej salatke salatke, a ze moj mozg funkcjonuje teraz w sposob specyficzny, od rezu zaczal podsuwac mi obrazy, jak by owa salatke "przekabacic" na Dukanowa... oto skladniki oryginalne;

seler ze sloika w wiorkach, jajka na twardo, kukurydza, chrzan majonez

moja modyfikacja: seler ze sloika,  jajka na twardo, chrzan i troche serka typu Turek tylko wlasnie nie moge wymyslic czym by ta kukurydze zastapic - jak na razie zrobilam bez i zapakowalam w plastry indyka wedzonego i sie wszyscy zajadali twierdzac zgodnei ze super... ma ktos jakis pomysl co do tej kukurydzy? samo tez nie jest zle :D mysle jeszce dodac drobno pokrojonej swiezej papryki....

Fajny zestaw, a ten serek Turek to chyba nie bardzo się nadaje, nie znam parametrów, ale z tego co pamiętam to tłuste serki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw, a ten serek Turek to chyba nie bardzo się nadaje, nie znam parametrów, ale z tego co pamiętam to tłuste serki.

zapomnialam dodac ze turek figura - 5% tluszczu, sa chudsze? jem jeszcze z piatnicy ale on ma takie gruzelki wiec trzeba by go blenderkiem tez rpzejechac a ten Turek szybszy byl... 

nie ma u mnie ostrovii niestety, ten turek figura i piatnica to jedyne chude serki gotowe a tak to twarozki trzeba blenderkiem a moj niestety juz trzeci tydzien w naprawie i jestem jak bez reki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.