Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hm...... a zapytam jeszcze o jedną kwestię- Czy względem jogurtów naturalnych to Danone jest niekoniecznie odpowiedni? w składzie co prawda zawiera niewielką a jednak zawartość cukru,może to u Mnie powoduje zmniejszony efekt? Jak myśłicie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana wszystkie dietujace kobietki.Ja już po śniadanku dawno i po sprzątaniu mieszkanka,czyli po małej porcji ćwiczeń :D.

Ostatnio się nie odzywałam ale czytam na bierząco.

Dziś przyszła chwila prawdy -po 10 dniach czas na ważenie.Aż mi sie nogi trzęsły jak na wagę wchodziłam a tu niespodzianka 2,2 kg mniej. :) :twisted: 8-) To chyba nieźle.dziś zaczynam warzywka więc następne ważenie za kolejne 10 dni.

Jak na razie żaden kryzys mnie nie dopadł i ani razu nie zgrzeszyłam,mimo że mój chudy mężuś objada się hamburgerami .no i pyszne obiadki muszę im gotować ALE JA JESTEM TWARDA.

Pozdrawiam.

Gratulacje i tak trzymaj kochana, opłaci się zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu mi cytaty poszły gdzieś:D

No to trudno pisze krótko:

Wszystkim Bożenom i Krystynom 100 lat, wytrwałoście w dietowaniu, spadków regularnych i kurczaków na 1000 sposobów, co by nie zbrzydły nigdy;)

Po drugie melduję że popieram za Sandrą wszelkie formy pocenia się-przyrzekam minimum 3 razy w tygodniu użyć orbitreka i przykładać się solidnie do cotygodniowych lekcji tańca różnego.

Na samym końcu wspomne cicho i nieśmiało że zanotowałam spadek...tylko ciiiii, bo jak moja waga usłyszy że się chwalę to znowu mi pokaże jęzor i dowali ze 2 kg więcej.

Wszystkim życzę udanego weekendu , spadków oczywiście no i byle do WIOSNYYYYY!!!!!!!

To ja tak po ciuchutku g r a t u l u j ę, tak żeby waga nie usłyszała.

Maleństwo jeden chudnie szybcie j drugi wolniej, im mniej do zrzucenia tym trudniej się tego pozbyć, każdy jagurt coś tam ma takich czysto białkowych to nie dostaniesz. Danon jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM CIĘ.Wśród kobiet to chyba nie jest krępujące a bynajmiej dla mnie nie.biorę tabletki anty o nazwie Yasminelle to są moje czwarte tabsy i dopiero po nich czuję się dobrze ale niestety waga skoczyła mi niesamowicie .Myślę że to właśnie ich wina.no ale walczymy.ja też nie przyrządzałam sobie jeszcze żadnych słodkości,słodzika nie używam bo od dawna nie słodze kawy czy herbaty.

Nie wiem jak w twojej sytuacji ale dla mnie to pierwsza dieta w zyciu a nadwagi dorobiłam sie w ciągu ostatnich dwóch lat.może dlatego spadek wagi jest dość szybki,ale ciiiii,żeby nie zapeszać :D .myśle że nie ma co się załamywać.Może zmień lekko jadłospis.może jakies lekkie ćwiczenia pomogą .ja co prawda nie ćwicze z samej nazwy jedynie co biegam przy dzieciach,na zakupach jest marsz,po schodach tam i z powrotem,no i oczywiście w sypialni z mężem.... :) :twisted: 8-) .pozdrawiam cie serdecznie.

Ja w ciągu dwóch lat przybrałam 30kg i udało mi się szybko zrzucić bo w ciągu 6 m-cy (średnio 5 kg na m-c) teraz mam blisko metę to idzie mi wolniej, ale już znacznie lepiej się czuję. Także Ty z pewnością pomkniesz jak burza, skoro jak piszesz też krótko zbierałaś swój balast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Nutko, Maliszko, Agabyd, Śliweczko, Maleństwo, Marzeniaw, Gochna Bardzo Wam dziękuję za piękne życzenia i mam nadzieje, że nikogo nie pominęłam :twisted:

Maleństwo,możesz spróbować 1/1, ale Dukanowi chodzi przede wszystkim o to, żeby białko było nadal podstawą naszej diety, a warzywa traktować jako dodatek. Ja raczej jogurtów danone nie jadam, probuję znależć te o lepszych parametrach, ale jeśli nie dasz rady, jedz te.

Sago ja nie pisałam o konkretnym przepisie, ale o rodzaju mięsa. Można zastosować wszelkie przepisy takie do piersi kurzęcych, chyba wsstawiłam jakiś przepis z sosem jogurtowym, ale już dawno, bo ostatnio nie mogę się zmobilizować, żeby coś nowego wymwślić. Mnie najbardziej kurczaki smakują z curry, ale najczęściej wkładam te przyprawy, które mam w domu, chociaż jeśli chodzi o curry to bardzo się staram, żeby mi go nie zabrakło. Połączenie curry i jogurtu greckiego lub bałkańskiego bardzo mi odpowiada zwłaszcza do tych filetów z udźca kurczaka, bo to jest bardzo delikatne mięso.

Gochna, życzę Ci miłej i szczęśliwej podróży :)

Moi Synowie właśnie wcinają pizzę z okazji moich imienin. Czy jest sprawiedliwość na świecie :D??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Cześć kobitki :) Mam pytanie ile można dziennie zjeść mufinków jogurtowych bo dziś chcę je zrobić?

Wszystkiego najlepszego Bożenko z okazji imienin - życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń :D

I26 pamiętam że zaczęłyśmy odchudzać sie w podobnym czasie. Chyba zaczęłaś 1 czy 2 dni wcześniej.Też startowałam z 79 a nawet 79,2 i widzę że tobie to znacznie szybciej idzie. Ja dziś nadal mam 75 już któryś dzień z kolei. Ach teraz Was dziewczyny rozumiem jak potrafi to być dołujące. Tym bardziej że mam 5 dzień białek może ruszy jutro na warzywach ale wątpię. Nie grzesze, mufinki będą pierwszym słodkim jedzonkiem od dawna.

I26 mam pytanie troche krę[pujące, jak nie chcesz to nie odpowiadaj. Bierzesz tabletki anty? Bo ja tak i może dlatego wolniej spada. Już sama nie wiem.

Miłego dnia idę gotować obiadek dla mężusia i córeczki.

Ja biore yaz-to zdaje sie ulepszony, tzn troszke delikatniejszy jasminne, tak czytalam na jedym z forum.Tez zastanawialam sie, czy one maja wplyw na moj powolny spadek i dlatego od zeszlego miesiaca odstawilam i prawde mowiac jesli chodzi o wage- roznicy nie widze poki co, od 22 lutego zrzucilam 2 kg:(...natomiast roznica w samopoczuciu na @ jest ogromna dlatego od przyszlego miesiaca wracam do nich.

Nutka u mnie -2kg:( czyli tak jak na uderzeniowce zeszlo 3, to jeden powrocil.W sumie teraz jestem na PW i tylko modle sie, zeby wiecej nie wrocilo:(Kurcze tak bym chciala dotrzec w koncu do III fazy..

Iryss mam pytanie odnosnie kropelek tych na wszelkie pchly i inne robale, ktore stosuje sie na kark.Jak pierwszy raz zastosowalam frontline moj kotek potwornie sie zaczal drapac i wygryzac.Zmienilam na advovate, do tego dostal antybiotyki itp i przeszlo...Potem znowu zaczelam stosowa (po przerwie)advantage i znowu to samo(byla to znowu wiosna).Lekarz twierdzi, ze krople nie maja z tym nic wspolnego,ze to takie uczulenia wiosenne, ktore nie do konca sa zdiagnozowane a kropeli to tylko zbieg okolicznosci.Mi sie wydaje jednak, ze on jest uczulony na kropelki.Wiec pytanie czy jest taka mozliwosc?Mam wrazenie, ze najlepiej sie zachowuje po advocate ,choc advocate i advantage to prawie to samo...I drugie pytanie, zrobilam mu przerwe w stosowaniu kropel na zime bo i tak pchly w mrozach nie skacza i teraz chce znowu go ''posmarowac''.Czy mozna stosowac przerwy?Tak jak ja to zrobilam?Z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz:)Zastanawialam sie, czy to nie napisac na priva ale stwierdzilam, ze moze komus te wiadomosci sie przydadza...

No nic spadam i pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo !

zazdroszczę Wam dziewczyny słoneczka, bo u mnie niestety od rana jest szaro i buro a znieba raz na godzine sypie ni to śnieg ni to deszcz... ale nie zostaje na chodnikach, roztapia sie wiec nie jest tak źle, nie trzeba bedzie odśnieżać.

nawet mój pies nie był dzis zadowolony ze spaceru, było jej zimno i szybko wracała do domu, bo wpadła tyłkiem i tylnymi łapami do wody jak próbowała skakac przez rów pokryty lodem okazało sie że lód jest kruchy i tył psa wapdł do wody. Troche sie trzęsła potem pod sklepem i biegiem wracała do ciepłego domku, do swojego koszyczka....

Tak apetycznie piszecie dzis o tych undykach,że z głodu musiała szybciuto coś zjeść- zrobiłam sobie sledzika z ocyu w jogurcie bałkańskim ze szczypiorkiem i korniszonkeim, zgłodniałam od czytania... :)

U mnie na obiad dzis filet z dorsza, którego rano zamarynowałam w bazylii, pieprzu cytrynowym, soli i soku z limety a potem zawinęłam w folie i na parę. Do tego sos z jogurtu z chrzanem i przyprawami. tez dobre, delikatne mięśko....

I szybko sie robi......... :twisted:

Gratuluję spadków wszystkim, którym spadło - I26 i Agabyd i.... nie pamiętam juz komu..... ale zazdroszczę, kto by to nie był... 8-)

Bożenko - z okazji twoich imienin życzę ci wielu satysfakcji z osiągania postawionych sobie celów i tych wagowych i tych zawodowych i tych drobnych, rodzinnych sukcesów. Powodzenia w pracy, pociechy z chłopaków i tych małych i tego większego. Ściskam cie mocno imieninowo !!! ( dobrze że wirtualnie ... bo w realu bym sie nie odważyła gdyz jeszcze cały czas chrypię i smarkam... :-D )

Mam nadzieję że w ciągu weekendu troszkę wydobrzeję.... oby.

Sago - kciuki trzymam nadal.....

Edkafredka - musisz poszukac w postach naszej Poli Połetek, kiedys zamieściła takie wytyczne dotyczące III fazy, tzn jakby etapów przechodzenia przez tę fazę i stopniowania we wprowadzaniu normalnego jedzenia. To były tłumaczenia ze strony francukiej Dukana. Musisz sie zalogować, znależć jakis post od naszej Poli, prawym klawiszem myszy rozwinąć menu jak wejdziesz na nic Poli to ci sie ustawi możliwość wybrania wszystkich postów tej osoby od ostatniego do pierwszego.

Ja uciekam sprzątać strych, załozyłam sobie ze do świąt wielkanocnych oczyszcze dom ze starych gratów i innych tzw. "przydasiów" które odkłada sie a to na stryszku a to w garazu bo moga sie przydac .... Człowiek w takim tempie obrasta w rzeczy,że az to niewyobrażalne.. Trzeba je potem wywalać czy to z szaf czy z innych miejsc... jest to zgodne nawet z zasadami feng-schui bo żeby mogła do domu napłynąć dobra, świeża i nowa energia to trzeba jej zrobić miejsce w swoim otoczeniu.... :D

Aha - któras z dziewczyn pisała tu o Bieszczadach, piosenkach SDM i innnych studenckich klimatach piosenki turystycznej i poezji spiewanej. Właśnie siedzę na forum a z głośniczków dochodzi do mnie relacja na żywo z chyba już 35 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej YAPA 2010, który na zywo transmituje łódzkie studenckie radio ŻAK. YAPA od lat odbywa sie na terenie Politechniki Łódzkiej, tam zaczynała karierę Ela Adamiak, Wolna Grupa Bukowina, Stare Dobre Małżeństwo, nie żyjący już Jacek Żwoźniak, Grupa Nijak i wielu wielu innych. Polecam... można słuchac przez kompa na stronce radia ŻAK( to jest studenckie radio z 50 letnią tradycją, w nim zaczynał pochodzący z okolic łodzi Marek Niedźwiecki czy Janusz Debresen, którzy do dzis sa gwiazdamiw radiowej Trójce). Na koncertach YAPY są nowe zespoły i piosenki konkursowe ale są tez koncerty weteranów tych piosenek. Mój syn filmuje ten festiwal jak co roku dla łódzkiej telewizji kablowej a jego dziewczyna pracuje jako obstawa medyczna tej trzydniowej imprezy. Fajne klimaty, zazdroszcze im troszke i polecam wszystkim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak po ciuchutku g r a t u l u j ę, tak żeby waga nie usłyszała.

Maleństwo jeden chudnie szybcie j drugi wolniej, im mniej do zrzucenia tym trudniej się tego pozbyć, każdy jagurt coś tam ma takich czysto białkowych to nie dostaniesz. Danon jest ok.

Sago dziękuje za radę zawsze to jakoś razniej na duszy.jk Ktoś DOŚWIADCZONY podpowie.. Fakt niby 14 kg całościowo może i nie dużo zaś dla Mnie to jest Bardzo dużo!! - (cieszę się że już 5kg :twisted: poleciało od 18 lutego) po pierwszej fazie uderzeniówki prawie 4 teraz niby tylko po dwóch następnych turach naprzemiennych 1 kg z haczykiem no ale cóż masz w zupełności rację,że jedni chudną szybciej a inni dłużej.Musze uzbroić się w cierpliwość i przede wszystkim w wytrwałość a zostanie Mi to wynagrodzone! :D

Względem jogurtu Danone szczerze wcale mi on nie smakuje tak jak np.zwykły jogurt naturalny

z Lidl-a -tak więc tu tez juz mam problem rozwiązany :)

Bożenko66 hm.... co do rytm-u faktycznie masz rację,że tu przeciez na białkach gubimy to co Nam zalega i propozycja doktorka by spróbować 1/1 nie jest dla nas. Ale dziękuje za podpowiedz 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny - chciałam poczytać zaległości... sądziłam, że zdążę... nie zdążyłam :twisted:

Do poczytania pojutrze :*

Miłego weekendu!

Wychodzę na kolację ze śniadaniem 8-)

Kasiube - brzmi intrygująco... cokolwiek by to miało znaczyć.... :D, na pewno będzie okazja pochwalić się nowa figurka bo ty juz w III fazie. Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki:)

Strasznie dlugo mnie tu nie bylo i widze,ze duzo sie zmienilo. Przybylo nowych proteinek;)

U mnie prawie ok. Po zaprzestaniu diety Dukana z powodow zdrowotnych, wrocilam do starej, sprawdzonej mojej dietki. Schudlam ladnie ,ale...... niestety waga wzrosla po moich szalenstwach o pare kilogramow.

Po konsultacjach z lekarzem moge wrocic do DUKANA. Czyli wracam do Was moje KOCHANE. Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do Waszego grona.

Nie znam wszystkich na forum, ale mam nadzieje,ze z czasem poznam.

Przesylam moc buziaczkow wszystkich Protalkom- tym , ktore mnie znaja i tym, ktore jeszcze nie;)

empty.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki:)

Strasznie dlugo mnie tu nie bylo i widze,ze duzo sie zmienilo. Przybylo nowych proteinek;)

U mnie prawie ok. Po zaprzestaniu diety Dukana z powodow zdrowotnych, wrocilam do starej, sprawdzonej mojej dietki. Schudlam ladnie ,ale...... niestety waga wzrosla po moich szalenstwach o pare kilogramow.

Po konsultacjach z lekarzem moge wrocic do DUKANA. Czyli wracam do Was moje KOCHANE. Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do Waszego grona.

Nie znam wszystkich na forum, ale mam nadzieje,ze z czasem poznam.

Przesylam moc buziaczkow wszystkich Protalkom- tym , ktore mnie znaja i tym, ktore jeszcze nie;)

empty.gif

Co prawda Ja z tych nowszych Protalek jestem ale miło Cię POWITAĆ :D DODA777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

jestem na diecie protal od 21 lutego .Piewrsze 5 dni same białka i 3 kg mniej-ale niestety kolejne 15 dni mija a moja waga ani drgnie w dół- na szczęście w góre też. Jestem bliska załamania. nie wiem czy coś robię nie tak- czy to normalne że na efekty trzeba jeszcze poczekać? Wszędzie czytam, że na uderzeniówce chudnie się bardzo szybko- a moja waga stoi jak zaklęta.

Drogie Panie proszę opiszcie jakie były wasze początki.

Pozdrawiam Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.