Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

jestem na diecie protal od 21 lutego .Piewrsze 5 dni same białka i 3 kg mniej-ale niestety kolejne 15 dni mija a moja waga ani drgnie w dół- na szczęście w góre też. Jestem bliska załamania. nie wiem czy coś robię nie tak- czy to normalne że na efekty trzeba jeszcze poczekać? Wszędzie czytam, że na uderzeniówce chudnie się bardzo szybko- a moja waga stoi jak zaklęta.

Drogie Panie proszę opiszcie jakie były wasze początki.

Pozdrawiam Basia

Może jesteś przed @. I wtedy spadek się na troszkę zatrzymuje. Warzywka też sprzyjają przestojowi. Cierpliwości.

DODA777 - witam serdecznie byłaś na forum przede mną i przed moim przyjściem odeszłaś, nie znam, ale chętnie Cię poznam. Powodzenia w dukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!! :D

Właśnie wróciłam z pracy i włączyłam komputer, aby Bożence złożyć życzenia

Kochana Bożenko, życzę Ci samych słonecznych dni, wiele szczęścia w małżeństwie, ciepła rodzinnego, wspaniałych dzieci, a nade wszystko szybkiego uzyskania upragnionej wagi i utrzymania jej!!! Podziwiam Cię za Twoją artystyczną duszę, ciepło, którym emanujesz i życzliwość w stosunku do ludzi.

Całuję Cię wirtualnie i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się to zrobić osobiście.

A teraz spadam, bo jutro mam zajęcia o 8 rano w Szczecinie i muszę wstać po 5.

Pozdrawiam i życzę wszystkim przychylnej wagi, oby rano pokazała dużo mniej niż dzisiaj :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Protalki w sobotni wieczór :twisted:

Ktoś podpytywał o Alicję, a ja właśnie na świeżo po...

I po prostu pięknie było ... tak bajecznie, no i Kapelusznik to świetnie zagrana postać....ja uwielbiam takie bajeczne przestrzenie - gorąco polecam 8-).

Dietowo u mnie b. dobrze, po postoju spowodowanym zawirowaniami hormonów teraz nawet kiedy mam P+W i @ notuję spadki :D :)

Coś niewiarygodnego!

Także powtarzam raz jeszcze każda z nas jest inna...

Nie trzymajmy się ściśle zasad książki w kwestii tempa chudnięcia bo to doprawdy niezbadane.

Gosieńka życzę miłego wyjazdu -odpoczywaj i wracaj prędko.

Bożenko Tobie składam najserdeczniejsze życzenia imieninowe.

Basia79 i Doda777 WITAM ;D

Oj Maragrete dopiero przeczytałam twój wpis o SDM szkoda ze nie posłuchałam ...

A ja odpoczywam przy Trójkowej Liście Przebojów ...

Buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Protalki w sobotni wieczór :)

Oj Maragrete dopiero przeczytałam twój wpis o SDM szkoda ze nie posłuchałam ...

A ja odpoczywam przy Trójkowej Liście Przebojów ...

Buziaki!!

Olinko - nic straconego, trwa transmisja i radiowa i telewizyjna, dzis do rana i jutro też są koncerty laureatów.

Ja właśnie włączyłam sobie telewizyjną transmisje dla telewizji Lodman na żywo z YAPY 2010, podam ci link : http://live.man.lodz.pl/archiwum/59/nazywo/79

Aktualnie leci występ grupy EKT Gdynia, znanej z szant ale to też sie mieści w konwencji piosenki turystycznej... super muzyka ... polecam

Poza tym na stronie radia ŻAK są tez nagrania archiwalne, podejrzyj sobie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki:)

Strasznie dlugo mnie tu nie bylo i widze,ze duzo sie zmienilo. Przybylo nowych proteinek;)

U mnie prawie ok. Po zaprzestaniu diety Dukana z powodow zdrowotnych, wrocilam do starej, sprawdzonej mojej dietki. Schudlam ladnie ,ale...... niestety waga wzrosla po moich szalenstwach o pare kilogramow.

Po konsultacjach z lekarzem moge wrocic do DUKANA. Czyli wracam do Was moje KOCHANE. Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do Waszego grona.

Nie znam wszystkich na forum, ale mam nadzieje,ze z czasem poznam.

Przesylam moc buziaczkow wszystkich Protalkom- tym , ktore mnie znaja i tym, ktore jeszcze nie;)

empty.gif

Doda - jak ja przymierzałam sie do diety wiosna ubiegłego roku to ty własnie sie wycofywałas z diety więc ciebie i twój nic i misiaczka pamietam. Dlatego witam cię serdecznie, jak widzisz ja zaczęłam w końcu kwietnia i jeszcze nie doszłam do III fazy. Ale póki co wolniutko sobie spadam z wagi nie jest źle....

Pomyślności w diecie ! :D

Witam wszystkich

jestem na diecie protal od 21 lutego .Piewrsze 5 dni same białka i 3 kg mniej-ale niestety kolejne 15 dni mija a moja waga ani drgnie w dół- na szczęście w góre też. Jestem bliska załamania. nie wiem czy coś robię nie tak- czy to normalne że na efekty trzeba jeszcze poczekać? Wszędzie czytam, że na uderzeniówce chudnie się bardzo szybko- a moja waga stoi jak zaklęta.

Drogie Panie proszę opiszcie jakie były wasze początki.

Pozdrawiam Basia

Witaj Basiu - powodzenia w diecie życzę. Cierpliwości droga moja... nie wszystkie jesteśmy jednakowe, może pijesz za mało a to nie sprzyja chudnieciu, może jesteś typem bardziej mięsnym a nie nabiałowym i na przykład powinnaś zmenic proporcje jedżac wiecej zdecydowanie miesa niż serów, może tak jak pisała Saga jestes w takiej fazie cyklu że schudniesz po @ wydatniej... cierpliwości i wytrwałości... i trzymaj sie !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki, pamiętacie mnie? Skończyłam swoją dietkę już miesiąc temu. Nie doszłam do zakładanej wagi, bo po 3 tygodniowym buncie na 56,8 kg (dokładnie tyle ile wyliczył Ducan na stronie) poddałam się i przeszłam do 3 fazy :twisted: I tak już od miesiąca żyję sobie w cywilu. Mój jadłospis wygląda mało ducanowo ale naleciałości zostały - serek wiejski 3%, bardzo mało smażonego, chleb tylko pełnoziarnisty, ziemniaki raz na 2 tygodnie, podobnie ryż i makaron. Do łask zdecydowanie powróciły słodycze. Na szczęście waga się nie buntuje i pozostaje na niezmienionym poziomie :D Od czasu do czasu po wielkim obżarstwie robię sobie dzionek protalowy (w zasadzie tylko raz był) i jakoś tak czas leci. W czerwcu planuję zrobić jeszcze jedno podejście. Chcę się pozbyć jeszcze 3-4 kg i będzie super :)

Trzymajcie się dzielnie kochane protalki. WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki, pamiętacie mnie? Skończyłam swoją dietkę już miesiąc temu. Nie doszłam do zakładanej wagi, bo po 3 tygodniowym buncie na 56,8 kg (dokładnie tyle ile wyliczył Ducan na stronie) poddałam się i przeszłam do 3 fazy 8-) I tak już od miesiąca żyję sobie w cywilu. Mój jadłospis wygląda mało ducanowo ale naleciałości zostały - serek wiejski 3%, bardzo mało smażonego, chleb tylko pełnoziarnisty, ziemniaki raz na 2 tygodnie, podobnie ryż i makaron. Do łask zdecydowanie powróciły słodycze. Na szczęście waga się nie buntuje i pozostaje na niezmienionym poziomie :D Od czasu do czasu po wielkim obżarstwie robię sobie dzionek protalowy (w zasadzie tylko raz był) i jakoś tak czas leci. W czerwcu planuję zrobić jeszcze jedno podejście. Chcę się pozbyć jeszcze 3-4 kg i będzie super :)

Trzymajcie się dzielnie kochane protalki. WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej hej Kartofelko - a całkiem niedawno o tobie myslałąm, pojawiła sie na forum Winkachce, tez po długiej nieobecności i od razu mi sie zateskniło za toba, bo jakos wy tak razem zaczynałyście jak was kojarze....

Cieszy mnie że mimo iz nie utrzymujesz dokładnych rygorów III fazy to nie wzrasata ci waga... ale uważaj.... jak mówił Dukan .... ta waga jeszcze nie jest twoja.... zdyscyplinuj sie i chociaż przestrzegaj tego jednego białkowego dnia Kartofelko....a poza tym zaglądaj do nas częściej. POzdrawiam cie i sciskam ! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorem :)

Serdecznie dziękuję wszystkim za piękne Życzenia. Maragretce, Olince, Ostatniej Szansie(miałam problem z odmianą 8-) ) i naszej zabieganej Poli :D

Doda, witaj znowu wśród Dukanomaniaczek, wiesz przecież, że przyjmiemy Ciebie z otwartymi ramionami, cieszę się, że jesteś z nami, szkoda, że jest to spowodowane wzrostem wagi, ale mam nadzieje, że szybko wrocisz do swojej właściwej :twisted:

Basiu, witaj na naszym forum i nie martw się przestojem, bo to się zdarza nawet na początku diety, Dziewczyny Ci już objaśniły co może być przyczyną Twoich kłopotów z dalszym chudnięciem. Ze swojej strony życzę Ci powodzenia i wytrwałości :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poznym wieczorem.Nie bylo mnie caly dzien wiec mam zaleglosci,jutro nadrobie czytanie.Teraz chce sie tylko z Wami przywitac i zlozyc naszym dzisiejszym imienniczkom zyczenia

-Bozenko i jezeli jest Krysia(nieznam wszystkich imion)

W tym Uroczystym Dniu z okazji Imienin

szczere i serdeczne życzenia:

długich lat życia przepełnionych zdrowiem i szczęściem.

Pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości.

Dni pełnych słońca i radości

oraz wszystkiego co najpiękniejsze

i najmilsze w życiu po prostu wszystkiego najlepszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki:)

Strasznie dlugo mnie tu nie bylo i widze,ze duzo sie zmienilo. Przybylo nowych proteinek;)

U mnie prawie ok. Po zaprzestaniu diety Dukana z powodow zdrowotnych, wrocilam do starej, sprawdzonej mojej dietki. Schudlam ladnie ,ale...... niestety waga wzrosla po moich szalenstwach o pare kilogramow.

Po konsultacjach z lekarzem moge wrocic do DUKANA. Czyli wracam do Was moje KOCHANE. Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do Waszego grona.

Nie znam wszystkich na forum, ale mam nadzieje,ze z czasem poznam.

Przesylam moc buziaczkow wszystkich Protalkom- tym , ktore mnie znaja i tym, ktore jeszcze nie;)

empty.gif

Witaj Doda! milo Cie ponownie uslyszec.Wracaj do nas i zwalaj ten balast z powodzeniem,tego Ci goraco zycze :D

Witam wszystkich

jestem na diecie protal od 21 lutego .Piewrsze 5 dni same białka i 3 kg mniej-ale niestety kolejne 15 dni mija a moja waga ani drgnie w dół- na szczęście w góre też. Jestem bliska załamania. nie wiem czy coś robię nie tak- czy to normalne że na efekty trzeba jeszcze poczekać? Wszędzie czytam, że na uderzeniówce chudnie się bardzo szybko- a moja waga stoi jak zaklęta.

Drogie Panie proszę opiszcie jakie były wasze początki.

Pozdrawiam Basia

Witaj Basiu na tym wspanialym forum i zycze powodzenia,pamietaj grunt to sie nie poddawac na tej diecie,a kilogramy malymi kroczkami ale ubywaja,zreszto masz przyklad u naszych wytrwalych PROTALOWICZEK.Juz pozno wiec uciekam bo czuje straszne zmeczenie.Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :)

Dzisiaj w nocy kiepsko spałam, ale i tak obudziłam się dość wcześnie oczywiście z bólem głowy :D

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za życzenia imieninowe, było mi niezmiernie miło je czytać :twisted:

Grazzio, Tobie jeszcze nie dziękowałam, więc dziękuję

U mnie znowu zima, mam nadzieję, ze już nie na długo i że to jej ostatnie podrygi. Maliszka ma rację, trzeba będzie pokombinoać z tą Marzanną i ją gremialnie powrzucać do rzek, rzeczek i strumyczków, żeby już na pewno wiedziała, że nie ma co tutaj szukać.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzieli 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana! :D

Znowu SŁOŃCE!!! ah żeby tylko ta temperatura jeszcze tylko zechciała trochę w górę podskoczyć!

Urodzinowe party mojej koleżanki niestety Z GRZECHEM (cholera masakryczne będą te ćwierćwiecza... no nie idzie się wykręcić bo to takie "okrągłe urodizny" jak mówią!) ale nałykałam się błonnika jeszcze w trakcie imprezy jak już czułam mega zagrożenie i dziś juz się porządnie załatwiłam wiec mam nadzieję, że strasznego bałaganu to nie narobi... tym bardziej że nie ma opcji bym nie była mega dukanowa teraz... Jak to Dukan radzi - stało się, trudno... patrzę z nadzieją dalej w pzryszłość :)

Sandra, jak wczorajsze GYM? 8-) Zaliczone?

Ja w pt nie byłam na moim aerobiku bo miałam umówione spotkanie po egz i jak pisałam, wróciłam późno... ale normalnie aż czuje po kościach że mi brakuje tego dnia ćwiczeń....

Uciekam teraz, chciałam się tylko odezwac by życzyc Wam pogodnego dzionka! :twisted:

Buźka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.