Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Protalki:)

Strasznie dlugo mnie tu nie bylo i widze,ze duzo sie zmienilo. Przybylo nowych proteinek;)

U mnie prawie ok. Po zaprzestaniu diety Dukana z powodow zdrowotnych, wrocilam do starej, sprawdzonej mojej dietki. Schudlam ladnie ,ale...... niestety waga wzrosla po moich szalenstwach o pare kilogramow.

Po konsultacjach z lekarzem moge wrocic do DUKANA. Czyli wracam do Was moje KOCHANE. Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do Waszego grona.

Nie znam wszystkich na forum, ale mam nadzieje,ze z czasem poznam.

Przesylam moc buziaczkow wszystkich Protalkom- tym , ktore mnie znaja i tym, ktore jeszcze nie;)

empty.gif

Witam!!! fajnie,że jest nas wiecej!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki, pamiętacie mnie? Skończyłam swoją dietkę już miesiąc temu. Nie doszłam do zakładanej wagi, bo po 3 tygodniowym buncie na 56,8 kg (dokładnie tyle ile wyliczył Ducan na stronie) poddałam się i przeszłam do 3 fazy :twisted: I tak już od miesiąca żyję sobie w cywilu. Mój jadłospis wygląda mało ducanowo ale naleciałości zostały - serek wiejski 3%, bardzo mało smażonego, chleb tylko pełnoziarnisty, ziemniaki raz na 2 tygodnie, podobnie ryż i makaron. Do łask zdecydowanie powróciły słodycze. Na szczęście waga się nie buntuje i pozostaje na niezmienionym poziomie :D Od czasu do czasu po wielkim obżarstwie robię sobie dzionek protalowy (w zasadzie tylko raz był) i jakoś tak czas leci. W czerwcu planuję zrobić jeszcze jedno podejście. Chcę się pozbyć jeszcze 3-4 kg i będzie super :)

Trzymajcie się dzielnie kochane protalki. WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kartofelko!!! wielgaśne gratulacje!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim!!!!!!!!

Jak macie fajnie,że u Was słońce...mnie po prostu chcę wykończyć ta zima, sypie od rana taki śnieżysko, że aż mi się nie chce patrzeć za okno....feeee....

moja waga zaczarowana -stanęła i stoi...

Gogi!!! gdzie się podziałaś??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry bardzo :twisted:

Witam w niedzielę, tu słonka nie ma ani śniegu, szaro buro i ponuro.

A ponoć śniegiem jeszcze i tak sypnie :)

Zimo precz!!!!

Przywitam się zatem ładnie i zmykam na jakieś spóźnione śniadanko z mleczkiem w roli głównej a za chwilkę do rodziców na Formułę 1 i obiadek pewnie 8-)

Nie mamy TV i to taki plusik żeby jednak odwiedzać staruszków :D

No oczywiście żartuję.....

Tak czy siak, życzę spokojnej niedzieli i udanego dzionka!!

Buziaki...

Olinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam goraco wszystkich :D

Jak Wam mija niedziela? Mi troszke pracowicie - przywiozlam z Irlandii troszke ciuszkow dzieciecych na sprzedaz i wlasnie bawie sie w fotografa :)

Bylam w piatek i sobote na urodzinkach, troszke pogrzeszylam, ale w ramach zdrowego rozsadku ;p

Narazie od poczatku 3 kg mniej wiec sie ciesze i dalej trzymam :twisted:

Zycze milutkiej, niedzieli 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten zimny dzien :D

Pomimo,ze mieszkam na sycylii nie moge sie pochwalic pogoda.

Dzis 1 dzien uderzeniowki. Na sniadanie zjadlam odtluszczony serek wiejski , do tego placek wg Dukana.

Na obiadek wlasnie szykuje duza piers z kurczka.Niestety warzyw nie wolno , wiec zadowole sie piersia z ziolami.

Na kolacje jeszcze nie wiem.

Mam nadzieje,ze u Was wiecej sloneczka.

Udanej NIEDZIELI KOCHANE PROTALKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten zimny dzien :twisted:

Pomimo,ze mieszkam na sycylii nie moge sie pochwalic pogoda.

Dzis 1 dzien uderzeniowki. Na sniadanie zjadlam odtluszczony serek wiejski , do tego placek wg Dukana.

Na obiadek wlasnie szykuje duza piers z kurczka.Niestety warzyw nie wolno , wiec zadowole sie piersia z ziolami.

Na kolacje jeszcze nie wiem.

Mam nadzieje,ze u Was wiecej sloneczka.

Udanej NIEDZIELI KOCHANE PROTALKI

Witam Was wszystkich

Chciałabym do Was dołaczyć bo może wtedy jakoś tą dietę przetrwam.

Od zeszłej niedzieli jestem na diecie uderzeniowej i jestem załamana. Mój spadek przez tydzień to 1,5 kg :D Jestem załamana. Nie wiem czemu tak mało. Przestrzegam każdych zasad. Jem to co powinnam ( tylko chudy twaróg, kefir 0%, mleko 0%, ryby, piersi z kurczaka, i 1,5-2 litry wody dziennie. Czy ja coś robię nie tak?> Pomóżcie proszę . Bo tracę nadzieję czy ta dieta jest dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama nie denerwuj sie . Napewno waga zacznie spadac. Pamietam,ze na poczatku , kiedy zaczynalam z Dukanem mialam szybki spadek, a pozniej zastoj. Wazne ,zebys przestrzegala zasad. Na poczatku ciezko jest sie przyzwyczaic do braku weglowodanow . MNie bylo ciezko odrzucic owoce. Ale nie zalowalam , ze zaczelam diete.

Niestety z zalecen lekarza musialam przestac. Teraz zaczynam od nowa, bo dla mnie ta dieta jest jedna z najskuteczniejszych w walce z kilogramami :D

pozdrawiam wszystkich i zamykam na obiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama nie denerwuj sie . Napewno waga zacznie spadac. Pamietam,ze na poczatku , kiedy zaczynalam z Dukanem mialam szybki spadek, a pozniej zastoj. Wazne ,zebys przestrzegala zasad. Na poczatku ciezko jest sie przyzwyczaic do braku weglowodanow . MNie bylo ciezko odrzucic owoce. Ale nie zalowalam , ze zaczelam diete.

Niestety z zalecen lekarza musialam przestac. Teraz zaczynam od nowa, bo dla mnie ta dieta jest jedna z najskuteczniejszych w walce z kilogramami :D

pozdrawiam wszystkich i zamykam na obiad.

Mam taką nadzieję , że do środy to będzie 10 dzień uderzeniówki spadnie mi więcej kilogramów.

Jem te otręby tyle ile trzeba , no nie wiem co jest. Zobaczymy co będzie do środy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w niedzielny słoneczny ranek.

Miłej niedzieli.

Jak ja wam zazdroszczę dziewczyny tego słońca, u mnie sypie, sypie i nie zamierza chyba przestać :D o 5 rano nasypało już ok 10cm śniegu, niby dosyć szybko topnieje ale ani na chwilę nie przestaje padać..:)

Witam Was wszystkich

Chciałabym do Was dołaczyć bo może wtedy jakoś tą dietę przetrwam.

Od zeszłej niedzieli jestem na diecie uderzeniowej i jestem załamana. Mój spadek przez tydzień to 1,5 kg :twisted: Jestem załamana. Nie wiem czemu tak mało. Przestrzegam każdych zasad. Jem to co powinnam ( tylko chudy twaróg, kefir 0%, mleko 0%, ryby, piersi z kurczaka, i 1,5-2 litry wody dziennie. Czy ja coś robię nie tak?> Pomóżcie proszę . Bo tracę nadzieję czy ta dieta jest dla mnie 8-)

Kama może po prostu nie masz dużo do zrzucenia albo jesteś przed @ i dlatego tak się dzieje. Ja mimo, że nie mam może do zrzucenia zbyt dużo straciłam w ciągu uderzeniówki 4kg ale w ciągu roku po kilka razy chudnę i tyję, mój tłuszczyk jest dosyć "świeży" i szybciej go spalę niż hodowałabym go przez kilka lat :-D głowa do góry, wszystko będzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko kochana musisz mi wybaczyć, że życzenie najlepsze imieninowe składam dopiero dzisiaj. Gotowe byłu już wczoraj, ale zaraz pozalogowaniu zdechł mi internet i nie dosc , że wcięło posty to jeszcze nie zdażyłam się wylogować.

Maragrete machałam Ci. A koncertu Rammstein nie da się opisać, po prostu trzeba zobaczyć i usłyszeć, ogień i wybuchy, w życiu czegoś takiego nie przeżyłam. Idźcie koniecznie, tylko bilety ciężko kupić - rozchodzą się błyskawicznie.

Dzięki za gratulacje spadkowe, nadal spadam.

Sandro mam 157 cm i dziś ważylam 54,5, oby nam się szybko udało zrzucić jeszcze te 3 kg. Wyrzuciłam z menu jogurty owocowe i naleśniczki te na mleku w proszku. Jem więcej ryb.

Sago po pierwsze powodzonka z pracą, po drugie masz rację ze zdjęciem na nk, jak odzyskam aparat to zrobię i wrzucę. KOlega stwierdził, że w nowej fryzurze i 14 kg lżejsza wyglądam 10 lat młodziej, super, co?

Witam nowe dziewczyny Kamę i Dodę - powodzenia.

Kartofelko, a jednak udało mi się Ciebie dogonić, a nawet przegonić, zaglądaj częściej. Gratuluję 3 fazy.

Idę robić nową sałatkę, jak będzie dobra dam przepis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry popołudniowo !

Cos tu dzis na forum ruch niewielki, zasiadłam w fotelu. odpaliłam komputer, nastawiłam sie na duże czytanie a tu... niespodzianka, 2 stronki jedynie... cos małomówne kolezanki dzis.......

U mnie za oknem też śnieży od rana i o ile rano to jeszcze topniało od razu to co napadało, to teraz jużnie i znów musiałam działać z łopata przed domem ale patrze przez okno,ze ani sladu po moim odgarnianiu...eh, juz było Grzegorza-idzie zima do morza... a ona co..? nie poszła....

Witam cie Kamo z nami Protalkami - zyczę ci cierpliwośći i wytrwałości wdiecie. Po co robisz aż 10 dni uderzeniówki, to i tak nie przyniesie rezultatów proporcjonalnych do twojego wysiłku, a ty sie znudzisz dieta i bedziesz miec jej dość... no chyba że masz do zrzucenia jakies 40 kilo... ale nie podejrzewam. Nie warto !

Co do słabych efektów to spójrz na moja wczorajszą odpowoedź napisaną innej nowej Protalce - Basi - może mu ciebie zaistniała któras z tam wymienionych przyczyn.

Ivonko - ciesze sie że koncert w Łodzi był udany... :D

Doda - zapomniałam juz ze ty mieszkach we Włoszech, eh Sycylia....rozmarzyłam sie, słońce, ciepłe morze...... jak to fajnie brzmi.... tam na pewno wiosna zawita szybciej niż do nas.

Miłego wieczoru wszystkim życzę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annnuuullla-sie nie podziałam sie nie podziałam dzisiaj byłam w Rzeszowie na targach budowlanych ze z mężem no i oczywiście w marketach też.

Najgorsze jest to że waga znowu staneła i piczka stoi co to będzie dalej ......nie wiem

Pozdrawiam wszystkie Panie pa pa

Wrócę dopiero jak ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.