Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie kochane kobitki po dłuższej przerwie.

Bożenko spóżnione ,ale serdeczne życzenia imieninowe,wszystkiego naj...,aby marzenia sie spełniały :D . Nie mam spadków jedynie kilogramowy wzrost wagi,a jest to spowodowane tym,że @ dostałam po 2 miesięcznej przerwie i jestem dopiero 2 dni po.Może teraz trochę zrzucę tego balastu :) .Zachciewajki miałam jedzeniowe przed@ jak bym była w ciąży,co zważywszy na mój wiek byłoby trochę nie na miejscu :twisted: .Za oknem sporo sniegu,ja już chcę wiosny.Życzę miłego dnia,serdecznie pozdrawiam.Trzymajcie się cieplutko 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kochane kobitki po dłuższej przerwie.

... :) .Zachciewajki miałam jedzeniowe przed@ jak bym była w ciąży,co zważywszy na mój wiek byłoby trochę nie na miejscu :twisted: ....

.Trzymajcie się cieplutko 8-)

W naszym wieku wszystko jest możliwe :D Parę miesięcy temu znajoma, starsza od nas 3 lata, została szczęśliwą mamą (babcią już była wcześniej).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję , że do środy to będzie 10 dzień uderzeniówki spadnie mi więcej kilogramów.

Jem te otręby tyle ile trzeba , no nie wiem co jest. Zobaczymy co będzie do środy.

Kama!mnie się całkiem wydaje ,że w uderzeniówce nie bardzo można jeść otręby....ale poproszę tu dziewczyny żeby tą moją uwagę potwierdziły!!!

Annnuuullla-sie nie podziałam sie nie podziałam dzisiaj byłam w Rzeszowie na targach budowlanych ze z mężem no i oczywiście w marketach też.

Najgorsze jest to że waga znowu staneła i piczka stoi co to będzie dalej ......nie wiem

Pozdrawiam wszystkie Panie pa pa

Wrócę dopiero jak ruszy

Gogi!!!a nie grzeszysz Ty czasami????? bo wiesz...już ja Ci pokażę!!!!no... pisz tu szybko jak to jest!!!!

Dziewczyny, ale dzis nagrzeszylam...moja mamusia ma dzis urodzinki i bylismy z mezem na obiedzie i na kawie i dlatego same wpadki.Obiad nieprotalowy i do kawy byl tort i ciacho i rozki kremowe, boziu ...ale zrobilam sobie taki jakby dzien utrwalania i to byla krolewska uczta, jeszcze jutro warzywka i potem znow bialeczka, mam nadzieje ze nie bedzie tak zle?

no no no!!!a TY a TY!!!!grzesznico jedna!!! :-D)))

Witam wszystkie nowe i "stare" protalinki :D

Ja to jakaś dziwna jestem..

W piątek minęło mi 5 dni warzywek, podczas których nadal waga spadała w dół, od soboty na samych proteinach i o dziwo z soboty na dziele jestem na + (fakt, że tylko 0.2kg, ale jednak... a ponoć takie rzeczy to na warzywkach powinny się zdarzać... ehh no ale ja to ja - zawsze coś na opak :) :twisted: 8-)

A ja znowu mam kilka pytań ;>

Właśnie jestem po prawie całkowitym przeczytaniu obu książek Dukana, no i się zastanawiam nad kilkoma sprawami. Może poprostu nie doczytałam juz ze zmęczenia, ale wydaje mi się, że informacji na ten temat eni znalazłam...

Np. o produktach tolerowanych... w tabelkach wnowej książce znalazłam tylko kilka dopuszczalnych przypraw i warzyw (faza II). W nowej książce np o odtłuszczonym mleku w proszku jest tylko napisane Dozwolone ! Tak samo o kakao odtłuszczonym...

O mące też chyba mało co znalazłam - tzn chodzi mi o tą skrobię... O otrębach napisane jest też tylko tyle, że zalecane są 2 łyżki otręb owsianych (o pszennych poza tym, że w przepisach są to nic więcej... )Ehh.. a ja to lubię miec wszystko czarno na białym, żeby nie mieć wątpliwości...

Aha, na II Fazie jestem 5/5i ta sobie przeliczyłam, że na Swięta wypadły by mi Proteinki. Chyba nei było by probelmu, gdyby tak przed Świętami sobie posterowała tymi dniami, że np zmieniłabym to 4/4 i potem po Świętach wróciła z powrotem 5/5 ??? Tak trochę głupio w Świeta na samym mięsie żyć, wizyty, te sprawy... zawsze z warzywkami łatwiej, a wolałabym żadnej wpadki nie zaliczyć..

no i tak się jescze zastanawiam... Znam troche ludzi (ale to nie jacyś bliscy znajomi), którzy dzięki Dukanowi schudli dość ładnie... Ale zamiast to utrwalać, przeszły tak jakby od razu do fazy IV - czy nie szkoda im tych straconych kilogramów??? Hmmm... może poprostu brak im wsparcia ;>

AAAA i jeszcze jedno pytanie.. odnośnie słodzika, Mój pierwszy zakup (okazał się najbardziej trafny) to Jakis carrfour'owski Słodzik w tabletkach z aspartamem (taki pomarańczowy z granatowym 'wieczkiem'). Po zgnieceniu go , przypadkiem posmakowałam samego odrobinę i smakował jak cukier puder...

Chciałam kupić większe opakowanie (1200szt) i kupiłam też w carrfour'ze słodzik Viva Sweet. pierszy raz użyłam go do herbaty i . bleeee !!! Nie dało się jej pić (ma taki posmak dziwny - lekka goryczka :/ )

Potem kupiłam anstępny duży (jakiś niemiecki - Substoff??) i pierwsze co to polizalam tą tabletkę i ....znowu to samo..

Od czego to zależy???? W końcu dzisiaj w kauflandzie znalazłam słodziki w proszku i w płynie, ale boję się znowu wydac kupę kasy, żeby się okazało, że też jest gorzki nie będę go używać... Wiecie może co brac pod uwage w składzie tych słodzików żeby był naprawdę słodki ??? Mieliście też może ten problem???

Któraś z Was ma może słodzik w proszku Sweet Top (taki czerwony)?? Mogłybyście mi podac jego skład ,proszę ;>

Dziwczyny pomóżcie proszę !!

Ps. Dziewczyny gdzie kupujecie ta maizenę?? Pisałyście, że w internecie, ale ja nigdzie jej nie widzę ;> Czy w końcu ta skrobia kukurydziana to to samo?? Jeśli tak to proszę o info gdzie kupowałyście...

u mnie również waga głównie spada na warzywkach-tak ,że nie jesteś jedyna....

co do słodzików- ja kupiłam w Kauflandzie - sweet time- mi podchodzi lux -jest słodki i nie ma goryczki ani uczucia śliskości w gardle.

A moja waga też stoi- piorun by ją trzasnął....

Wychodzi ten kebab francowaty...ale jestem głupia...po co ja jadłam...

Poczekam jeszcze tydzień jak waga nie ruszy w dół -to utrwalam i już!!!

W końcu wszyscy mi mówią,że już wystarczy ,że ładnie i takie tam...

a ja bidosia chciałabym jeszcze te 5 kilosków pogubić...

ech tam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, niestety na chlopczyka w tym wieku nic nie mam - wiecej mam rzeczy na dziewczynki :D

Ale sie dzis narobilam, wlasnie koncze porzadkowanie tych ciuszkow, masakra :/

Dobrej nocy

Trudno. Z doświadczenia wiem że ciuszki zagraniczne są o niebo lepsze od naszych Polskich. Mam kuzynke w Angli i przywoziła mi ubranka, stąd wiem. 

Dziękuje dziewczynki ze mnie w jakims stopniu rozumiecie. Chociaż nie powinnam sie tłumaczyć. Bo do tego potrzeba silną wole i tyle!!!! Niestety mam łobuza 2,5 letniego przy nim słodycze,he he.... No i przy takiej pogodzie mało ruchu niestety. Tym bardziej ze nie pracuje a bizuterie robie siedząc oczywiście :) .

Właśnie, musze uciekać z forum bo czas na zamówienie koraliczków. Pa,pa. Jeszcze raz Wam dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wcieło posta :twisted:

Sniegu po kolana, breja błota, paskudnie i szaro 8-)

Bleee

No nic, co ja chciałam...

Jusia witaj, wracaj na ostrego Dukana poki nie ma pokus wiosenno-letnich typu owoce i wycieczki na lono natury gdzie pikniki i grille również stwarzają ryzyko grzechów.

I miłej koralikowej robotki :-D

Madzia jak ćwiczenia?

Zastanawiałaś się nad III fazą? Mi trochę chodzi po glowie żeby święta tak przywitać?! Mam nieza dużo do końca, nie robiłam w prawdzie testu i nie wiem jak długo mi zajmie czekanie na 55...stąd się zastanawiam?! A coraz częsciej myśle o jakiś innych potrawach i chciałabym świadomie wybrać, a nie zgrzeszyć i załować. Jeśli nie sprawię problemu poprosze o link do testu dukana, może ktoś z was ma gdzieś podlinkowany?? :-D będę wdzięczna!

Mallina ale się naczekałaś na @, wiem co to znaczy bo ostatnio mialam to samo, z tą różnicą ze serio się obawiałam ciąży :-D No może w moim wieku to nic dziwnego, ale jednak to coś nowego!! a te zachcianki, boszzze co to bedzie kiedy serio będe miala dziecinkę w brzuszku??

Aha Marudka bo mialam zapytać, a skąd u Ciebie ta pewność że Wasze pierworodne to bedzie córcia?? Masz jakiś patent :D ?

Sandruś jak u Ciebie z pogodą, w UK ponoć piękna wiosna... siostra mi mowiła.

buziaczki w każdym razie Wszystkim ślę: :* :* :* cmok!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Marudka bo mialam zapytać, a skąd u Ciebie ta pewność że Wasze pierworodne to bedzie córcia?? Masz jakiś patent :) ?

OLINKO :-D

Poszukałam, poszukałam.. ale znalazłam :-D Tylko ja pisałam, że pierwszą chcę

córcie??!!?? To ja już nie wiem co piszę :twisted: bo chyba wolałabym chłopaka - wiesz,

zeby siostrzyczka nie miała problemu potem ze znalezieniem męża.. bo brat bedzie

miał kolegów :-D starszych!!!

A instrukcję - KONKRETNĄ 'dostałam' od Ostatniej Szansy - całkiem zrozumiale

mi to wyjaśniła - więc pozwolę sobie tu jeszcze to przytoczyć!!

CYTAT

"To czy urodzi się dziewczynka, czy chłopiec zalezy od tego który plemnik

męski czy żeński zapłodni komórkę jajową. Ale z tymi plemnikami jest jak z facetami

8-) są szybsi, silniejsi od pań i zawsze szybciej dolecą do jajeczka aby go zapłodnić.

Jeżeli jednak komórka jeszcze nie jest gotowa, to faceci nie poczekają zbyt długo,

bo szybciej padną - na dłuższą metę są słabsi od kobiet. Jesli jajeczko się spóźni

troszkę, to zapłodni ją już plemnik babski - przyleci do mety później i jeszcze cierpliwie

poczeka - plemniki babskie żyja dłużej.

Gdy współżyjesz w dniu gdy jajeczko jest gotowe na swoim miejscu, to prawie na

pewno będzie chłopiec, gdy troszkę wcześniej, to bardziej będzie dziewczynka."

No więc ja będę 'celować' na chłopaka!!!

To chyba na tyle - a przy okazji gratuluję decyzji.. ale ja do 'Ciebie dołączę'

w staraniu się już za 1,5 miesiaca!!! HURA!!! :D

Dukanowe Mamuśki będziemy!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps - tylko wychodzi, ze nie wszystkim parka jest pisana..

Pozwolę sobie tu powiedzieć, że Bożenka mówiła, że córcia

"jej nie wychodziła" - więc potem żeby synek jedynakiem nie

został to o kolejnego chłopczyka się postarali :D

Tak mówiłaś - prawda Bozenko - żeby nie było, że coś przekręciłam.

Jak tak to przepraszam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko, no coś ciężko z tymi ćwiczeniami :/ Leń!!!  A co do III fazy, to jeszcze trochę, bo 1kg więcej i widać jak cholera :D :) :twisted: Okropnie znów wyglądam, nie bardzo chce ćwiczyć bo i tak mam umięśnione nogi, a nie chce zeby sie jeszcze powiekszyły 8-) Jestem załamana, ale od dzisiaj 1000% Dukan.... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko, no coś ciężko z tymi ćwiczeniami :/ Leń!!! A co do III fazy, to jeszcze trochę, bo 1kg więcej i widać jak cholera :) :twisted: 8-) Okropnie znów wyglądam, nie bardzo chce ćwiczyć bo i tak mam umięśnione nogi, a nie chce zeby sie jeszcze powiekszyły :-D Jestem załamana, ale od dzisiaj 1000% Dukan.... ehh

Myślę, że z czasem ćwiczenia wejdą Ci w krew!!! Ja też taki trochę

słomany zapał.. I gdyby mi moja połowica wczoraj nie przypomniał

to bym 'zapomniała' :-D Ale jak już mi uwagę zwrócił - no to się wzięłam

do roboty. Teraz ma prikaz żeby codziennie mi przypominać - będzie

głupio choć 20 minut nie poskakać. Bo ja to sobie tego bollewood

postanowiłam się nauczyć - jeszcze to koślawo mi wychodzi - luby miał

wczoraj ubaw.. Ech - a miało to seksi, a nie śmiesznie - wygladać :-D

A do tego mata do tańczenia.. Zwykły aerobik nie dla mnie - szybko by

mi się znudził.

DASZ RADĘ!! Tylko znajdź sobie jakiegoś 'kata-przypominacza' w domu!! :D

Bo ja mam nadzieje, że mi to pomoze - no w końcu wczoraj zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po ...grzesznym weekendzie!

Witam goraco wszystkich :D

Jak Wam mija niedziela? Mi troszke pracowicie - przywiozlam z Irlandii troszke ciuszkow dzieciecych na sprzedaz i wlasnie bawie sie w fotografa :)

Bylam w piatek i sobote na urodzinkach, troszke pogrzeszylam, ale w ramach zdrowego rozsadku ;p

Narazie od poczatku 3 kg mniej wiec sie ciesze i dalej trzymam :twisted:

Zycze milutkiej, niedzieli 8-)

oooo Makiia!! Jak masz ubranka dla dziewczynek to ja baaaardzo chętnie!! Mam córcię 10 miesięcy dziś akurat kończy! Nosi ciuszki na 9-12 m-cy czyli wzrost tak 80-86 ale większe też mogą być na zapas:) Bardzo chętnie zobaczę co masz ciekawego:) Jakby co to możesz mi podesłać coś na agabyd2002@wp.pl

Jak wyżej pisałam..grzeszyłam, nie za bardzo co prawda ale i tort był i sos i inne ciekawe rzeczy i nie wstyd mi wcale:) Zjadłam tylko po kawałeczku a w domu po tej uczcie(impreza u rodzinki) wskoczyłam na orbitreka i wypedałowałam to wszystko i wiecie co?! Dziś solidny spadek!! Juuupi! Nareszcie coś się dzieje na tej mojej wadze. Co ciekawe powinno być więcej bo jestem przed @ a właściwie już powinna być! Czy to możliwe że dieta i spadek wagi może powodowac opóźnienie @????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendoberek:)

znowu poniedzialek i znowu kurczaki...ech

ale wytrwalam ;wyjazdowy weekend 100% na protalowym jedzonku:)i kupilam sobie 3 pary butow:)a kurtke chcialam kupic hehe:)

Sandruś jak u Ciebie z pogodą, w UK ponoć piękna wiosna... siostra mi mowiła.

buziaczki w każdym razie Wszystkim ślę: :* :* :* cmok!!

nie wiem jak w Iralndii ale w Anglii wiosna pelna para:)sloneczko mnie dzis z rana obudzilo:)

Olinko, no coś ciężko z tymi ćwiczeniami :/ Leń!!! A co do III fazy, to jeszcze trochę, bo 1kg więcej i widać jak cholera :D :) :twisted: Okropnie znów wyglądam, nie bardzo chce ćwiczyć bo i tak mam umięśnione nogi, a nie chce zeby sie jeszcze powiekszyły 8-) Jestem załamana, ale od dzisiaj 1000% Dukan.... ehh

Magda u mnie tez ciezko z cwiczeniami...troche mi schudly lydki( a to zmora moja bo sa ogromne)i boje sie teraz ze jak zaczne cwiczyc (a ja skakanke lubie)to mi sie umiesnia a ja nie chce wcale!!ale chociaz do brzuszkow to bym sie zmusisc mogla...taki ze mnie len!!

pozdrawiam Was wiosennie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLINKO :-D

Poszukałam, poszukałam.. ale znalazłam :D Tylko ja pisałam, że pierwszą chcę

córcie??!!?? To ja już nie wiem co piszę :twisted: bo chyba wolałabym chłopaka - wiesz,

zeby siostrzyczka nie miała problemu potem ze znalezieniem męża.. bo brat bedzie

miał kolegów :-D starszych!!!

A instrukcję - KONKRETNĄ 'dostałam' od Ostatniej Szansy - całkiem zrozumiale

mi to wyjaśniła - więc pozwolę sobie tu jeszcze to przytoczyć!!

CYTAT

"To czy urodzi się dziewczynka, czy chłopiec zalezy od tego który plemnik

męski czy żeński zapłodni komórkę jajową. Ale z tymi plemnikami jest jak z facetami

8-) są szybsi, silniejsi od pań i zawsze szybciej dolecą do jajeczka aby go zapłodnić.

Jeżeli jednak komórka jeszcze nie jest gotowa, to faceci nie poczekają zbyt długo,

bo szybciej padną - na dłuższą metę są słabsi od kobiet. Jesli jajeczko się spóźni

troszkę, to zapłodni ją już plemnik babski - przyleci do mety później i jeszcze cierpliwie

poczeka - plemniki babskie żyja dłużej.

Gdy współżyjesz w dniu gdy jajeczko jest gotowe na swoim miejscu, to prawie na

pewno będzie chłopiec, gdy troszkę wcześniej, to bardziej będzie dziewczynka."

No więc ja będę 'celować' na chłopaka!!!

To chyba na tyle - a przy okazji gratuluję decyzji.. ale ja do 'Ciebie dołączę'

w staraniu się już za 1,5 miesiaca!!! HURA!!! :D

Dukanowe Mamuśki będziemy!!! :-D

o kurde...a może mnie pamięc myli i pisałaś o syneczku ?? :D sorrki!

A patent jest niezły ...

no ja będę celowac, ale jak zastrzegł moj łukasz nie jakoś specjalnie :-D ale ja już wiem co to oznacza :)

Aga nasza dieta na 100% ma wplyw na regularnosc @. TZN może nie na regularność w sensie scisłym bo raczej działa na plus niż minus, ale na pewno poczatkowe spadki wagi wplywaja na hormony i ich funkcjonowanie.

Potwierdził to ostatnio lekarz gin, jak byłam na wizycie, bo u mnie było sporo po terminie.

A wogole bada mnie i pyta w koncu : bylas gdzieś?? za granicą, na wycieczce, urlopie, chorowałaś?? nie mialaś goraczki?? wymienia i wymienia powody jakie mogly wplynąć na moje spoznienia...

A jak się w koncu ubrałam i usadłam mowie mu: widzisz przez jakies ostatnie 2.5 miesiaca schudłam 9 kg :D

A on: no to jestesmy w domu!!!

Powiedział ze chudniecie i gubienie tłuszczyku na 100% wpływa na @.

Także Aguś czekaj i obserwuj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde...a może mnie pamięc myli i pisałaś o syneczku ?? :) sorrki!

Powiedział ze chudniecie i gubienie tłuszczyku na 100% wpływa na @.

Także Aguś czekaj i obserwuj!!!

No to czekam,będzie na pewno bo innego wyjścia nie ma....jeszcze nie teraz!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.