Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry wszystkim Protalkom

U mnie znow pada... Ale pomimo ponurego dnia wstalam naladowana energia. Zaraz wychodze do pracy, ale musze sie Wam znow pochwalic . Po 2 dniu uderzeniowki mam 700g mniej. Wiec w sumie 2 dni i 2kg :D Wieczorem zmienie paseczek.

UDANEGO DZIONKA I DUZO, DUZO SLONECZKA !!!!!

Zmykam do pracy :)

Ja też dołączyłam do forum przy stronie ok 600 i zobacz na suwaczek ile udało mi się zdziałać, szkoda że nie mogłaś wtedy dietkować, ale na pewno na najbliższe lato się wylaszczysz, mkniesz pięknie.

Tak sobie myślę o tych jogurtach owocowych, ale jakoś nie mam odwagi i chyba zostawię je w spokoju, zawsze to cukry jak by je tam zwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

Pogoda wczoraj była ładna przez cały dzień, po południu było mniej słoneczka, ale nic nie padało, dzisiaj rano są zaszronione auta, ale słneczko świeci na całego.

Ja też czasem szukam tak ogónie wpisując hasło w google. Nie wiedziałam, że są strony dla zarejestrowanych w urzędzie, tam mi nic nie mówili, popatrzę.

Jestem księgową, niestety bez znajomości obcego języka i to jest sporym problemem, no nic szukam dalej. Może postawiłam sobie za wysokie kryterium, ale za najniższą krajową czyli ok 900zł to jakoś nie bardzo mam chęć pracować.

SAGO to chyba jest tak, że każdy UP ma swoją stronę internetową i rządzi się swoimi prawami - mnie też nic nie mówią, kiedy przychodzę na wyznaczony termin. TYlko "proszę podpisać tu, tu i tu, dowidzenia". Sama zapytałam, czy mam szanse na jakieś szkolenie, czy ogłoszenia na ich stronie to te same, które wiszą na tablicy w holu głównym, czy są uaktualniane itd. i z łaską otrzymałam odp. U nas w Bielsku-Białej nie ma żadnej strony dla zarejestrowanych, każdy ma dostęp do wszystkch ogłoszeń. Teraz pojawiło się dużo ofert na staż, jako osoba samotnie wychowująca dziecko miałabym szanse, ale rozmawiałam ze znajomą kadrową z budżetówki i mówiła, że nie ma sensu. Popracuję np 3 mies. potem mówią "do widzenia" i biorą następnego stażystę.Tak więc pozostaje szukać dalej i mieć nadzieję, że wraz z wiosną coś sięruszy czego i TOBIE życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kobietki!

wieki mnie tu nie było ale marchewa zjeżdża sukcesywnie w dół i przylazłam zmienić suwaczek.

U nas w domku mały szpital ja chora Tymcio zasmarkany no ale pogoda sprzyja choróbskom .

Pozdrawiam WAs serdecznie i gratuluje spadeczków.

OLINKO- dziekuje za pamięć - buźka dla Ciebie :D :)

Zdróweczka Marcyndko, gratuluję zmiany suwaczka, pewnie coraz bardziej się wylaszczasz :twisted:

Lepszych dni zycze całej Waszej rodzince.

8-)

Sandra pisałaś że Alicja nie zrobiła na Tobie wrażenia ...

może ja nie mam porównania, a może wolę bajki od Avatara (choć to tez bajeczka) no i fakt nie mam porówniania tych dwóch filmów w wersji 3D bo avatara ogladałam na komputerze ... nie zrobil na mnie wrażenia. Ale tak jak mówie bez efektów 3D może tak się nie podobać.

Dla mnie Alicja... piękna i godna polecenia do oglądnięcia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kobitki Protalkowe :twisted:

Jak to miło i przyjemnie się czyta o spadkach - gratuluje wszystkim!!!!

Ja jak narazie czuje ,że nadchodzi mój @ dzień - tak więc narazie odpuszcze Sobie pomiary i ważenie :D??:

Tymczasem ciepłego i słonecznego dzionka życzę i oby SZYBCIEJ do tej WIOSNY!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madzia 22r życzę powodzenia i wytrwałości!! Na pewno dasz radę!!!

Ja wczoraj otwarcie się pochwaliłam o spadku i masz-dzisiaj w górę choć wczoraj z braku czasu bardzo mało jadłam. Ja nawet codziennie zapisuję co zjadam i ile i ile ważę ale nie widze u siebie rzadnych prawidłowości. Po obżarstwie czasem spada czasem rośnie, po poście też różnie. Ale w sumie tak marudze i marudze a jakby nie było to przecież jest mniej niż na początku:)

Widzę że na wiosnę się rozkręcacie ze spadkami więc gratuluję wszystkim bez wyjątku!!!

Byle do wiosny-ja wierzę że wtedy wszystko już będzie dobrze bo narazie nie jest :D..ale to już inna historia

Miłej spadkowej środy SEROŻERKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madzia 22r życzę powodzenia i wytrwałości!! Na pewno dasz radę!!!

Ja wczoraj otwarcie się pochwaliłam o spadku i masz-dzisiaj w górę choć wczoraj z braku czasu bardzo mało jadłam. Ja nawet codziennie zapisuję co zjadam i ile i ile ważę ale nie widze u siebie rzadnych prawidłowości. Po obżarstwie czasem spada czasem rośnie, po poście też różnie. Ale w sumie tak marudze i marudze a jakby nie było to przecież jest mniej niż na początku:)

Widzę że na wiosnę się rozkręcacie ze spadkami więc gratuluję wszystkim bez wyjątku!!!

Byle do wiosny-ja wierzę że wtedy wszystko już będzie dobrze bo narazie nie jest :D ..ale to już inna historia

Miłej spadkowej środy SEROŻERKI!

Aga gratki :)

Pieknie lecisz z wagi ... wszystko idzie zgodnie z planem ... Dukanowym :twisted:

Buziaki kochana...

mowie kazda inna i kazda inaczej spada z wagi... nic nie jest dokladnie jak w ksiazce, to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Pogoda u nas bez zmian, zimno, śnieg, zero słońca...........

Anuuuuullllka - no to super, może juz niedługo III faza.... gratuluje......

Pozostałym spadającym : Marcyndzie, Dodzie i innym Protalkom tez gratuluje, a "stojącym " z wagą życzę wytrwałości...... i sobie niestety też, moja waga jak zaczarowana ani nawet nie drgnie.......... :D

Ciekawe jak tam u naszej Śliweczki bo ostatnio u niej tez stanęło....

Bożenka, Saga -też stoją z wagą, może to taki czas dla "starych" Protalek........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Pogoda u nas bez zmian, zimno, śnieg, zero słońca...........

Anuuuuullllka - no to super, może juz niedługo III faza.... gratuluje......

Pozostałym spadającym : Marcyndzie, Dodzie i innym Protalkom tez gratuluje, a "stojącym " z wagą życzę wytrwałości...... i sobie niestety też, moja waga jak zaczarowana ani nawet nie drgnie.......... :D

Ciekawe jak tam u naszej Śliweczki bo ostatnio u niej tez stanęło....

Bożenka, Saga -też stoją z wagą, może to taki czas dla "starych" Protalek........

Witam was kochane Protalinki

Maragrete cos w tym jest, ze stare protalinki maja zastoj, ja bylam na warzywkach i mi 1 kg podskoczylo, w niedziele nagrzeszylam, ale waga stoi, a dzis 20 dkg spadla, ciekawa jestem co bedzie jutro, bo juz sama nie wiem kiedy skoncze te 2 faze? zostalo 4 kilo i tak sie ciagnie i ciagnie...a ja chce juz 3 fazy, chlebka mi sie chce i innych dozwolonych w 3 fazie, ale jak tam pomalutku spadam  to jak to bedzie w 3 fazie jak bede mogla juz wiecej wlaczyc skladnikow...cos mi sie wydaje ze bede tyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na tej diecie od wczoraj i mam pytanko-co z pieczywem? Czy jakiekolwiek jest dozwolone? I czy można jeść ser żółty wędzony? Dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Mam nadzieję że tej diety w końcu będę się trzymać.Pzdr.

Kochana jakby można było jeść pieczywo i ser żółty to dieta byłaby całkiem przyjemna :D

Niestety nie możemy pieczywa i sera, wyjątkiem jest ser Harceński (czy jakoś tak) z Lidla i podobno dużo smaczniejszy ser żółty własnej roboty (przepis na str z przepisami)

Co do pieczywa to możesz sobie upiec chlebek dukanowy - przepis również na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na tej diecie od wczoraj i mam pytanko-co z pieczywem? Czy jakiekolwiek jest dozwolone? I czy można jeść ser żółty wędzony? Dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Mam nadzieję że tej diety w końcu będę się trzymać.Pzdr.

Kulka witaj

czytalas ksiazke? to podstawa, zadego zoltego sera! zadnego pieczywa! chyba ze sobie upieczesz z otrebow. Dziewczyny tu maja ksiazke zeskanowana wiec moga podeslac...

zycze powodzenia w odchudzaniu,  ta dieta dziala, tylko trzeba znac zasady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kasias

nie dziwie ci sie że juz teskno ci do trojki...

Mam to samo.

Mam też takie jak ty spostrzerzenia co do jedzenia tych wszystkich innych produktów, ale przeciez jak napisała kiedyś Śliweczka nie bedziemy wiecznie jeść tylko serków?! Nie ?

Będzie dobrze, w ostateczności trzeba będzie podjąc decyzje o utrwaleniu tego co jest, a przeciez sukces jest wielki u Ciebie !! :D

A Ciebie Kulka musze zmawrtwić bo pewnie czekasz na info ...nie ma w 1 i 2 fazie ani chlebka ani innego pieczywka to samo z serem (no chyba ze ma do 5 % tłuszczu).

No i to samo tyczy się alkoholu i ziemnaków.

Witam i zycze powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.