Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny!

Jak tam tydzień u Was mija? Ja wczoraj mialam fatalny jakiś poniedziałek, generalnie mam kiepski blok zajęciowy do czwartku (medycyna pracy) i strasznie się irytuję, że musze tam przesiadywać po 7h na dzień na tyłku na seminariach... mordęga! Od piątku zaś med. hiperbaryczna, ale tylko pt i pon, a potem od wtorku następnego tyg medycyna tropikalna... A jak się ten blok zakończy to... zaraz będzie egzamin z chirurgii :D A później to juz Wielkanoc.....

Generalnie u mnie nic takiego... chwilowo - trochę w związku z tymi obecnymi "warunkami na zajęciach", ale i trochę "tak po prostu" miewam humory... Wprawdzie w weekend spodziewam sie @, ale czy to już miałabym odczuwać PMS...? :-D

Do tego moja waga MILCZY.... chyba mnie prawdziwie nienawidzi... :) Dziś rano ważyłam się i ile pokazała wstrętna jedna? - 79,8 kg!!! Ahhh... nie znam metody jak robic by się na nią nie zezłościć :twisted:... Odkąd wróciłam rygorystycznie po grzeszkach na łono dukana minęło 16 dni, i udało mi się w tym czasie stracić 200g... wynik godny pozazdroszenia. Nie wiem jak to się dzieje dziewczyny... ileż bym dała bym traciła takie 500g na tydzień jak niektóre z Was o wadze podobnej do mnie 8-)...

Chwilami już nawet nie myślę, że uda mi się osiągnąć wagę 58kg... ale jeszcze tak do 65-63kg bardzo bym chciała doytrzeć, może wóczas te moje nogi by się w końcu zmieniły... te uda mieściłyby się w powszechnie dostępne jeansy, i łydki w końcu by wchodziły w przeciętne kozaki... :-D

Znowu marudzę, wiem... :-D

Pozdrawiam mocno i do usłyszenia!

PS. Cieszę sie Sandra, że fitness uskuteczniasz! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:)Ja juz po silce i po obiedzie(mielone) i po przygotowaniu obiadow na 3 kolejne dni, bo od jutra 3 dniowki w pracy po 12 godz.Kurcze, szkoda, ze codziennie nie moge chodzic na silownie wtedy pewnie szybciej bylyby super efekty;) Ciesze sie szczegolnie z takiej jednej maszyny do cwiczenia''kratki na brzuszku''.Jest siedzonko i z tylu oparcie z regulowanym obciazeniem, trzyma sie je na szelkach z przodu rekoma i robi sklony.Nie jest meczace ale czuc, jak miesnie brzucha pracuja.Troche pobiegalam , porobilam rowerki itp i w sumie 150 cwiczen na brzuch.Bo juz wszystko moge przezyc u siebie ale nie nawidze wystajacego brzucha.Jak tak patrze na te wszystkie okraglejsze aktorki czy piosenkarki, nawet jak maja pulchniejsza figure (jak np beyonce) i grubsze nogi to i tak talia osy i plaski brzuch.Wtedy przy takich proporcjach nawet grubsze nogi wygladaja ok.Tak sie pocieszam bo generalnie z nog najtrudniej mi schudnac:)I przewaznie u gory mnie prawie nie widac jak chudne a nogi nadal niedzwiedzie:)

Nutka sprobuj moze tak jak pisal dukan w przytoczonym jakis czas temu przeze mnie tlumaczeniu ograniczyc na chwile porcje i moze zakonczyc jedzenie na 3,4 godz przed snem.Ja tym razem wlasnie probuje i uskuteczniam nie jedzenie na noc.3-4 godz to minimum.Moze pomoze?

U nas juz wiosna co prawda dzis troszke pochmurno i chlodniej ale licze, ze po takiej zimie bedzie fajne lato, choc w Irl lato to masakra.Zawsze od czerwca do pazdziernika pada dzien w dzien:/Jutro niestety do pracy choc jest najwieksze swieto irlandzkie Dzien Sw.Patryka (patrona Irl).Wszyscy swietuja, sa parady i defilady, ludzie bawia sie od rana do nastepnego rana a wszelkie puby pekaja w szwach, tyle wszedzie ludzi pije z radosci:)))Niestety w tym roku zabawa mnie ominie.

No nic spadam i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki

wpadam na chwilkę i żyję tym , że już niedługo 3 faza - znów 1kg mniej.

Jestem żywym przykładem tego, że cierpliwość się opłaca. Za wszystkie Was trzymam kciuki.

Witam Violę i Monikę 22 i Kulkę i resztę, jeśli o kimś zapomniałam.

Gratuluję spadków, zwłaszcza tym, które są już tutaj bardzo długo i tym, co zaczęły w tym roku i już utrwalają, tylko pozazdrościć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Siostry z Sekty Twarogu!

Ja już się nie chwalę spadkami, ale cieszę, że waga stoi. Tak ma być w III fazie ;) Ale pochwalić się chcę wynikami mojej mamy. Powoli, ale sukcesywnie spada, dziś o 40dkg. Wczoraj mi powiedziała, że już odkryła tajemnicę tej diety i wie, co robić, żeby spadki były stałe. Stwierdziła, że trzeba po prostu pić, pić i jeszcze raz pić. Mój ojciec stwierdził, że wczoraj tyle wypiła, że aż się bał, że się utopi :) No i dzisiaj efekt widać. Chyba coś w tym jest. Może to jest wskazówka dla tych kobiet, które walczą z przestojami w chudnięciu? Spróbujcie. Gratuluję wszystkim spadkowiczom. Jestem z Was dumna i czekam na Was w III fazie. Dołączcie do mnie szybciutko i wspierajmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Drogie Dziewczyny

Odwiedzam Was codziennie, poznaję coraz lepiej, dowiaduję się nowych rzeczy o Was, Waszych postępach i drobnych grzeszkach. Jest mi lżej chociaż na duchu jak poczyam o spadkach- bo u mnie waga wolniutko a raczej bardzo wolniutko rusza się w dół. Chyba moje kg lubią mnie bardziej niż ja je- ale czuję, że ta sytuacja nie potrwa juz długo. na dodatek już słyszę jak w oddali coś się wali i to napewno są moje spadające kg ;) .

Dzięki za wsparcie i za miłe przyjęcie do grona walczących i wytrwałych.

Kiedy skończy sie ta zima- już mam dosyć tego zimna i na dodatek w TVN powiedzieli, że dziś w nocy w Białymstoku ma spaść kilkanaście cm śniegu!!!!!! masakra. Czas utopić Marzannę.

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was ma dzieci w wieku 6 lat i czy ma dylemat dotyczący zerówka czy 1 klasa?????

pozdawiam i ściskam

Basia79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dzieci jeszcze wcale, ale... Jak bym miała (i jak będę miała, jeżeli jeszcze bedzie mozliwość wyboru) to raczej wybrałabym zerówkę. Dziecko na spokojnie może się wdrożyć w edukację, ale jeszcze z elementami zabawy. Jakoś do tej pory to funkcjonowało i to dobrze. No ale to tylko moje zdanie, a jak narazie mogę tylko teoretycznie się wypowiadać. Pozdrwiam i życzę podjęcia odpowiedniej decyzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basiu!

Moja córeczka ma już prawie 11 lat, ale kiedy podejmowałam decyzję, czy posłać ją do szkoły czy do przedszkola (wtedy był tylko wybór zerówka w szkole lub sześciolatki w przedszkolu) to nie miałam wątpliwości, że powinna iść do przedszkola. Mimo, iż moje dziecko płynnie czytało już w wieku niespełna 5 lat, to jednak ważna jest dojrzałość psychiczna i myślę, że większość dzieci nie jest jeszcze wystarczająco "dorosła", żeby rozpoczynać szkołę w wieku 6 lat. Ale to tylko moje zdanie. Przemyśl dobrze swoją decyzję. Powodzenia życzę i chudnięcia oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny :)

Właściwie chciałam tylko przywitać nasze nowe koleżanki

Witam Monikę, Violę i Kulkę, cieszę się, że dołączyłyście do nas i życzę Wam powodzenia i wytrwałości :-D

Basiu, myślę, że Ty powinnaś określić poziom dojrzłości swojego dziecka. Ja swoje dzieci posłałam wcześniej do szkoły, bo obaj urodzili się na początku roku i umieli naprwdę dużo więc uznałam, że w przedszkolu będą się tylko nudzić. Nie żałuję tej decyzji, ale byłam w miarę spokojna, bo musieli zdać testy: pedagogiczny i psychologiczny. Każde dziecko jest inne, więc musisz sama podjąć tę decyzję. Pozdrawiam serdecznie :-D

Życzę wszystkim dobrej, spadkowej nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE KOCHANE SIOSTRY SERKÓW

Gosiulek serdeczne dzięki z linka - skorzystałam i uspokoiłam się bo wszystko pod kontrolą

ALE TY KOCHANA ZACZYNAŁAŚ TAK JAK JA I JA NIE MOGĘ ZOBACZYĆ 6 TYLKO CIĄGLE 7 A TY 69 KG- CUDOTWÓRCA JESTEŚ

Viola 63,Kulka witam i trzymam kciuki

Anulka Ty już tak blisko celu

Piszecie o ćwiczeniach ja od 1 lutego regularnie aerobik 2x w tygodniu ,staram się 1x w tygodniu basen, 1x w tygodniu godzinny spacer i CODZIENNIE RANO przed pracą 10 minut ćwczeń na piłce i waga tak idzie powoli ale spodnie juz spadaja i bluzeczki nie pokazują oponek i lżej się biega po schodach...

Trzymajmy się dalej

BUZIAKI !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laseczki:)

wpadam tylko powiedziec czesc i zmykam spac;jutro robie nadgodziny;musze wstac o 6rano!i bede w pracy jakies 13-14 h ale musze odrobic te 3 pary nieplanowanych butkow:)

witam nowe protalki w naszym gronie!!i gratuluje spadeczkow;tych malych tez:)

ja od dzis postanowilam odstawic wszelakie tolerowane produkty do swiąt;moze zaczne spadac szybciej:)

dobrej nocki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was ma dzieci w wieku 6 lat i czy ma dylemat dotyczący zerówka czy 1 klasa?????

pozdawiam i ściskam

Basia79

ja tez dzieci jeszcze nie mam, ale osobiście bym posłała dziecko do zerówki na 100000000% Nie zabierajmy dzieciom dzieciństwa i młodości... niby to tylko rok, ale rok szybciej skończy szkołę (szkoły) i rok szybciej będzie musiało wejść w dorosłe życie... zacząć pracować itp itd... A dorosłość jak juz przyjdzie to pozostanie do dziciństwa się nei wróci, więc ja osobiście swoim dzieciom jeśli będę tylko miała taki wybór - to na pewno przedłużę to dziecństwo jak tylko się da... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE KOCHANE SIOSTRY SERKÓW

Gosiulek serdeczne dzięki z linka - skorzystałam i uspokoiłam się bo wszystko pod kontrolą

ALE TY KOCHANA ZACZYNAŁAŚ TAK JAK JA I JA NIE MOGĘ ZOBACZYĆ 6 TYLKO CIĄGLE 7 A TY 69 KG- CUDOTWÓRCA JESTEŚ

No tak, właśnie widzę, że w tym samym czasie zaczynałyśmy. Ale z tego co widzę to Ty startowałaś z 78?? Ja z prawie 75, więc jakby nei patrzeć to jesteśmy dalej an tym samym poziomie - te same spadki ;> Pozdrawiam gorąco. I oby tak dalej, a nawet lepiej ;):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.