Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej:) w koncu normalnych rozmiarow forum:)

Dziekuje za rade z ctrl jutro w pracy jak znowu forum sie powiekszy zastosuje:)

Bogunia schabu nie wolno!!!! tylko chude wedlinki i chude miesko!!!!

Nutka myslalam, ze wiecej na noc wcinasz, ja juz sama nie wiem co z to Twoja dieta nie tak...nie wiem co tez z moja choc u Ciebie biedaczko jeszcze gorzej to wyglada...

Witam wszystkie nowe dziewczyny:)

Pozdrawiam, dobranoc i karaluchy na noc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam późną porą;)

Aha i ja jescze ostatnio jak chce mi się coś słodkiego to wcinam cytrynową gumę orbit w listkach bez cukru (sa takie 14 pasków w opakowaniu). Niby Dukan pisałam, że gumy miętowe bez cukru można wcinać do woli. Ale ja ostatnio jak chciałam kupić gumy wzięłam do ręki i miętowe i cytrynowe. I One tak naprawdę mają tyle samo węgli, więc stwierdziłam, że chyba różnicy nie zrobi, a zawsze to w samku coś słodkiego :) I trochę zabija chęc podjadania :-D

Jeśli chodzi o gumy do żucia to jak najbardziej możemy, tylko, że Dukan zabronił żuć gumy słodzone sorbitolem, ale przejrzałam wszystkie gumy w kilku marketach i nic takiego nie znalazłam, mimo wszystko żuję gumę, nawet porzeczkową i ogólnie nie narzekam:):-D

WITAM tradycyjnie jak to ja wieczorową porą

Chwila wytchnienia...

Obiad dla męskiej załogi na jutro zrobiony ( mam 3 dorosłych facetów w domu i zupy gotuję w sagankach)

Ja się rozmarzyłam na warzywka i zrobie sobie: kapustę kiszoną z pieczarkami ( gotowaną) - pachnie że aż...ale dopiero w piątek ją bedę jadła , w sobotę gołąbki z mielonym z kurczaka w pomidorach... mniam...

A w niedziele polędwica (wieprzowa?) w zalewie jogurtowo-jajecznej p y c h o t a duszona w warzywach

I mam pytanie do specjalistów czy mogę sobie upiec schab?

Też się zastanawiałam nad tym schabem, niby wędliny wieprzowe możemy, ale tylko pieczone i gotowane. Jak kupisz wędlinę z szyldem "schab pieczony" to jest ok ale mięsa jako takiego nie możemy...gryzła mnie ta zagadka kilka dni aż się wreszcie skusiłam i kupiłam, jadłyśmy z mamą przez kilka dni i nic niepokojącego nie zauważyłyśmy, mama zrzuciła nawet kolejne 2kg :D

Nie twierdzę, że można bo pewna nie jestem, mówię po prostu o swojej sytuacji, żeby nie było później, że wprowadzam kogoś w błąd...

mam jeszcze jedną prośbę

czy któraś z was ma może skany nowej książki ducana

bo bardzo bym chciała

jak coś to jest mój adres szyszunia77@onet.pl

z góry dziękuje

Mam to na dysku, postaram się wysłać, jak nie dziś to jutro do południa.

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz w domu...juz?!!dopiero raczej:)

tak sobie jeszcze przed spaniem poprzymierzalam ciuchy....od dwoch tyg bez zmian;ja juz nie wiem..plakac mi sie chce juz nie wiem czy ze zmeczenia czy z tych ciuchow czy co??jakas napuchnieta sie czuje a dopiero jutro na warzywa wchodze..;) a @skonczyla sie dopiero co..

i z pewnoscia powodem tego,ze tak wolno mi idzie jest problem z wyproznianiem:(:):(:-D:(

poprosilam kolezanke co jechala na urlop do PL zeby mi kupila colon c(tego nie probowalam jeszcze)i farmaceutka jej powiedziala,ze to na recepte...no sorry ale dam sobie rece ucucac,ze to na recepte nie jest..

wiec zasne dzis zdolowana..

dobranoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyneczki po jednodniowej przerwie. Wczoraj tak mi się nie chciało

na forum zaglądać i dopiero dziś poczytałam co żeście naskrobały!! U mnie po rozpoczętej

po raz setny uderzeniówce 1,7 kg mniej!!! I jeszcze nie mówię koniec. Dopiero w sobotę

sobie warzywka zrobię, bo będę miała gości. I tym razem zafunduję sobie krótszy rytm zmina

w fazie naprzemiennej - będzie co najwyżej do 3/3 ale może zobaczę jak to będzie 1/1.

Muszę się dziś tylko za pieczenie torciku wziąć.. Miałam wczoraj to zrobić.. ale tak jakoś mi

się nie chciało – ale dzisiaj to już muszę! Pazurki też już mam żelem pomalowane – i teraz do

kwietnia mam nadzieje, że będą mi ładnie rosnąć i żaden mi się nie połamie..

Nie wiem co mi się w główce odmieniło, że znów umiem się trzymać diety – i mam nadzieje,

że nie zapeszę tak pisząc.. bo to dopiero 3 dzień!!! Jeśli chodzi o parówki!!! To jem

CODZIENNIE jedną. Nie lubię jakoś wędlinek i wolę taką parówę na ciepło!!! Ale kupuję

takie odtłuszczone z linessy (lidl) – ale długo taką jedną przeżuwam, delektując się smakiem.. :-D

żeby mi ta jedna nie była za mało. Zajadam się też mięsem mielonym z indyka – takim gotowym

(z biedronki), tak - jest tłuste.. Ale jadłam je wcześniej i jem teraz – i chudnę (jak się ładnie

trzymam diety). Ale jak przestaję.. to przybieranie na wadze na pewno nie bierze mi się z tych

parówek i tłustszego mielonego – tylko, ze słodyczy.. :)??: Tym razem nastawiłam się na to, że

dieta w całej swojej okazałości – niezależnie na wyniki potrwa do 24.04 – więc nie jest to tak

strasznie długi czas – ciągle to sobie powtarzam – i mam nadzieje, że ten argument uratuje mnie

przed grzeszkami!!! Cieszę się bardzo, że mimo mojego ciągle ‘marnotrawnego' powracania do

diety – jeszcze co nieco mi spada. ;)

Miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie  :) :-D

U mnie cały czas deprecha jesienno - zimowa. Jeszcze nigdy tak długo mnie nie trzymała. Nie mogę przemóc się i zabrać za odchudzanie a miesiące płyną  ;) .

Jak w poprzednich latach decydowałam się brać leki, tyłam niemiłosiernie. Jak nie biorę to nic mi się nie chce. 

Juz nie smęcę. Widzisz więc Bożenko, dlaczego  nie piszę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :-D :-D

U mnie cały czas deprecha jesienno - zimowa. Jeszcze nigdy tak długo mnie nie trzymała. Nie mogę przemóc się i zabrać za odchudzanie a miesiące płyną :) .

Jak w poprzednich latach decydowałam się brać leki, tyłam niemiłosiernie. Jak nie biorę to nic mi się nie chce.

Juz nie smęcę. Widzisz więc Bożenko, dlaczego nie piszę.

Pozdrawiam

Tak jak mówiłam ostatnio - mój Luby narty zaliczył - więc teraz już zima się skończy!!!

GWARANTUJE... !!??!! :D Więc liczę na to, że z wiosną minie Ci deprecha. Zawsze

możesz zmienić na chwilę 'miejsce spania' i przy mężu będzie cieplej i milej. Bo to

tak fajnie zasypiać w czyjichś ramionach ;)

No i w końcu zapomniałam się tymi nartami pochwalić - bo i po to tak ten urlop

po trochu wzięłam - i tylko to się udało, bo nie załatwiłam NIC z tego co chciałam

załatwić. Ale na nartkach 2h pojeździłam :-D Dziś o dziwo nie mam zakwasów i czuję

się wyśmienicie. Gdyby mi się udało siostrę namówić - to poszłabym jeszcze raz.

Ale tego śniegu na górce to z dnia na dzień będzie coraz mniej. Ale to i dobrze. Niech

już się ta zima skończy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłam ostatnio - mój Luby narty zaliczył - więc teraz już zima się skończy!!!

GWARANTUJE... !!??!! :-D Więc liczę na to, że z wiosną minie Ci deprecha. Zawsze

możesz zmienić na chwilę 'miejsce spania' i przy mężu będzie cieplej i milej. Bo to

tak fajnie zasypiać w czyjichś ramionach ;)

No i w końcu zapomniałam się tymi nartami pochwalić - bo i po to tak ten urlop

po trochu wzięłam - i tylko to się udało, bo nie załatwiłam NIC z tego co chciałam

załatwić. Ale na nartkach 2h pojeździłam :-D Dziś o dziwo nie mam zakwasów i czuję

się wyśmienicie. Gdyby mi się udało siostrę namówić - to poszłabym jeszcze raz.

Ale tego śniegu na górce to z dnia na dzień będzie coraz mniej. Ale to i dobrze. Niech

już się ta zima skończy!!!

Niestety  budzę się w nocy i chodzę to jeszcze mój skarb też by się nie wyspał  :)

Gratuluję świetnego nastroju (wróży on dobrze Twojemu małżeństwu) i obyś miała taki dobry całe życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki :)

Pierwszy post mi wcięło więc się trochę wkurzyłam ;)

Ostatnia Szanso, nie chcę Ciebie przekonywać, żebyś pisała na forum, ale jak już coś skrobniesz to zawsze z dużym sensem, więc nas pozbawiasz miłych doznań :D . Życzę Ci, żebyś jak najszybciej uporała się ze swymi smutkami, Tobie wiosna jest najbardziej potrzebna. Pozdrawiam :-D

Marudko, gratulacje, super wynik, oby tak dalej :-D

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę wspaniałych wyników wagowych :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.