Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Protalinki :D

U mnie waga ciagle stoi.. :/ to strasznie demotywujące i nie będę ściemniać, że cholernie kuszące na sięgniecie po łakocie i zakazane smakołyki ;) ale staram się trzymać, chociaz niestety nie zawsze mi to wychodzi :) Np te nieszczęsne parówki, gdy nie ma co zjeść a jestem po za domem to wybieram mniejsze zło czyli tą nieszczęsną parówke :-D może to dobrze, że staram się wybierać te z indyka z mniejsza zawartością tłuszczu, ale i tak przekracza to granice Dukanowej normy. Tak jak już mówiłam od 21 lutego waga stoi.. zatrzymała się na nieszczęsnej 102 wolałabym, żeby chociaz to było 99 by mieć tą cholerną setkę za sobą!!!! MAm dośc już tej 3 cyfrówki !!!!! :-D Motywacja spada z każdym dniem niestety.. Nie wiem może by spróbowac zacząć od początku uderzeniówkę ? Może przedłużyć te białka do 7 dni ??? Nie wiem, cięzko :-D coraz więcej rzeczy mnie kusi ehh .. Juz niedługo trzaśnie 3 miechy dietowania.. a Przedemną więcej jak za mną :D Smutno...

Pozdrawiam i życze innym więcej zacięcia i samozaparcia... Oby waga spadała jak najszybciej!! i Jak najwięcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a dla Sliweczki wysyłam trochę słonka z opolszczyzny ...

Zabieram się kochana za przesadzanie kwiatów :) miła robota!

W domku wysiałam rzerzuszke i bazylię :-D

A z doniczki uśmiecha się Prymulka purpurowa!

Wiosna przyszła!! ;)

Dzięki Olinko...U mnie wiosna brzydka...Pada deszcz,jest ponuro i mokro,wszędzie błoto...Poza tym resztki śniegu i lodu pozostały...Oj jak brzydko na podwórku...Ja chcę już słoneczka,zielonej trawki,śpiewu ptaszków...A do tego moja waga stoi...Cholera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spojrzałam na swoje notatki od 11 lutego schudłam tylko 1,5 kg - to okropne, ale nic trwam dalej już (lub aż) 7 kg i faza 3. Może wiosna nam dopomoże.

Maragrete dzięki serdecznie za zaklinanie wagi.

Ja trzymam kciukasy za Twój spadek i wszystkich stojących (bo spadkowicze mają już radość, czego bardzo serdecznie gratuluję), czary mary niech się zmniejszą Twe wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wieczorowa pora ;)

skorzystalam z wspanialego przepisu kurczak w sosie curry i kilka moich znajomych tez sie zachwycilo :) a nic zupelnie sie nie przyznaje ze tojakas dieta ;p 

u mnie nareszcie jakis ruch na suwaczku - spadek o kilogram i 10 dkg czyli juz widze piec w polowie a nie szesc czy siedem, jest wspaniale - cierpliwosc poplaca

dzis rozmawialam tez z lekarzem na temat diety i mowil on ze jest troche ekstremalna i moze byc rzeczywiscie neibezpieczna dla ludzi z problemami z nerkami oraz UWAGA z watroba! t mnie zaskoczylo bo nie slyszalam o tym wczesniej ale juz porylam po necie i rzeczywiscie nadmiar bialek a razej toksyny powstale przy ich obrobce w organizmie nie sa watrobce obojetne... tak ze trzeba by sobie profile watrobowe spradzic jesli ktos ma problemy z watroba... a bialka na dlugo przewidziane

milego wieczorku protalowym protalkom :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spojrzałam na swoje notatki od 11 lutego schudłam tylko 1,5 kg - to okropne, ale nic trwam dalej już (lub aż) 7 kg i faza 3. Może wiosna nam dopomoże.

Maragrete dzięki serdecznie za zaklinanie wagi.

Ja trzymam kciukasy za Twój spadek i wszystkich stojących (bo spadkowicze mają już radość, czego bardzo serdecznie gratuluję), czary mary niech się zmniejszą Twe wymiary.

No kurcze,to ja zaraz może zrobię laleczki Vodoo dla Was? Takie troszkę pulchniejsze a potem poodcinam to co zbędne i kilka kg pójdzie precz?? ;) Dziewczynki szczerze życzę spadków ... trzymam kciuki! Saga te 7 to tylko 7 :) coż znaczy 7 kg wobec tej całej fury za Tobą??

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spojrzałam na swoje notatki od 11 lutego schudłam tylko 1,5 kg - to okropne, ale nic trwam dalej już (lub aż) 7 kg i faza 3. Może wiosna nam dopomoże.

Maragrete dzięki serdecznie za zaklinanie wagi.

Ja trzymam kciukasy za Twój spadek i wszystkich stojących (bo spadkowicze mają już radość, czego bardzo serdecznie gratuluję), czary mary niech się zmniejszą Twe wymiary.

Sagus  dobre te czary...

moze dodam;

abra kadabra bys w koncu wstretna wago spadla ;)

dziewczyny kiedy mamy zlot na gorze czarownic? miotla odkurzona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa pora :)

Dzien minal szybko. W pracy zlecialo

Niestety w ciagu dnia nie mam jak do Was zajrzec. Nadrabiam wieczorkiem Wasze wpisy;)

U mnie dzis dzien z warzywkami. Znalazlam przepis na kotlety brokulowo-tunczykowe . Byly przepyszne.

Podsumowujac 1 faze poszlo niezle. 2.8kg mniej. Przyznaje,ze przez cala faze uderzeniowa wazylam sie codziennie. Od dzis postanowilam robic to co tydzien. Pamietam rok temu ,ze codziennie wazenia nie zawsze byly zadowalajace. Waga skakala w gore i w dol.

To tyle co do diety.

Musze sie Wam pochwalic,ze w koncu dzis wyszlo sloneczko. Bylo 25st w sloncu. Piekny dzien. Naprawde czulo sie dzis wiosne ;))

Zmykam do przepisow na Protal. Udanego wieczorku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem!

Serdecznie dziękuję za miłe przywitanie. Teraz na pewno łatwiej będzie mi coś skrobnąć. Mój wynik to 11 kg w dół. To naprawdę bardzo dużo. Cieszę się ogromnie ze spadku, ale jak każda z Was chciałabym więcej. 10 kg zrzuciłam w przeciągu 2 m-cy. Teraz niestety nie idzie mi tak szybko. W tej diecie najbardziej brakuje mi owoców. Wcześniej przepadałam za słodyczami, ale je na szczęście można zastąpić protalowymi. Owoców nie da się niczym zastąpić, więc postanowiłam skusić się raz na piękne, rumiane jabłuszko. Kiedy się zorientowałam, że waga nadal spada podjadałam je codziennie, nawet po 2 i 3. Nawet sobie niewyobrażacie jak mi smakowały. Niestety zaobserwowałam, że waga juz nie spada, a czasem nawet w górę. Dopiero na naszym forum wyczytałam, iż został przerwany u mnie proces ketozy. Podając ten przykład chcę podkreślić wartość tego forum. Dziewczyny jesteście WIELKIE, tzn Wasza wiedza na temat tej diety- oczywiście:) Jeszcze raz wielkie dzięki za takie fachowe informacje.

Nie martwmy się tym, iż nasza waga tak powoli spada. I tak osiągnęłyśmy wiele zrzucając w przeciągu tygodni lub miesiecy tyle, ile nie udało nam się zrzucić latami. Trzymajmy się zasad Dukana, a waga na pewno ruszy w dół. Tego życzę każdej z Was z osobna i sobie również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) :-D

U mnie cały czas deprecha jesienno - zimowa. Jeszcze nigdy tak długo mnie nie trzymała. Nie mogę przemóc się i zabrać za odchudzanie a miesiące płyną ;) .

Jak w poprzednich latach decydowałam się brać leki, tyłam niemiłosiernie. Jak nie biorę to nic mi się nie chce.

Juz nie smęcę. Widzisz więc Bożenko, dlaczego nie piszę.

Pozdrawiam

Kochana znam ten ból z tabletkami człowiek czuje się super ale waga idzie w górę- najgorsze jest to że nie zwraca się na to uwgi bo humor dpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniezynko!!!! Witaj spowrotem, brakowalo Ciebie tu:) Jak tam urlop w anglii???

Nie rezygnuj i nie lam sie, ja wiem jakie to demotywujace bo 7kg tracilam w pol roku zeby zaraz na wyjezdzie tygodniowym odstepujac od diety dobrac 4!!!!! Jestem od 22 lutego spowrotem na diecie i przez prawie miesiac tylko 2,5 kg...to dopiero demotywujace...Cos czuje, ze 4 kg dobrane w tydzien bede zrzucac przez kolejne 4 miechy...;)

Odstaw moze parowki i sprobuj je zastapic czyms innym...Ja wynalazlam kielbaski z fileta ''Receptura staropolska'' Tarczynskiego chyba...sa przepyszne, o niebo lepsze od parowek i mniej tluste choc i tak maja dodatek wieprza:) ale mysle, ze maja lepsze parametry od parowek.

No nic zmykam i pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.