Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny!!!!

U mnie znowu waga szaleje:( Kolejne bialka i waga zamiast spadac idzie w gore:( niech ktos mi powie o co tu chodzi????Tymbardziej, ze za pierwszym podejsciem do diety zawsze na bialkach troszke spadalam...czy moj organizm zbuntowal sie czy co? nie dosc, ze nie spada to rosnie:( zalamka, nie wiem co juz robic....

Co do serkow to tez uzywam linessy z lidla, nie jest to typowy ser topiony ale ma konsystencje pasty a w smaku bardziej przypomina serek twarozkowy ale jest ok i do pieczywka otrebowego+wedlinka itp jest b.dobry.

Swietny pomysl z salatka grecka i serkiem wiejskim zamiast fety.Uwielbiam salatke grecka i przed dieta bardzo zcesto ja jadlam i teraz mi jej bardzo brakuje...jak tylko wskocze na PW to ja zrobie w wersji protalowej.

Tymczasem spadam i do napisania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!!!!

U mnie znowu waga szaleje:( Kolejne bialka i waga zamiast spadac idzie w gore:( niech ktos mi powie o co tu chodzi????Tymbardziej, ze za pierwszym podejsciem do diety zawsze na bialkach troszke spadalam...czy moj organizm zbuntowal sie czy co? nie dosc, ze nie spada to rosnie:( zalamka, nie wiem co juz robic....

Co do serkow to tez uzywam linessy z lidla, nie jest to typowy ser topiony ale ma konsystencje pasty a w smaku bardziej przypomina serek twarozkowy ale jest ok i do pieczywka otrebowego+wedlinka itp jest b.dobry.

Swietny pomysl z salatka grecka i serkiem wiejskim zamiast fety.Uwielbiam salatke grecka i przed dieta bardzo zcesto ja jadlam i teraz mi jej bardzo brakuje...jak tylko wskocze na PW to ja zrobie w wersji protalowej.

Tymczasem spadam i do napisania:)

napisz co jesz i ile i ile pijesz wtedy sie zobaczy, moze sie cos wychwyci co powoduje takie skoki...

ile wazysz i ile masz wzrostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie przy kawusi!

Nie wiem jak waga bo się pokłuciłyśmy;) Zważe się dopiero w niedziele, ale tak jakby czuję,że spadam :-D Oczywiście suwaczek nieaktualny, już jakiś czas, więc do celu jeszcze dalej.

Może nie masz MO Worda 2007?? Bo tam częśc była w starym formawcie a część w tym 2007.

Ja wysyłałam plik, który dostałam od Gochny i jest on w *.PDF. Czyli jeśli potrzeba Adobe Reader najprawdopodobniej...

Chyba stąd można pobrać jakby co .. http://get.adobe.com/reader/?promoid=DAFYK

A jesli chodzi o kłótnie z waga, to niestety dzisiaj się na nią tez pogniewałam.. Zawsze dla sprawdzenia wagi rano - waże się conajmniej z 3-4 razy, aby sprawdzić czy wynik ten sam... A dzisja.. Wchodzę nanią i waga pokazuje 67.9 dwa razy, wchodze trzecie raz - pokazała 67.4, wchodze znowu i zaczyan pokazywać 68.2, ap otem 68.4. I bądź tu człowieku mądry... grrr ;):(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... ktoś tu znowu czegoś nie umie... Mogę prosić o wskazówki jak zamieścić link do strony?

Nie rpzejmuj się - kazdy może sobie skopiowac ten adres i samemu wkleić w przeglądarke... A przyczyna, że się nei świeci na niebieski? może ten brak spacji przed nim - moze przez to portaktowało to jako zwykły tekst. Pozdrawiam.

mam nadzieję, że się nie gniewasz - wkleje twój link poprawnie: http://www.smakimprezy.pl/2009/03/20/kolor...rki-bankietowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że się nie gniewasz - wkleje twój link poprawnie: http://www.smakimprezy.pl/2009/03/20/kolor...rki-bankietowe/

Gosiulek to chyba przede wszystkim poratowałaś mnie.. bo nie umiałam

tego otworzyć.. ;)

A pieczareczki piękne i jak smakowicie wyglądają.. Moja połowica

niecierpi jak smażę mielone.. :) ale koniecznie na jutro to zrobię!!!

Koniec, kropka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Protalki drogie moje !

U mnie tez słonko, ciepełko, wiatru troche tylko ale może to i dobrze bo osuszy prędzej to błocko dookoła....inne zycie we mnie wstępuje od razu..HURRA!

Szyszunia, ,Dukaneczka, MarzeniaW - gratuluje wam spadków !!! :)

Bożenko - ciesz sie nawet z tego pól kilograma, ja bym sie cieszyła. Gratulki !!! :-D

Witam wszystkie Protalinki.

Przez tydzień nie uczestniczyłam w forum, to znaczy nawet prawie nie czytałam.

Powodem tego jest odnawianie mojej zażyłości z robótkami na drutach. Ostatni raz zajmowałam sie tym jak dzieciaki były małe, czyli 30 lat temu.

Witam witam Babciu Magdo - a jak waga u ciebie... nie zwieksza sie ? jesz normalnie juz wszystko co przewiduje Dukan czy "oszczędzasz" sie jakos z jedzeniem ?

Gosik169 - miło mi że dołączyłaś do naszego grona > Powodzenia i wytrwałości w diecie ci życze ! :-D

Śnieżynko - ja wiem że przestój działa demotywująco, sama ze sobą toczę taka walkę z pokusami od prawie roku w każdym przestoju bardziej mi trudno ale... nie załamuj sie.. proszę.. zobacz ... na mój suwak, tez zaczynałam z trzycyfrowym wynikiem ale mi sie udało... a jestem w wieku twojej mamy więc w naszym wieku chudnie sie trudniej ( spowolniony metabolizm, zbliżająca sie menopauza itd) Weź się w garść.. zobacz ile osiągnęłas i szkoda by było tego stracic, idzie wiosna, odkryjemy nasze ciałka bardziej, będzie ci przykro,że znów zobaczysz w lustrze to czego nie chciałabys oglądac, tłuszczyk tu i tam, pomysl czy warto... lepiej usiądź sobie spokojnie na chwilke albo przed snem i zamknij oczy i zrób sobie taka własna autohipnozę i wyobraź sobie siebie jako laskę, szczuplutką, myśl o sobie szczegółowo i w kolorach jak jesteś ubrana, ze szczegółami, jak wyglądasz, jak sie czujesz z tym super- wyglądem, zapamiętaj to uczucie ... i otwórz oczy... to działa bardzo wspomagająco na motywacje, to sie nazywa autohipnoza i pomaga, naprawdę......

Trzymaj sie i nie poddawaj , ja w ciebie wierze, dasz rade ! :D

A propos - co u naszej Gochny ? - wyjechała na te swoje kursy i słuch o niej zaginął....

Olinka - nie daj sie tym urodzinowym słodyczom, trzymaj sie i odmawiaj konsekwentnie. Miłych chwil w imprezowaniu !

Sagus - czaruj, czruj kochana, moze to pomoże.... ( ja tez troche do rymu tak jak ty.. ;) )

Marudko - dla gości zrób jeszcze protalowa przekąskę następująca : ugotuj brokuły na parze najlepiej ( bo nie traci koloru ) albo normalnie w wodzie ale z odkryta pokrywka, tak na chwilkę tylko żeby były lekko twarde, ostudź je i poukładaj na dużym okrągłym talerzu naprzemiennie różyczki brokuła i surimi z paczki a do tego na środku talerza postaw miseczkę albo małą filizanke z sosem czosnkowym na bazie jogurtu z przyprawami i duuużą iloscia czosnku. Pyszna przekąska i bardzo ładnie wygladja te kolory : biały sos, zielone brokułki i różowe surimi.

Co do owoców, to mi za nimi też sie bardzo tęskni... przyznam sie do tego, że czasem na warzywkach raz na miesiąc ostatnio zjadam jakis owoc, raz kiwi, raz pół jabłka albo kilka suszonych sliwek... też brakuje mi baaardzo owoców.

Miłego dnia wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo TAK!!!!! To też mój ulubiony kabaret,a Maryjusz jest najlepszy!!!!!

No jest debeściakiem :D

Olinko, ja bardzo lubi Wielkanoc, bo wiem że po niej już tylko lepiej :) Wiosna i lato za progiem :-D

Dokładnie tak samo mówi moja przyszła tesciowa, troche w tym racji :-D

Olinko ja to mam podobnie jak Ty - też obserwuję, że wizyty w wc stały się ot tak całkiem regularne i niesie to za sobą też wyniki na wadze a to czy jestem akurat na białkach czy jem warzywa nie odgrywa tu większej roli - widocznie jesteśmy jakiś "typ mieszany" :D Mam do Ciebie jeszcze pytanko w spr. bazylii , bo marzę w tym roku o "parapetowym ogródku", ba, może nawet "balkonowym ogródku", ale jeśli chodzi o ogrodnictwo, pielęgnację kwiatów itp. jestem LEWUS totalny. Proszę o instrukcje(ale wiesz, takie jak dla dziecka z przedszkola) ;) jak sobie wychodować bazylię w doniczce. Kupiłam nasiona już chyba miesiąc temu ale przeczytałam na nich, że wysiew ma być w marcu i tyle. A ziemia? Jakaś specjalna czy może być taka jak do kwiatów? Z której strony w mieszkaniu najlepiej ją trzymać?Kiedy można wystawić na balkon? Czy wysiewasz także inne zioła? Jeśli tak to jakie, bo też ch ętnie bym spróbowała chociaż. Sama wychodować sobie potrafię tylko rzeżuchę, o ile nie zapomnę podlać :-D taka już ze mnie oferma

No ja myślę, że niezły pomysł z tymi laleczkami Vodoo hihi :D

Marzeniu po pierwsze gratulacje :D

Co do roślinnosci, uprawiania kwiatów itp to chyba jest to moim hobby, kwiaty cieszą oko.

A bazylię wysiałam do malej doniczki z ziemią taką jaką miałam akurat w domu.

Powiem tak: w tamtym roku miałam ją całe lato w doniczce w domu na parapecie. ale dziewczyny kiedyś tu pisały że sadzą też sadzoneczki w ogródku, najlepiej umieścić je w doniczce w zacisznym i słonecznym miejscu. Bazylia potrzebuje wody jak juz wyrośnie (podczas kiełkowania oczywiście też) bo dosyć szybko bez wody obumiera -ale wykle po podlaniu podnosi swoje listeczki. Ale możesz zrobić smiało tak jak pisze Marudka -kup gotowe i po prostu je pielęgnuj. Zrywanie listków wzmaga wzrost roślinki :D

mam też w planach wysiać majeranek - nie miałam tylko ziemi dosyć, aha i mam szczepkę mięty :D ale to już z uprawy mamy. Mama wlasnie na pewno chodowała oregano - na balkonie własnie.

Powodzonka to nic trudnego.

ah to Vodoo no musze przysiąśc i zrobić... może Kasias albo Babcia Magda zrobią sweterki a Marudka szaliczki ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete ojj jak się rozmażyłam naprawdę dziekuję Twoja autohipnoza naprawde czyni cuda :-D bedziem walczyć dalej

A u Mamci dobrze, nadrabia teraz zaległości w pracy, dlatego narazie nie ma czasu nic napisać, ale napewno jak wróci do domku to zajrzy na forum i coś naskrobie :)

Bogunia dziękuje za wsparcie, masz racje jak się poddam to waga będzie szła w drugą mańkę, a tego nie chce nikt ;)

Sandra dziękuje za miłe słowa, fajnie jest mieć świadomość, że ktoś o Tobie pamięta dziękuje Kochana, bo już czułam się na forum tak jak jakiś intruz. A w Anglii było cudownie, wypoczełam jak nigdy, wybawiłam się, wyszalałam i co najważniejsze odpoczełam psychicznie od szkoły domu i dzieciątka. Było super, szkoda tylko, że tak krótko ale obowiązki jednak wzywały :-D Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upieklam chlebek, dziewczyny polecam zielona cebulke wrzucic , pycha...

A z jakiego przepisu pieczesz i w jakiej temperaturze i jak długo??!!??

Super Ci wyszedł - jeśli smakuje tak jak wygląda - to chcę upiec taki

sam!!!

Mój to po pierwsze jak taki duży to w środku mokry i nie dopieczony.

Trochę się już z tym pogodziłam - ale gdyby nie trzeba było..

To chętnie bym zjadła taki jak Twój!! A po drugie, żeby się upiekło

to muszę w muffinkach - nie jest to tragedia.. ale fajnie by było kromeczki

sobie pokroić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego przepisu pieczesz i w jakiej temperaturze i jak długo??!!??

Super Ci wyszedł - jeśli smakuje tak jak wygląda - to chcę upiec taki

sam!!!

Mój to po pierwsze jak taki duży to w środku mokry i nie dopieczony.

Trochę się już z tym pogodziłam - ale gdyby nie trzeba było..

To chętnie bym zjadła taki jak Twój!! A po drugie, żeby się upiekło

to muszę w muffinkach - nie jest to tragedia.. ale fajnie by było kromeczki

sobie pokroić..

Marudko pieke zawsze wedlug przepisu Do-Do na puszysty chlebek, tylko nie ubijalam zoltek, zmielilam otreby dodalam 2 lyzki maizeny, wbilam 3 zoltka wymieszlam, wlalam mleko z drozdzami i ksylitolem wymieszlam, ubilam bialka, na bialka wlalam reszte skladnikow wymieszalam i do zimnego piekarnika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..pieke zawsze wedlug przepisu Do-Do na puszysty chlebek, tylko nie ubijalam zoltek, zmielilam otreby dodalam 2 lyzki maizeny, wbilam 3 zoltka wymieszlam, wlalam mleko z drozdzami i ksylitolem wymieszlam, ubilam bialka, na bialka wlalam reszte skladnikow wymieszalam i do zimnego piekarnika....

To muszę w końcu wypróbować jakiś inny przepis - bo tak się mojego

uczepiłam - ale to Twoje zdjęcie przekonuje mnie :)

To ode mnie chyba tyle na dzisiaj. W KOŃCU P R A W D Z I W Y WEEKEND !!!

Dzisiaj posprzątam - to co się da na jutro przygotować to przygotuję,

a co nie - to od jutra rana :-D

Maragrete, te brokułku z surimi to chyba nawet mniej pracochłonne niż

te pieczarki.. Ze zwykłych odwiedzin - niezła mi impreza wyjdzie ;)

Powoli się zbieram bo joggingu na autobus żeby być jak najszybciej

w domciu! PA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.