Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny!!!!

U mnie znowu waga szaleje:( Kolejne bialka i waga zamiast spadac idzie w gore:( niech ktos mi powie o co tu chodzi????Tymbardziej, ze za pierwszym podejsciem do diety zawsze na bialkach troszke spadalam...czy moj organizm zbuntowal sie czy co? nie dosc, ze nie spada to rosnie:( zalamka, nie wiem co juz robic....

Ja już tylko zaglądam i czytam bo szkoda gadać(pisać)..mam dokładnie to samo. ;) Już się wszem i wobec pochwaliłam że mi spada i zonk..w górę znowu i to sporo:( A jem jak Sandra. Tylko dozwolone, żadnych grzechów ani tolerowanych.Ehhh ....niech chociaż ta wiosna będzie jak należy.

A tym co spada gratuluję i zazdroszcze(pozytywnie oczywiście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tylko zaglądam i czytam bo szkoda gadać(pisać)..mam dokładnie to samo. ;) Już się wszem i wobec pochwaliłam że mi spada i zonk..w górę znowu i to sporo:( A jem jak Sandra. Tylko dozwolone, żadnych grzechów ani tolerowanych.Ehhh ....niech chociaż ta wiosna będzie jak należy.

A tym co spada gratuluję i zazdroszcze(pozytywnie oczywiście:)

Bardzo współczuję Sandrze i Tobie też i Nutce. Każdy ma inny organizm. Może nie dla Was dziewczyny jednak ta dieta, tak jak nie dla mnie Colon C i Dicoman. To co innym przynosi super rezultaty, nie działa na wszystkich... Podziwiam Was za taką górę samozaparcia w dążeniu do celu mimo tylu przeciwności ze strony ciała!!! Jesteśmy po to, żeby się wspierać ale jak widzę, jak Nutka czy Sandra szarpią się aby dojść do upragnionego celu a efekty mierne... serce mi się kraje ... I tak będę Was wspierać, może w końcu Wasze wysiłki będą nagrodzone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,

Nie mam jeszcze książki - przyjdzie pocztą dopiero po niedzieli.... ;) Mam pytanie : czy do tej diety trzeba się jakoś przygotować? Ile płynów dziennie pijecie? Czy oprócz diety również ćwiczycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cię Gosik

Ja jestem z tej diety bardzo zadowolona

Pije minimum 2,5 litra płynów.

Aerobik.(2Xna tydzień), spacerek ok 1 godz w niedzielkę,basen chociaż raz w tyg.troche w domu brzuszków

Tak robię ja bo chcę aby mi się ta skóra trochę zbiegła (bo wiek mam już taki że sama z siebie się nie zejdzie)

ale dziewczyny są któr nie ćwiczą i jest ok (ja właśnie wróciłam po aeroniku i basenie i padam do łóżka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny czy można sie dołączyć?

Dietkę stosują od 22.02 jest super ubyło mi 6 kilo a objętościowo to ze 3 rozmiary.

Może trochę o sobie przed 40 parę lat roczny bobas i to powód mojej diety i 13 latek

też na diecie :-D mam parę pytań o co biega z mąką kuku i skrobią i jak radzicie sobie z problemem

wychodkowym bo nie wiem czy mój organizm przyswaja wszystko co zjadam czy muszę lecieć do apteki. :) ??: jeszcze tylko suwaczek zrobię i bedzie ok Pozdrawiam

Witaj wśród Nas!! Powodzenia!

Dziewczyny,

Nie mam jeszcze książki - przyjdzie pocztą dopiero po niedzieli.... :-D Mam pytanie : czy do tej diety trzeba się jakoś przygotować? Ile płynów dziennie pijecie? Czy oprócz diety również ćwiczycie?

Pić duuuużo min. 2l chyba, ale lepiejwięcej. Ćwiczyć można ale zalecane od II fazy. Przygotować?? Mentalnie, że już niebawem bedziesz musiala wymienić gaderobę na mniejsze rozmiary ;) Pozdrawiam!

Gochna gratuluję trzymania wagi i Maćkowi spadków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobity....

Nutka się melduje, że żyje... pogoda ładna, humor w związku z tym nie tak "denny" jak to bywało w szarudze wcześniejszej.... I Nutka do tego wybiera sie jutro na koncert szantowy do knajpy żeglarskiej i w związku z tym jest szczęśliwa, bo powieje jej Mazurami i wakacjami... :-D

Motylku - widzisz siebie w lustrze i Ty nosisz to 38.. wg mnie to idealny rozmiar dla kobiety ok. 170cm wzrostu, sama do takiego dążę... bo choć u góry z łatwością się w niego mieszczę to na dole... gdzie tam :D. Myślę wiec że jeśli jesteś gotowa by w zgodzie ze sobą skończyć wcześniej i wejść w III fazę to... ja popieram - choc nie namawiam :-D.

Gochna - ah joj.... no jak Ty dobrze wiesz, jak to jest :)

U mnie wciąż bez zmian.... waga jaka była taka jest, centymetry także... nie jem zadnych budyniów, nie piekę chlebków, muffinek, jedynie sernik się zdarzy (ale tez na samym twarogu, jajkach i słodziku)... Tylko drób, ryby, nabiał.... i klops. Nie wiem jak się do etgo ustosunkować... dieta mnie bardzo nie krzywdzi, mogę se dietować... ale chciałabym zrozumieć skąd tak to wygląda u mnie, skąd tak to wygląda u Sandry... i mimo wszystko widzieć efekty, bo w końcu to "dieta odchudzająca" i nie można całe życie żyć bez owoców i węglowodanów złozonych próbując schudnąc chocby 2kg/rok...! Ah, aż nie chce mi się mielić tego tematu.... Duża część moich "październikowych" koleżanek już w III fazie... a ja 14.01.2010 miałam rozpocząc wg Dukana moją i co...? - nico...

Ostatnio byłam u mojej kosmetyczki... rozmawiałyśmy o Dukanie... stwierdziła, że drobna jestem "u góry", ale że z tym dołem.... to po prostu dieta i ruch mogą już nie dać sobie rady, bo ja mam ten tłuszcz z tych okolic po prostu "nieruszalny"... i że może warto szukać męża chir.plastycznego... ;)

Uciekam spać.... gratuluję Wam dziewczyny spadków, ogólnych osiągów protalowych... macie szczęście, że Wasze organizmy "chwyciły bakcyla" na białka....

Dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobity....

Nutka się melduje, że żyje... pogoda ładna, humor w związku z tym nie tak "denny" jak to bywało w szarudze wcześniejszej.... I Nutka do tego wybiera sie jutro na koncert szantowy do knajpy żeglarskiej i w związku z tym jest szczęśliwa, bo powieje jej Mazurami i wakacjami... :-D

Motylku - widzisz siebie w lustrze i Ty nosisz to 38.. wg mnie to idealny rozmiar dla kobiety ok. 170cm wzrostu, sama do takiego dążę... bo choć u góry z łatwością się w niego mieszczę to na dole... gdzie tam :D . Myślę wiec że jeśli jesteś gotowa by w zgodzie ze sobą skończyć wcześniej i wejść w III fazę to... ja popieram - choc nie namawiam :-D .

Gochna - ah joj.... no jak Ty dobrze wiesz, jak to jest :)

U mnie wciąż bez zmian.... waga jaka była taka jest, centymetry także... nie jem zadnych budyniów, nie piekę chlebków, muffinek, jedynie sernik się zdarzy (ale tez na samym twarogu, jajkach i słodziku)... Tylko drób, ryby, nabiał.... i klops. Nie wiem jak się do etgo ustosunkować... dieta mnie bardzo nie krzywdzi, mogę se dietować... ale chciałabym zrozumieć skąd tak to wygląda u mnie, skąd tak to wygląda u Sandry... i mimo wszystko widzieć efekty, bo w końcu to "dieta odchudzająca" i nie można całe życie żyć bez owoców i węglowodanów złozonych próbując schudnąc chocby 2kg/rok...! Ah, aż nie chce mi się mielić tego tematu.... Duża część moich "październikowych" koleżanek już w III fazie... a ja 14.01.2010 miałam rozpocząc wg Dukana moją i co...? - nico...

Ostatnio byłam u mojej kosmetyczki... rozmawiałyśmy o Dukanie... stwierdziła, że drobna jestem "u góry", ale że z tym dołem.... to po prostu dieta i ruch mogą już nie dać sobie rady, bo ja mam ten tłuszcz z tych okolic po prostu "nieruszalny"... i że może warto szukać męża chir.plastycznego... ;)

Uciekam spać.... gratuluję Wam dziewczyny spadków, ogólnych osiągów protalowych... macie szczęście, że Wasze organizmy "chwyciły bakcyla" na białka....

Dobranoc!

Nutka budowę masz taka jak ja nieraz to i dwa numery różnicy między górą a dołem

ale waga idzie powoli ale w w dół wiec jeżeli przestrzegasz reguł i pijesz to musi drgnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :-D

Witaj Ostatnia Szanso, widzę Ciebie na dole strony więc chyba już zwiedziłaś forum ogrodnicze i wróciłaś do nas :D

Dzisiaj nie śpię od 6, szkoda, bo w sobotę mogłabym trochę dłużej ;) . Może ciepło na dworze mnie przyzywa, żeby nie marnować dnia :-D , rano na termometrze było 8st, nie pamiętam kiedy było tak ciepło w dzień, a tu w nocy taka wysoka temperatura :)

Waga bez zmian, chciałabym jeszcze przed świętami coś zrzucic, bo potem może być różnie. Zobaczymy, bo jeszcze @ po drodze , więc wszystko się może zdarzyć.

Motylku, nie smuć się, przemyśl jeszcze sprawę diety, nic na siłę, ale eż nie porzucaj jej bez zastanowienia. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i życzę Ci słoneczka wewnątrz i na zewnątrz :D

Gochna, fajnie, że już jesteś i gratuluję połowinek :-D

Witaj Jula, gratuluje pierwszych sukcesów i życzę Ci następnych :D

Pozdrawiam Wszytkich i życzę miłej i bezgrzesznej soboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie kobietki

u mnie piękne słoneczko świeci

ja właśnie czytam zaległości dziewczyny nie poddawajcie się ja po 1,5 miesiąca schudłam tylko 2 kg mimo że zrobiłam 10 dni uderzeniówki ale teraz moja waga zaczęła spadać

więc to działa

uciekam robić świąteczne porządki

wysokich spadków życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc dziewcznki!!!

Przepraszam, ale jeszcze Was nie poczytałam!!

Zaraz lecę na zakupy.. Wczoraj jeszcze do mnie

koleżanka wpadła i nie wiele udało mi się posprzątac.

Chyba jedna trzeba będzie się ograniczyc tylko do

pozamiatania.

Głównie wpadłam po to żeby się SPADKIEM pochwalic!!!

W końcu mogę pisac 'na temat diety'. Zmieniam suwaczek

i życzę Wam pięknej słonecznei i ciepłej soboty.

W sumie na uderzeniówce mam na minusie 2,4 kg! Jejku,

jak to mobilizuje do dalszej walki. Mam nadzieje, że mi się to teraz

na warzywkach nie zatrzyma!!!

Pa, pa, pa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.