Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Boguniu ja nie mam celu sprzed 10 lat ...tylko jeszcze sprzed 1,5 roku...ba nawet od pazdziernika do stycznia udalo mi sie dojechac w najlepszych momentach do 50-tki...jeden tydzien szalenstwa gastronomicznego wystarczyl by nabrac 4 kg!!!!4 miesiace walki o niecale 8 kg...to bardzo powoli...potem po tym szalenstwie tygodniowym przekonana bylam , ze te szybko dobrane kilogramki tez szybko zejda...a tu dieta leci przykladowo a kilogramy w miejscu...po prostu po tak dlugim czasie jak efektow nie ma to motywacja spada, bo czym tu sie motywowac???Poza tym 50 kg przy 153 cm wzrostu to zadna rewelacja, tyle i mniej waza moje naturalnie szczuple kolezanki tegoz wzrostu.Nie mam zamiaru i nie chce byc chodzacym szkieletorem bo mi sie taki typ nie podoba, lubie kobiety kobiece, ale chce byc szczuplejsza a nie ''okraglutka''..

Nutko tez mialam jedna znajoma b szczupla i zarozumiala i tez b ladna, pozniej wydalo sie, ze taka szczupla byla po liposukcji:)Ale ja sie juz tym interesowalam i z tego co wyczytalam to max mozna odsysac 3 litry-to nie jest duzo...no i wyniki tez bywaja rozne.Do tego spora kasa, ktorej niestety brak.Ale jak nie bedzie brak to nie wykluczam;)

Tylko jak po liposukcji wygladaja te partie ciała za 10 lat koszmar. A 10 lat zleci jak z bicza trzasnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah no cóż... Boguni nic tylko gratulować..! oby "ta dieta była dla Ciebie".... bo doznań moich i Sandry nie zyczę nikomu ;)

Twoje 20 dni = moje jakieś 160 dni.... :) jakoś wniosek, że każda z nas ma 5kg mniej nie jest tu pocieszający dla mnie....

/quote]

Nutko a napisz jak u Ciebie z ćwiczeniami lub innym ruchem?

Może w tym kierunku trzeba ruszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wiosennie choć u mnie troche deszczowo, ale ciepło....

Cześć dziewczyny czy można sie dołączyć?

Dietkę stosują od 22.02 jest super ubyło mi 6 kilo a objętościowo to ze 3 rozmiary.

Może trochę o sobie przed 40 parę lat roczny bobas i to powód mojej diety i 13 latek

też na diecie :-D mam parę pytań o co biega z mąką kuku i skrobią i jak radzicie sobie z problemem

wychodkowym bo nie wiem czy mój organizm przyswaja wszystko co zjadam czy muszę lecieć do apteki. :)??: jeszcze tylko suwaczek zrobię i bedzie ok Pozdrawiam

Witaj Jula z nami- masz szanse w naszym gronie na doping i podtrzymanie na duchu oraz na dobre rady, nie tylko związane z dietka. Trzymam kciuki za wyniki !

jeszcze mi sie coś pochrzaniło z cytowaniem ;) no zobaczymy jak będzie Sliweczko...ale z drugiej strony wydaje i sie ze rozmiar 38 i to male juz mi wystarczy a kg w mom przypadku nie sa zbyt wymierne niestety...tez nie wiem czym to jest spowodowane...i tak sie zastanawiam czy zjezdzanie do 60 kg ma sens bo czasem moge przestac cien bic w te piekne wiosenne dni. a co z apteki ys polecala?

Motylku -jesli tak sie czujesz jak piszesz to moze masz racje że trzeba utrwalac, żebys nie poległa całkiem i nie zaprzepaściła swoich utraconych ponad 14 kilo, to fajny wynik... Ja bym cie namawiała na jakis lekki ziołowy antydepresant, oparty np o ziele dziurawca - popytaj w aptece i wtedy po kilku dniach powinno byc z nastrojem lepiej.. a wtedy może i do diety bedziesz miec inny stosunek. Trzymaj sie ! Tak czy tak daj znac o swojej decyzji...

Witam! Zaczęłam dietke dopiero wczwartek,zobaczymy co z tego będzie,tyle się o niej nasłuchałam, że musiałam się przekonać. Pozdrawiam

Witaj z nami Ruziu - u nas na forum miło, rzeczowe porady, wsparcie i ...lanie za grzechy - powodzenia i cierpliwości w diecie !

Moja waga małpa zielona ani drgnie, katar zreszta tez ten sam od dwóch tygodni i do tego te bolące plecy... już chyba na emeryture powinnam sie zacząc szykowac.......... Tyla zaplanowałam na dzis do zrobienia, i okna , i porządki ... a zrobiłam 20 % planu, trudno, musze najpierw wydobrzeć bo za długo mi sie ta infekcja ciągnie i całkiem opadam z sił.

Gochna - powitac, powitac...po wojazach

Miłego wieczoru wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nutko tez mialam jedna znajoma b szczupla i zarozumiala i tez b ladna, pozniej wydalo sie, ze taka szczupla byla po liposukcji:)Ale ja sie juz tym interesowalam i z tego co wyczytalam to max mozna odsysac 3 litry-to nie jest duzo...no i wyniki tez bywaja rozne.Do tego spora kasa, ktorej niestety brak.Ale jak nie bedzie brak to nie wykluczam;)

Witam oglądałam kiedyś program o kobietach poddających się odsysaniu i byłam w szoku. Mówiły o tym

zwykłe kobiety ktore chciałb być szczupłe tak jak ty ,być zgrabnym a nie chudym i żadna ale to żadna z nich nie zrobiła by tego drugi raz.Po pierwsze ze względu na ból pooperacyjny bo jakby na to nie patrzeć jest to operacja ze znieczuleniem a po drugie efekty są widoczne dopiero po dobrych paru miesiącach i nie masz pewności czy odessane kilogramy nie wrócą. ;) POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oglądałam kiedyś program o kobietach poddających się odsysaniu i byłam w szoku. Mówiły o tym

zwykłe kobiety ktore chciałb być szczupłe tak jak ty ,być zgrabnym a nie chudym i żadna ale to żadna z nich nie zrobiła by tego drugi raz.Po pierwsze ze względu na ból pooperacyjny bo jakby na to nie patrzeć jest to operacja ze znieczuleniem a po drugie efekty są widoczne dopiero po dobrych paru miesiącach i nie masz pewności czy odessane kilogramy nie wrócą. ;) POzdrawiam

Hej Jula witaj na forum:) zdaje sobie sprawe z tego co piszesz, kiedys szperalam w necie z ciekawosci bo nie mialam nadzieji, ze schudne...jak poczytalam to i owo to zajawka przeszla.Wlasnie o to chodzi, ze wyniki moga byc rozne a znajac mojego pecha to tak jak z ta dieta pewnie, wielkie nadzieje i potem zawod...

Dziewczyny szczerze mowiac padam na ryj/brzydko ujmujac/.Jestem po 4 zmianach 12 godzinnych, niedospana i zmeczona jak kon po zawodach.Nie mam sily przygotowac sie do szkoly na jutro.Normalnie takiej kaplicy nie mialam z tysiac lat.Ide zaraz spac.Papa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane..

Witam również nowe Kobietki i trzymam za Was kciuki - za wytrwałość i duże spadki...

(generalnie to za wszystkich trzymam mocno kciuki) - za Nutke i Sandre przede wszystkim, bo się dziewczyny strasznie męczą biedne :-D:(

Jeśli o mnie chodzi to jak zmieniłam suwaczek na to 68,1kg - tak już 4 dzień bez żadnych zmian... Bogunia sprężaj się - widocznie czekam na Ciebie:):-D:)

(PS. Bogunia, to Ty tak latasz na ćwiczenia, basen itp?? bo już się pogubiłam.... Chyba też musze zacząć coś działać... Ktoś kiedys pisała, że schudł niewiele, ale że zauważył, że skóra stała się jędrniejsza... ja niestety takiego zjawiska nie widze - mimo, że staram się dodatkowo smarować na bieżąco...Kąpiel = peeling wyszczuplający, potem kremy antycellulitowe, do tego tera znawe tjakaś kuracja wyszczuplająca w ampułkach na noc.. Oczywiscie wszystko to + masazyk tych części.. No ale nadalnie widze jakichś pozytywnych zmian... )Kurcze, ciągle zapominam obwody zmierzyć... Może kiedyś mi się w końcu uda ;)

A ja dzisiaj po imprezce urodzinowo-imieninowej... Nie wypadalo tam nosić czegos swojego, więc stołowałam się tam..

Znalazł sie losoś wedzony z przyprawami, jajeczka, pomidory i.. tatar.... Tak się zastanawiał i zastanawiałam, i chyba można, co ?? Przecież to wołowinka.

No i się skusiłam jescze na kawałeczek maleński ryby po grecku - dopiero potem sie okazało, że na oleju smażona była... (ale może akurat olej z tej rybki wsiąknął w marchewk;p ,a zjadalam tylko kawałeczek, (grunt to sobie dobrze tłumaczyć...;p) No i sporo wody z cytryną... Mam nadziejże, że ta odorbina oleju i ten sok z cytryny mi nie zaszkodzi ;> (bo soku z cytryny nam chyba nie wolno, co ?)

Aha... słuchajcie - ostatnio gdzies wyczytałam, że Dukan zaleca nie więcej niż 500ml nabiału dziennie???????? Czy to prawda?? Gdzie można taka informację znaleźć?? Trochę to bezsensu.. z tego co pamiętam w nowej książce było napisane, że jogurtów naturalnym można pożywac do woli...

Oczywiście o cos jescze chciałam się zapytać, ale jak zwykle mam sklerozę - może jutro mi się przypomni.

Pozdrawiam Was gorąco Dziewczyny.. i jescze raz życzę taaaaaaaaakiiiiichh spadków ogromnych na wadze z okzaji............ nadchodzacej wiosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W :-D szystkiego najlepszego z okazji wiosny 

Wczoraj wieczorem została przekroczona magiczna granica pomiędzy zimą a latem. Od tej pory będzie już lepiej i lepiej....

Tej nocy bardzo dobrze spałam i obudziłam się tylko 1 raz (gdy banda chłopaków szła ulicą wydzierając się i tłukąc w kosze na smieci). Myślę, że to magia wiosny ;).

Po prostu wczoraj pomimo błota kilka godzin pracowałam o ogrodzie i zdrowo zmęczyłam się, nałykałam czystego powietrza. Posiałam rzodkiewkę, a było to jeszcze zimą  :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Słoneczka brak, ale może wyjdzie, widzę że wszyscy topią marzannę bo jestem sama na dole.

U mnie z okazji wiosny 1 kg mniej super. Czekam z utęsknięniem na "6" z przodu.

Witam nowe Protalki i powidzenia w dietkowaniu, w gromadzie raźniej.

Gratku dla spadkowiczów. Trzymam kciukasy za ruch u stojących wagowo.

Miej niedzieli. Ja zaraz na spacerek, popatrzę jak w Gdańsku topią marzannę, precz zimo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wiosennie wspaniale kobietki.Witajcie Jula22 i Ruzia119 na tym wspanialym forum,zycze Wam jak rowniez wszystkim ulubiencom Twarogu widocznego spadku na wadze i w cm.

-a u mnie wiosna,ale strasznie mglisto nic przez okno nie widac,ale na wadzo za to zobaczylam nareszczie 63,4kg, w koncu.

-Sago gratuluje spadku 1 kg super,oby teraz caly czas bez zastojow.

uciekam robic chlebek puszysty ostatnio polecany na forum tylko zastanawiam sie czy pieczony jest w normalnej keksowce czy tej mnijeszej bo skladnikow tak malo?moze ktos mi odpowie jesli robilyscie?.zycze slonecznej niedzieli.Aha czy pamietacie o moim pytaniu gdzie kupujecie olejek cynamonowy (do masazu) nigdzie nie moge kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wiosennie ;)

Fajna ta wiosna, ciepło tyko mogłoby być więcej słoneczka.

Ruziu witaj na naszym forum i życzę Ci miłych chwil z dietą, a przede wszystkim z wagą :)

Sago i Grazziu jakie piękne osiągnięcia Wam wiosna przyniosła, serdeczne gratulacje :-D

Maragrete nieważne spadki najażniejsze to być w dobrym towarzystwie. niech wraz z początkiem wiosny zginie Twoje zniechęcenie dietowo-wagowe. uśmiechnij się, kochana, a przede wszystkim Życzę Ci zdrowia :D

Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim, żeby zimowa pogoda nawet nie śmiała pomyśleć, żeby do nas wrócić :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wiosennie wspaniale kobietki.Witajcie Jula22 i Ruzia119 na tym wspanialym forum,zycze Wam jak rowniez wszystkim ulubiencom Twarogu widocznego spadku na wadze i w cm.

-a u mnie wiosna,ale strasznie mglisto nic przez okno nie widac,ale na wadzo za to zobaczylam nareszczie 63,4kg, w koncu.

-Sago gratuluje spadku 1 kg super,oby teraz caly czas bez zastojow.

uciekam robic chlebek puszysty ostatnio polecany na forum tylko zastanawiam sie czy pieczony jest w normalnej keksowce czy tej mnijeszej bo skladnikow tak malo?moze ktos mi odpowie jesli robilyscie?.zycze slonecznej niedzieli.Aha czy pamietacie o moim pytaniu gdzie kupujecie olejek cynamonowy (do masazu) nigdzie nie moge kupic.

Grazziu ja pieklam go w keksowce okolo 25 cm dlugosci...te bialka ktore sie ubija nadaja objetosci tym skladnikom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.