Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny:)

Wpadam sie szybko przywitac, zaraz do szkoly.Zasnelam wczoraj jak kloda o 22.30, niestety dieta dziala na mnie tak, ze kilka razy budze sie w nocy na pic i na wc i chocbym przespala milion godzin to i tak wyspac sie nie moge.

Kolejne bialka zakonczone mega porazka:( 1,5 kg ale na plusie.Wczoraj rano bylo jeszcze 52,5 dzis juz 54 -stan sprzed miesiaca sprzed uderzeniowki nr II.Super....Pewnie to kwestia tego, ze przed snem jadlam kurczaczki a potem opilam sie mojego koktajlu.Coz, dukan mowil jesc do woli o kazdej porze...Widac te zasady na mnie nie bardzo dzialaja.Z tym mlekiem to tez nie rozumiem.Przeciez to bialko?Kazdy lekarz, dietetyk itp powie-pij mleko jest zdrowe.Nie spotkalam chyba diety, ktora wykluczalaby mleko ze wzgledu na laktoze...Mam dosc, nie wchodze wiecej na bialka bo cos sie u mnie porobilo nie tak i na nich przybieram, to juz drugi raz:(

Nic spadam, pozdrawiam was wszystkie wiosennie i cieplutko, bo u mnie tez przepiekna pogoda.Gratuluje Ci Sago...Ty to masz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobitki

obudziło mnie dziś piękne słońce, lecz zanim się wybrałam na spacer przyszły chmurzyska i chyba będzie padać, ale co tam, grunt, że wiosna sie zaczęła i jest ciepło.

Sandro nie martw się u mnie też stoi, będziemy się męczyć z tymi 3 kg razem, kiedyś się uda. Znów najadłam sie serniczka i trufelków, więc się nie dziwię.

Motylku, Nutko, Śnieżynko nie poddajemy się.

Gochna zazdroszczę Ci tego wypadu i tego żarełka super.

Sago, Grazio gratuluję Wam spadeczków. Wydaje mi się że ten olejek cynamonowy to któraś Kasia robiła sama, dodając do oliwki cynamon. Mnie kilka kosmetyczek polecało oliwkę Ziaji i do tego bańkę chińską do masażu do kupienia w sklepach z kosmetykami - ziołami, zdrową żywnością.

Witam Julę i Ruzię - powodzenia.

Wczoraj minął 4 miesiąc mojej diety, tradycyjnie miałam się zmierzyc i zdać Wam relację, ale niestety przyszła@, więc te moje wymiary trochę napęczniały, poczekam aż się zbiegną.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szooook, chyba wszyscy poszli marzanny topić i wiosny szukać ;):):)

Ja tu jak zwykle biorę się za czytanie, a tu kilka postów i koniec.. Szooook :-D

A może to ja po prostu za wcześnie wstałam, hmm... :-D

Kurcze, wyłączyli ogrzewanie (chyba w związku z ta wiosną;p) - tylko na noc lekko ciepławe są kaloryfery i w mieszkaniu mam tak niesamowicie zimno... To chyba ludzie sami powinni decydować czy chcą jescze grzac czy nie, a nie tak odgórnie:/ Ja osobiście jestem strassssznym zmarźlakiem, więc...hmm trzeba się grubo ubrać:D

Hmm..Bogunia jak tam?? U mnie dziś Święto - waga spadła o............... 0.2kg ;p No ale się i tak siesze, bo na wadze 67.9 - hehe - tyle to ja ważyłam ostatnio...niech pomyślę.... z 5-6 lat temu moze...

Aha... Słuchajcie - jak to jest z działaniem naszej diety na działanie tabletek antykoncepcyjnych?? Bo wczoraj słyszałam, że faza uderzeniowa osłabia ich działanie i słyszałam o kilku przypadkach zajścia w ciążę ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny....

Mój wczorajszy koncert szantowy mega super, kurcze normalnie żeglarskie klimaty jak nic... wprawdzie w trakcie imprezy wynikła jeszcze jedna smutna dla mnie kwestia (dobry kolega, którego chciałam wziąć na bal absolwentów okazało się, że w ten akurat weekend jest poza trójmiastem i nie da się z tym raczej nic zrobic.... a ja niestety nie mam nikogo innego "nadającego się" w pełni do wzięcia na taką imprezę....).

Nutko a napisz jak u Ciebie z ćwiczeniami lub innym ruchem?

Może w tym kierunku trzeba ruszyc

Boguniu.... ja cały czas chodze na jakiś sport... zaczynając dietę chodziłam na wodny aerobik 2x/tydz, od stycznia/lutego zamieniłam go jednak na zwykły aerobik 3x w tyg po 90min.... Na wiecej sportu niestety ale czasowo sobie nie mogę pozwolić, średnio raz na dwa tyg mam egzamin i kiedyś człowiek musi się uczyć... a zajęcia mimo ostatniego VI roku mam przez 5 dni w tyg. Czasem zawitam też na basenie, teraz może jak się ociepli wskoczę na rower... ale generalnie tryb podstawowy to 3x/tydz po 90min...

Kolejne bialka zakonczone mega porazka:( 1,5 kg ale na plusie.Wczoraj rano bylo jeszcze 52,5 dzis juz 54 -stan sprzed miesiaca sprzed uderzeniowki nr II.Super....Pewnie to kwestia tego, ze przed snem jadlam kurczaczki a potem opilam sie mojego koktajlu.Coz, dukan mowil jesc do woli o kazdej porze....Mam dosc, nie wchodze wiecej na bialka bo cos sie u mnie porobilo nie tak i na nich przybieram, to juz drugi raz:(

Ah Sandra ;).... kurcze też tak źle u Ciebie.... ja już nie wiem jak słów pocieszenia szukać.... :-D

Eh wiecie... z tą liposukcją to ja tak na pół serio pół żartem.... myslę, że nie miałabym mimo wszytsko odwagi do takiego zabiegu... poza tym co jak co ale ja dużo wiem nt. rehabilitacji i rekonwalescencji po zabiegach plastycznych (nie myślcie że na studiach nie miałam zajęć z chir plastycznej :) nawet asystowałam przy liposukcji i abdominoplastyce), to zawsze chodzi o jakieś wypośrodkowanie plusów i minusów... jedni są w stanie podjąć taką decyzję inni nie....

Po prostu nie wiem jak ogarnąć "ten mój dół" ciała, a jak mówiłam - nie jestem na etapie zaakceptowania siebie w takiej wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w I dzień WIOSNY!!! Umnie przez chmurki przebija się słoneczko :D Dzisiaj powrót do starych czasów, trzeba zrobićmarzanne,podpalić i do rzeki :D Akurat wycieczka mi sie szkuje... 

Witam serdecznie.

Słoneczka brak, ale może wyjdzie, widzę że wszyscy topią marzannę bo jestem sama na dole.

U mnie z okazji wiosny 1 kg mniej super. Czekam z utęsknięniem na "6" z przodu.

Witam nowe Protalki i powidzenia w dietkowaniu, w gromadzie raźniej.

Gratku dla spadkowiczów. Trzymam kciukasy za ruch u stojących wagowo.

Miej niedzieli. Ja zaraz na spacerek, popatrzę jak w Gdańsku topią marzannę, precz zimo.

Witajcie wiosennie wspaniale kobietki.Witajcie Jula22 i Ruzia119 na tym wspanialym forum,zycze Wam jak rowniez wszystkim ulubiencom Twarogu widocznego spadku na wadze i w cm.

-a u mnie wiosna,ale strasznie mglisto nic przez okno nie widac,ale na wadzo za to zobaczylam nareszczie 63,4kg, w koncu.

-Sago gratuluje spadku 1 kg super,oby teraz caly czas bez zastojow.

uciekam robic chlebek puszysty ostatnio polecany na forum tylko zastanawiam sie czy pieczony jest w normalnej keksowce czy tej mnijeszej bo skladnikow tak malo?moze ktos mi odpowie jesli robilyscie?.zycze slonecznej niedzieli.Aha czy pamietacie o moim pytaniu gdzie kupujecie olejek cynamonowy (do masazu) nigdzie nie moge kupic.

Gratuluję!! Super!! Ale i zazdroszczę :-D

Witam dziewczyny:)

Wpadam sie szybko przywitac, zaraz do szkoly.Zasnelam wczoraj jak kloda o 22.30, niestety dieta dziala na mnie tak, ze kilka razy budze sie w nocy na pic i na wc i chocbym przespala milion godzin to i tak wyspac sie nie moge.

Kolejne bialka zakonczone mega porazka:( 1,5 kg ale na plusie.Wczoraj rano bylo jeszcze 52,5 dzis juz 54 -stan sprzed miesiaca sprzed uderzeniowki nr II.Super....Pewnie to kwestia tego, ze przed snem jadlam kurczaczki a potem opilam sie mojego koktajlu.Coz, dukan mowil jesc do woli o kazdej porze...Widac te zasady na mnie nie bardzo dzialaja.Z tym mlekiem to tez nie rozumiem.Przeciez to bialko?Kazdy lekarz, dietetyk itp powie-pij mleko jest zdrowe.Nie spotkalam chyba diety, ktora wykluczalaby mleko ze wzgledu na laktoze...Mam dosc, nie wchodze wiecej na bialka bo cos sie u mnie porobilo nie tak i na nich przybieram, to juz drugi raz:(

Nic spadam, pozdrawiam was wszystkie wiosennie i cieplutko, bo u mnie tez przepiekna pogoda.Gratuluje Ci Sago...Ty to masz dobrze.

Sandra jestem z Tobą. Ja dzisiaj na wagę, a ona sporo ponad 60 :) Załamałam się...Suma sumarum wyszło nakoniec 61, ale i tak duuuużo :-D A więc przesuwam suwak, przynajmniej na 60.... 

Szooook, chyba wszyscy poszli marzanny topić i wiosny szukać :-D :D :D

Ja tu jak zwykle biorę się za czytanie, a tu kilka postów i koniec.. Szooook :D

A może to ja po prostu za wcześnie wstałam, hmm... :D

Kurcze, wyłączyli ogrzewanie (chyba w związku z ta wiosną;p) - tylko na noc lekko ciepławe są kaloryfery i w mieszkaniu mam tak niesamowicie zimno... To chyba ludzie sami powinni decydować czy chcą jescze grzac czy nie, a nie tak odgórnie:/ Ja osobiście jestem strassssznym zmarźlakiem, więc...hmm trzeba się grubo ubrać :D

Hmm..Bogunia jak tam?? U mnie dziś Święto - waga spadła o............... 0.2kg ;p No ale się i tak siesze, bo na wadze 67.9 - hehe - tyle to ja ważyłam ostatnio...niech pomyślę.... z 5-6 lat temu moze...

Aha... Słuchajcie - jak to jest z działaniem naszej diety na działanie tabletek antykoncepcyjnych?? Bo wczoraj słyszałam, że faza uderzeniowa osłabia ich działanie i słyszałam o kilku przypadkach zajścia w ciążę ;>

Tobie również gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

jestem tu nowa na diete namowila mnie kolezanka i probuje narazie na uderzeniowce udalo mi sie zrzucic 4 kg ale przypuszczam ze wiekszosc to woda;(

chcialabym zrzucic 15 kg i mam nadzieje że z wasza pomoca i wskazówkami uda mi sie

pozdrawiam serdecznie z gór;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

jestem tu nowa na diete namowila mnie kolezanka i probuje narazie na uderzeniowce udalo mi sie zrzucic 4 kg ale przypuszczam ze wiekszosc to woda;(

chcialabym zrzucic 15 kg i mam nadzieje że z wasza pomoca i wskazówkami uda mi sie

pozdrawiam serdecznie z gór;)

Witaj! Ładny wynik 4 na uderzeniowce ;) Powodzenia życzę i śmiało pytaj o wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to, ze nie potrafie sie do tego zdystansowac, to strasznie dziala na moj ogolny nastroj, nie potrafie o niczym innym myslec, jestem rozdrazniona, zla ...co odbija sie na moim narzeczonym:(((przeciez kilogram w ta czy wewta to nie najwazniejsza rzecz na swiecie i zdaje sobie teoretycznie z tego sprawe ale wpadlam w jakas obsesje i nic sie nieliczy oprocz tego, zeby osiagnac cel przy ktorym jestem dopiero zadowolona:(

Dzieki Wam wszystkim za slowa otuchy, kochane jestescie:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to, ze nie potrafie sie do tego zdystansowac, to strasznie dziala na moj ogolny nastroj, nie potrafie o niczym innym myslec, jestem rozdrazniona, zla ...co odbija sie na moim narzeczonym:(((przeciez kilogram w ta czy wewta to nie najwazniejsza rzecz na swiecie i zdaje sobie teoretycznie z tego sprawe ale wpadlam w jakas obsesje i nic sie nieliczy oprocz tego, zeby osiagnac cel przy ktorym jestem dopiero zadowolona:(

Dzieki Wam wszystkim za slowa otuchy, kochane jestescie:*

MAło pocieszające, ale wiem o czym mówisz... Już było dobrze, a tu nagle powrót, koszmar!!!  

Taki dzień, a tak nas przywitał :) Zamiast niespodzianek to taki dóóół... Chociaż Saga prezent dostała ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

jestem tu nowa na diete namowila mnie kolezanka i probuje narazie na uderzeniowce udalo mi sie zrzucic 4 kg ale przypuszczam ze wiekszosc to woda;(

chcialabym zrzucic 15 kg i mam nadzieje że z wasza pomoca i wskazówkami uda mi sie

pozdrawiam serdecznie z gór;)

Witam nową Protalkę, ja na I fazie też spadłam 4kg i zobacz jak mi potem dalej ładnie poszło, Tobie życzę tak szybkiego spadku (oczywiście w stosownej wielkości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Tak myślę że pociągnę do końca kwietnia, a potem 3 faza. Mam nadzieję, że dam radę choć 5kg w razie co odpuszczę 1-2 kg i za mięsiąc zrobię sobie 5 dni białkowych. Tak sobie to wykombinowałam.

Gosiulek, Graziu - gratulacje.

Mam nadzieję, że skoro już wiosna to wszystkim się waga ruszy, w każdym razie serdecznie tego życzę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak po liposukcji wygladaja te partie ciała za 10 lat koszmar. A 10 lat zleci jak z bicza trzasnął

Eee, bez przesady. U mnie minęło ponad 10 lat i nie widzę koszmaru w tych akurat miejscach. 

Witam Was wszystkie ;)

Od bardzo długiego czasu nie mam netu - teraz chyba z okazji wiosny nam włączyli i oby jutro nie wyłączyli. Tak to jest jak w okolicy tylko jeden dostawca internetu.

A teraz fascynacje III fazą - strach minął i zaczyna jeść. Przestrzegam pilnie czwartkowych białek, wyrzekłam się na stałe ziemniaków i białego pieczywa, zjadam dwie uczty królewskie tygodniowo, zakrapiam imprezowo alkoholem i waga nadal spada - pomaleńku ale spada. 

Nie mam jak w tej chwili nadrobić zaległości ale wieczorem siądę i poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu się doczekałyśmy tej utęsknionej wiosny :D

U nas dzisiaj pół dnia padało ale po południu świeciło pięknie słoneczko, ptaszki śpiewały i było całkiem ciepło :D .

Moja waga stoi (dobrze, że nie wzrasta!!!) za to Maciek powoli spada. Jak na jego weekendowe wyskoki, to super!!!

Witam! Zaczęłam dietke dopiero wczwartek,zobaczymy co z tego będzie,tyle się o niej nasłuchałam, że musiałam się przekonać. Pozdrawiam

Witaj Ruziu119 :D , zrób sobie suwaczek, to łatwiej będzie nam radzić i wspierać Cię w gorszych chwilach. ;)

Moja waga małpa zielona ani drgnie, katar zreszta tez ten sam od dwóch tygodni i do tego te bolące plecy... już chyba na emeryture powinnam sie zacząc szykowac.......... Tyla zaplanowałam na dzis do zrobienia, i okna , i porządki ... a zrobiłam 20 % planu, trudno, musze najpierw wydobrzeć bo za długo mi sie ta infekcja ciągnie i całkiem opadam z sił.

Gochna - powitac, powitac...po wojazach

Witaj Maragretko :D Ty jak zwykle coś miłego i ciepłego każdemu szepniesz :D a sama bidulo tak nieśmiało o swoich słabościach. Trzymaj się cieplutko i wesprzyj się może jakimś uodparniaczem bo faktycznie trochę za długo Cię męczy ta paskuda, no i oczywiście niech Ci ruszy w dół ta waga już!!!

:)

dziewczyny a jak zrobić suwaczek ??????

Cześć Julo , kliknij na którykolwiek suwaczek w sygnaturze, stwórz swój i wklej bbcode, który Ci się pojawi jak suwak będzie gotowy, do swojego panelu kontrolnego w edytuj sygnaturę (po lewej stronie w panelu kontrolnym). Mam nadzieję, że nie zaciemniłam za bardzo. Jak coś to pytaj jeszcze raz :-D

Witam serdecznie.

Słoneczka brak, ale może wyjdzie, widzę że wszyscy topią marzannę bo jestem sama na dole.

U mnie z okazji wiosny 1 kg mniej super. Czekam z utęsknięniem na "6" z przodu.

Witam nowe Protalki i powidzenia w dietkowaniu, w gromadzie raźniej.

Gratku dla spadkowiczów. Trzymam kciukasy za ruch u stojących wagowo.

Miej niedzieli. Ja zaraz na spacerek, popatrzę jak w Gdańsku topią marzannę, precz zimo.

Gratuluję serdecznie Sago !!! Tyle masz już za sobą, że aż dech zapiera :D i tak niewiele do celu!!! Zazdrość, zazdrość przeze mnie przemawia :D :D :D

Witam kobitki

obudziło mnie dziś piękne słońce, lecz zanim się wybrałam na spacer przyszły chmurzyska i chyba będzie padać, ale co tam, grunt, że wiosna sie zaczęła i jest ciepło.

Sandro nie martw się u mnie też stoi, będziemy się męczyć z tymi 3 kg razem, kiedyś się uda. Znów najadłam sie serniczka i trufelków, więc się nie dziwię.

Motylku, Nutko, Śnieżynko nie poddajemy się.

Gochna zazdroszczę Ci tego wypadu i tego żarełka super.

Sago, Grazio gratuluję Wam spadeczków. Wydaje mi się że ten olejek cynamonowy to któraś Kasia robiła sama, dodając do oliwki cynamon. Mnie kilka kosmetyczek polecało oliwkę Ziaji i do tego bańkę chińską do masażu do kupienia w sklepach z kosmetykami - ziołami, zdrową żywnością.

Witam Julę i Ruzię - powodzenia.

Wczoraj minął 4 miesiąc mojej diety, tradycyjnie miałam się zmierzyc i zdać Wam relację, ale niestety przyszła@, więc te moje wymiary trochę napęczniały, poczekam aż się zbiegną.

Pozdrawiam serdecznie.

Specjalne przywitanie dla Ciebie Ivonko. Jak Ty to robisz, że też wszystkim coś miłego i ciepłego napiszesz :-D . Wypad się udał, ale teraz będzie zastój ... na własne życzenie ... ale raz się żyje a chwile umykają i nigdy się już nie powtórzą, więc z umiarem ale należy z nich korzystać :D

hej

jestem tu nowa na diete namowila mnie kolezanka i probuje narazie na uderzeniowce udalo mi sie zrzucic 4 kg ale przypuszczam ze wiekszosc to woda;(

chcialabym zrzucic 15 kg i mam nadzieje że z wasza pomoca i wskazówkami uda mi sie

pozdrawiam serdecznie z gór;)

Witaj solitarius, pewnie, że to woda. Najwięcej wiedzy zdobędziesz czytając najnowszą książkę Dukana, a to co niejasne zawsze staramy się wyjaśnić i wspólnie rozwikłać.

Zrób sobie też suwaczek, będzie łatwiej :)

Witam Was wszystkie :-D

Od bardzo długiego czasu nie mam netu - teraz chyba z okazji wiosny nam włączyli i oby jutro nie wyłączyli. Tak to jest jak w okolicy tylko jeden dostawca internetu.

A teraz fascynacje III fazą - strach minął i zaczyna jeść. Przestrzegam pilnie czwartkowych białek, wyrzekłam się na stałe ziemniaków i białego pieczywa, zjadam dwie uczty królewskie tygodniowo, zakrapiam imprezowo alkoholem i waga nadal spada - pomaleńku ale spada.

Nie mam jak w tej chwili nadrobić zaległości ale wieczorem siądę i poczytam.

Faktycznie, długo Cię nie było Kasiube . Super, że nie taka ta III faza straszna jak ją nam strach maluje. Odzywaj się, bo Twoje doświadczenia są jeszcze daleko przed nami i zawsze lepiej być przygotowanym na wszelkie pułapki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ! Nie pisałam już bardzo dłuuuugo ale czytam wszystko !U mnie pomalutku tzn. w ciągu 2miesięcy 11kg i też różnie raz mniej raz więcej.Fajnie ,że jest nas ciągle więcej , nawet w moim miasteczku słychać na ulicy i w sklepach rozmawiające kobiety o naszej diecie tzn. co można a co nie.Tak myślę że na święta skusiłabym się na SERNICZEK ----POPROSZĘ o PRZEPIS. GRATULUJĘ SPADKÓW I TRZYMAM KCIUKI ZA KOBIETKI CIERPIĄCE Z POWODU ZASTOJÓW !POZDRAWIAM WIOSENNIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.