Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Maleństwo ;)

Gratuluję spadków :)

otrębianka to po porstu ugotowane mleko plus otręby pszenno-owsiane.

Ja gotuję ją rano jako 1 danie, mleko tak jak na płatki. Najsmaczniejsza jest otrębianka ktora trochę nasiąknie mlekiem. wtedy wszystko gęstnieje i robi się bardzo smaczne :-D

Polecam. Mysle ze to ona wyregulowała moje problemy z WC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gratuluję Wszystkim ponownych spadków i dalszych....również ;)

Minęło ciut bo i prawie tydzień odkąd ostatnio coś tam nabazgroliłam,bo i nie było czym się pochwalić :-D kompletnie....

Za to dziś rano niby szaro ,buro i ponuro ale za to waga pokazała 1kg MNIEJ!!!!!! :D Pierwsze co? przesunełam suwaczek :-D :D :D I jak tu nie być szczęśłiwym? Oj cieszę się bardziej jak dziecko z nowej zabawki!!! :) Warto być cierpliwym mimo,że już myślałam (po cichu ) by Sobie odpuścić i przestać odchudzanie.....ale NIE!

Co do marznięcia...-oj joj joj,myślałam,że ze Mną coś nie tak?! A tu jednak wszystko jak najbardziej w normie -czyli tak być powinno.Chociaż szczerze tak jak właśnie w tej chwili to najchętniej nałożyłabym rękawiczki i góralskie skarpety by w końcu się rozgrzać - :-D

OLINKO hm.... piszesz o otrębiance....-a mogłabyś konkretniej jak ją robisz? Bo wciąż gdzies tam o uszy i oczy mi się obija ale szczerze niewiem co i jak z nią? Dziękuje z góry

Gratulacje spadku! I przepraszam że wtrące się z odpowiedzią o otrębiance. Umnie w proporcjach to 1 szkl. mleka, 2 łyżki otrębów owsianych i 1 łyżka pszennych, do tego słodzik i cynamon - jako ulepszacz :D Mleko podgrzewam, jak bedzie prawie gorace dodaje otreby i mieszajac gotuje, jak troszke zgestnieje dodaje słodzik, ja lubie papke wiec na gesto gotuje na koncu cynamon dodaje i JEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze przypomniałam, o herbatnikaach. Jak Wy je robicie? Albo gdzie przepisik znajdę, jeśli znajdę? :/

Madziu ja robię herbatni...k!! Którejś ostatnio wyszedł suchy.

No fakt mi też - ale chyba jednak za długo go piekłam.. bo

bałam się, że mi się nie dopiekł. Ale ja lubię to ciacho!!!

A przepisik w naszych przepisach.

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?act=...te=%2Bherbatnik

Najlepiej mi smakował jak koleżanka go zrobiła - takie fajne pulchne

ciacho jej wyszło.. Ale głupio mi ją prosić żeby mi piekła ;)

Tym bardziej, że ona już na diecie nie jest..

Spróbuję następnym razem przepisowo tylko pół godziny piec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Maleństwo :-D

Gratuluję spadków :-D

otrębianka to po porstu ugotowane mleko plus otręby pszenno-owsiane.

Ja gotuję ją rano jako 1 danie, mleko tak jak na płatki. Najsmaczniejsza jest otrębianka ktora trochę nasiąknie mlekiem. wtedy wszystko gęstnieje i robi się bardzo smaczne :D

Polecam. Mysle ze to ona wyregulowała moje problemy z WC.

[/quo

Nie wiem czy dziękować za spadki czy raczej nie by.....nie zapeszyć?! Ale ;)

Co do otrębianki to w końcu musze spróbować bo kusić Mnie kusi oj kusi.......-a względem tych spraw toaletnych to nie jest aż tak najgorzej,bo otręby praktycznie codzień spożywam z tym,że z jogurtem lub serkiem naturalnym.

Dobra teraz zmykam bo obiecaąłm spacerek synkowi :) Do usłyszenia popołudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje spadku! I przepraszam że wtrące się z odpowiedzią o otrębiance. Umnie w proporcjach to 1 szkl. mleka, 2 łyżki otrębów owsianych i 1 łyżka pszennych, do tego słodzik i cynamon - jako ulepszacz ;) Mleko podgrzewam, jak bedzie prawie gorace dodaje otreby i mieszajac gotuje, jak troszke zgestnieje dodaje słodzik, ja lubie papke wiec na gesto gotuje na koncu cynamon dodaje i JEM!

O jak miło Tyle podpowiedzi..... :-D

MAGDO dziękuje również za przepis i nie wstydzaj się przyszłościowo wtrącać- a nawet trzeba dawać radę Każdy po Swojemu :) .... bo to włąśnie o to chodzi na tym FORUM.

Oj uciekam już ,no..... bo nie pójdę wcale na ten spacer :-D a zamknąc tę stronę jest ciężko jak już tu się zajrzy???? PRAWDA??? Heh zmykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Słoneczka brak, ale może wyjdzie, widzę że wszyscy topią marzannę bo jestem sama na dole.

U mnie z okazji wiosny 1 kg mniej super. Czekam z utęsknięniem na "6" z przodu.

Witam nowe Protalki i powidzenia w dietkowaniu, w gromadzie raźniej.

Gratku dla spadkowiczów. Trzymam kciukasy za ruch u stojących wagowo.

Miej niedzieli. Ja zaraz na spacerek, popatrzę jak w Gdańsku topią marzannę, precz zimo.

ja tez czekam na tą 6 z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane..

Witam również nowe Kobietki i trzymam za Was kciuki - za wytrwałość i duże spadki...

(generalnie to za wszystkich trzymam mocno kciuki) - za Nutke i Sandre przede wszystkim, bo się dziewczyny strasznie męczą biedne :-D :-D

Jeśli o mnie chodzi to jak zmieniłam suwaczek na to 68,1kg - tak już 4 dzień bez żadnych zmian... Bogunia sprężaj się - widocznie czekam na Ciebie:) :D :-D

(PS. Bogunia, to Ty tak latasz na ćwiczenia, basen itp?? bo już się pogubiłam.... Chyba też musze zacząć coś działać... Ktoś kiedys pisała, że schudł niewiele, ale że zauważył, że skóra stała się jędrniejsza... ja niestety takiego zjawiska nie widze - mimo, że staram się dodatkowo smarować na bieżąco...Kąpiel = peeling wyszczuplający, potem kremy antycellulitowe, do tego tera znawe tjakaś kuracja wyszczuplająca w ampułkach na noc.. Oczywiscie wszystko to + masazyk tych części.. No ale nadalnie widze jakichś pozytywnych zmian... )Kurcze, ciągle zapominam obwody zmierzyć... Może kiedyś mi się w końcu uda ;)

A ja dzisiaj po imprezce urodzinowo-imieninowej... Nie wypadalo tam nosić czegos swojego, więc stołowałam się tam..

Znalazł sie losoś wedzony z przyprawami, jajeczka, pomidory i.. tatar.... Tak się zastanawiał i zastanawiałam, i chyba można, co ?? Przecież to wołowinka.

No i się skusiłam jescze na kawałeczek maleński ryby po grecku - dopiero potem sie okazało, że na oleju smażona była... (ale może akurat olej z tej rybki wsiąknął w marchewk;p ,a zjadalam tylko kawałeczek, (grunt to sobie dobrze tłumaczyć...;p) No i sporo wody z cytryną... Mam nadziejże, że ta odorbina oleju i ten sok z cytryny mi nie zaszkodzi ;> (bo soku z cytryny nam chyba nie wolno, co ?)

Aha... słuchajcie - ostatnio gdzies wyczytałam, że Dukan zaleca nie więcej niż 500ml nabiału dziennie???????? Czy to prawda?? Gdzie można taka informację znaleźć?? Trochę to bezsensu.. z tego co pamiętam w nowej książce było napisane, że jogurtów naturalnym można pożywac do woli...

Oczywiście o cos jescze chciałam się zapytać, ale jak zwykle mam sklerozę - może jutro mi się przypomni.

Pozdrawiam Was gorąco Dziewczyny.. i jescze raz życzę taaaaaaaaakiiiiichh spadków ogromnych na wadze z okzaji............ nadchodzacej wiosny :)

Ja zauwazyłam dużą poprawę jędrności i ubytku w centymetrach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulku, własnie doczytałam że nie używasz soku z cytryny ... niepotzrebnie całkiem bo możemy go stosować zarówno do herbat, jako dodatek do ryby, surówek itp.

Jak najbardziej stosuj sok z cytrynki o np do wody mineralnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulku, własnie doczytałam że nie używasz soku z cytryny ... niepotzrebnie całkiem bo możemy go stosować zarówno do herbat, jako dodatek do ryby, surówek itp.

Jak najbardziej stosuj sok z cytrynki o np do wody mineralnej.

hmm, naprawdę można? Dukan pisał że nie wolno jako napój, a woda z cytryna to chyba napój co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, naprawdę można? Dukan pisał że nie wolno jako napój, a woda z cytryna to chyba napój co?

Powiem tak, jako soku cytrynowego pitego samodzielnie to nie ... ( tak jak sok z pomarańczy) ale jak zamawiasz w knajpce wode mineralna i barman zapyta czy dac plasterek cytryny to zdecydowanie można, to samo herbata z cytryną ...

Dziewczyny bez przesadyzmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, naprawdę można? Dukan pisał że nie wolno jako napój, a woda z cytryna to chyba napój co?

To ja choć nie piję - to obronię tą cytrynę ;) W wodzie kilka kropel

moim zdaniem do DODATEK - więc ok. Co innego gdyby był jakiś

szaleniec i pił sam sok z cytryny - tak wyciśniętey, jak z pomarańczy.

To nie!!! Przynajmniej ja tak zrozumiałam zamierzenia doktorka.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.