Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Sandra ja to maniak filmowy jestem, ale ostatniocoś na dobry film trafić nei moge. Zauważyłam, że już nei pierwszy raz o filmach piszesz, więc jak coś dobrego obejrzysz - dawaj od razu znać ;) :) :-D

To fakt, tez lubie w wolne siedziec w kanapie, kiedys jakies slodkosci, teraz tylko koktajlik;) i filmy...niestety chyba wszystko nowe co wyszlo i ma wyjsc juz obejrzalam :-D wiec mecze seriale, teraz ogladam heroes ale juz mnie tak nie porwal jak lost.Jak to kolega nas okreslil(mnie i narzeczonego), ze kanapowe koty jestesmy.I to prawda bo dupy nam sie z domku ruszac nie chce tak nam dobrze jak sobie razem zamulamy, nic nie robimy i leniwie gapimy sie na filmy;)

Kwidzyn to blizej juz do Tczewa bo ja wlasnie z Tczewa jestem ale wyprowadzilam sie stamtad jak mialam 21 lat, wiec 12 lat temu, teraz to tylko do mamy wpadam.Mieszkalam w Szczecinie w czasie studiow a potem posypalo sie z praca i przeprowadzilam sie do Gdanska wlasnie w okolice Jelitkowa.No a teraz leci mi juz 6 rok w irlandii a co dalej to nie mam pojecia.Ale jakos polubilam przeprowadzki chyba nie wytrzymalabym dlugo w jednym miejscu, tak zawsze cos nowego sie dzieje.

No nic musze zawijac sie na nocke do roboty, tak mi sie nie chce ze uuuuch:( A przede mna 3 nocki i to w dodatku stracilam internet w pracy na dobre.Lazi taki jeden od kompow i wszystkim internet wylacza, teraz to sie niestety mecze w tej pracy i po 12 godzinach takiego nic nie robienia jestem strasznie zmeczona:( ide..papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek jak Ty cos obejrzysz to tez dawaj:)))

Mi ostatnio b sie podobal ''czwarty stopien'' ale ja to uwielbiam horrory, thrillery itp:) ogolnie jakies odrealnione filmy, ooo bardzo polecic moge ''zgon na pogrzebie'' czarna nagielska komedia, ale dawno sie tak nie usmialam jak na tym filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malyna, A nie możesz sobie trochę poprzestawiać dietki?? Ja jestem 5/5 (dzisiaj ostatnio dzień warzywek) i od jutra zaczynam 4/4, żeby właśnie od świąteczne niedzieli byc na warzywkach, a co !! A jeśli chodzi o zbliżające się Święta to się śmieję, że sa to całkiemprotalowe Święta - przecież podstawa to jajka :D :-D :D

A nawiązując do rodzicow, moja mam się śmieje, że ona jest na diecie NŻD - czyli nie zryj dużo ;) :) :-D

Gosiulek a czy to takie skracanie,zmienianie cyklu w niczym nie zaszkodzi? Hm..... niby nie powinno,bo przecież Dukan sam twierdzi,że każdy ma sobie pod siebie dobrać rytm 1/1 czy 2/7 czy nasz 5/5 ale........? Być może to i wygoda ,że zaczeło się 5/5 to znaczy tak ma się iść :-D w dalszym ciągu....... Sama niewiem,bo Mi też na Święta wyjdzie ,że tylko białko..-czyli JAJA :D więc o co mi właściwie chodzi?! Ale poproszę o info jak co,ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek a czy to takie skracanie,zmienianie cyklu w niczym nie zaszkodzi? Hm..... niby nie powinno,bo przecież Dukan sam twierdzi,że każdy ma sobie pod siebie dobrać rytm 1/1 czy 2/7 czy nasz 5/5 ale........? Być może to i wygoda ,że zaczeło się 5/5 to znaczy tak ma się iść ;) w dalszym ciągu....... Sama niewiem,bo Mi też na Święta wyjdzie ,że tylko białko..-czyli JAJA :) więc o co mi właściwie chodzi?! Ale poproszę o info jak co,ok?

Nie zaszkodzi ja sobie tak pomogłam na poprzednie święta, tzn zmieniłam jeden cykl zamiast 5/5 to wzięłm 6 dni i 4 warzywek - było ok. Teraz nie muszę kombinować, ładnie podpasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra dziewczyny lece gotować kurczaka i jakiś sos z jogurtu zrobie na dobry początek, generalnie juz 1,5l wody wypiłam i jest mni bardzo ale to bardzo zimno ;) a potem na spacer z psem tym czasem borem lasem

Możesz pić cherbatę i kawę to też się wlicza, a nie jest aż tak zimno, ja tak robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, tez lubie w wolne siedziec w kanapie, kiedys jakies slodkosci, teraz tylko koktajlik;) i filmy...niestety chyba wszystko nowe co wyszlo i ma wyjsc juz obejrzalam :-D wiec mecze seriale, teraz ogladam heroes ale juz mnie tak nie porwal jak lost.Jak to kolega nas okreslil(mnie i narzeczonego), ze kanapowe koty jestesmy.I to prawda bo dupy nam sie z domku ruszac nie chce tak nam dobrze jak sobie razem zamulamy, nic nie robimy i leniwie gapimy sie na filmy;)

Kwidzyn to blizej juz do Tczewa bo ja wlasnie z Tczewa jestem ale wyprowadzilam sie stamtad jak mialam 21 lat, wiec 12 lat temu, teraz to tylko do mamy wpadam.Mieszkalam w Szczecinie w czasie studiow a potem posypalo sie z praca i przeprowadzilam sie do Gdanska wlasnie w okolice Jelitkowa.No a teraz leci mi juz 6 rok w irlandii a co dalej to nie mam pojecia.Ale jakos polubilam przeprowadzki chyba nie wytrzymalabym dlugo w jednym miejscu, tak zawsze cos nowego sie dzieje.

No nic musze zawijac sie na nocke do roboty, tak mi sie nie chce ze uuuuch:( A przede mna 3 nocki i to w dodatku stracilam internet w pracy na dobre.Lazi taki jeden od kompow i wszystkim internet wylacza, teraz to sie niestety mecze w tej pracy i po 12 godzinach takiego nic nie robienia jestem strasznie zmeczona:( ide..papa

Współczuję z tym internetem w pracy - najorsze to właśnie wysiedzieć tyle godzin, jak eni ma co robić ;)

Sandra to Ty juz kupe czasu w tej Irlandii siedzisz, szook :-D a zamierzasz wrócić w ogóle??

A jęsli chodzi o te filmy - to jeśli już wszystkie nowości widzieliście - to może coś byście polecili ;> Ja coś ostatnio na dobry film trafić niestety nie mogę :)

Miłej pracy, oby Ci czas szybciutko tam zleciał :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi ja sobie tak pomogłam na poprzednie święta, tzn zmieniłam jeden cykl zamiast 5/5 to wzięłm 6 dni i 4 warzywek - było ok. Teraz nie muszę kombinować, ładnie podpasowało.

Sago dziękuje za podpowiedz . ;)

Owszem również tak postąpie by chociaż jeden dzień ze Świąt

był przysłowiowym niebem w gębie :) A co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra, ja niestety wskoczyłam o 2-3 i stoję ;)

Magda czyli, ze waga podskoczyla ci o 2-3? Boze drogi my to mamy gehenne z ta dieta:(

Współczuję z tym internetem w pracy - najorsze to właśnie wysiedzieć tyle godzin, jak eni ma co robić :)

Sandra to Ty juz kupe czasu w tej Irlandii siedzisz, szook :-D a zamierzasz wrócić w ogóle??

A jęsli chodzi o te filmy - to jeśli już wszystkie nowości widzieliście - to może coś byście polecili ;> Ja coś ostatnio na dobry film trafić niestety nie mogę :-D

Miłej pracy, oby Ci czas szybciutko tam zleciał :D :-D

Hmmm, sama nie wiem co czas pokaze ale na ten moment wiem, ze nie ma dla mnie powrotu, chyba juz nie przestawilabym sie na nizszy poziom zycia, niestety nie jestem zadnym fachowcem, zwyczajnym robolem i taka zwykla praca tutaj daje mi normalny poziom zycia a wiem, ze w Pl pracujac w sklepie czy na produkcji zarobilabym 1200 zl i w zyciu nie starczylaby mi taka pensja na zycie.Wiec na ten moment mowie nie, mysle, zeby tu zrobic jakas szkole ale co z tego wyjdzie to tez na razie nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic innego tylko dietkować. Witam Cię serdecznie, jestem przykładem, że można, też byłam załamana jak weszam na wagę, myślałam że waże 90kg a tymczasem zobaczyłam 3 cyferki. To było straszne, teraz to wyglądam o niebo lepiej i tak też się czuję, powodzenia życzę. Sandra ma rację, ja cały czas byłam na forum od początku (zaczęłam przy stronie 590) bardzo mi wszyscy pomagali, wspierali, to bezcenne. Dasz radę jeżeli masz już takie nastawienie to musi się udać, nie może być inaczej.
Mam

zepsuty edytor tekstu. Jak zrobię byka, to już koniec, nie poprawię. Gdyby nie to forum, to ja bym w zyciu nie schudła. Dziewczyny, gdy macie zastoje to czytajcie to forum, czytajcie,czytajcie, czytajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babciu Magdo dzien dobry!!!! JEEEEEJ jak ja Ci zazdroszcze tej IV fazy... u mnie to jakas porazka:(

Dziewczyny dam Wam jedna rade, z wielkim trudem ale osiagnelam juz wage 51-50 kg ale mialam nadzieje, ze zrzuce jeszcze 2 kg...niestety moja predkosc wynosila ok kilograma/miesiac wiec czekalam dalej az peklam- nie wytrzymalam i pozowlilam sobie na szalenstwo gastronomiczne trwajace tydzien.Jestem spowrotem w miejscu, w ktorym bylam po pierwszej uderzeniowce...i znowu trudnosci:( Chodzi mi o to, ze jesli juz jest ok to nie cignijcie dalej na sile jak ja tylko przechodzcie na utrwalanie zeby nie miec takiej wpadki i rozczarowania jak ja.Gdybym wtedy w styczniu przeszla na utrwalanie mialabym spokoj...a tak cofnelam sie o kilka krokow:(Teraz czekam na koniec marca i utrwalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek a czy to takie skracanie,zmienianie cyklu w niczym nie zaszkodzi? Hm..... niby nie powinno,bo przecież Dukan sam twierdzi,że każdy ma sobie pod siebie dobrać rytm 1/1 czy 2/7 czy nasz 5/5 ale........? Być może to i wygoda ,że zaczeło się 5/5 to znaczy tak ma się iść ;) w dalszym ciągu....... Sama niewiem,bo Mi też na Święta wyjdzie ,że tylko białko..-czyli JAJA :D więc o co mi właściwie chodzi?! Ale poproszę o info jak co,ok?

Widze, że Saga juz dla potwierdzenia napisała, że można :) Wiesz co Maleństwo (Gosiu :-D ) ja to może bym się nei bawiła w to przestawianie,gdybym Święta w całosci w domu spędzić miała.. Ale znając życie, to poza domem, jescze minimum w 3 miejscahc będę, więc z warzywkami na pewno bęzi eo wiele łatwiej. Z resztą chyba lepiej poprzestawiać tak aby wyjśc na Święta na Warzywka, niż przez te wszystkie ograniczenia zgrzeszyć ;> :-D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.