Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wtorkowo i słonecznie!!!

Magda- mleko odtłuszczone możesz dodać do nutelli proteinowej lub do ciasta naleśnikowego. Mi najbardziej odpowiadają właśnie te naleśniki z mlekiem w proszku. Robiłam jedne z otrębami, inne z mąką kukurydzianą- i według mnie najsmaczniejsze i najbardziej podobne do niedukanowych są te z mlekiem odtłuszonym.

Gosiulek- teraz, na wiosnę dobrze jest przesadzać wszystkie kwiaty doniczkowe. Ja uporałam się ze swoimi w sobotę. Teraz mam nadzieję, że będą ładnie rosły. Nawet posiałam rzodkiewkę w tunelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wtorkowo i słonecznie!!!

Magda- mleko odtłuszczone możesz dodać do nutelli proteinowej lub do ciasta naleśnikowego. Mi najbardziej odpowiadają właśnie te naleśniki z mlekiem w proszku. Robiłam jedne z otrębami, inne z mąką kukurydzianą- i według mnie najsmaczniejsze i najbardziej podobne do niedukanowych są te z mlekiem odtłuszonym.

Gosiulek- teraz, na wiosnę dobrze jest przesadzać wszystkie kwiaty doniczkowe. Ja uporałam się ze swoimi w sobotę. Teraz mam nadzieję, że będą ładnie rosły. Nawet posiałam rzodkiewkę w tunelu.

A możesz podać przepis na te naleśniki z mlekiem, ja tylko z mąką kukurydziną robiłam, no ale smakowały niekoniecznie?? Nie słyszałam o nich, a smaka mi narobiłaś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny - dopiero teraz zauważyłam że w liczbie swoich postów przekroczyłam 1000 !!!! ale ja tu juz długo na tym forum jestem a jak ze mnie gaduła/ pisuła... czy jak to nazwać..... 1009 postów juz naskrobałam, a dieta ciagnie sie juz prawie 11 miesięcy... a do celu jeszcze kawał drogi......... ale cel widzę już ( oczami wyobraźni.... :) ale widzę...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijecie mnie zaraz za te głupie pytania... Ale... Co mi tam :) Odnośnie PUSZYSTEGO CHLEBA, nie pamiętam czyjego. W przpisie podane są drożdże suszone. Niestety zwiedziłam kilka sklepów i nie znalazłam, jak na złość. Jak dodam te zwykłe to będzie jakaś różnica? I ile ich wtedy dać? Jejku ale ja głupie pytania zadaję, no ale cóż wolę się dowiedzieć niż marnować składniki:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny - dopiero teraz zauważyłam że w liczbie swoich postów przekroczyłam 1000 !!!! ale ja tu juz długo na tym forum jestem a jak ze mnie gaduła/ pisuła... czy jak to nazwać..... 1009 postów juz naskrobałam, a dieta ciagnie sie juz prawie 11 miesięcy... a do celu jeszcze kawał drogi......... ale cel widzę już ( oczami wyobraźni.... :) ale widzę...)

Tylko 10 kg :D Co to dla Ciebie :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko bardzo dziękuję. No i nabrało mnie dla poprawienia nastroju piękę sobie serniczek pięknie pachnie ale nie wiem czy go nie przesłodziłam kurcze pieczone pierwszy serniczek i bedzie niewypał, ale i tak go zjem :D Zaliczyłam spacer i plac zabaw z córeczką - i niestety coś ją choróbsko zbiera. Oby jej przeszło czuję że będę miała dziś cudowną noc :)

Teraz przydałby się ktoś do sprzątania kuchni - istne pobojowisko jest ktoś chętny? Mogę zrobić w zamian pyszną kawę i oczywiście poczęstuję przesłodzonym sernikiem :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:))) ale duzo napisalyscie:))) U mnie spadek!!!! nie wiem czy sie cieszyc czy lepiej siedziec cicho bo ta waga miedzy +- 2kg krazy od miesiaca ... Wczoraj ostatni posilek zjadlam po 1 w nocy, poszlam spac ok 8 rano...czyli nie jedzenie przed snem na kilka godzin sprawdzilo sie.Do tego po raz drugi zauwazam zaleznosc, ze na warzywkach spadlam...na bialkach puchlam, co dziwne bo wczesniej mialam na odwrot...Ale jesli tak sprawy sie maja to chyba juz podaruje sobie wchodzenie na czyste bialka, ktore mnie mecza.Jak jestem na PW to mam tez wrazenie, ze jem mimo wszystko lzej, mniej kalorycznie, bo wiecej jest warzywek, po ktorych nie czuje sie objedzona i pelna...tak tez mysle, ze ja nigdynie bylam typem zbyt miesnym, zawsze w moim zywieniu przewazaly kolorowe kanapki, salatki...wiec byc moze ta dieta nie jest zbyt dobrze dobrana dla mnie skoro jest jakby wbrew moim nawykom, upodobaniom i do tego marne efekty daje.Faktycznie przydalaby mi sie wizyta u fachowca, ktory ulozylby mi diete zgodna z moim ''ja'':-o

SANDRA tak siedze i myśle o tych Twoich dukanowych problemach i doczytałam przed chwilką że pytałaś o inną dietę więc może spróbuj (nie wiem czy to dozwolone na forum Dukanowym polecać inną dietę) Turbo Diety? Ma bardzo dobre opinie w necie, chudniesz podobno 2-3 kg w 10-14 dni a poźniej dalej albo robisz utrwalenie, można jeść owoce - to po dukanie chyba njwiększa zachęta :D

Można ją kupić w necie za ok 70 zł ale ja mam w PDF więc jeśli jesteś zainteresowana to daj znać, podeśle Ci.

Zaznaczam tylko, że sama jej nie testowałam - wybrałam jednak Dukana chociaż poważnie się zastanawiałam nad wyborem :D

Misza dziekuje za zainteresowanie:) bardzo poprosze o ta diete, moj mail: feedback76@gmail.com

Saga i Sandra mam w UK w tej chwili dwoje rodzenstwa oraz bratową i siostrznicę. Nie tak dawno był tam jeszcze drugi brat z żoną. Siostra jest za granica juz dobre 4 lata. Też szczerze mówiąc nie wiem jak to się skonczy, bo oni chca wrócić, ale nie jest to łatwe.

Mój brat który ponad rok temu wrocil z rodzina z UK kupil w PL mieszkanie, otworzył firmę, popracował rok (mial dofinans. z UP) i po roku zwinał firme ... a jakis tydzien temu znowu wyjechali do Anglii :)

Nie jest zbyt kolorowo ... ale trzeba próbować.

No i wlasnie olinka, to jest to...wiekszosc znajomych, o ktorych slysze, ze wrocili, narzekaja i chca spowrotem wyjechac...Fakt, jest wiele ludzi w Pl, ktorym sie udaje, maja pomysly, sa kreatywni...ale ja nigdy do tego typu nie nalezalam...nigdy nie marzyl mi sie wlasny interes, praca nigdy nie byla moim hobby tylko sposobem zarobienia na zycie...a normalny kraj powinien wszystkim obywatelom zapewnic godne zycie, nie tylko tym super wyksztalconym i pelnych pomyslow...takim zwyklym ''srednioklasowcom'' jak np ja, tez:)Wiesz roznica polega na tym, ze tutaj pani sprzataczka zarabiajaca nawet min krajowa (8.65euro/godz), pracujaca na pelen etat (40 godz/tydz) moze miec godne zycie, moze na wakacje wyjechac w cieple kraje, jest zatrudniona legalnie i nie spina sie od 1-wszego do 1-wszego...to jest ta roznica...Jak moj tesciu uslyszal, ze bylismy i w Paryzu i w Barcelonie skwitowal to''ale wam sie powodzi'':-D to jest smieszne, ze w pl caly czas takie normalne sprawy swiadcza o statusie materialnym, posiadanie samochodu, wyjazd na wycieczke czy pojscie do restauracji...no ale dosc o tym...

Sandruś jeśli nawet zmienisz dietę, to chyba zostaniesz z nami, co ?;> Nie oddamy Cię tak łatwo - ojj nie :-D

Gosiulek jasne, ze nie!!!! to jest najmilsze i najfajniejsze forum pod sloncem, poza tym ja zostaje na diecie tylko troszke chce zmodyfikowac ja pod siebie, zeby sie nie meczyc nawet jak nie bedzie efektow.Pozostane juz teraz na PW do kwietnia, zobacze jakie beda efekty i stopniowo przejde do III fazy...Z tym, ze poki nie uzyskam celu (50 kg) to nie bede wprowadzac uczt...chce tylko wprowadzic czarny chlebek, ser, owoce i od czasu do czasu jakis ciemny ryz lub pelnoziarnista kasza...

Marudko i Gosiulku

ale wam zazdroszcze ... no nie tak jakoś paskudnie, ale też mi się marzy suwak z datą ślubu.

Rozmawiam o tym czesto z Łukaszem, chcemy tego, ale nie mamy teraz jak to zrobić. Po prostu brak pieniedzy,a nie chodzi tu o jakies wielkie śluby, bale, z ta calą otoczką...bo na to nie ma na 100% kasy, ale nawet male przyjecie to wbrew pozorom wydatek. Ja juz ostatnio powiedziałam... chce ślubu z Tobą, nie wesela. Ale tu zawsze pojawia sie temat przyjecia...chocby malego. A to juz wydatek. Nie chcę narazać rodziców na koszty. Ojoj no nie może tak być... mieszkanie mamy, pracujemy, chcę tworzyć rodzinę, chcę być żoną, nie tylko partnerem :D

Powodzenia zatem dziewczyny w przygotowaniach, najpiękniejszych chwil i wspomnień.

A co najważniejsze udanego wspólnego zycia :-D

Olinka moglabym Twoje slowa przytoczyc pod siebie...mi tak samo nie zalezy na weselu, na ktore zreszta nie mam i nie chce wydawac kasy, chce slubu i czuc to, ze jestem Pania Zona a nie wieczna narzeczona.To moj trzeci powazny zwiazek:( W pierwszym bylam juz zareczona i pojawila sie moja najgorsza trauma zyciowa, ktora mi namieszala w glowie.Bylam z exem 8 lat, 8 wykreslonych z zycia lat, bardzo zalowanych przeze mnie, bo tamten zwiazek byl totalnym regersem na kazdym pulapie w moim zyciu...nie skonczylam studiow(przerwalam na IV roku), nie rozwijalam sie na zadnym poziomie...niektorzy mowia, ze nie powinno sie w zyciu niczego zalowac, ja zaluje tych straconych lat..ale dostalam po dupie za swoja glupote...jak to mowi moja mama ''ladna miska jesc nie daje'' a ja bylam mloda, glupia i imponowaly mi ''szczeniackie rzeczy''.

Teraz od ponad roku mam naprawde kochanego czlowieka przy sobie, od wrzesnia jestesmy zareczeni ale nie chce juz kolejnych lat czekac, chce legalizacji zwiazku i pewnego budowania przyszlosci bo po 2 nieudanych powaznych zwiazkach mam strach, ze kolejny tez moze byc tylko straconym czasem, bo mimo wszystko jest inne poczucie odpowiedzialnosci kiedy jest sie malzenstwem niz kiedy jest sie tylko para...

Ja najchetniej zrobilabym to po kryjomu i dala potem najblizszym znac...z mojej strony jest to tylko mama a jej tez nie zalezy na weselu..ale rodzinie od narzeczonego mogloby byc przykro..wiec chcialabym tylko najblizszych-rodzicow, bacie, rodzenstwo, do urzedu stanu (koscielnego nie biore) i potem na obiad i to wszystko...mam nadzieje, ze do konca roku uda nam sie zrealzowac te plany...

Widzę że nasze forum już się obudziło :D

Dziewczyny jak robicie chlebek Dukana w mikrofali? Ja niesyety nie mam piekarnika co przy naszej diecie jest ogrooooomnym utrudnieniem i znalazłam mprzepis na chlebek z mikrofali tylko nie wiem w jakiej formie to wstawić, bo chyba przecież nie w blaszanej co nie? Może w jakiejs takiej teflonowej albo silikonowej?

Macie jakieś pomysły?

Wlasnie probowalam chyba z 3 razy zrobic w mikrofali i nigdy nie wyszedl...dlatego robie go w piekarniku...

Marudko a możesz napisać ile wzieliście tego kredytu jaki wkład własny i jakie raty? :D A skorzystaliście z tego programu rodzina na swoim?Podobno państwo dopłaca do odsetek przez 8 lat. Ile macie m2? Miła jestem zapytałam o wszystko :D jak nie chcesz to nie odpowiadaj bo t5o moiże krępujące.

Wlasnie kolega ostatnio opowiadal mi, ze jego brat z zona skorzystali z takiego programu i placa mniej ale nie wiem na czym to polega...

no u mnie ta rozniaca,ze ja chce pracowac:)i nie wyobrazam sobie zycia bez pracy:)ale tez narazie jakos nie wyobrazam sobie tez mieci dzieci..wiec moze mi sie to zmieni??:)ja nigdy jakos nie mialam parcia na posiadanie dziecko;w poprzednim zwiazku to nawet sobie nie wyobrazalam ;wolalabym drugiego kota:)a teraz powiem,ze czasem o tym mysle..moze dlatego ze sie starzeje...ale jeszcze tyle bym chciala zrobic zanim sie zakopie w te pieluchy :razz:

Ja strasznie chcialabym siedziec w domku:) i wysypiac sie:) a z dziecmi mam podobnie, ale ostatnio cos sie u mnie zmienia, coraz czesciej mysle, moze to czas najwyzszy i cos sie we mnie budzi ludzkiego?:)

A jeszcze się miałam zapytać... Zakuopilam odtłuszczone mleko granulowane i.... zapomniałam do czego można je wykorzystać:/ Podpowiecie?? :)

Magda uwazaj na granulowane mleko.Jesli jest to granulowane mleko to zobacz ile ma wegli!!!! chyba ok 50/100.Co innego mleko w proszku otluszczone-ono ma tylko ok 4,5/100

Witajcie wtorkowo i słonecznie!!!

Magda- mleko odtłuszczone możesz dodać do nutelli proteinowej lub do ciasta naleśnikowego. Mi najbardziej odpowiadają właśnie te naleśniki z mlekiem w proszku. Robiłam jedne z otrębami, inne z mąką kukurydzianą- i według mnie najsmaczniejsze i najbardziej podobne do niedukanowych są te z mlekiem odtłuszonym.

Nusia ja tez poprosze o taki przepis:)))

Ale sie rozpisalam!!!! trzeba sie zaczac ogarniac do pracy...Teraz , jak mi w pracy odcieli internet jestem 5 razy bardziej zmeczona po pracy...wtedy jakos moglam zajac czyms umysl i czas szybciej lecial, teraz siedzenie i czekanie od przerwy do przerwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę jaki ten świat mały jest :D A co on tam porabia (jeśli wolno spytać), że tak co tydzień? ;>

I jeśli wolno to poprawię - KWIDZYNIE nie -niu :)

przeprowadza próby technologiczne przy nowych środkach przy produkcji papieru

Przepraszam za zniekształcenie nazwy miasta :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:))) ale duzo napisalyscie:))) U mnie spadek!!!! nie wiem czy sie cieszyc czy lepiej siedziec cicho bo ta waga miedzy +- 2kg krazy od miesiaca ... Wczoraj ostatni posilek zjadlam po 1 w nocy, poszlam spac ok 8 rano...czyli nie jedzenie przed snem na kilka godzin sprawdzilo sie.Do tego po raz drugi zauwazam zaleznosc, ze na warzywkach spadlam...na bialkach puchlam, co dziwne bo wczesniej mialam na odwrot...Ale jesli tak sprawy sie maja to chyba juz podaruje sobie wchodzenie na czyste bialka, ktore mnie mecza.Jak jestem na PW to mam tez wrazenie, ze jem mimo wszystko lzej, mniej kalorycznie, bo wiecej jest warzywek, po ktorych nie czuje sie objedzona i pelna...tak tez mysle, ze ja nigdynie bylam typem zbyt miesnym, zawsze w moim zywieniu przewazaly kolorowe kanapki, salatki...wiec byc moze ta dieta nie jest zbyt dobrze dobrana dla mnie skoro jest jakby wbrew moim nawykom, upodobaniom i do tego marne efekty daje.Faktycznie przydalaby mi sie wizyta u fachowca, ktory ulozylby mi diete zgodna z moim ''ja'':-o

Misza dziekuje za zainteresowanie:) bardzo poprosze o ta diete, moj mail: feedback76@gmail.com

Magda uwazaj na granulowane mleko.Jesli jest to granulowane mleko to zobacz ile ma wegli!!!! chyba ok 50/100.Co innego mleko w proszku otluszczone-ono ma tylko ok 4,5/100

To może i ja się pokuszę o info na temat tej diety?? Nie dla mnie, ale znajoma marudzi ciągle, że musi schudnąć, a Dukan jej nie wyszedł. To jeśli można to poproszę: magda_g123@wp.pl

Witam wszystkich na forum! :-D

Od wczoraj stosuję dietkę dr Dukana,jak do tej pory moim zdaniem ma ona same zalety.

Moja waga początkowa to 62 kg,a dziś już 60 to niesamowite.Aby tak dalej

:-D

Witaj! To ładny spadek po 1 dniu :D a ile zamierzasz zrzucić i przy jakim wzroście? Jeżli można wiedzieć :) Powodzenia życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się pokuszę o info na temat tej diety?? Nie dla mnie, ale znajoma marudzi ciągle, że musi schudnąć, a Dukan jej nie wyszedł. To jeśli można to poproszę: magda_g123@wp.pl

Witaj! To ładny spadek po 1 dniu :D a ile zamierzasz zrzucić i przy jakim wzroście? Jeżli można wiedzieć :) Powodzenia życzę!

Bardzo chciała bym zrzucić 8 kg .Mam 158 cm wzrostu i jestem raczej drobnej budowy, ale jesli zejdę 5 kg w dół i utrzymam tę wagę to już będę hepi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane wy moje słuchajcie weszłam dziś na wagę i 1,8 kilograma mnie czy to normalne ze tak duzo bo to dopiero drugi dzień jest pije bardzo dużo bo dochodzę do 2 litrów :) więc chyba to nie wodę tracę? Jeśli chodzi o moje ukochane bezrobocie to moja branża hr i dział personalny skończyłam studia mgr w październiku kierunek psychologia przedsiębiorczości i zarządzania i nadal szukammmm pracy. Popwiedzcie mi moje kochane jakie kremy stosujecie na skórę i te celulitowe sprawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wtorkowo :) Mam dzisiaj 3 dzień warzyw i nareszcie moja wga drgnęła w dół - szleństwo bo o całe 0.4 kg :D. No ale zawsze to coś.

Denerwuje mnie przeglądarka firefox, bo nie można na naszym forum edytować tekstu jak się chce - nie chce usuwać, pogrubiać, przenosić i poprawiać uchh. Chyba Babcia Magda pisała o tym wczoraj.

Podjęłam decyzję i kupuję sobie kiełkownicę i będę zajadać kiełki własnej produkcji - wiosenne urozmaicenie takie wprowadzam :-o

To ładnie gratki,

Gratuluję śŚliweczce i Marudce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwileczkę ,żeby sie przywitać.Wiosna przyszła trzeba na podwórko wyjść,może za grabienie się wezme.zawsze to jakaś gimnastyka,jakby nie było.Moja waga niestety przez 10 dnispadła niewiele 5 dni temu chwaliłam sie że prawie kilogram i tak zostało niestety.Mam nadzieje ,że to wina @,który sie dopiero skończył mi.Może jeszcze spadnie teraz.A może to wina tego że zakupiłam słodzik i zaczęłam robić jakieś tam słodkości (oczywiście z dozwolonych produktów).Nic przekonam się,jak przez parę dni waga nie spadnie to go odstawię i już.

A tak z innej beczki to wczoraj wybrałam sie do miasta po buciki wiosenne dla moich syneczków.Przy okazji naciągnęłam mężusia na pięknego białego storczyka.KOCHAM TE KWIATKI.Mam nadzieję ,że długo się będę cieszyć jego kwitnieniem bo ma jescze duzo nierozwiniętych pączków.

Miłego dnia życzę i oczywiście łaskawości naszych wag.

Ja też od niedawna zakochałam się w storczykach, zwsze się bałam że drugi raz nie zakwitnie, ale się udało to nie są acale tak bardzo wymiagające kwiatki, ale chyba najpiękniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.