Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czego byś nie traciła to chudniesz. ja się odchudzam od 1 lutego 2009r i byłem na diecie 1200 kal. i schudłem przez rok 20 kg, a od 5 tyg. jestem na protalu i schudlem 12kg tak więc nie chodę głodny i zły, a waga tydzień w tydzień pokazuje to 800-900g to 1000-1200g mniej. Na uderzeniówce zrzuciliśmy ( odchudzam się razem ze swoją żoną) po 7kg. Tak więc nie ważne co tracisz ważne ile tracisz. Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciała bym zrzucić 8 kg .Mam 158 cm wzrostu i jestem raczej drobnej budowy, ale jesli zejdę 5 kg w dół i utrzymam tę wagę to już będę hepi

To nie dużo Cię :)

Kochane wy moje słuchajcie weszłam dziś na wagę i 1,8 kilograma mnie czy to normalne ze tak duzo bo to dopiero drugi dzień jest pije bardzo dużo bo dochodzę do 2 litrów :D więc chyba to nie wodę tracę? Jeśli chodzi o moje ukochane bezrobocie to moja branża hr i dział personalny skończyłam studia mgr w październiku kierunek psychologia przedsiębiorczości i zarządzania i nadal szukammmm pracy. Popwiedzcie mi moje kochane jakie kremy stosujecie na skórę i te celulitowe sprawy??

Gratulacje!!!

Julita witaj:))) super wynik, powodzonka:)

Magda a czemu znajomej nie wyszlo?miala podobne problemy do mnie czy po prostu nie byla cierpliwa i zarzucila?

Szczerze to chyba nie wczuła się w dietę. Była na niej może niecały miesiąc i stwierdziła że dalej nie chce, że nie "dojrzała" do tej diety, no nic,  może ta druga by jej spasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego byś nie traciła to chudniesz. ja się odchudzam od 1 lutego 2009r i byłem na diecie 1200 kal. i schudłem przez rok 20 kg, a od 5 tyg. jestem na protalu i schudlem 12kg tak więc nie chodę głodny i zły, a waga tydzień w tydzień pokazuje to 800-900g to 1000-1200g mniej. Na uderzeniówce zrzuciliśmy ( odchudzam się razem ze swoją żoną) po 7kg. Tak więc nie ważne co tracisz ważne ile tracisz. Pozdrowionka!

 Gratulacje! Super wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zabardzo się znam,ale moja mama tak i mysle ,że pomoże mi w pielęgnacji ich,bo sama ma ich o wiele więcej.ja mam 2 jak narazie i wiem tylko tyle że należy je podlewać jak korzonki przestaja być zielone.trzeba wtedy wlać w podstawkę wodę i poczekac ,aż się napije.Mama też czymś je odżywia co jakiś czas ,ale więcej szczegółów niestety nie znam.

Podlewa się jak korzenie są suche, te kwiatki boją się nadmiaru wody, najlepiej deszczówką lubwodą destylowaną, lepiej wody za mało niż za dużo. Bardzo żadko się je przesadza, bo nie ma takiej potrzeby, i jak kwiatki zwiędną to łodygę zostawiamy nie obcinamy jej to od niej będą nowe odnogi lub wyrośnie nowa.

Potem doczytałam, że Olinka już wszystko napisała. To dlatego że tempak ze mnie nie umiem cytować i odpisuję zanim doczytam do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello Dziewczynki :) Witam wiosennie

Wreszcie mam klawiaturkę sprawną :) hehe a tak juz pobolewałam, że nie mogę nic normalnie napisać.

Widziałam u Sagi i Śliweczki że wkońcu waga im drgnęła GRATULACJE Kobitki !!!!! Cierpliwość popłaca jak widać :D Szybkich spadeczków życzę! Jesteście dla nas GURU DUKANA :-o

Mi się niestety nie poszczęściło. Wyjazd do Anglii zakłucił zały tryb Dukanowego odchudzania. Waga stała i stałą, coraz częsciej sięgałam po niedozwolone żarełko i wczoraj stwierdziłam, że trza sie ogarnąć!!!! I dzisiaj zaczynam od początku Nowa Uderzenióweczka 5 dniówka co by się wprowadzić w stan tej ketozy :D oczywiście nie spodziewam się spadku 5 kilosów jak za pierwszym razem ale CHOLERA JASNA TA 9 MOGŁA BY SIĘ JUŻ POKAZAĆ!!!! :)

No to się wyżyłam... hahaha :-D Trwam , nieważne że od początku ale trwam tzn trwac zamierzam :D hihi

Dzisiaj troche smuteczków też zagościło i gdyby nie cudowna Mamcia Cudowna nasza GOCHNA bym się zamartwiała na zapas i bez sensu... :-D DZIĘKOWAĆ MAMCIA.. Mówie Wam to równa babka jest i wspaniała Przyjaciólka.. a jeszcze bardziej Wspanialsza Mama , ale to tylko ja wiem najlepiej :-D

Buziole Twarogowe Skarby:* :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I26, a powiedz mi znasz się trochę na uprawie Storczyków ?? Bo muszę coś ze sowimi zrobić... i nie bardzo wiem, jak się za nie zabrać..

A tak generalnie dziewczyny, teraz jest dobry okres na przesadzanie kwiatków?? Zupełnie się na tym nie znam, a właśnie za te moje storczyki muszę się zabrać...

Mam sporo storczyków i przynoszą mi znajomi na "wyleczenie".

Storczk przesadzamy jeżeli wychodza mu korzenie na zewnątrz doniczki lub dołem.

Kupujemy specjalny zestaw za ok 10 zl( większa doniczka+podłoże do storczyków)

Wyjmyjemy storczyka ze starej doniczki( ucinamy wystające korzenie )

Najważniejsze! 1 raz wtygodniu wsadzamy całą doniczkę do wody z odżywką( specjalną) trzymamy ok 1 godz wyjmujemy i czekamy aż woda obcieknie i robimy to samo dopiero za tydzień. Nie podlewamy go " z góry" a już niedopuszczalne jest żeby woda mu stała w doniczce.

Ja dzisiaj wzięłam przykład z Boguni :D Nie dosć, że chyba jakies Święto dzisiaj, po wstałam koło 8 i już nie spałam dalej, to jescze prawie całą kuchnie wysprzątałam ( a wierzcie mi, jest tam co sprzatać.. ), okno w kuchni tez już umyte :-o Jescze odkurzanie, zmycie podłóg, a potem na rowerek.. Tez muszę tą moja wage jakoś zmobilizować :]

Ha! i sposób na tą otrebianke sam się znalazł - pisałam, że nie lubie zbyt ciepłego mleka ;> no i dzisiaj wszystko zrobiłam i .......... zapomniałam o tym.. No i mleczko wystygło i teraz sobie popijam :-D :-D :-D Bomba :razz: :) :)

Gosiulek to nie koniec dzisia umyłam kolejne 5 okien ( ale już bez aerobiku)

hahahahahahahaha ja we wrześniu 27 latek ;> to po pierwsze :D :D :D

a po drugie i tu już w ogóle leżę ze śmiechu :)

jaki ja inżynier?? mechanika i Budowa Maszyn :D :D :) :) Tylko kierunek ciut inny - automatyka i robotyka - elastyczne systemy produkcyjne :)

nie no, nie myślałam, ze aż tyle wspólnego mamy :)

Gosiulek ty 27 a ja w listopadzie ...47 ( już wszystkie dinozaury z tego rocznika padły )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Ciepło, słonecznie, wiosennie.... nareszcie !!! :D

Sagus - mnie też .. ale przytoczyłam te informacje z ulotki, jak to czytałam to sama sie śmiałam, najbardziej z tej impotencji i hemoroidów.... :)

Zazdroszczę ci Sago mieszkania w Gdańsku, to takie piękne miasto. Mam mozliwość korzystania od czasu do czasu z mieszkania mojego kuzyna, które stoi puste w Gdyni, niedaleko skweru Kościuszki i kilka razy spedzałam urlopy w Trójmieście właśnie, tam sie zatrzymywałam i robiłam wypady SKM albo pieszo brzegiem zatoki do Sopotu, do Gdańska. Znam dzięki temu dość dobrze te okolice, bo juz jako dziecko z rodzicami spędzałam tam wakacje... na odpoczynek jest super, jak sie chce to tramwajem wodnym na Hel można i na otwarte morze, a jak nie ma pogody plażowej to pozostaje gdańska starówka albo kino, wystawy, imprezy plenerowe, koncerty... super ! :-o

No proszę, jaki świat jest mały, to może spotkamy się nad morzem.

Ja też lubię to miasto, po takim poście to zachwalać nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julita witaj:))) super wynik, powodzonka:)

Magda a czemu znajomej nie wyszlo?miala podobne problemy do mnie czy po prostu nie byla cierpliwa i zarzucila?

Sandra jesteśmłoda możesz spróbować diety grejfrutowo-jajecznej. Napewno ja znajdziesz w googlach. w 10dni dasz radę nawet 5 kg zrzucić tylko później to utrzymanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.