Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

.. - suwaczek ślubny sympatyczny, w ogóle okres przygotowan, nawet jesli z jakimis kłopotami po drodze to tez jest sympatyczny... zazdroszczę...

A co do suwaczka ślubnego to zmień te kg na dni ( o ile sie da...) bo wygląda jakbyś do dnie ślubu chciała zjechać o te 32 kg.... to juz by z ciebie nic nie zostało, bo ty przecież kruszynka jesteś.....

No niestety nie umiem tego zmienić.. Ech.. To znaczy, wiem, że tam idzie

zaznaczyć żeby miesiące odliczał – ale jakoś wtedy mi się coś ‘psuje’.

Więc na razie zostawię tak. A w ogóle to obczaiłam jak bardzo łatwo zmieniać

moje suwaczki. Hihihi.. mam skopiowane te skróty do Worda i tam idzie zmienić

tylko cyfrę – skopiować i spowrotem do sygnaturki.

Dziewoje ponawiam pytanie z drożdzami, pliiiis pomóżcie bo upiekła bym sobie a narazie stoję w miejscu...

Moim zdaniem możesz użyc takich zwykłych.. Ja z dwa razy próbowałam.

I z tej małej kostki do chlebka dodawałam połowę.. Wcześniej nasączone

w mleku, ale niestety ja dodałam trochę cukru zwykłego, żeby zaczęły

'działac' - tak gdzieś było zalecane - ale na pewno nie na naszej diecie..

To ja idę się umyś i zmykam spac. Nie wiem co mnie jutro obudzi..bo

telefonu z pracy zapomniałam.. Ech - a masła przecież nie jem!

PA!!!

Ps - jeszcze tylko powiem, że te faworki to smakują mi jak moje świąteczne

kruche ciasteczka.. a serniczek - to nie wypał.. ale zjem!!!

post-13995-1269373028_thumb.jpg

post-13995-1269373378_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie umiem tego zmienić.. Ech.. To znaczy, wiem, że tam idzie

zaznaczyć żeby miesiące odliczał ? ale jakoś wtedy mi się coś ?psuje?.

Więc na razie zostawię tak. A w ogóle to obczaiłam jak bardzo łatwo zmieniać

moje suwaczki. Hihihi.. mam skopiowane te skróty do Worda i tam idzie zmienić

tylko cyfrę ? skopiować i spowrotem do sygnaturki.

A co do zmieniania suwaczków. W panelu kontrolnym masz taki notatnik i tam mozesz tez przetrzymywać te suwaczki, ja tak robię :D

A z drożdżami Kasias podpowiedziala ze w proszku nie maja takiego smaku paskudnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ

a ja chyba mam najlepiej bo w górach mieszkam wiec lasu i górek mam pod dostatkiem tylko do morza daleko;(

ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma moja waga stoi i chyba juz powoli motywacja mi spada;) ale bede sie trzymac)

dziekuje wszystkim za wsparcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nasze forum już się obudziło :-D

Dziewczyny jak robicie chlebek Dukana w mikrofali? Ja niesyety nie mam piekarnika co przy naszej diecie jest ogrooooomnym utrudnieniem i znalazłam mprzepis na chlebek z mikrofali tylko nie wiem w jakiej formie to wstawić, bo chyba przecież nie w blaszanej co nie? Może w jakiejs takiej teflonowej albo silikonowej?

Macie jakieś pomysły?

Z góry dzięki za pomysły :razz:

Misza ja chlebek robie w mikrofali od poczatku jak jestem na diecie .Biore 2jajka,1 serek naturalny lub jogurt odrobine proszku i soli 2 lyzki otrab owsianych i 5 lyzek pszennych mieszam i pieke w 3 miseczkach z arkoroku po 4min.z kazdej strony.

Zabijecie mnie zaraz za te głupie pytania... Ale... Co mi tam :-D Odnośnie PUSZYSTEGO CHLEBA, nie pamiętam czyjego. W przpisie podane są drożdże suszone. Niestety zwiedziłam kilka sklepów i nie znalazłam, jak na złość. Jak dodam te zwykłe to będzie jakaś różnica? I ile ich wtedy dać? Jejku ale ja głupie pytania zadaję, no ale cóż wolę się dowiedzieć niż marnować składniki:/

ja dzisiaj pieklam i dalam polowe paczuszki,tzn.5dkg swiezych drozdzy,wyszedl nawet dobry,ale podobnie jak ktorejs z poprzedniczek wysiadla mi dolna grzalka i pieklam w termoobiegu jest bardzo pulchniutki mysle ze jeszcze kiedys upieke,jak bede miala grzalke naprawiona.

:-o :D :-D

I faza od 17.02.10-do 26.02.10- 7kg mniej

II faza od 27.02-5kg mniej- do 90kg- pozostało 27 kg do zrzucenia

witaj muezin! gratuluje tak pieknego wyniku.

Witam wszystkich "protalowców":) Tak czytam i czytam, i z tego czytania doszłam do wniosku, ze ja też dołączę do Was. W styczniu br urodziłam dziecko. W grudniu, pod koniec ciąży ważyłam 93 kg. Teraz ważę 77, a chcę ważyć 65 kg. Próba nie strzelba:)

Witam rowniez Ciebie Marzeno,zycze powodzenia .Witam rowniez pozostaly Nowy Narybek tej diety.Witaj Sniezynko ponownie w naszym gronie ,oby teraz sie udalo.Sliweczko,Malynko,sago i inne gratuluje spadkow ,a tym ktorym waga stoi cierpliwosci.

-u mnie dzisiaj tez spadeczek, od wczoraj 0,40kg mniej hura jak sie ciesze.

piekne suwaczki slubne,Marudko u Ciebie data zbliza sie duzymi krokami;ach u mnie to juz 24 lata po, jak ten czas szybko leci.Uciekam ,kapiel i do lozeczka jutro praca,aha okna u mnie tez juz umyte ,dzisiaj mylam szklo w regale,tzn kieliszeczki,szklaneczki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra jesteśmłoda możesz spróbować diety grejfrutowo-jajecznej. Napewno ja znajdziesz w googlach. w 10dni dasz radę nawet 5 kg zrzucić tylko później to utrzymanie...

Boguniu dzieki:) ale wlasnie o to chodzi, ze nie chce sie katowac dietami cud bo to i tak wroci...wchodzac na dukana przede wszystkim liczylam na pozbycie sie jojo..tylko, ze ona nie bardzo dla mnie...nie zalezy mi juz zeby w mig schudnac tylko zeby systematycznie choc te 3 kg na miesiac polecialo a potem sie utrzymalo juz do konca zycia najlepiej:)

ja juz w pracy korzystam z komputera kolegi jak on wychodzi na przerwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Magdo, Sandro- przepis na naleśniki z mlekiem w proszku rzeczywiście jest na naszym forum. Mam nadzieję jednak, że nikt się nie obrazi jak zacytuję go w tym wątku. Naprawdę polecam. To jedyne naleśniki protalowe, które mi smakują. ja robiłam je bez słodzika. Przekładałam białym serkiem z jogurtem naturalnym i słodzikiem.

Naleśniki bez mąki

Przepis na 6-7 szt.

3 jajka

10 czubatych łużek odtłuszczonego mleka w proszku

1 łyżka chudego mleka w płynie

ewentualnie słodzik

Jajka ubić jak na omlet, dodać mleko w proszku, słodzik. Jeżeli masa jest odpowiednio gęsta nie należy dodawać mleka w płynie. Mleko w proszku nie powinno się całkowicie rozpuścić (to trzyma ciasto). Patelnia powinna być bardzo dobrze nagrzana ( można przetrzeć ręcznikiem papierowym z kilkoma kroplami oleju).

Polecam Wam również bułeczki twarogowe wg przepisu Śliweczki. Rewelacyjne są na ciepło.

Śliweczko dzięki za sprawdzone przepisy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam również bułeczki twarogowe wg przepisu Śliweczki. Rewelacyjne są na ciepło.

Śliweczko dzięki za sprawdzone przepisy!!!

Marudko kusisz nas tymi ciasteczkami. Wyglądają bardzo smakowicie. Chyba jutro upiekę takie same. Czy one też są z przepisu Śliweczki???

Cieszę się że smakują :)

Te ciasteczka co Marudka piekła, ja robiłam w wersji faworków i pod taka nazwą są w wątku z przepisami.Rzeczywiście są kruche i do kawki pyszne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) wlasnie przeczytalam wierszyk:)))sympatyczny:)

Magda wiem że to nie dużo,ale jak do tej pory nigdy mi się nie udało dojść do tej wagi(od 6 lat) :)??:

Jeżeli nawet spadło mi 2 kg to zaraz następowała drastyczna remisja i nabierałam na siebie następne 4 kg. :D

Mam nadzieje że tym razem będzie lepiej :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane wy moje słuchajcie weszłam dziś na wagę i 1,8 kilograma mnie czy to normalne ze tak duzo bo to dopiero drugi dzień jest pije bardzo dużo bo dochodzę do 2 litrów :-o więc chyba to nie wodę tracę? Jeśli chodzi o moje ukochane bezrobocie to moja branża hr i dział personalny skończyłam studia mgr w październiku kierunek psychologia przedsiębiorczości i zarządzania i nadal szukammmm pracy. Popwiedzcie mi moje kochane jakie kremy stosujecie na skórę i te celulitowe sprawy??

ja to na zmianę przede wszystkim Avon i Oriflame. Są w domu pod ręka to co będę po sklepach latać :) Kiedyś też używałam Eveline. Owszem zaraz po wysmarowaniu nogi wydawały się dużo gładsze, ale to tylko taki trik, po jakimś czasie,jak krem się całkiem wchłonął już nie było takiego efektu..

Podlewa się jak korzenie są suche, te kwiatki boją się nadmiaru wody, najlepiej deszczówką lubwodą destylowaną, lepiej wody za mało niż za dużo. Bardzo żadko się je przesadza, bo nie ma takiej potrzeby, i jak kwiatki zwiędną to łodygę zostawiamy nie obcinamy jej to od niej będą nowe odnogi lub wyrośnie nowa.

Potem doczytałam, że Olinka już wszystko napisała. To dlatego że tempak ze mnie nie umiem cytować i odpisuję zanim doczytam do końca.

Wszystkoładnie pieknie.. ale ja muszę chyba przesadzić moje storczyki w nowa ziemię i w ogóle, bo się nabawiły jakiejś pleśni, czy nei wiem co to jest.. W dwóch storczykach (chyba przez to),mimo, że wypuszczaja nowę gałązki nawet nowe pąki, to zaraz umierają.. qw sensie te malutkie pąki nagle zaczynaja usychac i odpadac.... Juz kilka razy si epakow ostatnio doczekalam, ale kwiatkow ani razu.... Pozat ym to owszem storczyki ś abardzo silne, jednego z Gdańska jak przywiozłam (kupionego w jakims dużym sklepie), to stał i stał i stał i już myślałam, ze z niego nic nie będzie, a tu prosze ...nagle dwie nowe gałązki n araz wypuścił :D Z innego to mi się można powiedzieć że trzy nowe zrobiły, też je musze rozciąc i rozsadzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda wiem że to nie dużo,ale jak do tej pory nigdy mi się nie udało dojść do tej wagi(od 6 lat) :D ??:

Jeżeli nawet spadło mi 2 kg to zaraz następowała drastyczna remisja i nabierałam na siebie następne 4 kg. :-D

Mam nadzieje że tym razem będzie lepiej :-D

No to z Dukanem i Nami musi Ci się udać!! Będzie tak jak chcesz :)

A co do storczyków to może i moje wypuszczą gałązki :-o  Dobranoc wszystkim!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś wrzucał tu link z takim jakby forum Dukana?? Ale tłumaczonym ;> Kojarzycie? (pytania i odpowiedzi doktorka?!) Mógłby ktoś jescze raz wrzucić linka do tej strony??

Mam sporo storczyków i przynoszą mi znajomi na "wyleczenie".

Storczk przesadzamy jeżeli wychodza mu korzenie na zewnątrz doniczki lub dołem.

Kupujemy specjalny zestaw za ok 10 zl(większa doniczka+podłoże do storczyków)

Wyjmyjemy storczyka ze starej doniczki( ucinamy wystające korzenie )

Najważniejsze! 1 raz wtygodniu wsadzamy całą doniczkę do wody z odżywką( specjalną) trzymamy ok 1 godz wyjmujemy i czekamy aż woda obcieknie i robimy to samo dopiero za tydzień. Nie podlewamy go " z góry" a już niedopuszczalne jest żeby woda mu stała w doniczce.

Gosiulek to nie koniec dzisia umyłam kolejne 5 okien ( ale już bez aerobiku)

Gosiulek ty 27 a ja w listopadzie ...47 ( już wszystkie dinozaury z tego rocznika padły )

Bogunia, a co to za odżywka do storczyków ma być??? A powiedz mi, jak będę chciała rozsadzić ten mój portójny storczyk, to w podłoże mam wsadzić te korzonki owietrzne?, czyli te nowe co im powyrastały, tak?? o i przede wszystkim jakie podłoże kupić dla storczyka? bo już się z kilkoma spotkałam...

Po 2 - podziwiam.. ja jutro już chyba takiej weny nei będę miała na sprzątanie :-o

Po 3 - po dzisiejszym dniu, to jakos bardziej czuję, że ja zacznę Ciebie gonić z Tą wagą... Strasznie napuchnieta jestem, mimo że w koncu nawet wc odiwedziłam...Może to wina zbliżającej się małpy... ale z drugiej strony, powinna nadejśc dopiero koło poniedziałek -wtorek przyszły, więc nie wiem.. W każdym bądź razie dzisiaj w ciagu dnia jak stawałam na wage, to 69.4 pokazywało..:/ Masakra jakaś...

po 4 - 47 to i tak moje pokolenie ;p Ja jestem w mojej rodzince najmłodsza w pokoleniu, tak więc w Twoim wieku moja droga to ja kuzynostwo mam :-D)

Witajcie kochane protalki!!!!!

Zazdroszczę Wam czasu że mozecie wszystko przeczytać i poodpisywać.

Ja jak zwykle wpadam i wypadam.

Saga i Śliweczka gratulacje!!!!!!!!

Mam nadzieję że i mi w końcu ktoś kiedyś pogratuluje ( jak będą powody )

Gosiulek nie czeka na mnie tylo mknie jak burza.

Hehe, ja to dzisiaj dość aktywna byłam na forum, a jak teraz siadłam to mi ręce opadly, że tego tyle znowu...

Jak już pisałam, teraz to ja Cię chyba gonię - zobaczymy jak jutro będzie z waga...

No proszę, jaki świat jest mały, to może spotkamy się nad morzem.

Ja też lubię to miasto, po takim poście to zachwalać nie muszę.

Saguś to może jednak ten zlocik gdzieś na Pomorzu? :)

Dziewoje ponawiam pytanie z drożdzami, pliiiis pomóżcie bo upiekła bym sobie a narazie stoję w miejscu...

Ja te drożdże kupiłam , w małym osiedlowym sklepiku... Nigdzi ewięcej nie szukałam, więc nie wiem gdzie poza tym... Ale czesto własnie takei rzeczy w małych sklpikach dostać można:)

No niestety nie umiem tego zmienić.. Ech.. To znaczy, wiem, że tam idzie

zaznaczyć żeby miesiące odliczał – ale jakoś wtedy mi się coś ‘psuje’.

Więc na razie zostawię tak. A w ogóle to obczaiłam jak bardzo łatwo zmieniać

moje suwaczki. Hihihi.. mam skopiowane te skróty do Worda i tam idzie zmienić

tylko cyfrę – skopiować i spowrotem do sygnaturki.

Ps - jeszcze tylko powiem, że te faworki to smakują mi jak moje świąteczne

kruche ciasteczka.. a serniczek - to nie wypał.. ale zjem!!!

Marudko jeśli chcesz zmienić to na dni, to przede wszystkim na str z suwaczkiem u góry zmien sobie język np na angielski.. Zaznacz w suwaczkach i w znacznikach Wedding i naciśnij filter.(W jednym i drugim zaznacz to na poczatku, bo potem to się suwaczki zmieniają). Potem wybierz suwaczek, potem wybioerz znacznik i potem masz dowyboru wpisanie wagi ciała lub datu.. Wpisz datę i wtedy będziesz miała suwaczek ślubny pęłną parą :-D

A na faworki bądź ciasteczka tomusze się chyba skusić.. A tak ps - to widzę, że Ty neizła kucharka jesteś, co ?;> Ja to ejscze niedawno jajko sadzone przypalić potrafiłam na teflonie :-D Ale teraz siłą wyższą - staram się jak mogę.. W koncu trzeba coś jeść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polska.aspartame.info/news.html Kiedyś o aspartamie rozmawialismy. Tu jest, ze Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) potwierdza nieszkodliwość aspartamu. Z resztą tak zajrzałam w wikipedie i poczytałam szybko o innch substancjach slodzacych.. Dla kazdej podane jest, ze może mieć jakieś tam skutki uboczne itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.