Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny,

jakiś dziwny ten dzień dzisiaj wszystkich boli głowa, ja w nocy nie mogłam spać, poszłam do pracy z oczami na zapałki, ale nadrobiłam po powrocie.

Analena i początkujące forumki to złe samopoczucie to chyba każda z nas na początku miała. U mnie albo biegunka, albo zaparcia, ale nie chce mi się studiować dlaczego, bo to pewnie od rodzaju pokarmu zależy.

Agabyd ja jak upiekę serniczek to wsuwam ile mi wejdzie i przez to pewnie zastoje choć dziś wreszcie 55.7, oby już nie wróciło wyżej, więc poczaruję: abrakadabra, czary mary, oby spadały nam wymiary.

I co od razu ważymy mniej.

Ja zmieniłam ćwiczenia z ATC na pilates, a pani instruktorka nie polecała 6 weidera właśnie ze względu na duże obciążenie kręgosłupa. Jakoś w domu sama się nie mogę zmobilizować.

Gratuluję Wam spadków i do poklikania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna! Dziękuję pięknie! Już doszło. Zaraz się biorę za czytanie i może jakieś przepisy zrealizuję jutro. Tak mi się jakoś chce urozmaicenia.

:( :) :) :D

Ivonko! Hahaha!!! Ale się uśmiałam :) :) :) :) :) :) :-D

No to i ja dołączę się do czarów, skoro dołączyłam do sabatu:

Abrakadabra czary mary oby spadły Wam wymiary!!!!

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonka35 a możesz mi powiedzieć, jakiego słodzika dodajesz do tego sernika i w jakich ilościach? Wiem, że powinien zawierać aspartam, ale jestem ciekawa, jaki Wy stosujecie. I oczywiście gratuluje wyniku 12 kg. Mogę zapytać, ile masz wzrostu? Oczywiście, jeśli nie chcesz, to nie odpowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonka35 a możesz mi powiedzieć, jakiego słodzika dodajesz do tego sernika i w jakich ilościach? Wiem, że powinien zawierać aspartam, ale jestem ciekawa, jaki Wy stosujecie. I oczywiście gratuluje wyniku 12 kg. Mogę zapytać, ile masz wzrostu? Oczywiście, jeśli nie chcesz, to nie odpowiadaj.

Ivonka już zniknęła, więc pozwól, że ja znów się odezwę :(

Aspartam źle się zachowuje pod wpływem temperatury, więc nie nadaje się do wypieków. Ja używam słodzika w proszku takiego z carrefura w słoiku z czerwoną nakrętką. Nazywa się sweet top ... właśnie doczytałam się, że jest na bazie aspartamu, ale daje radę. Poza tym Huxol w płynie, ten jest na bazie cyklaminianu, sacharyny i taumatyny, ale za to ma tylko 0,1 grama węgli na 100 ml a kupuję go w Auchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna Znów jesteś niezastąpiona. Jutro podczas zakupów wykorzystam wszystkie Wasze wskazówki. Chętnie zjem sobie kawałek albo dwa serniczka i zaniosę też mojej mamie. Ona jest na dietce od środy popielcowej. Dzielnie walczy, więc należy jej się też odrobina luksusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka dni i musiałam odrobić zaległości w czytaniu.

W środę szusowałam po mieście objeżdżając lekarzy z bratem :( co się człowiek naczeka nawet w prywatnych klinikach to mało powiedziane...ruchy jak muchy w smole, wieczorem kino "randka w ciemno" gorąco polecam ten film, romantycznie słodko pierdzący ale jak na polski film to chwytający za serce.

Wczoraj miałam rozmowę o pracę i czekam za wynikiem. Pierwszy raz się spotkałam że kazali mi maila tłumaczyć z angielskiego na polski...tak się spięłam że nawet nie pamiętam czy zrobiłam to z sensem czy ten człowiek co ze mną rozmawiał po moim wyjściu umierał ze śmiechu. Zostaje mi czekanie za odpowiedzią. Może tym razem się uda.

A po tej rozmowie na zakupy małe wyskoczyłam...i dostałam prawie zawału serca jak weszłam bez bólu w piękną dopasowaną krwistoczerwoną spódnicę rozmiar 38!!! nie pamiętam kiedy taki nosiłam :) wooow do teraz nie mogę dojść do siebie :) humor takie coś jednak strasznie poprawia.

A dzisiaj niestety dopadło mnie lenistwo i migrena...więc większość czasu spędziłam w pozycji horyzontalnej, poza tym ciemno jak w dooopie i cały dzień śnie padał więc zima wróciła małpa jedna niebieska.

Gratuluję tu wszystkim dokonanych spadków :) witam nowe twarzyczki :D powodzenia w dietowaniu!

No to się rozpisałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przepis na sernik na diecie ducana. :)

A może jakieś Dzień dobry! albo Dobry wieczór! czy cóś??? A nie od razu z krzykiem :)

My oczywiście witamy serdecznie wśród nas :) :D :) :) więc proszę napisz coś o sobie :( jeśli możesz oczywiście?

Motylku życzę pozytywnego, w całym tego słowa znaczeniu wyniku rekrutacji!

I oczywiście gratuluję satysfakcji na zakupach. Kiedy mi się to uda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.