Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkimpytającym o otrębiankę -

Koniecznie otrębianka - wlaśnie ją wrąbałam i nie mogę się pozbyć uczucia cudownej sytości i pychoty!!!!!!!

Nie ma powod jesć stale tego samego martusiu84 jezeli podasz mi maila prześlę Ci książkę kucharską Dukana stworzoną przez odchudzających się. Na białkach jest mniej możliwości, ale na forum jest wątek wraz z jadłospisami na cały dzień.

maliszka dzieki ale mam ksiazeczke jak dobrze pamietam to chyba agabyd2002 ale widze ze juz probowalas jej wysylac cos a z tym jej adresem email to chyba kropke wklejasz na samym koncu moze dlatego Ci zwraca i nie chce dodac do listy??

Dzieki za checi:)

SAGA co do Twojej pracy heh trudna sprawa ale ja bym chyba zrobila tak jak ktos pisal nie pamietam kto zeby pierw zadzwonic i dowiedziec sie czy cos sie zmienilo, z drugiej strony jak dlugo nie masz pracy to nie ma sie co zastanawiac ale z innej znowu strony:) szkoda by bylo jakby Cie jakas oferta ominela :-) Nie ciekawa decyzja zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!

sniezynkaa a Ciebie na urlop wygnalo do zimnej i mokrej angli!!!!!!!!!!! Boshe :) tyle pieknych miejsc na swiecie i oczywiscie mniej deszczowych:P u mnie dzisiaj pada i pada i spac sie chce i nic innego sie nie chce!!!!!!

A nie przepraszam jesc sie chce taka glodna dzisiaj bylam ze wciaglam tyle ze mnie brzuch boli !!!!!!!! mam nadzieje ze odnotuje spadek jutro tak jak marcynda

a co łaska to moja teściowa dała 500 zł w 2003 roku- chciała to dała ja bym tyle nie dała na pewno.

teraz chrzciliśmy Tymcia - też co łaska- a łaska była nie wielka bo raptem 50 zł w kopercie się znalazło. FAkt faktem chrzest mieliśmy brzydki w ławkach i na "odpierdziel się" może łaska ie okazała sie uświęcająca?? ;)

do mojego chlopaka wujka mial przyjsc ksiadz po koledzie ale ze u nas trzeba zaproszenia dawac zeby sie ksiadz pojawil a ze zaproszenie to i koperta a w kopercie wiadomo co !!! no wiec przyszedl wkoncu ten ksiadz a wujek lubi sobie z ksiedzem pogadac a tu lipa nie wyszlo ksiadz zrobil co mial zrobic i zero pogaduszek wychodzi a na to wujek co tak szybko a ksiadz do niego jaka placa taka posluga !!!

jak to uslyszalam to myslalam ze z krzesla spadne normalnie

Gratuluje spadkow wszystkim serkozercom , jutro moj dzien prawdy bardzo duzo jadlam wiec obawiam sie co bedzie ale po poscie marcyndy pojawilo sie swiatelko w tunelu.

aaaaaaaaaaa zapomniala bym wczora babka z pracy zapytala sie czy ja schudlam bo tylek jakis mniejszy mam ale sie ucieszylam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy nie wyglądają mi na spowodowane brakiem cukru, wiem coś o tym mam w domu cukrzyka od 11 lat.

Na początku choroby syna najbardziej bałam się, że tak się stanie i inkt nie udzieli mu pomocy.

----------------------

:-) Witaj w klubie ;)

Mam podobny problem . Moj syn choruje na cukrzyce typu I 0d 2006r .

Nosi na przegubie dzien i noc srebrna bransoletke z odpowiednim napisem . Mozna je nabyc w szpitalu na oddziale diabetologicznym. Odkad ja ma jestem nieco spokojniejsza .

To takie male uspokojenie -wazne kiedy nic wiecej nie mozemy zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo z imieninami w domu ... jest tyle możliwych dań które mogą jeść wszyscy ... na urodzinach u siostry było dużo róźnych dań...i nieportalowi też je jedli, niektórzy nie mając o tym pojęcia ;)

Robiłam np:

Szaszłyczki z cebulą w piekarniku;

roladki wędlinowe nadziewane serem białym;

jajka w sosie jogurtowo-chrzanowym i ze szczypiorkiem;

serniczek Gochny.

-----------------------

I tak trzymac !!! - dzieki Olinko -szczegolnie te szaszlyczki :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBITKI!!!

Jeeju ale mam czytania a to tylko 1 dzień...

Póki co dziękuję wszystkim za "baty" melduję szybciutko, że już się poprawiłam i efekty - na warzywkach ubyło dziś 400 g ;) Ale się cieszyłam rano :-)

Ja też mam imprezę w ten weekend - Ukochanego urodziny i nie wiem wciąż co podać jako danie główne proszę pomóżcie!!!!

A ja biorę się za czytanie zaległości...

Ja wyprawiam jutro mojej mamie imieniny!! i na danie główne będą udka bez skóry-oczywiście- zamarynowane tak:

-10 udek

-3 łyżki vegetty rozpuszczone w niecałej szklance wody

-1 łyżka oregano

-sok z 4 cytryn

-3 kopiate łyżki musztardy

-7 ząbków czosnku wyduszonych przez praskę

-1 łyżeczka łagodnej papryki i troszkę ostrej

To musi być w tej marynacie kilka godzin,

a potem do rękawa i na około 1,5 godziny w 180 stopniach w piekarniku- rewelacyjne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho!

Pogoda barowa :-) zawsze w takie dni miałam chętkę na wypad do knajpki na małe co nieco... Ale nie dziś :D

Trzeba dukać i się trzymać w ryzach!

Gosienko mam dla ciebie pomysł na to by nie polec z dieta jak się mąż pojawi :)

Tym razem ty go zaskocz kolacyjką do łóźka,z tym że zrób nasze dukanowe smakolyki, nawet serniczek o poźnej porze nie będzie grzechem a ty będziesz spokojnie mogła go zjeść :D.

To samo z imieninami w domu ... jest tyle możliwych dań które mogą jeść wszyscy ... na urodzinach u siostry było dużo róźnych dań...i nieportalowi też je jedli, niektórzy nie mając o tym pojęcia ;)

Robiłam np:

Szaszłyczki z cebulą w piekarniku;

roladki wędlinowe nadziewane serem białym;

jajka w sosie jogurtowo-chrzanowym i ze szczypiorkiem;

serniczek Gochny.

Aniaw gratuluje połówki, wiem jak to cieszy!

wywal ze swojej sygnaturki stary link z suwaczka bo ci się zaplątał tam niepotzrebnie 8-)

To fajny pomysł na jedzono.

Sama nie wiem co zrobić na razie nie dzwonię do tej starej firmy. Mam dwie koleżanki które razem ze mną tam pracowały wiecie co, każda radzi mi inaczej. I bądź tu człowieku mądry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś- masz racje zadzwoń nieoficjalnie najpierw i zrób rozeznanie a potem nie ma co ujmować sie honorem jak kasa potrzebna, sama musisz zdecydować, nie znam twojej sytuacji i domowego budźetu, czy jeszcze możesz poczekac czy mus cie taki naciska, że musisz łapać jakąś nadażająca sie pracę, nie do końca przez ciebie wybraną....

Ja bym była zmuszona brac co jest bo mam jeden dochód i mogę liczyc tylko na siebie, kuroniówka jest niska a kredyt mnie uwiera.... eh....życie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie odchudzające się :-) Przyjmiecie mnie do siebie? Ja jestem na diecie już 16 dzień robię 5/5 z tym,ze pierwsza faza u mnie to było 7 dni bo się zagapiłam heheh. Nie chce się nawet przyznawać do mojej wagi bo pewnie mnie zaczniecie zniechęcać ale proszę nie róbcie tego. mam wagę wahającą się między 56-58 tak mam od urodzenia 2 dziecka 3lata temu. Strasznie mnie to irytuje bo jest oponka i boczki a to bardzo ciężko stracić, to ten zapas co został po ciąży :/ musze osiągnąć jakieś 50-52 żeby wyglądać dobrze, wrost 163. Zaznaczam nie jestem typem chudzielca, mam mocną sylwetkę, zaokrąglone kształty i sporą mase mięśniową. Nie jest mi jakoś szczególie cięzko ale szczerze jem bardzo mało, bo mi sięnie chce :/ Cięzko mi utracić na wadze bo jak wiecie im większa nadwaga tym ta utrata na początku jest większa a im mniejsza tym wolniej to idzie. Wierzcie mi męczę się z wystającym brzuchem i nie odchudzam się dla widzimisie.Trzymam kciuki za was i liczę na wsparcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosienko mam dla ciebie pomysł na to by nie polec z dieta jak się mąż pojawi 8-)

Tym razem ty go zaskocz kolacyjką do łóźka,z tym że zrób nasze dukanowe smakolyki, nawet serniczek o poźnej porze nie będzie grzechem a ty będziesz spokojnie mogła go zjeść :twisted: .

To samo z imieninami w domu ... jest tyle możliwych dań które mogą jeść wszyscy ... na urodzinach u siostry było dużo róźnych dań...i nieportalowi też je jedli, niektórzy nie mając o tym pojęcia ;)

Robiłam np:

Szaszłyczki z cebulą w piekarniku;

roladki wędlinowe nadziewane serem białym;

jajka w sosie jogurtowo-chrzanowym i ze szczypiorkiem;

serniczek Gochny.

Dzięki kochana :grin: Tak właśnie zrobię :D :D :D

HEJ ! Ja też bardzo proszę o skan przepisów barbara150368@02.pl

Przesłałam ,gotujmy,jedzmy a będziemy szczupłe

Ja też, jeśli można? malsmo@wp.pl

hello.

kochano moje.. nie udzielałąm sie wcale niestety ale byłyscie dla mnie zawsze pomocne dzieki czytaniu..jutro z samegoranka przez zaskoczenie jade do wloch..mam zamiar dalej dietować protalowo mam nadzieje ze sie uda..

boje sie co ja bez was zrobie tak mnie od siebie uzaleznilyscie...

Trzymaj się! Będziemy czekać na wiadomości od Ciebie!!!

Maliszko i Maragrete, moje dwie Gwiazdeczki forumowe bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Jest mi wstyd i już chciaam Wam obiecywać, że nigdy więcej :-D , ale... nie wiem czy nie złamię swojego słowa, a tego bardzo nie lubię, a poza tym tak naprawdę to nigdzie mi się nie spieszy, bo gdzie ja znajdę takie fajne Dziewczyny jak na naszym forum, a jak jeszcze mi zostały kilogramy do zrzucenia mam dobry pretekst do zawracania Wam głowy.

Pozdrawiam :grin:

To tek jak ja :-)

jak to przeczytałam to miałam łzy w oczach :D mi sie marzy zeby wejsc w 40 co dopiero 38. Gratuluje mam nadzieje ze mi sie tez uda byłoby cudownie. Ja od jutra zaczynam diete nakupiłam serki w carrefourze te z piątnicy light jogurty,kefiry itp. Tak się zastanawiam czy sobie od jutra nie przykleic na lodówke swojego zdjęcia. :grin: Na pewno wy dziewczyny będziecie mnie motywowac ale w przypadku gdyby mnie coś zaczęło korcić :D to wtwdy jeden rzut okiem na zdjecie i juz słodyczy sie odechciewa :D albo jakiegoś obiadku - mojej rodzince bede gotować normalnie wiec dodatkowa motywacja sie przyda. AAA nigdzie nie znalazłam otrab pszennych :) mam tylko owsiane . moze wystarcza :D

Dasz radę kochana!!! Będziemy Cię wspierać z całej naszej mocy!!! Przesadzasz z tym zdjęciem na lodówce, oprócz tego, że chcesz schudnąć, to musisz polubić siebie, a nie się siebie bać i straszyć się swoim zdjęciem. Jak zrzucisz zbędne kilogramy, to dalej będziesz tą samą osobą tylko trochę będzie Ciebie mniej, więc pokochaj siebie i ciesz się spadkiem wagi a wtedy będziesz naprawdę szczęśliwa i radosna i nie będą Ci przychodziły do głowy jakieś głupie pomysły ze zdjęciami na lodówce :grin: :grin: :grin:

Czesc dzieczyny!!!!

Zanotowny spadek 2 kg:) po 2 dniach uderzeniowki.Oby szybko spadlo to co szybko dobralam, na to licze bo troszke po spodniach tych co byly juz luzne czuje, ze sa troche ciasniejsze.Chcialam doczytac zaleglosci przynajmniej od ostatniego postu ale zwariowany dzien w pracy-pierwszy po urlopie.Ma przyjsc jakas ispekacja z iso wiec, generalnie na necie tak sobie siedziec nie mozna.Do tego maja do przyszlego tygodnia poblokowac nam neta na kompach wiec to juz bedzie totalna tragedia, gapienie sie przez 12 godzin w sciane odliczajac te 3 na przerwy i moze 2 prawdziwej pracy...reszta to sciema i bez netu to z nudow to pousypiamy szczegolnie na nockach.

Widze, ze pojawiolo sie sporo nowych nickow wiec pozdrawiam wszystkie nowe kolezanki bardzo serdecznie.

Tak czytam Cie Marudko o Twoim pragnieniu dziecka...a ze mna jest cos nienormalnego, w ogole nie czuje instynktu macierzynskiego i martwi mnie to, co ze mna nie tak...w koncu mam juz 33 lata a ochoty na malenstwo zadnej a zdaje sobie coraz bardziej sprawe, ze jeszcze chwila i bedzie dla mnie za pozno wiec trzeba byloby sie decydowac w najblizszych latach.Z drugiej strony moja najblizsza ciotka, starsza zaledwie o 2 lata ma roczna coreczke i jest wiecznie przemeczona, zmeczona, zniechecona i narzekajaca.Nigdy nie miala specjalnego instynktu, zdecydowala sie na macierzynstwo bardziej z rozsadku niz pragnienia i teraz nie wyrabia.Mowi, ze nie oddalaby juz tego ale wiecznie narzeka i dopiero co przestala sie leczyc z depresji poporodowej wiec juz sama nie wiem jak to jest.Byc moze gdybym miala bardziej stabilna sytuacje finansowa to byloby mi latwiej...

No nic koncze i spadam od neta bo w kazdej chwili moze sie pojawic ta inspekcja:)

Witaj Sandruś ! Fajnie, że powróciłaś do równowagi :grin:

Co do dziecka, to nic na siłę, tak jak ze wszystkim w życiu :grin:

WItam ze słonecznego i spokojnego CHORLEY :D <br><br>Wypoczywam i dietuje, aczkolwiek dietowanie Dukanie jest tutaj strasznie trudne. Bardzo malo tutaj takiego nabialu ktory by odpowiadal diecie :/ Wszedzie czaja sie pokusy, walcze z tym strasznie, Wszystko byleby sie nie poddac. Moze tak nie do konca twarogowo, ale tez nie tlusto i bez cukru 100% i bez wegli. Takze moze i nic nie bedzie... Oby :D .. Buziaczki kochane wracam do relaksu.. to cudowne tak wreszcie raz od 4 lat wypoczac od calego zmaieszania domowego, od obowiazkow i spraw... to cudowne.. Wracam do Relaksu Buziaki kochane :*<br><br>Mumusi gratuluje spadku i MAćkowi te- niech sie nie poddaje bo to najwiekszy blad jaki moze popelnic.<br><br>Papa Kochane :grin: Pozdrowienia z Chorley :grin: <br>

Córcia, co to za br br? Zimno Ci czy cóś? :-D

Buziaki!!! Jesteśmy z Tobą!!!

aaaaaaaaaaa zapomniala bym wczora babka z pracy zapytala sie czy ja schudlam bo tylek jakis mniejszy mam ale sie ucieszylam:P

To jest to, co tygryski lubią najbardziej :grin: :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z szaro bura pogodą za oknem !

rzeczywiście macie racje, wczoraj była prawie wiosna a dziś....prawie jesień... buro, szaro, mglisto....

Agabyd - Marzenia startuje z innego pułapu i dlatego takie spektakularne rezultaty....

Narzekasz na nudę jedzeniowa - ja jestem ponad pól roku na diecie i nie narzekam, musiałam na początku postanowić sobie,że znajde czas na gotowanie, wymyślanie potraw, robie ich po dwie trzy porcje i mrożę, np. bigos czy gołąbki. Robię też sobie do pracy dużo sałatek w oparciu o surimi, jajka, tuńczyka, szynkę drobiową itp. Daje mi to duzo rożnych możliwości i dzieki temu wytrzymuje na diecie... Najwazniejsze jest jest jednak świadome poswięcenie czasu na to wszystko, cos za cos......... ;)

Dzięki za pocieszenie Margarete, wiem że to różnie działa ale mam wrażenie że na mnie ta dieta nie działa tak jak powinna. Chyba tak jest że jak się bardzo bardzo czegoś chce to zawsze pod góre. Słyszałam że problem z chudnięciem czasem siedzi w głowie i jak tam się nie przestawi to ani rusz i chyba u mnie tak jest bo mi się ta dieta wydawała takim idealnym rozwiązaniem, że aż zbyt pięknym! Niestety nic nie przychodzi łatwo:( Raptem chybotliwe 3 kilo mniej i to z wielkim wysiłkiem a wszystko robie jak należy i wogóle nie grzeszę jakby cywilne jedzenie wogóle nie istniało. Ehhhh.....no plakać się czasem chce poprostu ale jeszcze trochę powalcze, od jutra warzywa zobaczymy może ruszy coś.

Gocha ma rację z tym protokołem. Ja brałam 22 lata temu i wtedy na tapecie byłu choroby psychiczne, jako powód rozwodu kościelnego i głównie o to wtedy pytali :-)

Agabyd cofnęło mi list do Ciebie Wysyłałam na agabyd2002@wp.pl.

i nie chciało też dodać tego adresu do listy z opiem, że jest niewlasciwy ?????

Nie wiem co może być nie tak, może rzeczywiście ta kropa na końcu. Spróbuj może jeszcze raz agabyd2002@wp.pl

Jak nie pójdzie to podam inny adres. Dzięki!!Jak masz coś ciekawego do wysłania oprócz przepisów to też mi wyślij! No to dzięki jeszcze raz:)

A ja tak z innej beczki - proszę o opinie.

Nie mam wciąż pracy znalazłam ogoszenie z firmy w której pracowałam 2 lata temu. Byłam tam przez 2 lata, dużo roboty, a wynagrodzenie takie sobie. Odeszłam składając wypowiedzenie. Pracodawca młody był zbyt dumny żeby poprosić bym została (zresztą oskupił tą firmę ok pół roku przed moim wypowiedzeniem). Rozstaliśmy się życząc sobie powodzenia i mimo wszystko pokojowo. Nie jestem zwolennikiem palenia mostów za sobą. Moje pytanie:

czy powinnam złożyć aplikacje? co prawda mogą nie brać mnie pod uwagę? ale waham się czy nie złożyć. poradźcie.

Sago ja zawodowo zajmuję się rekrutacja pracowników i tzw HR i z mojego punktu widzenia powiem Ci że jeśli tam masz pewną pracę to warto skorzystać. Tak jak któraś pisała wchodzisz w coś w co znasz i oni znają ciebie, wiesz czego sie możesz spodziewać więc nie ma aż takiego stresu, po drugie nie jest nigdzie napisane że nie możesz w między czasie dalej szukać. Wiesz jak to jest-jak nie ma ofert to nie ma a jak sie znajdzie jakakolwiek praca to się sypią nagle zewsząd. Zresztą każda wypełniona luka czasowa w cv sie liczy. A co do wynagrodzenia to jeśli chcą Cie ponownie przyjąć znaczy to że im zależy na takim pracowniku akurat, nikt nie zatrudnia przecież ot tak dla zapchania etatu. A jeśli im zależy to masz spore pole do negocjacji. Nie znam dokładnie Twojej sytuacji, potrzeb i nastawienia ani też specyfiki tego pracodawcy więc to takie moje skromne zdanie na ogólny rysopis sytuacji:)Tak czy inaczej życzę powodzenia!

No to jestem nadal w tym samym miejscu na wadze i jak mnie ktoś nie przekona że ten Dunkan działa to chyba będzie źle..tym bardziej że mi też sie szykuje weekend na pokuszenie wiodący....

Choć pewnie ja tu sobie skomle a wszystkie protalki śnią.... No to snijcie kochane niech wam się śnią sery czekoladowe, kurczaki o smaku malin i jajka z toffi zamiast żóltka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie odchudzające się :-) Przyjmiecie mnie do siebie? Ja jestem na diecie już 16 dzień robię 5/5 z tym,ze pierwsza faza u mnie to było 7 dni bo się zagapiłam heheh. Nie chce się nawet przyznawać do mojej wagi bo pewnie mnie zaczniecie zniechęcać ale proszę nie róbcie tego. mam wagę wahającą się między 56-58 tak mam od urodzenia 2 dziecka 3lata temu. Strasznie mnie to irytuje bo jest oponka i boczki a to bardzo ciężko stracić, to ten zapas co został po ciąży :/ musze osiągnąć jakieś 50-52 żeby wyglądać dobrze, wrost 163. Zaznaczam nie jestem typem chudzielca, mam mocną sylwetkę, zaokrąglone kształty i sporą mase mięśniową. Nie jest mi jakoś szczególie cięzko ale szczerze jem bardzo mało, bo mi sięnie chce :/ Cięzko mi utracić na wadze bo jak wiecie im większa nadwaga tym ta utrata na początku jest większa a im mniejsza tym wolniej to idzie. Wierzcie mi męczę się z wystającym brzuchem i nie odchudzam się dla widzimisie.Trzymam kciuki za was i liczę na wsparcie ;)

Im mniej do schudnięcia tym trudniej. Są pewne partie ciała, którym dieta nie pomoże tylko ćwiczenia, aerobik lub siłownia niestety. Jeżeli jesteścydowana na dietę to powodzenia może ona wystarczy, wrazie czego zawsze możesz się pogimnastykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete i Agabyd2002 dzięki za odpowiedź - moja sytuacja finansowa nie jest taka zła, mąż byle jaki, ale na papu mam. W starej pracy nie było tak słodko bo inaczej sama bym nie odeszła. Cholera chyba rzucę monetą, jakoś nie mogę się zdecydować, choć argumenty cały czas mi podsuwcie, wciąż mam nadzieję że za moment się coś sypnie. Głupio by było wrócić tak na miesiąc czy dwa.

Śnieżnko - relaks, relaks ...

Fajne te życzenia na noc.hihih

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete i Agabyd2002 dzięki za odpowiedź - moja sytuacja finansowa nie jest taka zła, mąż byle jaki, ale na papu mam. W starej pracy nie było tak słodko bo inaczej sama bym nie odeszła. Cholera chyba rzucę monetą, jakoś nie mogę się zdecydować, choć argumenty cały czas mi podsuwcie, wciąż mam nadzieję że za moment się coś sypnie. Głupio by było wrócić tak na miesiąc czy dwa.

Śnieżnko - relaks, relaks ...

Fajne te życzenia na noc.hihih

Pozdrawiam

Nie no jasne że na moment wracać się nie oplaca, chyba że trafi się coś naprawdę extra ...to wtedy czemu nie? Takie są prawa rynku, niech sie martwi pracodawca:) Ale trzeci raz to już byś tam raczej iść niemkogła:) Albo wyznacz sobie jakiś czas że jak np do X czasu nie znajdziesz nic to wtedy np wrócisz tam. A w jakiej dziedzinie szukasz pracy jeśli mogę wiedzieć ?W większości branż na wiosnę zaczyna się rozkręcać bo teraz to taki martwy okres na rynku pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDZECZNIE:)

Chce Was wszystkie pozdrowić i gratulować sukcesów!!!

Ja obecnie sie nie ważę bo muszę odczekać (okres), ale jest u mnie to co tygryski lubią najbardziej (cyt. Gochna) moje dzinsy urosły hehehe :-) czyli lece i nie poddaje sie!!!!!!! w ogole ta dieta to super super super jest bo nie trzeba sie katowac ograniczeniam, czytam regularnie i nawet z serniczkiem protal zaszalalam - pycha ;)

Fanie jest i az chce sie zyc - powodzonka kochane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.