Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !

Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bridget

Hej Protaleczki :-)

Mallina i Margarete dziękuję za życzenia!! Wam również oraz wszystkim zaglądającym na to forum życzę tego samego, bo powiedziałyście już chyba wszystko... Margarete zagadzam się z Tobą w 100%! Najważniejszy jest człowiek (oraz "Ten na górze") i relacje z nim, wszystko inne jest zupełnie bez znaczenia.

Ostatni rok upłynął baaardzo szybko, jeszcze pamiętam jak rok temu zasiadaliśmy do kolacji wigilijnej, a to już kolejna za nami....podsumowania? Powiem tylko tyle, że był on jednym z najlepszych w moim życiu!! Spelniło się kilka moich marzeń, wiele się nauczyłam, sporo się pozmieniało, słowem - dobry rok. Mam nadzieję, że następny będzie jeszcze lepszy :) zarówno dla mnie, jak i dla was :D Zatem, wszystkiego co najlepsze w Nowym 2013 Roku życzę wszystkim! Może będzie mi dane świętować go podwójnie - raz w najbliższym czasie i drugi raz w lutym z moimi chińskimi znajomymi (Ciński Nowy Rok) :)

Pozdrawiam serdecznie, świąteczno - noworocznie!!

• 2 tygodnie później...

Witam

Wszystkiego dobrego w nowym roku

Bardzo przeraszam Was za zaniedbanie, jakoś ostatnio nie mam czasu na forum, no i z pracy głównie pisałam, a teraz chwilowo nie mam zbyt komfortowego miejsca, dlatego tak to wygląda.

Po świętach oczywiście, ze przybyło mie tu i uwdzie, no i jak zwykle po popuszczeniu pasa jakoś ciężko wrócic do rygoru..

Dobra nie będę już na noc się rozpisywac, dobranoc..

Pozdrawiam Was wszystkie, że wciąż tu jesteście :-)))))))

• 2 tygodnie później...

Witajcie Protallinki w Nowym Roku

Wszystkiego Najlepszego dla Was, wytrwałości w gubieniu kilogramów i pokonywaniu codziennych życiowych trudności.

Malinko gratuluję wnusi, jest przecudna:) Dobrze że chociaż te nowe pokolenia mają się dobrze i zdrowo rosną:)

Maragrete bardzo się cieszę, że udało Ci się pokonać chorobę, ja znam ją z perspektywy dziecka, mój tata miał nowotwór jelita, z naciekami, na szczęście wszystko jest ok, przynajmniej na razie:) Przeżywałam to po raz drugi, kilka lat temu mama - rak macicy. A i ja mam kłopoty zdrowotne w lutym czeka mnie 2 operacja, kończy mi się urlop zdrowotny, nie mam pracy, kolejny facet uciekł, gdy pojawiły się problemy.... ech życie.

Z optymizmem patrzę w przyszłość i wierzę, że jeszcze kiedyś będę szczęśliwa:)

Wagowo znów porażka, dlatego gratuluję wszystkim, które na nowo odkryły ducha walki i się nie poddają:)

Marudko wytrwaj, bo dzięki Tobie chyba czasem powracamy na to forum:)

Cześć Ivonko, przykro mi że tak Ci się w życiu jakoś nie składa, ale do wszystkiego potrzeba czasu, więc może warto poczekać cierpliwie ;-) A wszystko ułoży się jeszcze piękniej niż być sama mogła sobie wyobrazić.

Ja wczoraj zrobiłam dzień BABCI i DZIAKDA w domu. Była kawa, nieudane ciasto.. i kolacyjka. A teściową zaprosiliśmy jeszcze na obiad. Chciałam i moich rodziców ale mąż mi nosem kręcił, więc tylko teściowa przyszła na obiad. Ale za to mogła sprawdzić możliwości mojej zmywarki. Bo mam od dwóch dni :-) i jestem bardzo zadowolona.. Pewno Wy już dawno macie taki sprzęt w domu i możecie nie rozumieć mojego zachwytu. Ale o 19:30 miałam już wszystko posprzątane – a gdybym to ręcznie robiła to pewno o 21 jeszcze bym nie była po. Wiem, wiem, każdy mi mówi że naczynia się niszczą.. no ale coś za coś, albo wygoda i czas, albo praca i brak czasu.

Dietka u mnie ‘leży i kwiczy’.. Ale w końcu znów się za siebie wezmę. Muszę tylko baterie do wagi kupić, bo szwankuje i nie mogę się zważyć ile znów mi przybyło.

Ale BABCIE MOJE KOCHANE!! Wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknego święta.

Witajcie,

w imieniu forumowych BABĆ dzieki wielkie Marudko za zyczenia.

ja też świętowałam Dzien Babci z moja wnusią i moja mamą - prababcia w niedzielę u mnie w domu, był pyszny, uroczysty obiadek, ciasto domowe, winko, prezenty i w ogółe było miło. Od wnusi dostaysmy obie z prababcia takie fajne kubki z naoisen i zdjeciemusmiechnietej naszej Kingusi. Miłe święto....

Co do diety i wagi to.... nie poruszam niemiłych tematów..... :angry: :angry: :angry: !!!!

Pozdrowienia dla czytających, a szczególne uściski dla aktywnych Protalek : Marudki, Ivonki, Szyszuni, Malinki, Bridget i Maliszki !!!

Cześć Dziewczynki

przepraszam, ale mam ciężko i nie bardzo mogę znaleźć czas na pisanie. Z dietą na razie bieda.

Dziękuję za życzenia Maragretko.

Nietety muszę do tych smutnych opowieści dołożyć jeszcze jedną.

Proszę o pomoc dla mojego syna.

Zbliżają się zeznania i może nie wiecie co zrobić z 1% podatku.

Pozdrawiam Was serdecznie i życze osiągnięć w chudnięciu.

121128_Bartek.pdf

Witam was,ja jako babcia również dziękuje Ci Marudko za życzenia,to pierwsze takie święto w moim życiu :biggrin: .

Maliszko oczywiście ,że wspomoge Twego syna ,jeszcze na szczęście jesteśmy z mężem przed rozliczeniem.

Moja dieta,której tak naprawde nie ma,to klapa.Jednak naszym noworocznym postanowieniem wraz z męzem ,było chodzenie na basen ,wprawdzie tylko raz w tygodniu,ale chodzimy i jestem z tego bardzo zadowolona.

Życzę Wam wszystkim kochane dużo,dużo zdrowiai serdecznie pozdrawiam.

Maliszko, rozumiem twoją prosbe, sama doświadczyłam w tym roku wiele. Wiem jakie to wazne,żeby walczyc o siebie. Pogratuluj synowi postawy i życz powodzenia. Ja oczywiście dołączę swój 1% dla niego a może jeszcze u mnie w biurze uda mi sie rozpropagować temat. Trzymaj sie !

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześc dziewczyny!

Ja nadal dukam,ale nie wychodzi mi to juz tak jak na początku.

Rzadko zaglądacie na to forum,szkoda.Kiedyś tętniło życiem,a teraz cisza tu straszna.Zaglądam i czytam Wasze posty,lubię Was :biggrin:

Jak spędzacie Walentynki?

Odezwijcie się!

Cześć Śliweczko!!
Może Tobie uda się coś roruszać nas i zmobilizować do pisania i do pracy nad sobą??!!??

Jeśli chodzi o walentynki to u mnie bez szału, choć kwiatuszki dostałam, ale mamy z mężem trudne dni, więc ja tam w ogóle nie myślałam o walentynkach.

Dietka już tradycyjnie u mnie kuleje..

Teraz za to żyję drugimi urodzinkami syneczka, bo to juz żz tuż i układam w myślach menu. Prezencik już dla niego mamy, torcik tez zamówilismy.. nie mam niestety za dobrych zdolności manualnych więc sama bym ładnie nie umiałam zrobić tortu. A zamówilismy w kształcie jego ulubionego lewka Raa raa, więc napewno się ucieszy. Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie. Ale już się stresuję, ale plus wielki jest taki że mam już zmywarkę :-) i głównie ze względu na urodzinki Wojtusia się na nią zdecydowałam, bo tak to cały dzień w kuchni musiałam spedzać.
Pozdrawiam Was serdecznie, ale wiem, że jak i dieta nie idzie to i pisanie nie idzie. PA

Witaj Marudko.

Jak ten czas leci,Wojtuś zaraz skończy 2 latka,a ja pamiętam jak chwaliłś nam sie że jesteż w ciąży :biggrin:

U mnie dieta tez nie za dobrze.Zdarzają się grzeszki,ale staram się je potem "zgubić" i tak od 1 stycznia mam -15kg.Nie jest to szał,pamiętając jak szybko waga spadała w 2009 roku,ale zawsze to coś...

Ja w walentynki piłam winko,bo mi mężuś moje ulubione kupił :wub: ,do tego kwiatki dostałam i było miło bo kolację romantyczną zrobiłam :wub:

Mam nadzieję że będziecie sie odzywać,bo sama ze soba pisać nie będę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Również pozdrawiam.