Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

WItam Panie! i Nowa kolezanke Olę :sad:) informuje ze dzis 3 dzien i 1,5 kg mniej :grin:) ale radocha. wczoraj byl koncert w gdansku a ja nie poszlam bo po pierwsze ta noga no i pewnie skusilabym sie na piwko, zaluje strasznie.

Dzis mam 3 rocznice slubu :-))

Marudka biega do pracy, a Wy dziewczyny tez cos robicie? jakies pajacyki rano hehe:)) jA codziennie godzinke na rowerku treningowym w ramach rehabilitacji nóżki :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Panie! i Nowa kolezanke Olę :sad: ) informuje ze dzis 3 dzien i 1,5 kg mniej :grin: ) ale radocha. wczoraj byl koncert w gdansku a ja nie poszlam bo po pierwsze ta noga no i pewnie skusilabym sie na piwko, zaluje strasznie.

Dzis mam 3 rocznice slubu :-) )

Marudka biega do pracy, a Wy dziewczyny tez cos robicie? jakies pajacyki rano hehe:)) jA codziennie godzinke na rowerku treningowym w ramach rehabilitacji nóżki :D

Pozdro

Witam Dziewczynki!!!

EvilDidi Ty tak długo wytrzymujesz na rowerku?! Ja owszem jezdze,tzn jezdziłam tylko się ostatnio zaniedbałam z tym rowerkiem. Ale najwięcej zrobiłam 12km to ok 20 min. jakoś nie jezdziłam dłużej bo Dukan mówi żeby nie ćwiczyć dużo. Mnie to wystarczało. Ale Ciebie podziwiam. Tez bym chciała godzine pojezdzić. Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczyny,

witaj olu wsrod nas :sad:

u mnie pogoda nie najlepsza..zimno i zanosi sie na deszcz. poza tym bez zmian.

EvilDidi gratuluje z okazji rocznicy slubu :grin: i oczywiscie utraconych kilogramow :-)

Pozdrawiam i zycze milego dnia,lece robic obiadek-dzis chinszczyzna,mniam mniam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj OLA fajnie ze dolaczylas i dietkujesz , widzialam na suwaczku ze chcesz schudnac 10 kg to nie duzo i zobaczysz jak szybko utracisz te pare kilogramow balastu :grin:

Witaj Evildidi lol matko godzine na rowerku !!!!!!! ja nie znosze nic cwiczyc jestem tak leniwa ze szok :sad: moje gratulki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pogoda nie najlepsza..zimno i zanosi sie na deszcz. poza tym bez zmian.

a u mnie asienko duszno i slonecznie juz nie moge sie doczekac troszke chlodniejszych dni bo ten skwar mnie dobija :sad: :grin: :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam takie pytanie. Wczoraj zalogowalam sie tez na innym forum o diecie Dukana. Ale rezygnuje z niego bo jest tam bardzo nieprzyjemna atmosfera. Zadałam pytanie a one mnie zruzgały. Ale do pytania: Czym sie róźnią otręby owsiane od płatków owsianych???? Można jeśc to i to czy tylko otręby??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie asienko duszno i slonecznie juz nie moge sie doczekac troszke chlodniejszych dni bo ten skwar mnie dobija :sad: :grin: :-)

To zrób sobie taki napój:

jedna część jogurtu, dwie części wody mineralnej i szczypta soli. Wymieszaj i do lodówki. Nauczyłam sie tego w Turcji i rzeczywiście, świetnie gasi pragnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z okolic Łodzi !

U mnie dzis gorąco, letnio, słonecznie...fajnie, oby jak najdłuzej było lato z nami.

Waga ani drgnie, stoi jak zaklęta...mam za swoje ...

Balbinko - włosy supwr, ale czy nie boisz sie że beda uciazliwe w utrzymaniu ?, mysle o pracy przy myciu, suszeniu etc.... Cociaz może nie praktyczne względy ale ich urok powinien decydowac...Bo wygladaja fajnie ...

Ola81 - witaj z nami Protalkami ! Zycze miłego i skutecznego dietkowania w naszym gronie !

Marudko - jak miło znów cie widziec na forum, fajnie że sie wszystko układa...tak trzymaj, a nicu nie zmieniaj...niech zostanie jako pamiątka po Byłej-Marudce.. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wogóle nie odzywam, ale totalnie nie mam czasu :grin: Na dodatek znowu dopadło mnie zapalenie zatok, a pod koniec maja leczyłam się antybiotykiem :-) Znacie jakiś skuteczny sposób na wyleczenie zatok, ja mam zawalone szczękowe. Samopoczucie mam do duszy :D

Witam wszystkie nowe Proteinki :sad:, a wszystkim gratuluję spadków wagi.

Waga, mimo fazy z warzywami i @ jest ciut mniejsza jak na linijce. Uaktualnię jak się skończy @ i przejdę na same białka, zobaczę ile zeszło tak naprawdę. Przyznam, że to na nowo zmotywowało mnie do przestrzegania zasad. Wkradają się małe grzeszki, np. 1 jabłko dziennie, ale nie mogę się powstrzymać, uwielbiam takie świeże, kruche i kwaskowe jabłka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Anula. Już sobie zakupiłam otręby. Powiedzcie po ilu dniach ubył Wam pierwszy kilogram??

Kochana to zalezy od organizmu. Mi pierwszy kilogram spadł po 2 dniach. A potem nic, potem znów kg i tak dalej. Ja długo nie mogłam sie przyzwyczaić ze inne dziewczyny tak szybko chudna a ja nie. Ale kazdy organizm jest inny. Juz to zrozumiałam. Nie martw się predzej czy pózniej z Dukanem dojdziesz do celu. No i z nami,he he he.... :sad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.