Skocz do zawartości

Zaczynam Dietę, Kto Się Przyłączy?


winiusia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą, która przeszła już wszystkie diety świata i wszystkie możliwe efekty jojo, od błyskawicznego do powolnego:( Teraz mam zamiar przede wszystkim ćwiczyć(rowerek i steper) i oczywiście mnie jeść. Proponuję aby każdy, kto jest obecnie na diecie przyłaczył sie do mnie i w miarę możłiwoći wpisywał co jadł w danym dniu i oczywiście jak efekty. Ja zaczełam we wtorek 11.11. Jak na razie spadku wagi nie ma ale czuję, że w spodenki lepiej wchodzę. ZAPRASZAM WSZYSTKICH ODCHUDZAJĄCYCH SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :evil: Tak na początek, żeby nie było kolejnych rozczarowań - nie wystarczy ćwiczyć i mniej jeść, żeby schudnąć skutecznie i bez efektów jo-jo... - ale mam nadzieję, że Ty to już wiesz. Na forum jest już dużo różnych "diet" i opisów osób, które odchudzały się. Poczytaj, żeby nie powielać ich (moich też :)) błędów. Pozdrawiam i życzę powodzenia i dużo radości ze smacznych posiłków - bo odchudzanie nie musi (a właściwie nie powinno) polegać na wyrzeczeniach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winiusiu to będziemy się razem odchudzac. dzis mam 13 dzien diety i mniej o 7 kg. Jak juz wiesz robie diete Protal .Teraz waga stoi w miejscu bo do protein dodalam warzywa a one zatrzymują wode w organizmie ale czuje po ubraniach ,ze chudne

Dukan pisze w swojej ksiażce : ,,,,bardzo często w pierwszej fazie kuracji spadek wagi był naprawde spektakularny i nagle, tuż po wprowadzeniu warzyw , waga zdaje się stac w miejscu , kilogramów nie ubywa , czasem mozemy lekko przybrac na wadze .

Podczas fazy uderzeniowej odżywianie ograniczone wyłącznie do pokarmów proteinowych ma silne działanie ,,wodoszczelne,,, które nie tylko powoduje utratę zapasów tłuszczu , ale usuwa także olbrzymie ilości wody magazynowanej od dawna w organizmie .Tym wlasnie mozna wytłumaczyc tak duzy spadek masy ciała zarejestrowany przez wage.

W chwili kiedy do protein dodamy warzywa , w organizmie znowu pojawia sie sztucznie usunięta woda , stąd nagła i niezrozumiala stagnacja . Rzeczywisty spadek wagi związany ze spalaniem tkanki tłuszczowej utrzymuje się w dalszym ciągu , chodz z powodu wprowadzenia do jadłospisu warzyw i zatrzymywanej w organizmie wody nie jest juz tak dobrze widoczny . Trochę cierpliwości , natychmiast po powrocie do diety czysto proteinowej organizm na nowo pozbędzie się nadmiaru wody i wtedy przekonacie się , jaki jest rzeczywisty spadek wagi,,

dzis przez dzien jadlam to:

kawa

kawałek chudego białego sera

jogutr naturalny z otrębami

sporą duszoną pierś z warzywami

na kolacje zjem sałatke : pomidor, papryka, cebula, ogórek , sałata ,przyprawy i ocet winny

gdybym byla jeszcze głodna ( w co wątpie) to zjem jogutr albo tunczyka w sosie wlasnym

Pozdrawiam Cie serdecznie i trzymam kciuki bardzo,bardzo mocno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!! 7 kg to niezły wynik :evil: Też tak chcę:) Ostatnio byłam na SB i teraz też stosuję sie do jej zaleceń, nie jem głównie węglowodanów. Dziś zjadłam jogurt pitny, grejfruta, 2 parówki, troche orzeszków(są dozwolone w mojej diecie:) Pojeździłam 40 minut na rowerku ale to nie koniec. Ściągnełam sobie bardzo fajny program- niezbędnik odchudzania. Bardzo bardzo polecam. Sa tam tabele kaloryczne, BMI, prowadzi statystyke spalanych kalorii, wagi etc. Nie zajmuje dużo miejsca na dyku i szybko sie ściąga, oczywyście za DARMO:) Moge wkleić linka, ale nie wiem czy regulamin pozwala? pozdrawiam

post-3091-1226851739_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winiusiu jak tam dieta? ja wczoraj jadlam: kawa jajecznica gotowana wątrobka kawałek gotowanego mięsa wołowego jogurt naturalny z otrębami no i oczywiscie 2,5 litra wody dzis wypilam kawe i zjadlam jogurt z otrębami teraz mam faze naprzemienną 5/5 . 5 dni białka z warzywami i 5 dni samych białek Pozdrawiam ps jak mozesz to wklej ten link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dortko za pamięć:evil:

U mnie wga stoi w miejscu, jak na razie :)

Ale nie zniechęcam się.

Dziś zjadłam parówke drobiowa, 1 batonika musli, gorący kubek i 2 kromki chleba razowego z szynką. Oczywiście do tego godzina pedałowania na moim rowerku. Czekam z utęsknieniem na pierwsze efekty.

Wklejam nicka do tego programu.

http://download.nf.pl/Download/1746/Niezbe...chudzania-dieta

Dajcie znać jak si się podpoba:)

post-3091-1227209048_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marto przeciez nic sie nie stanie jesli od czasu do czasu pozwolisz sobie na cos więcej. Dieta sie nie ,,posypie,, i wcale nie trzeba zaczynac wszystkiego od nowa . Wiem ,ze w święta na pewno zjem kawałek ciasta i swiat sie nie zawali :) . Pozdrawiam winiusiu program jest naprawde fajny. dowiedzialam sie,ze musze schudnąć mniej niz myslalam ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ja mam dziś pierwszy dzień diety białkowej. Zjadłam: 3 gotowane jajka i 3/4 piersi z kurczaka z rożna bez skóry. Mam nadzieję że uda mi się do świąt zobaczyć na wadze i utrzymać 62 kg. Teraz mam 68kg, tylko że mam w sobie wodę bo niedługo dostanę okres. Niby nie dużo do zrzucenia, ale uwierzcie że te 18 kg było mi łatwiej zrzucić. Życzę wytrwałości i motywacji by walczyć o piękniejszą siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.