Skocz do zawartości

Sałatka Z Pieczarek I Porów


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

Po 20 dag pieczarek i jasnych części porów średnia marchew jabłko łyżka oliwy, pieprz i sól Pory dokładnie oczyscić i wypłukać. Pokroić na krążki 0,5 cm. Pieczarki obrać, umyć i pokroić w paski. W rondelku rozgrzać tłuszcz, włożyć pory, grzyby i chwilę smażyć. Dolać kilka łyżek przegotowanej gorącej wody i dusić pod przykryciem. Marchewkę obrać i zetrzec na tarce o duzych oczkach, dołozyć do rondelka, chwilę podusić. Następnie zdjąć rondelek z ognia, dodać obrane i starte na dużych oczkach tarki jabłko oraz przyprawy i sałatka gotowa. Biblioteczka poradnika domowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj Ineczko! W koncu po mojej dlugiej nieobecnosci z powrotem zawitalam jak ten syn marnotrawny! Zobaczylam ten przepis i mam ochote go wyprobowac, tylko nie wiem kiedy , bo jestem na diecie i nie wszystko chce w siebie pakowac!Pozdrawaim serdecznie!

post-3249-1232915455_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko witam bardzo serdecznie Ciebie i Emilkę. Twojego skarba nie mogłam poznać, Emilka jest już dużą panienką, a jak zeszczuplała. W pieczeniu pierników to pewnie rekord pobiłaś. Ja przez pewien okres też nie mogłam być na smacznym. Proszę Ciebie pozostań z nami już na stałe. Gorące pozdrowienia dla Ciebie, Emilki i podziękowanie za bardzo ładne zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac ze Emilka troche urosla od mojej ostatniej wizyty na smacznym. Lobuziak i maly cwaniaczek z niej co niemiara! A buzia to jej sie doslownie nie zamyka! Mowi po polsku, po angielsku a nawet pare slow po hiszpansku! spiewa piosenki po polsku i po angielsku. Ale jedzonko to chyba bardziej polskie lubi, bo przeciez nic nie zastapi polskiego zurku z jajem i kielbaska, krupniku czy tez pomidorowki! Teraz mam mnostwo roboty bo ostatnio wpadlam w szal robienia na szydelku! Ostatnio sa to ozdoby na choinke! Byla tutaj w wakacje mama naszej sasiadki i nauczyla mnie robic na szydelku no i okropnie mi sie to spodobalo! Teraz szydelkuje, robie na drutach , szyje na maszynie a korci mnie tez zeby powyszywac troche krzyzykami- mam kilka niedokonczonych projektow! Poza tym troszke pracuje, prowadze caly dom i wychowuje corcie ( no i czasami znajduje chwilke czasu zeby zajrzec na smacznego lub nasza klase)! Jedna kobieta u ktorej pracowalam powiedziala ze jestem" busy bee" -czyli po polsku zajeta pszczolka! Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.