Skocz do zawartości

Pierogi


teresap

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Oczywiście że tak z jagodami, mięsem, serem, grzybkami i z czym kto se życzy.

Właśnie robiłam je ostatnio z jagodami

Jeszcze raz zachęcam wszystkich !!!

Bardzo przepraszam że tak późno odpowiadam ale wybierałam się na odpoczynek na Kurpie i już dotarłam i się by…

POZDRAWIAM

post-6127-1247594409_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja chciałabym zrobić te pierożki ale mam prośbę: czy ktoś mógłby mi napisać jak zrobić nadzienie z sera? Dotychczas robiłam tylko kluski z twarogu ale to zupełnie co innego. Pierogowy debiut przede mną :lol: Chciałam się jeszcze dowiedzieć z jakiej ilości mąki zrobić pierogi dla dwóch osób i czy mrożone jagody też się nadają? Teraz gotuję tylko dla mnie i siostry bo rodzice wyjechali do sanatorium :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ja chciałabym zrobić te pierożki ale mam prośbę: czy ktoś mógłby mi napisać jak zrobić nadzienie z sera? Dotychczas robiłam tylko kluski z twarogu ale to zupełnie co innego. Pierogowy debiut przede mną :mrgreen: Chciałam się jeszcze dowiedzieć z jakiej ilości mąki zrobić pierogi dla dwóch osób i czy mrożone jagody też się nadają? Teraz gotuję tylko dla mnie i siostry bo rodzice wyjechali do sanatorium :-D

Odpowiedz dałam na prywatną pocztę i nie wiem co z tymi pierogami wyszły i jak smakowały, a może w czymś pomóc -najlepiej idzie mi jedzenie :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teresko pierogi udały się i smakowały bardzo!! Dziękuję za porady. Na pewno jeszcze zrobię w przyszłości, a myślałam nawet o tym piątku.. tym razem z grzybkami, których mamy sporo jeszcze od ubiegłego roku. Pozdrawiam serdecznie! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

bede robila je dzisiaj z kefirem, nie mam zsiadlego mleka ani jogurtu a tak mi sie zachcialo ze bedzie musial byc kefir, pozniej napisze co z tego wyszlo :D Niestety musialam zrobic tradycyjnym sposobem :grin: poniewaz okazalo sie ze kefir jest z ogorkiem i koperkiem, dla mnie moze i by przeszlo ale mezowi na pewno nie :-D no trudno nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede robila je dzisiaj z kefirem, nie mam zsiadlego mleka ani jogurtu a tak mi sie zachcialo ze bedzie musial byc kefir, pozniej napisze co z tego wyszlo :D

Niestety musialam zrobic tradycyjnym sposobem :grin: poniewaz okazalo sie ze kefir jest z ogorkiem i koperkiem, dla mnie moze i by przeszlo ale mezowi na pewno nie :-D no trudno nastepnym razem

Szkoda ale może innym razem

POZDRAWIAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.