Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
ase1

Usunięto Moje Posty?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dlaczego usunięto wszystkie moje posty z tego wątku ?????

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry70461

Nie były niezgodne ani z regulaminem forum, nie były także niezgodne z etykietą. Rozumiem, że były niewygodne dla właścicieli forum. Może poruszały coś czego by nie chcieli ujawniać?

Cóż myślałem, że cenzura już przestała istnieć w naszym kraju, i odeszła bezpowrotn ie wraz z poprzednim ustrojem.

Smutne to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Cię ase1 Posty zostały Twoje usunięte prawidłowo, dlatego że napisałeś nie na temat i nie prawdę. To co napisałeś to dla mnie nie nowość i nie musisz uświadamiać myślę że mnie i innych. Zauważyłeś że strona jest po to utworzona żeby dodawać przepisy, wypróbować je i.t.p. i to nas najbardziej interesuje, a nie dowcipkowanie. Mam nadzieję że się nie obrazisz na mnie, napisałam prawdę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co niby mielibyśmy ukrywać przed użytkownikami. Oni wiedzą (bo i nie jest to żadna tajemnica), dlaczego są reklamy. Te, które są obecnie wystarczają na utrzymanie serwera umożliwiającego sprawne i szybkie działanie strony. Wybacz, ale to ton Twojego posta (tajemnicze ukryte przed użytkownikami informacje) jest raczej rodem z poprzedniego ustroju. Możesz mi wierzyć, że na obecnym etapie mamy najtańszy i możliwie najlepszy serwer, umożliwiający stronie bezproblemowe działanie także np. w okresie świąt, kiedy to zapotrzebowanie jest 2x większe niż zwykle. Negocjowaliśmy jego cenę :) Pisałem Ci w prywatnej wiadomości dlaczego żadna firma hostingowa nie obniży nam ceny za swój banner na naszym forum - po prostu nieodpowiednia grupa docelowa - skoro jesteś w temacie powinieneś o tym wiedzieć. Co do reklam - nas też one denerwują i byliśmy przeszczęśliwi, gdy na utrzymanie serwera i firmy pozwalały reklamy kontekstowe adsense - niestety - był jakiś przełom i przestały wystarczać - o tym też informowaliśmy. Firmę mamy wcale nie dlatego, żeby robić kokosy, lecz dlatego, żeby odliczyć od zysków z reklam koszty serwera. Poza tym co widzisz złego w zarabianiu na własnej pracy? Ty dostajesz pieniądze za coś innego? Myli się ten, który uważa, że reklamy na smaczny.pl przynoszą straszliwe kokosy (co sugerowałeś). Dodam jeszcze, że po pierwszym poście w temacie o którym wspomniałeś skonsultowaliśmy sprawę reklam z firmą adnet (która reklamy u nas wyświetla) i ograniczyliśmy nieco ilość uciążliwych "popupów" - nie wiem czy zauważyłeś, ale reklamy nie wyświetlają się za każdą odsłoną strony i nie zawsze są to reklamy wyskakujące. Co jeszcze przed Wami ukrywamy? Dla jasności. Twój pierwszy post w tym wątku jest ostatnim zawierającym tego typu insynuacje. Kolejne (jeżeli nie będą poparte konkretnymi dowodami w odniesieniu do naszej strony) będą także usuwane. Nie widzę powodu tłumaczenia się z czegoś, czego nie robimy - nie zamierzam też zostawiać tego bez komentarza - pozostaje jedynie usunięcie tych postów. Dla mnie temat został już do cna wyczerpany. Jeżeli chcesz coś odpowiedzieć bardzo proszę o konkrety uwzględniające statystyki i profil naszej strony. Ino - dziękuję bardzo za poparcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Cię ase1

Posty zostały Twoje usunięte prawidłowo, dlatego że napisałeś nie na temat i nie prawdę.

To co napisałeś to dla mnie nie nowość i nie musisz uświadamiać myślę że mnie i innych.

Zauważyłeś że strona jest po to utworzona żeby dodawać przepisy, wypróbować je i.t.p.

i to nas najbardziej interesuje, a nie dowcipkowanie. Mam nadzieję że się nie obrazisz na mnie,

napisałam prawdę.

Pozdrawiam

Hmm...skoro nie jest to dla Ciebie nowość, może warto by także i inni o tym przyczytali.

Przypominam, że forum służy do formułowania wypowiedzi...to jest forum tematyczne, a więc w pierszej kolejności wypowiedzi kulinarnych prawda? ...natomiast ja pisałem o sprawach technicznych w temacie temu poświęconym i nie naruszyłem w ten sposób zasady forum prawda? nie użyłem słownictwa wulgarnego ani nikogo nie obraziłem prawda? wypowiedziałem się w temacie prawda? wypowiedziałem się o reklamach w teamcie poświęconym reklamom prawda? doprawda jestem zaskoczony, że moje posty zostały usunięte...jak dla mnie oznacza to, że musiałem dotknąć spraw, które do końce nie chcecie aby były tu poruszane.

I tyle.

Dziękuję za odpowiedź Ina :)

PS.

Myślę, że wszystko zostało już wyjaśnione i nie ma sensu dalej kontynuować dyskusji...i myślę, że mimo moich szczerych chęci moje posty na pewno nie zostaną przywrócone, może warto aby inni też poznali ich treść. Cenzura nie jest niczym dobrym na forum zwłaszcza dyskusyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawartość Twoich postów (już bez niepotrzebnych niedopowiedzeń i z komentarzem) zawarłem w odpowiedzi w tym temacie. Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, ale ja chciałbym widzieć co napisałem...jeśli zamierzasz cytować moje listy to jest funkcja CYTUJ....to co napisałeś nic takiego nie zawiera...ingerencja w czyjeś listy polegająca na ich usunięciu a potem zamieszczenie na nie opowiedzi/komentarza...to już nie tylko jest cenzura! ...nawet gdybym się mylił lub nie...nie można usuwać listów i potem na nie odpowiadać. Proszę o przywrócenie moich listów...w formie jakiej je napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje posty przywróciłem - proszę o ustosunkowanie się do pytań, które tam zadałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ase wziąłeś delikatnie pod uwagę żeby napewno mnie nie urazić jako jedyną osobę i tu cytuję " może warto by także i inni o tym przeczytali". Uważasz że inne kobiety na tej sprawie technicznej się nie znają, tylko wyłącznie mężczyźni?. Nie narażaj się, bo płeć piękna może się obrazić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O rajuuu....a skąd taki wniosek?...pisząc cokolwiek i gdziekolwiek i na jakimkolwiek forum zawsze dokładam wszelkich starań żeby nikogo nie urazić....a pisząć "inni" miałem nie tylko na myśli Ciebie i Marcina lecz także innych użytkowników tego forum. Pisząc inni, żeby uprzedzić nie oznacza "dyskryminacji" kogokolwiek. Dla mnie oznacza kobiety, męzczyzn, dzieci, młodzierz, itd itp :) A sprawy techniczne (różne sprawy techniczne) są tak samo ważne dla zainteresowanych kobiet lub panów (panów lub kobiet) oczywiście tych osób, które lubią technikę :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem po co cała ta dyskusja.W każdym przypadku,gdy na ''naszym forum'' pojawia sie jakiś problem Marcin albo Dorotka zawsze chetnie słuzą pomocą. Dla mnie i dla innych użytkowników forum Smaczny jest całkowicie bezpłatne.Znamy historię Marcina i Doroty-Administratorów tego forum i jest nam niezmiernie miło,że możemy z niej korzystać i że taka strona powstała.Są tez inne strony o tematyce kulinarnej na ,które każdy z nas zagląda od czasu do czasu.Zgadza się,że reklamy są denerwujące ale przecież można je wyłączyć(gorzej by było jakby się nie dało tego zrobić,wtedy pewnie większość z nas przestałaby tu zaglądać) Nie widzę w tym nic zdrożnego,że ktoś zarabia w ten sposób.W końcu każdy ma do tego prawo a jak się komu nie podoba,to nie musi tu wcale zagladać.Przecież chyba każdy z nas jest świadomy po co te reklamy tu umieszczono! A ty ase1 jak tak zazdrościsz i tak jak mówisz znasz się na tym troche,to ja nie widzę problemu byś sobie taką stronkę sam stworzył.Oczywiście może być o innej tematyce a jak umieścisz tu na naszym forum swoją reklamę to my chetnie ją obejrzymy i może też bedziemy na nią czesto zaglądać tak jak na Smaczny.pl. Ps.Pozdrawiam serdecznie A tak na marginesie mamy tutaj miłą atmosfere i niech taka pozostanie..A Ciebie ase1 zapraszam do spróbowania któregoś z przepisów naszego forum.Mam nadzieję,iż nie pożałujesz.A może zaczniesz cześciej tu zagladać i choć są tu obecne te nieznośne reklamy ,to korzystając z tego forum zapomnisz na co idą pieniadze z nich przeznaczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi