Skocz do zawartości

Życie Forum


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Cieszę się, że nasze forum powoli "ożywa". Mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma. Możecie nam w tym pomóc - zaproście tutaj znajomych. Zapraszam także do zapisania się do naszego newslettera (otrzymują go również zarejestrowani użytkownicy forum). Pozwoli to nam na bieżąco przesyłać Wam informacje na temat strony a także, przede wszystkim, informacje o nowych przepisach. Pozdrawiam i zapraszam - odwiedzajcie nas i piszcie jak najczęściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cóż Jolu - wymaga to czasu i jeszcze więcej pracy z naszej strony - naszym zadaniem jest dawać Wam tam coś więcej, coś co się Wam przyda, pozwoli np. lepiej wybrać dobrą potrawę - cały czas nad tym rozmyślamy - w każdym razie nie jest źle. Może przepisów jeszcze wiele nie ma, ale będą na pewno :) Troszkę cierpliwości i obiecuję - będzie tam bardzo miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No ja rozumiem, że są wakacje i można zrezygnować z różnych obowiązków ale nikt mi nie powie że można zrezygnować z jedzenia a co za tym idzie i gotowania! Nie uwierze w to, że wierni wyznawcy SMACZNEGO w czasie wakcji oblegają bary szybkiej obsługi! Co się dzieje? A może wszyscy co gorliwsi przenieśli się na płatną wersję, nie wiem bo nie mam dostępu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przenieśli się - to pewne :-) Zresztą jeżeli chodzi o forum to jest ono wspólne, więc nie ma to znaczenia. Naprawdę (jak co roku) tutaj "winne" są wakacje. Nie tyle bywalcy smacznego oblegają bary szybkiej obsługi co może raczej odpoczywają, urlopują się, a jak nie sami oni to np. ich dzieci, co powoduje, że rzadziej gotują. Tak sobie to tłumaczę. Ale na pewno za jakiś czas sytuacja wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no odpoczywają, odpoczywają :-) :-) :) No i w taki wakacyjny i upalny czas apetyt maleje :-P W wakacje długie popyty w kuchni zamieniane są na pobyt na świeżym powietrzu, na słoneczku, na plaży .... :) Wiem to po sobie :D :-D :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie uwierze w to, że wierni wyznawcy SMACZNEGO w czasie wakcji oblegają bary szybkiej obsługi! Co się dzieje? A może wszyscy co gorliwsi przenieśli się na płatną wersję, nie wiem bo nie mam dostępu?

ja wiem co się dzieje. Poprostu po tym jak część smacznego stała się płątna niektórzy z tych aktywnych forumowiczów przenieśli się na inną stronę, całkowicie bezpłatną. Adresu nie podam bo to nie wporządku, ale Marcin wie o jakiej stronie mówię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

kupując książkę kucharską nie wszystkie przepisy nas interesują a jednak nie wyrywamy kartek, :lol: może kiedyś coś się przyda nam lub znajomym. Tutaj mamy sprawdzone przepisy i dlatego fajnie by było jeśli ktoś podaje przepis (czeka na nasze opinie, jeśli oczywiście robiliśmy coś takiego) była by to istotna informacja dla tych którzy zamierzają wypróbowac , a wiele jest takich przepisów bez komentarzy :P Co Wy na to :lol: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.