Skocz do zawartości

Pasta Krabowa


mart

Rekomendowane odpowiedzi

opakowanie paluszków krabowych 5 jajek ugotowanych na twardo około 150g gotowanej marchwi (ja daje z puszki) majonez sól,pieprz Paluszki krabowe nalezy pokroic drobno,ja kroje na cieniutkie plasterki,które się fajnie rozpadają pózniej podczas mieszania,jajka tarkujemy na drobnych oczkach,dodajemy posiekaną marchewke (wyrzucam na deske prosto z puszki i siekam), mieszamy wszystko z majonezem,przyprawiamy i pycha!

post-11358-1235570227_thumb.jpg

post-11358-1235570244_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasta krabowa jest bardzo smaczna, polecam. Marto Tobie dziękuję za wspaniały przepis. Marchew kupiłam w małym słoiku, rozdrobniłam widelcem, z paluszkami postąpiłam tak samo. Wpierw pokroiłam je tak jak podane jest w przepisie. Mogłam je nie rozdrabniać, rozpadły się przy mieszaniu. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam

post-2336-1236029790_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halinko ciesze sie ze smakowało,to przysmak "piątkowy"mojego meza,dziekuje za ocene i pozdrawiam Cie serdecznie. Apsik bardzo bym chciala opisac smak paluszkow ale nie mam pojecia jak to zrobic,smakują jak kraby,choc to Ci pewnie niewiele pomogło :sad: co do kupienia ich to wydaje mi sie ze są teraz w każdym sklepie,byc moze w mrozonkach nie wiem bo nie kupowałam ich nigdy w kraju,moze Halinka sie wypowie.Wyglądają tak http://www.marions-kochbuch.de/index/0578.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu one są w mrożonkach. Ja mam jedno opakowanie zamrożone i jutro dodam zdjęcie, a wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciu dodanym przez Martę. Pasta będzie u mnie robiona raz w tygodniu, ona i bez posmarowania na chleb bardzo smakuje. Kosztują około 6,00 zł. wydaje mi sie że płaciłam 5,99 zł. w opakowaniu jest 16 szt. Nie mogę zrobić sałatki, nie ma w sprzedaży makaronu chińskiego. W Kauflandzie też nie mają, może w Lidlu będzie. Aniu nie wiadomo jaki smak ma zalewa. Nie smakują mnie osobiście małże z słoika bo są za kwaśne, ja lubię wszystko mniej kwaśne. Pozdrawiam Was Serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec :sad: Halinko co do makaronu to wiem na pewno ze mają go w Tesco więc jesli masz gdzies w okolicy to sprawdz tam.Wracając do pasty to w zyciu bym nie pomyslała ze tak Ci sie spodoba a ja zastanawiałam sie czy to tu umieścić bo to takie zwyczajne jedzonko a jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.