Skocz do zawartości

Moje Dietowanie


MamaKasia

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Kasia. Na dietach to zęby zjadłam ;) Postanowiłam sobie, że ta będzie tą ostatnią. W lutym byłam na Protalu, ale monotoniom tej diety to nie dla mnie. Od czterech dni jestem na diecie Plaż Południowych. Jem do syta, urozmaicenie i na razie nie narzekam na napady głodu. Boje się jednak, że mój organizm jest rozregulowany i przyzwyczajony do wahań wagi, ze nie zareaguje na kolejne moje pomysły. Zobaczymy Start z wagi 75.5 kg przy wzroście 163 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam ten temat by codziennie zapisywać co jem, jak się czuje itp.

Cześć Kasiu.

Znam ten ból:)Tysiac diet z każdą nastepną chunie sie coraz mniej a tyje coraz szybciej po jej zakończeniu. Samo mniej nie jedzenie juz nic nie daje takim osobom jak my. Dieta, którą wybrałaś jest najlepsza z możliwych. Na pewno schudniesz. Ja w pierwszej fazie schudłam ok 4 kg i było to widoczne. Od poniedziałku na nią wracam bo ostatnio sobie pofolgowałam.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odwiedziny:) Dziś dzień koszmarny: pogoda straszna, dzieciaki nieznośne, męża prawie wcale nie widuję, brrrr Ale do rzeczy: 7.00 mała lurowata kawa z mlekiem % 9.30 omlet (3 jajka+pieczarki+wędlina+żółty odtłuszczony ser+łyżka serka homo 0%) z kilkoma rzodkiewkami 11.00 normalna kawa z mlekiem 12.30 zawijasy z wędliny, serka topionego hochland fit, ogórka, sałaty lodowej 16.30 gulasz z żołądków drobiowych 17.15 kawa 18.30 2plasterki żółtego sera i wędliny, 2 rolmopsy 21.00 duży Zott ze słodzikiem, olejkiem migdałowym i migdałami Jestem obżarta nieźle. Trochę za mało dziś piłam, ale nadrobię jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Kasia. Na dietach to zęby zjadłam ;)

Postanowiłam sobie, że ta będzie tą ostatnią.

W lutym byłam na Protalu, ale monotoniom tej diety to nie dla mnie.

Od czterech dni jestem na diecie Plaż Południowych. Jem do syta, urozmaicenie i na razie nie narzekam na napady głodu.

Boje się jednak, że mój organizm jest rozregulowany i przyzwyczajony do wahań wagi, ze nie zareaguje na kolejne moje pomysły. Zobaczymy

Start z wagi 75.5 kg przy wzroście 163 cm.

Witaj Kasiu!

Szkoda że od nas odeszłaś,no trudno.Protal nie jest monotonną dietą,teraz jest nowa książka 350 przepisów,są naprawdę świetne,a dieta plaż południowych jest...a zresztą... to Twój wybór.Niektórzy źle myślą i piszą o protalu.Ja jestem na protalu niecałe 3 miesiące i schudłam 16 kilogramów,czuję się dobrze i nie jem codziennie tego samego,więc nie czuję monotonii.Myślę że to nie monotonia diety Cię zgubiła...no ale nie będę się zagłębiać w szczegóły.Życzę powodzenia w dietowaniu.POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Śliweczko za odwiedziny:) Jednak nie do końca zgadzam sie z Twoimi zarzutami. Wiem jedno - każdy musi znaleźć dietę odpowiednią dla siebie i swojego organizmu. Protal po prostu nie jest dla mnie... Jednak po zakończeniu 1 fazy SB chyba wprowadzę proteinowy czwartek w swoją dietę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Śliweczko za odwiedziny:) Jednak nie do końca zgadzam sie z Twoimi zarzutami.

Wiem jedno - każdy musi znaleźć dietę odpowiednią dla siebie i swojego organizmu. Protal po prostu nie jest dla mnie...

Jednak po zakończeniu 1 fazy SB chyba wprowadzę proteinowy czwartek w swoją dietę...

Rozumiem Cię MamoKasiu! Sory,nic złego nie miałam na myśli.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zjadłam: 9.45 omlet na słodko z 3 jajek (zarodki pszenne, otreby pszenne, serek homo 0%) z jogurtem Zott (połowa) na słodko z migdałami 13.15 dwa kawałki wędzonego kurczaka 14.00 kawa z mlekiem 15.15 kostka z dorsza (3 kawałki) w jajku+fasolka szparagowa+ogórek kiszony 17.15 kawa z mlekiem 18.15 dwa kawałki wędzonego kurczaka 21.00 Zott (300g) na słodko z migdałami Postanowiłam ograniczyć migdały bo wyczytałam, że są mocno tłuste i kaloryczne. Dziś udało mi sie wypić ze dwa litry wody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś waga stoi, buuuu Przypuszczam, że to od nadmiaru migdałów. Dodatkowo przez ostatnie 2 dni trochę mnie ganiało do wc i może dlatego po powrocie do normy jest zastój. Ale nie rezygnuję. Nie chodzę głodna, nie mam napadów głodu to czemu mam rezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna dieta :( - Podoba mi się. Jest dość podobna w zasadach jak ta, którą ja prowadziłam jakis czas temu. Jednak od początku tego roku miałam tyle problemów, że nie mogłam pilnować diety, gdyż większość czasu przebywałam poza domem (córka w szpitalu, mój TŻ w szpitalu, praca...) i z konieczności wiele razy musiałam korzystać z dań i posiłków w barach, sklepikach itp. - no i nadrobiłam znowu kilka kilogramów ;) Aż boję się stanąć na wadze... Teraz znowu muszę zacząć rozsądnie się odżywiać i w żadnym wypadku nie głodzić, bo to jeszcze gorzej. Mnie też nie odpowiada dieta Protal, z różnych względów. Widzę, że startujesz z podobnej wagi jak ja kiedyś (zaczynałam od 75 kg przy wzroście 164 cm) i stosując podobne zasady schudłam wtedy 8 kg. Jedyne czego nie będę stosować w swojej diecie to - słodzik... mój organizm źle na niego reaguje - potrafię dostać biegunki. Ponadto, potrawy i napoje ze słodzikiem nie smakują mi - mdli mnie od nich i pozostawiają okropny posmak, którego nie potrafię pozbyć się nawet pijąc dużo wody... Kawy ani herbaty nie słodzę wcale i takie lubię ;-) Ponadto stosuję ważną zasadę w diecie - nigdy nie piję kawy na czczo - zawsze zaczynam dzień od śniadania. Pozdrawiam Cię i życzę wytrwałości w tej smacznej diecie oraz wyraźnych efektów na wadze i w zdrowiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christina dzięki za odwiedziny,; zapraszam częściej:)

Wiem co to znaczy mieć dziecko w szpitalu i tam jadać; koszmar...

Co do dzisiejszego dnia znowu mnie dopadła biegunka. Zastanawiam skąd mi się to cholerstwo wzięło? Karola tez męczy.

Dzis zjadłam:

7.45 kawa z mlekiem

11.00 omlet z 3 jajek (szynka, otręby, ogórek, ser żółty) z kiszonym ogórkiem

11.30 kawa z mlekiem

14.15 gulasz wołowy z warzywami

17.00 migdały

18.15 gulasz

20.45 gulasz z herbatą

Po dzisiejszym dniu chyba zacznę ryczeć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się zastanawiać czy ta biegunka nie jest od słodzika? Słodzę jedna herbatę dziennie i wieczorny deser; może to wystarczy na działanie przeczyszczające? Christina masz rację - zaczynanie dnia od kawy to zły nawyk. Niestety przy dwójce maluchów to jedyna rzecz, która uda mi się rano chapnąć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze menu: 9.30 omlet z 3 jajek (szynka, ser) z ogórkami konserwowymi + herbata z mlekiem 12.00 serek wiejski light z chudym twarogiem na słodko + kawa z mlekiem i ciutek senika na zimno 15.00 gulasz z wczoraj z korniszonami 16.15 kawa z mlekiem 17.45 sernik na zimno (średnia porcja) 19.45 pół piersi kurczaka usmażonej z tzatzikami 21.00 sernik na zimno Wypiłam dzis około 3 litrów wody, suszyło mnie straszennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zjadłam: 7.30 kawa z mlekiem 9.30 omlet z 3 jajek (szynka, ser) z 1/3 świeżego ogórka 12.00 serek chudy (ok. 25 dag) z połowa małej jogovity, migdałami mielonymi i słodzikiem + kawa z mlekiem 16.00 sałatka: wędzona makrela, sałata lodowa. ogórek kiszony, por, ciut majonezu 17.00 kawa z mlekiem 19.00 sernik na zimno (średnia porcja) 20.00 smażone w jajku boczniaki (za dużo i za tłusto) Wypiłam ok 2-2.5 litra wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.