Skocz do zawartości

Kawa, A Dieta


jotka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy picie kawy mocnej, takiej która pobudza, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej? Słyszałam, że wspomaga termogeneze, czy dużo kawy pijecie i jaka odpowiada dla Was najbardziej?

Witaj jotka. jestem nalogowym 'pijakiem' kawy :lol: i smiem stwierdzic ze picie 5-6 kubków kawy nie odchudza, gdyż cale zycie walcze z nadwagą. Na pewno to po 5 czy 6 kawie 'wysiada' mi serducho. żadna z wypitych kaw nie pobudza mnie na dlużej niz 1-2 godzin po wypiciu, takze i tak chodzę spiaca. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jotka! Nie wiem, czy pije drażniącą czy nie, po prostu nic mi nie jest po wypiciu tej kawy(premium, czerwona - nie chcę robić reklamy, wiec nie piszę pelnej nazwy), jedynie jak już pisałam serducho czasami mi szybciej bije, ale kiedys miałam robione echo serca i wiem, że z nim wszystko w porządku. Śmiem nawet stwierdzić, że ja powinnam tyle kaw pić, bo mam bardzo niskie ciśnienie. U mnie akurat to chyba apetyt nie ma nic wspolnego z kawą, ale postaram się zwrócic na to w przyszlości uwagę. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj skanserduszko :-D

To spróbuj zaparzyć sobie właśnie astrę, to jedyna kawa pozbawiona tych substancji, które wywołują kołatanie serca itp, a poza tym to jedyna kawa przebadana klinicznie, naprawdę jest zdrowa i dobrze pobudza. Polecam.

Dziękuje ale pewnie nie skorzystam. Tak się przyzwyczaiłam do mojej kawy że inne mi nie smakują. Dziewczyny z forum reklamują zieloną herbatę jako środek pobudzający, kiedyś dawno temu ją piłam i rzeczywiście nie chodziłam taka śpiąca jak dzisiaj. Mam zamiar ją wypróbować. Pozdrawiam!

Artykuły o kawie ASTRA i tu , oraz ogólne . :lol:

Dzięki za artykuły, ale pewnie jakbyśmy chcieli pogrzebać w innych kawach, herbatach itp. znaleźlibyśmy też dużo ujemnych opinii, bo tak prawdę mówiąc wszystko co jemy, raz jest opiniowane pozytywnie, a raz negatywnie. tak np. było z masłem, raz że szkodliwe a drugi raz że samo zdrowie, nie nadążam..... za nimi.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.