Skocz do zawartości

Pytanie O Otręby


babcia magda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry wszystkim protalinkom i protalinom. Dopiero od 1 września, czyli od wtorku chcę zacząć dietę. Przeczytałam książkę Dr Dukana i mam zgryz. Dla I fazy podaje tabelkę co można jeść z zaznaczeniem, że zabronione jest to czego w niej nie ma. Jednocześnie w tekście umieszcza przepis na placuszki z otrąb. To można te otręby, czy nie? Nie mam dużej nadwagi. Jestem nikczemnego wzrostu 158 cm w kapeluszu. Ważę 58,5 kg. Chciałabym schudnąć 4 kg., ponieważ bardzo brzydko odkłada mi się tłuszcz - tylko na brzuchu. Cała jestem szczupła i ten wielki brzuch strasznie deformuje sylwetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otreby jemy od pierwszego dnia diety do konca zycia :sad: Porcja 3 łyżek - 2 owsiane, 1 pszenna :grin: Proponuje wejśc do watku o naszej diecie

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...51&st=10575

i poczytać-ogrom pomocnego materiału. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim protalinkom i protalinom.

Dopiero od 1 września, czyli od wtorku chcę zacząć dietę. Przeczytałam książkę Dr Dukana i mam zgryz. Dla I fazy podaje tabelkę co można jeść z zaznaczeniem, że zabronione jest to czego w niej nie ma. Jednocześnie w tekście umieszcza przepis na placuszki z otrąb. To można te otręby, czy nie?

Nie mam dużej nadwagi. Jestem nikczemnego wzrostu 158 cm w kapeluszu. Ważę 58,5 kg. Chciałabym schudnąć 4 kg., ponieważ bardzo brzydko odkłada mi się tłuszcz - tylko na brzuchu. Cała jestem szczupła i ten wielki brzuch strasznie deformuje sylwetkę.

Placki te są dla osób, które nie potrafią obejść się bez płatków śniadaniowych i cierpiących na zaparcia. Jeśli nie należysz do tych osób, to w fazie uderzeniowej możesz zrezygnować z otrębów (bo to węglowodany) ale w fazie II wprowadź je w codzienne meni i to najlepiej na śniadanie.

książka str 73 Powodzenia!

Z samego brzucha bez ćwiczeń tłuszczyk raczej nie zejdzie. Wprowadź lekkie ćwiczenia na brzuszek ale dopiero w II fazie. Też jestem brzuchata :sad: i jak był tak jest, może ciut mniejszy ale nie wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placki te są dla osób, które nie potrafią obejść się bez płatków śniadaniowych i cierpiących na zaparcia. Jeśli nie należysz do tych osób, to w fazie uderzeniowej możesz zrezygnować z otrębów (bo to węglowodany) ale w fazie II wprowadź je w codzienne meni i to najlepiej na śniadanie.

książka str 73 Powodzenia!

Z samego brzucha bez ćwiczeń tłuszczyk raczej nie zejdzie. Wprowadź lekkie ćwiczenia na brzuszek ale dopiero w II fazie. Też jestem brzuchata :sad: i jak był tak jest, może ciut mniejszy ale nie wiele.

Dzieki benek. Właśnie wróciłam ze sklepów z zakupami na inaugurację diety we wtorek. Zaopatrzyłam się w te otręby i jeżeli nic złego nie będzie sie działo, poczekam z nimi do II fazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam:)i ja mam pytanko o otreby, diete stosuje od wczoraj podobnie jak zalozycielka tematu pytajacego ,mam 153 wzrostu,58 wagi i chce dojsc do 50...nie mieszkam w pl i ciezko w irl o otreby owsiane.W pl sklepie nie bylo a w lidlu dostalam cos co po przetlumaczeniu nazywa sie pelnoziarniste owsy:))) mam pytanko czy otreby i to pelnoziarniste cos to jest to samo???? i jeszcze jedno..nie mam ksiazki a w gl zalozeniach nie ma przykazu otrebow, wiec jesli je bede pomijac-czy sa one konieczne????z gory dzieki za odp,pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam:)i ja mam pytanko o otreby, diete stosuje od wczoraj podobnie jak zalozycielka tematu pytajacego ,mam 153 wzrostu,58 wagi i chce dojsc do 50...nie mieszkam w pl i ciezko w irl o otreby owsiane.W pl sklepie nie bylo a w lidlu dostalam cos co po przetlumaczeniu nazywa sie pelnoziarniste owsy:))) mam pytanko czy otreby i to pelnoziarniste cos to jest to samo????

i jeszcze jedno..nie mam ksiazki a w gl zalozeniach nie ma przykazu otrebow, wiec jesli je bede pomijac-czy sa one konieczne????z gory dzieki za odp,pozdrawiam:)

jesli nie bylo slowa BRAN to nie sa to otreby, napisz ta nazwe cala ktora masz na pudelku bo tak z slowka COS to ciezko zgadnac co to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.