Skocz do zawartości

Torty Okolicznościowe


AneMa82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od dłuższego czasu przeglądam i podziwiam Wasze śliczne torciki i naprawdę jestem pełna uznania dla każdej z was. Ja też polubiłam tworzenie tortów i chciałam się kilkoma pochwalić. Ciekawa jestem waszych opinii. Oto one: to tort dla mojego synka na roczek post-14440-1255427451_thumb.jpg Ten również na roczek, ale dla ślicznej Klaudusi post-14440-1255427619_thumb.jpg ten na dwa latka Majeczki post-14440-1255427673_thumb.jpg z kolei ten na 4 urodziny Oskarka post-14440-1255427709_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłam się również o tort z dekoracją opłatkową na 35 rocznicę ślubu moich rodziców (oczywiście musiał być wyjątkowy) I oto jak wyszedł: post-14440-1255428292_thumb.jpg Bardzo bym prosiła o poradę , jak to jest z tymi barwnikami - które są najlepsze do masy cukrowej i do barwienia śmietany. Ja mam barwniki w płynie, ale ciężko niewielką ilością uzyskać odpowiedni kolor, zaś użyty w nadmiarze psuje konsystencję zarówno masy cukrowej jak i śmietany. Czy warto zakupić barwniki w proszku, czy też może jeszcze inne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za miłe słowa :) mart a kiedy ty dodajesz barwniki do śmietany? jak jest już gotowa, czy podczas ubijania?? Ja dodaję do takiej już stężałej i czasami się zdarzy, że ta śmietana się oważy i oddziela się woda jak ją wyciskam. Pewnie też na skutek ściskania (chyba nie jest to dla niej miłe i robi mi na złość :) ). Myślę że barwnik w proszku to byłoby lepsze rozwiązanie, ale póki co muszę zużyć te, które posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

po prostu cudowne są Twoje torty!!!!!!!!! jestem pełna podziwu i gratuluję zdolności!!!!!! właśnie szukałam czegoś fajnego na roczek dla synka i moze mogłabyś mi coś jeszcze podpowiedzieć AneMa82????.z góry wielkie dzięki!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję alka1102 za miłe słowa :-( Nie wiem czy Twój synek ma już jakieś sprecyzowane zainteresowania? Generalnie uważam że torcik dla takiego malucha powinien być bajecznie kolorowy. Gdybym teraz stanęła przed takim dylematem, myślę że pokusiłabym się o tort w kształcie samochodu ( i z niecierpliwością czekam na takie zamówienie). Ale równie ciekawy i śiczny byłby torcik z opłatkowym zdjęciem Twojego synusia - kolorowo i słodziutko obrobiony (niestety ceny takich opłatków są dość spore, gby doliczy się koszty transportu). Myślę, że wiele radości sprawiłoby malutkiemu, prawdziwe zoo na torcie (pieski, kotki, kaczuszki, koniki, sloniki i co tam jeszcze w sklepie byś znalazła). Ja z mojej skromnej galerii mogę jeszcze podpowiedzieć tort z pociągiem post-14440-1259652787_thumb.jpg tort ze ślimaczkami (bo mój synek je uwielbiał - i z zapałem całego poobgryzał :D ): post-14440-1259652938_thumb.jpg bądź taki smoczy: post-14440-1259653044_thumb.jpg albo żółwikowy : post-14440-1259653083_thumb.jpg Generalnie polecam Ci również przejrzeć galerię tortów, ale angielską - tam można znaleźć prawdziwe cudeńka Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru i koniecznie pochwal się swoim dziełem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.