Skocz do zawartości

Kolejny Temat Dotyczący Gofrownicy


Gość ThomasDG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeczytałem sporo już informacji dotyczących gofrownic. I dochodzę do wniosku że takich gofrów jak w profesjonalnej gofrownicy nie będę miał nigdy ... chyba że będe miał wiekową żeliwna gofrownicę ... No ale do tematu. Nie chce kupować "kombajnu" czyli 3w1 2w1 To ma być gofrownica. ;] Z tego co wyczytałem to najlepiej aby miał przynajmniej 1000W. Wiec nie chce wywalać kasy za bardzo na coś co użyje kilka razy do roku :grin: Wiec ... z wielu opinii na wielu forach ... wynika że najlepsza gofrownica taka do 100zł to bedzie Mpm Product. Czyli coś w tym stylu:

http://allegro.pl/item799666570_gofrownica...iace_gofry.html

http://allegro.pl/item805388042_gofrownica..._gw12mc_fv.html (ta wygląda solidniej)

Prosiłbym o ostateczne opinie oraz ewentualne inne propozycje.

Czytałem jeszcze, że dobry gofr to w 50% dobra gofrownica, 25% przepis i 25% "studzenie" :-D

P.S.

Jak każdy facet ... nie ważny kolor, wygląd czy estetyka tego urządzenia :D Ważna jakość produktu, który z niego wyjdzie. Ja wiem że cudów za te kasę nie mogę się spodziewać ale to do użytku domowego :D

No to chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to najważniejsza w gofrownicy jest moc, im większa tym lepiej. Ważne tez jest aby gofry studzić w pozycji pionowej, wtedy nie wilgotnieją. Ja niestety mam takie 3w1 Moulinexa, i nie mam innego wyjścia tylko w tym robić gofry. Wcale nie są takie złe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam z firmy Stalman .Kosztowała coś 100zł ,jest cała metalowa, tylko rączka plastykowa (przy zakupie nie zwróciłem uwagi i raczka była pęknięta - okazało się w trakcie użytkowania, reklamacji nie uwzględnili). Ma regulowaną moc o wysokości 1000W i więcej jej nie potrzeba ,bo gofry wychodzą z niej boskie. Co prawda chińska ,ale nie jest zła ,wydaje mi się ,że dezal też jest robiony na chińskich częściach. Kolejny jej plus to głębokość płytek ,można całkiem dużo ciasta nalać ,i ma 2 komory. Nie polecam gofrownicy 3w1 wraz z grillem i sandwichem ,miałem kiedyś z Daewoo i to był istny koszmar, Tosty sparzone a nie upieczone a gofry jeszcze gorsze, reklamowałem tak długo ,aż oddali kasę ~89zł. Warto wydać te minimum 100zł ,i kupić coś lepszego niż opti itp. Jak ta padnie to kupię albo tę samą ,albo zelmera ,albo boscha ,Ale najbardziej przemawiam za zelmerem-mam sandwicha tej firmy i jest znakomity ,pomimo tego że przyjechał z Chin, potem już z polskiej taśmy zelmera to mam odkurzacz Syrius-rewelka , ,robota Prymusa- super ,krajalnice ,maszynkę do mięsa i są niezawodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Karla1988

Mam pytanie. Dostalam gofrownice firmy MPM 1000 w , robie juz kolejny raz gofry , za kazdym razem inny przepis i wychodza gumowe jak je wyjmuje z gofrownicy.Czy to jest normalne? Czy dopiero po ostudze to zrobia sie chrupiace? Jak ostudzaj? Kompletnie nei znam sie na tym.Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niestety z gofrownicy za 20zł raczej chrupkich gofrów nie będzie. Nawet z tefala za ponad stówkę nie udało się tego uzyskać. Klucz to wysoka moc - nie mniej niż 1000w po drugie - dobrze jest jeśli płytki są dobrze spasowane - wtedy ciasto jest cieńsze i można doprowadzić je do chrupkości - to akurat można sprawdzić przed zakupem. Trzecia sprawa to dobry przepis . Wniosek - szukaj gofrownicy o mocy co najmniej 1000W nie wybieraj opiekaczy 3w1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.