Skocz do zawartości

Proszę O Podpowiedź Urządzenia Kuchni


Gość Normat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od jakiegoś czasu próbujemy z narzeczoną u meblować naszą kuchnię, meble i urządzenia AGD. Mamy spory problem i już brakuje nam pomysłów, próbowaliśmy w programie edycji IKEA. Ale nie jesteśmy zadowoleni. Zabrakło nam miejsca i pomysłu na piekarnik i szafkę z szufladami na sztućce itp. Chcemy umieścić jak najwięcej szafek powieszanych i szafek stojących najlepiej jakby zmieściły się szafki narożne. Kuchnia jest stosunkowo mala i nieustawna. Jeżeli ktoś mógłby się pomysłami i propozycjami bedziemy bardzo wdzięczni. Nie wiem jak to najlepiej przedstawić rzut kuchni. załączę w rzut kuchni w programie paint. Do kuchni chcemy także zmieścić zmywarkę szerokość 45 cm, blat kuchenny szklany cztero lub trzy palnikowy, zlew okrągły jednokomorowy, lodówkę pod zabudowę , którą już mamy. zmywarkę dopiero bedzięmy kopować także pod zabudowę, piekarnik i tą nieszczęsną szafkę z szufladami. W załączniku wymiary kuchni za wszelki porady podpowiedzi i pomysły bedziemy wdzięczni. Pozdrawiamy

post-19103-1267381305_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Normat :) Może spróbujcie skorzystać z usług stolarza wykonującego meble na zamówienie.Chyba znajdzie się taki człowiek w Waszej okolicy? Ja i mój mąż właśnie tak zrobiliśmy. Przyszedł fachowiec pomierzył kuchnię, narysował odręcznie projekt (tak z "grubsza" jak on to widzi), my dodatkowo powiedzielismy co miałoby znalezć sie w tym pomieszczeniu i tak powstał po poprawkach ostateczny projekt,który został przez nas zaakceptowany. Dodam tylko,że nasza kuchnia jest naprawdę mała,nieustawna (mieszkamy w bloku),dlatego nie pasowały do niej meble gotowe. Chciałam zagospodarować ją całą,tzn. wykorzystać każdy mozliwy kącik,a przy tym musiała wyglądać ładnie,gdyż pomiędzy nią a dużym pokojem nie ma "granicy"- ściany i drzwi. Na domiar wszystkiego nie ma w niej też okna(taka ślepa kuchnia :( )więc musieliśmy ją doświetlić. I efekt jest naprawdę dobry. Gdzieś w tym temacie o kuchniach zamieściłam zdjęcie swojego "królestwa"(chyba w poście jak wygląda wasza kuchnia). Życzę Wam kuchni marzeń,ładnej i funkcjonalnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.