Skocz do zawartości

Dieta Proteinowa- Ważne!


azza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :( jestem tu po raz pierwszy. Mam za sobą 10 dni I fazy i 4 kg mniej. Czytałam na forum ciekawe informacje m.in. o smacznym serniku ale nie doczytalam się żadnego przepisu. Czy mogę prosić o pomoc i napisanie mi dokładnych składników? Czy 4kg to nie za mało po 10 dniach ? Jak sądzicie? :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pisać o wszystkim w tamtym temacie. To nasze forum takie trochę nietypowe. Nie ma złych modów i nie krzyczą na nas jak piszemy posta pod postem, czy popełniamy jakieś inne przestępstwa forumowe, niedopuszczalne gdzie indziej. Śmiało pytaj o wszystko, w miarę naszych możliwości będziemy radzić. I zrób sobie koniecznie suwaczek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy można jeść musli na diecie protal?? jestem w pierwszej fazie-uderzeniowej... niby napisane jest ze mozna na sniadanko jesc otrąby ale czy to jest to samo.. prosze o odpowiedź dziekuje i pozdrawiam.. jestem nowa uuzytkowniczka wiec nie wiem jak tu "surfowac" prosze o wyrozumialosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można jeść musli na diecie protal?? jestem w pierwszej fazie-uderzeniowej... niby napisane jest ze mozna na sniadanko jesc otrąby ale czy to jest to samo.. prosze o odpowiedź dziekuje i pozdrawiam.. jestem nowa uuzytkowniczka wiec nie wiem jak tu "surfowac" prosze o wyrozumialosc :)

Niestety kochanie, musli nie można. To nie to samo co otręby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 a czy mozna jesc surimi? w ksiazce czytalam ze tak, ale jak zobaczylam na opakowaniu info, ze zawiera cukry, to juz zrezygnowalam z zakupu. ile coli light mozna dziennie pic? czy kupujac jogurt naturalny, musze patrzec na ilosc cukru? na tluszcz patrze (do 5%), ale ile cukru jest dozwolonego? od pon zaczelam faze uderzeniowa. Mam -1,7kg. Najpierw planowalam 5 dni uderzeniowej, ale liczylam na bardziej spektakularny efekt i teraz mysle nad przedluzeniem do 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surimi mozna jeść.. Coli light ja przynajmniej piłam ze 2 litry dziennie :-P trzeba uważać na zdrówko bo co za dużo to nie zdrowo :-P Jugurty naturalne musisz wybierać tak aby białek było więcej w składzie niż suma cukrów i tłuszczy razem.. chyba że znajdziesz jakiś jogurt naturalny bez cukru do 5% tłuszczu to też może być.. Aha no i własnie nabiał do 5% tłuszczu/100gr... Pozdrawiam i powodzenia w diecie... Naprawdę warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Jestem pierwszy raz na forum. Zaczęłam dietę protal. W pięciodniowej fazie uderzeniowej 3 kg. Poczytałam sobie przepisy, bardzo mi się podobają i dziękuję. Nie wiem gdzie można kupić (i jakiej firmy) serki homogenizowane 0% i jogurty 0%. Jogurty są tylko bez cukru wersja light ale coś tłuszczu tam jest. Serki wiejskie light też są 3% ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Piotrze i Pawle chyba znalazłam jogurty naturalne 0% tłuszczu, sprawdź jeszcze w Carrefourze, bo trochę jeździłam po marketach w poszukiwaniu takich produktów i to na pewno w którymś z tych miejsc znalazłam. To jest jogurt Zott Jogo Vita białka: 5,2 węglowodany 4.0 tłuszcz 1,0. To najlepszy jaki znalazłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.