Skocz do zawartości

Powrót


Makiia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkie dzielne kobietki :)

Ja niestety kiedys nie dotrwalam w 2 fazie i kilogramy wrocily...:( Ach jakos za duzo problemow, trosk, zarowno w pracy jak i zyciu osobistym przez co zapalnialam swoja samotnosc i problemy jedzeniem....potem oszukiwalam sie cwiczeniami, ale cwiczac 3 razy w tyg. po 3 h dlugo nie mozna wytrzymac....czulam sie strasznie slaba...wieczorkiem chipsy, winko....Zla jestem strasznie na siebie, ale nie mam wsparcia, a sama jakos na dluzsza mete nie daje rady....

Od poniedzialku bylam na 1 fazie uderzeniowej i rzeczywiscie 2 kg mniej..., a od wczoraj juz faza z warzywkami... i dzisiaj widze 1 kg wiecej :/ Nie potrafie pozegnac sie z winkiem...za bardzo je uwielbiam...Dziewczyny czy nie mozna wypic choc 1 lampki dziennie?

Sliweczka pamietam jak zytalam ostatni raz Twoje posty w kwietniu...wchodze dzisiaj i patrze ze juz tyle zrzucilas serdecznie gratuluje i zarazzem zazdroszcze samozaparcia...

Wiem, ze nie powinnam Was o to prosic - ale moze pomozecie mi przetrwac i wytrwac w tej diecie?

Zycze wszystkim spokojnej i pelnej odpoczynku niedzieli... Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie możesz się odżywiać zdrowo, jeść prawie wszystko i do tego pić wino które jest zdrowe bo zawiera antyoksydanty i przyspiesza przemianę materii? Prawda jest taka,że jeśli ktoś ma nadwagę to nie ma takiej diety po której kg nie wrócą jesli zacznie potem normalnie jeść to co przed dietą.Trzeba się już przyzwyczaić do zdrowego żywienia na całe życie.I nie musi być to udręką :( Możesz jeść prawie wszystko a i czasem pozwolić sobie na coś niedozwolonego. Ja nie reklamuję żadnej innej diety, tylko tak jak napisałam: zdrowe odżywianie :) Wiem przez co przechodzisz, bo sama próbowałam różnych diet. Powtórzę jeszcze raz: NIE MA DOSKONAŁEJ DIETY PO KTÓREJ NIE WRÓCĄ KILOGRAMY, choćby była wymyślona przez najlepszego specjalistę.Taka jest prawda. Życzę powodzenia i wytrwałości w pokonywaniu kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makiia chyba sie pomyliła i nie tu gdzie trzeba sie wpisała... Oczywiście że zdrowe odżywianie jest najlepszym sposobem na życie,ale...Najpierw schudniemy,a potem będziemy się zdrowo odżywiać żeby wagę utrzymać,bo to prawda,do końca życia trzeba będzie już na siebie uważać.A protal nie jest udreką i nigdy nie zgodzę się z osobą która tak powie.To jedyna dieta (a byłam na wielu) na której nie jestem głodna i chudnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko - nie przekonasz mnie że w diecie o której wspomniałaś nie jest udręką to,że np. w różnych jej fazach trzeba jeść dane tylko produkty a inne są zabronione? Tak samo nadmierna ilość białek w organizmie może prowadzić do poważnych konsekwencji.Jedyne z czym się zgodzę to to, że można na niej szybko schudnąć,ale pytanie:czy zdrowo? Ja jem wszystko na co mam ochotę i też na ile mam ochotę, trzymam się tylko sposobu przygotowania i moja waga spada.Ważyłam niedawno 87 kg a ważę 72. Pisząc to wszystko chcę tylko przekonać innych,że po to aby spadały kilogramy wcale nie trzeba jakiś wymyślonych diet (mam tu na myśli wszystkie diety w których musimy ściśle przestrzegać produktów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do protala,ja czuję się świetnie na tej diecie i nie znam lepszej diety,ale nie znaczy to że bedę kogoś namawiała do protala.Jestem na tej diecie od stycznia 2009 roku,badania robiłam ostatnio w zeszłym miesiącu i są świetne (obawiałam się wyników badań nerkowych,ale są naprawdę bardzo dobre)Dla mnie protal nie jest udręką,przyzwyczaiłam się do tego jedzenia,nie jest to straszne...Wierz mi Izunia że byłam na wielu dietach i wiem że jest ciężko...A na protalu jemy ile chcemy i chudniemy.Ja miałam problem z olbrzymia nadwagą,a wręcz otyłością olbrzymią i naprawdę przemyślałam rozpoczęcie diety...Ale nie znalazłam lepszego rozwiązania niz protal.Ja chudnę dla zdrowia,bo gdyby nie dieta to daleko bym nie zajechała...A teraz jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie i gdybym mogła to całowałabym autora protala po rekach bo uratował mnie w pewnym sensie.Wcześniejsze próby dietowania nie przynosiły efektów,a teraz...Teraz jestem lżejsza o prawie 50 kg i czuję się młodsza o jakieś 15 lat! Ja zgadzam sie z Toba że zdrowa ,zbilansowana dieta (zdrowe odżywianie) jest najlepszym sposobem na życie i kiedy schudnę tyle ile chcę to bedę jeść zdrowo (bez cukrowo,bez tłuszczowo) ,ale narazie protaluję dalej aż do skutku.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.