Skocz do zawartości

Marzenie Kuby Spełnione - Także Dzięki Wam!


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Smakowicze,

Po ponad dwóch latach od zakończonej wielkim sukcesem akcji w której dzięki naszym czytelnikom chcieliśmy podjąć się spełnienia marzenia kolejnego młodego człowieka. Wspólnie z fundacją Mam Marzenie chcemy pomóc Kubie. Na wstępie chcieliśmy w kilku zdaniach przypomnieć czym zajmuje się fundacja Mam Marzenie.

Jest to organizacja zajmująca się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Oczywiście każde chore dziecko chciałoby jak najszybciej wyzdrowieć - tym jednak zajmują się znakomici specjaliści, którzy robią wszystko co w ich mocy, aby dzieci jak najszybciej wróciły do zdrowia. Fundacja Mam Marzenie pragnie spełniać takie marzenia, które choć na chwilkę pozwolą dzieciom zapomnieć o chorobie, leczeniu i szpitalnym życiu a tym samym w znaczący sposób wspomóc skuteczność leczenia. Fundacja pomaga więc dzieciom bawić się, podróżować, spotykać z idolami.

A teraz o naszym marzycielu:

post-2-028954800 1292314056_thumb.jpg

Kuba jest jednym z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Chłopczyk ma 7 lat. Od kilku miesięcy musi regularnie odwiedzać szpital, gdyż w jego organizmie pojawiła się choroba, zagrażająca życiu.

Kuba jednak nie stracił pogody ducha. Na jego twarzy często pojawia się uśmiech. Lubi grać w gry planszowe, oglądać bajki i filmy młodzieżowe. Często bawi się z młodszym bratem. I marzy…

A największe marzenie Kuby jest związane z kolorowym, beztroskim czasem dzieciństwa. Chłopak chciałby pojechać do Disneylandu, by tam razem z najbliższymi podziwiać ulubionych bajkowych bohaterów.

Wolontariusze fundacji Mam Marzenie zebrali już część pieniążków potrzebnych na zorganizowanie wyjazdu Kuby. Ciągle jednak jest to za mało. Dlatego prosimy o pomoc wszystkich użytkowników portalu smaczny.pl . Każda złotówka zbliża nas do realizacji marzenia Kuby.

Link do strony z relacją ze spotkania z Kubą: http://www.mammarzen...-do-disneylandu

Każdego, kto chce przyczynić się do spełnienia marzenia Kuby prosimy o wpłatę dowolnej kwoty na konto:

----------------------------------------------------------------------------

Fundacja Mam Marzenie

Ul. Św. Krzyża 7

31 -028 Kraków

Nr konta: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Ważne jest aby w tytule wpisać : Kuba, Katowice, Disneyland

----------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy także do przekazywania tej informacji znajomym poprzez podawanie im linka do tej strony.

Dorota i Marcin - smaczny.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Z przyjemnością informuję, że dzięki dobremu sercu użytkowników naszego forum marzenie Kuby zostało właśnie spełnione:

Poniżej relacja z wycieczki do Disneylandu:

http://www.mammarzen...-do-disneylandu

post-2-0-64811300-1316589932_thumb.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo, że udało nam się wspólnie spełnić marzenie Kuby. Na zdjęciach widać że Kuba, jest szczęśliwy :grin: Serdecznie pozdrawiam małego podróżnika, jego rodzinę, i dziękuję wszystkim za pomoc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.