Skocz do zawartości

Promocja "rozruchowa"


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W wątku Książki Kucharskie dowiedziałem się o czymś, co w sumie jest dość oczywiste - czekacie aż extra.smaczny.pl się rozkręci. Cóż - jest to dość naturalne na początku istnienia strony płatnej. Zwłaszcza takiej powstałej w sposób uczciwy - znaczy płatnej od początku - bez ściemy - nie chcieliśmy od Was przepisów, które potem "zamknęlibyśmy" w płatnej stronie - wiecie o wszystkim od początku do końca :)

Dlatego też ogłaszam:

"PROMOCJĘ ROZRUCHOWĄ"

(nazwa zastrzeżona :) )

Każdy użytkownik forum, który zgłosi się do mnie na Prywatną Wiadomość otrzyma roczny abonament za połowę normalnej ceny - czyli za 12 zł (to już końcowa cena z podatkiem VAT).

Oferta nasza trwa do jej zakończenia, co ogłoszę w tym wątku.

Pozdrawiam i zapraszam.

Jeżeli macie jakieś pytania zapraszam na gadugadu. Mój numer to: 866991

Jeszcze informacja co oferujemy w płatnej wersji:

- Dostęp do sprawdzonych przepisów z Książek Kucharskich naszych użytkowników

- Bardziej przejrzysty układ strony z większymi zdjęciami

- Możliwość stworzenia własnej książki kucharskiej ze zdjęciami potraw, komentarzami i ocenami innych użytkowników extra.smaczny.pl

- Brak reklam przeszkadzających w oglądaniu strony

- Możliwość dodawania przepisów do ulubionych

- Możliwość dodawania notatek do przepisów

- Możliwość ściągnięcia ebooka ze "Smacznymi" przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest "zeberko dobrej gozkiej czekolady w sosie pieczeniowym pycha" ????

No a ja jak zwykle namieszałam :oops: nie wiem tylko co i dlaczego :) Zaklepałam sobie abonament na Smaczny ( chyba pazerna jestem :oops: ) Nie wiem tylko dlaczego w przelewie automatycznie wklepuje mi 24 zł a nie 12 zł. Przelew co prawda nie poszedł, bo karte kodow do przelewów okazalo sie, że mam w pracy. A kartą visa jakos nie zwyczajna jestem placic. Moze ktos mnei doinformuje do jutro co i jak :D

Ups.dawno mnie na forum nie bylo i nie moge sie połapac, skad wzial sie cytan na gorze mojej poprzedniej wypowiedzi :) :oops:

Kurna.... .jak to poprzedniej to przeciez cały czas ta sama wypowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 zł jest dlatego, że

Każdy użytkownik forum, który zgłosi się do mnie na Prywatną Wiadomość otrzyma roczny abonament za połowę normalnej ceny - czyli za 12 zł (to już końcowa cena z podatkiem VAT).

Tak więc PRZED zakupem abonamentu należy się skontaktować ze mną.

Wysłałem już Tobie na prywatną wiadomość informację jak należy skorzystać z promocji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie.

Promocja dla Forumowiczów kończy się wraz z końcem października.

Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcą po obniżonej cenie skorzystać z extra.smaczny.pl do skorzystania z promocji - zapewniam - warto :grin:

Tym bardziej, że niedawno liczba przepisów podanych przez czytelników extra.smaczny.pl przekroczyła 150 i wynosi już ponad 420.

Ponadto przygotowujemy zmiany, które spowodują nie tylko to że będziecie się czuć na extra.smacznym dużo bardziej "przytulnie", ale także to, że będziecie jeszcze więcej wiedzieć o przepisach które wykonujecie. A dodając własne, ciekawe przepisy będziecie mogli wygrać przydatne w kuchni nagrody :-D Ale na razie o tym sza.... ;-)

Pozdrawiamy

Dorota i Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.