Skocz do zawartości

Regulamin

 

Zasady Forum Smaczny.pl

 

Zapoznaj się z zasadami panującymi na naszym forum. Jeżeli zgadzasz sie na nie i chcesz kontynuować rejestrację zaznacz pole poniżej i kliknij 'Zarejestruj'. Jeżeli rezygnujesz z rejestracji po prostu kliknij przycisk wstecz w Twojej przeglądarce.

 

Serwis smaczny.pl w żaden sposób nie odpowiada za zachowanie i wypowiedzi użytkowników forum. Dbamy o odpowiedni poziom dyskusji, jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że nie znajdziesz tutaj nieodpowiednich treści.

 

Wiadomości przedstawiają poglądy ich autorów a nie właścicieli forum. Jeżeli poczujesz się urażony którąś z wypowiedzi i uznasz, że nie powinna ona znaleźć się na naszym forum po prostu skontaktuj się z nami używając naszego adresu email. Mamy możliwość usuwania nieodpowiednich treści i robimy to gdy uznamy to za stosowne.

 

Rejestrując się na forum zobowiązujesz się: nie przedstawiać treści wulgarnych, nawołujących do nienawiści, obscenicznych, obrażających czyjeś uczucia, naruszających czyjąś prywatność lub uczucia, naruszających w jakikolwiek sposób prawo.

 

Jeżeli wprowadzasz na forum przepisy kulinarne upewnij się, że ich publikacja nie spowoduje oskarżenia Ciebie lub administratorów forum o plagiat, jeżeli to możliwe podaj źródło przepisu.

 

Zapoznaj się także z Zasadami edycyjnymi forum

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.