Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
basga

Sygnaturka, Avatar I Tworzenie Ozdobnych Podpisów

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin: Ten temat przeniesiono z wątku o pulpitach.

-----------------------------------------------------------

No dzięki, mam ten klawisz,będę się uczyć bo nie miałam pojęcia jak to zrobić :grin:

Powiedz,czym się różni sygnaturka od avataru i jak sobie zrobić taki napis jak ma np.Dorunia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sygnaturka to podpis który znajduje się pod każdym postem / wiadomością napisaną przez danego użytkownika na forum natomiast avatar to to zdjęcie/grafika która pojawia się przy każdym poście po lewej stronie w miejscu gdzie są informacje dotyczące danego uzytkownika...w moim przypadku sygnaturka to www.pesto.art.pl a avatar to ta żółta, szczerząca sie buźka...napis Doruni, hmmm nie wiem jaki ma a czasu mi również juz brakuje bo muszę lecieć do pracy...jak wrócę to postaram się Ci pomóc a może ktoś inny mnie ubiegnie...pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!!!

Taki napis kolorowy,który ja mam ustawiony jako sygnaturkę robi się następująco...

Należy wejść na tę stronę http://www.glitteryourway.com/ i tam będzie wolne okienko gdzie należy wpisać swój nick,bądź jakiś inny wyraz i pod spodem wybrać kolor tego napisu i rozmiar i wcisnąć napis GLITTER MY WAY! i jak już wyskoczy kolorowe słowo które chcieliście to klikamy GRAB IT! i potem ju7ż tylko wyskoczą nam pod spodem takie ramki z kodami to zaznaczamy tę gdzie jest napis CODE FOR FORUMS i potem już tylko umieszczamy sobie gdzie chcemy i mamy taki napis,który mam ja.To tylko wygląda na trudne,ale takie nie jest...ja zrobiłam sobie sama,a w komputerach nie jestem mocna.Zróbie sobie takie napisy to będzie ładnie i kolorowo.Życzę powodzenia.

Pozdrawiam :wink: :grin: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o jasna dupa :wink: :grin: :mrgreen: nie mogę w to uwierzyć!!!!! UDAŁO MI SIĘ,DZIĘKI DZIEWCZYNY!!!!! nie bądżcie zaskoczone jak zaraz mi się znudzi i sobie zmienię :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to możesz sobie kombinować na różne sposoby...możesz wybrać sobie czcionkę jaką chcesz z lewej strony ...kliknąć na nią i dalej postępować jak pisałam w poście wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorunia a ja sie zastanawiałam skąd takie fajne podpisy :grin:

Dziekije

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DeLarge - jeszcze się wyłamię bo... ...chciałbym prosić o zachowanie umiaru w dodawaniu takich obrazków. To znaczy prosze o używanie tych opcji z rozsądkiem - nie zapominajmy, że istota forum jest jednak jego treść - jeżeli podpisy będą zbyt duże i zbyt częste będzie trzeba bardzo się naszukać tej treści :grin: Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda,że nie ma mniejszych literek,potem spróbuję sobie zmienić a teraz jak w temacie-pokazujcie swoje pulpity :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że takie literki jak Twoje są OK - ale widywałem fora na których stopki zajmowały połowę wysokości ekranu i nie wyglądało to dobrze i chciałbym uniknąć tego u nas. No to pokazujmy pulpity :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

INO-nie mogę Ci przesłać wiadomości-dobrze,że to czytasz :grin: chyba coś sobie zablokowałaś w ustawieniach .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kiedys bezczelnie sciagnelam adres z sygnaturki Doruni :smile: Na razie zrezygnowalam z brokatu,bo jeszcze ciesze sie nowym avatarkiem i jak sugeruje Marcin-nie chcialabym narazac Was na oczoplas...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tylko wiosenne ożywienie forum :smile: :smile: :smile: ,jeśli napis nie jest gigantyczny to nasz szefunio zrozumie to "babskie" zamiłowanie do błyskotek :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi