Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Asieńka

Moje Kartki I Nie Tylko.

Rekomendowane odpowiedzi

Asienko Twoje kartki sa cudowne, wiem ile pracy i wysilku musisz w nie wlozyc. Pozdrawiam pa, pa Asienko. :-( :-( :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście, kartki są przepiękne! Sama chciałam kiedyś zrobić podobne, ale zawsze coś stało na przeszkodzie (lenistwo najczęściej :-(). Cudne!! Szczerze gratuluję talentu, pasji oraz cierpliwości! Powodzenia w pracy przy następnych takich małych dziełach!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pochwalę Wam się moją pierwsza kartką jaką zrobiłam jutro już wyślę bo za granicę :smile: Reszta sie powoli robi :P post-4645-1197308797_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepiekna :smile:) myślę, ze na tej jednej nie skonczysz, bo ladnie Ci to wyszlo. Asieńka cos sie nie pojawia, a ja taka prośbe mam o schematy, moze Ty Justynko zamieścisz schamat ? Bardzo bym chciała też taka zrobic :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Justynko piękną kartkę zrobiłaś, jesteś bardzo zdolna. Ja mam kanwę szarego koloru i tylko taka kiedyś była w sprzedaży, a Ty masz ją zrobioną na białej, ślicznie wygląda, gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No,no...co jedna to piękniejsza-ta mi się bardziej podoba!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

asieńko gratuluje zdolności i cierpilwości,ja też chciałabym wyszywać kiedyś coś tam wi wychodziło,teraz mam troche wolnego czasu,ale nie mogę znalźć materiału do wyszywania,no i nie mam pojęcia jak on się nazywa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Justynko bardzo ładne wyszły Ci te kartki - gratuluję zdolności :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ELZUNIO materiał do wyszywania nazywa się KANWA do wyszywania .Są różne wielkości "oczek". Ja używam na kartki kanwę 54 oczka na 10 cm. Dziękuję WAM za pochwałę teraz właśnie wyszywam świeczkę może do wieczora skończę to wkleję Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi