Skocz do zawartości
aneta583

Zmywarka Do Naczyń

Rekomendowane odpowiedzi

No to trzeba się rozejrzeć za czymś żeby życie lepsze było;-)

To, że na pewno zaoszczędzę czas to wiem, ale czy rzeczywiście mogę zaoszczędzić na rachunkach kupując dobry sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko zależy jak dużo zmywasz :) Ale generalnie i tak zmywa się codziennie lub raz na 2 dni, dlatego lepiej wybrać zmywarkę z lepszą klasą energetyczną ... Poszukaj sobie w jakiejś porównywarce - np. okazje.info ... będziesz mogła pewnie wybrać wedlug klasy energetycznej jaka cie interesuje no i dobrać sobie jakąś najkorzystniejszą ofertę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety strasznie dużo czasu spędza się przy zlewozmywaku, a przecież można lepiej spędzić wolną chwilę ;-) dzięki za radę, będę szukać takiej z najlepszą klasą energetyczną ;-)  ale tak powiedzmy sobie szczerze, czy ktoś korzysta z innych programów niż ten najszybszy? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety strasznie dużo czasu spędza się przy zlewozmywaku, a przecież można lepiej spędzić wolną chwilę ;-) dzięki za radę, będę szukać takiej z najlepszą klasą energetyczną ;-)  ale tak powiedzmy sobie szczerze, czy ktoś korzysta z innych programów niż ten najszybszy? :tongue:

To zależy, jak brudne są naczynia:)

Myślę że warto dostosowywac program do tego co mamy do umycia, jesli np po imprezie są same szklanki i kieliszki to lepiej je wrzucić na program przeznaczony do szklanek, prawda? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że ten temat znalazł się na smacznym, gdyż muszę zamówić do przedszkola zmywarko wyparzarkę - taka która w szybki sposób umyje 155 naczyń....... Czy mógłby ktoś mi coś zaproponować??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałam sporo i kupiłam w końcu zmywarkę. Wybrałam whirpoola. Jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona:-) No i wzięłam wiekszą, bo uważam że jest bardziej praktyczna niż te małe:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba największa zaleta posiadania takiego sprzetu:-) W sytuacji kiedy jestes wykończony rodzinną kolacją zmywarka to bardzo dobry przyjaciel:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałam sporo i kupiłam w końcu zmywarkę. Wybrałam whirpoola. Jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona:-) No i wzięłam wiekszą, bo uważam że jest bardziej praktyczna niż te małe:-)

Oj tak, zmywarka w domu to świetna sprawa:) A taka większa rzeczywiście jest lepsza, bo spokojnie zmieszczą się wszystkie garnki, a jak jest mniej rzeczy, to można wybrać opcję połowy załadunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmywarkę mam akurat Electrolux, już 5 lat ale ostatnio cienko przędzie

moze warto zrobić jej kompleksowe czyszczenie i konserwację? Sprawdź wszystkie elementy zmywarki i przejrzeć ją od czasu do czasu – czy na stali nie osadza się sól, osad lub kamień. W celach konserwacji możemy posłużyć się własnym eksperckim okiem – drobne zabrudzenia wystarczy przetrzeć szmatką lub szorstką gąbką. Należy udrażniać odpływ i wybierać śmieci jeżeli zbiera się ich zbyt wiele. Warto też sprawdzić a nawet wymienić filtr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi