Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
DeLarge

Pokaż Swój Pulpit

Rekomendowane odpowiedzi

DE LARGE-jesteś podglądany!!!!! Skąd wytrzasnąłeś taki fajny zegar? Mój kawałek pulpitu/męża jest po drugiej stronie / :grin: Tło mam czarno-granatowe bo na ciemnym fajnie widać kolorowe ikonki i oczu tak nie męczę gdy przy nim ślęczę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie zrobiłam kamerką i wyszło takie zwielokrotnione ale zapewniam,że pulpit mam jeden :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to może podpowiem jak sobie poradzic z taka fotką...na klawiaturze po prawej stronie od klawiszy funkcyjnych (F11, F12 itd) mamy przycisk: "print scrn" naciskamy go a następnie otwieramy dowolny program graficzny i po wejściu w edycje robimy wklej....nastepnie wystarczy zapisać plik i wrzucamy na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkich zainteresowanych informuję, że dyskusję o ozdobnych podpisach przeniosłem:

http://www.smaczny.pl/forum/Sygnaturka-ava...isow-t4184.html

Zapraszam tam a tutaj - czekamy wciąż na pulpity - ja swój wkleję w przyszłości, gdyż teraz pracuję na nie moim (praca).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WOW... :smile: ale wiosennie! Bardzo fajniutki masz pulpicik Reniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak nie jestem az taka zdolniacha,bo jak nacisnelam ten "print screen",to mi sie wylaczyl komputer :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to może podpowiem jak sobie poradzic z taka fotką...na klawiaturze po prawej stronie od klawiszy funkcyjnych (F11, F12 itd) mamy przycisk: "print scrn" naciskamy go a następnie otwieramy dowolny program graficzny i po wejściu w edycje robimy wklej....nastepnie wystarczy zapisać plik i wrzucamy na forum

Mam ogromną prośbę...proszę napisz jak przysłowiowej" krowie na rowie "jak to zrobić,bo ja próbowałam i nic mi nie wychodzi z tego.

Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doruniu - ja to robię tak: 1. Naciskam klawisz na klawiaturze "Print Screen", w momencie gdy widzę pulpit 2. Klikam Start -> Programy -> Akcesoria -> Paint 3. W Paintcie naciskam Edycja -> Wklej (lub klawisze Ctrl + V) 4. Zapisuję obraz pulpitu (Plik -> Zapisz). Obrazek zapisuje się we wskazanej przez nas lokalizacji. Teraz wystarczy ten plik umieścić, tak samo jak przy dodawaniu zdjęć. Mam nadzieję, że pomogłam. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mój pulpit to nic szczególnego :smile: Ptaszek na skałce nad morzem :smile: Teraz jest tutaj wyjątkowo "czysto" jeżeli chodzi o ikony - bo ogólnie jestem w tym względzie bałaganiarzem - ale mam w prawym górnym rogu taki katalog "Śmietnik" do którego wrzucam wszystko co mam na pulpicie jak już nie ma tam miejsca :smile: Pozdrawiam Marcin post-2-1174677058_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi